Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I10 / סיאט Mii / פיז'ו 108?

sus
שימו לב! השרשור הזה בן 1276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באופן כללי לדעתי תא הנוסעים של הפיקנטו וה-i10 מרגיש יותר כמו של רכב "אמיתי", פחות תחושה שחסכו עליך.

אמנם איכות החומרים לא מבריקה, אבל לא מרגיש שחסכו עליך בכל פינה.

זה כמובן לא קשור בשום צורה לפרקטיות של הרכב.

עריכה אחרונה על ידי dorsht
  • רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

108 וואגיות הם מוצרי נישה. וזה מתחיל להיות ברור כשמסתכלים על כמות שנמכרה לאומת ה- mainstream של פיקנטו ו- האיי-10. כנראה לרוב ישראלים קוראניות מתאימות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

לא חושב שזה מוצרי נישה, לפחות לא ה108, כי ב108 יש הנאה מנהיגה שלא קיימת בקוריאניות, מעבר לחיסכון המשמעותי בצריכת הדלק.

יש לנו 108 שקנינו חדשה, שבעוד חודשיים תהיה בת 4, לא זוכר בדיוק מה הקילומטראג' כי הרכב לאמא שלי ומזמן לא בדקתי, אך מאמין שזה כבר סביב ה45K, זול לאחזקה, נוח ומהנה, חסכוני מאוד ו0 תקלות, אצלינו זה הדגם 1.0 הרובוטי.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Baz698 כתב:

108 וואגיות הם מוצרי נישה. וזה מתחיל להיות ברור כשמסתכלים על כמות שנמכרה לאומת ה- mainstream של פיקנטו ו- האיי-10. כנראה לרוב ישראלים קוראניות מתאימות יותר.

ההבדל המהותי הוא גיר אוטומאטי פלאנטרי בקוריאניות להבדיל מגי חד-מצמדי בארופאיות. העובדה שהפיקנטו/i10 הן מכוניות טובות, רק מצדיק את הבחירה בהן למי שחייב אוטומאטי.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, menir1 כתב:

ההבדל המהותי הוא גיר אוטומאטי פלאנטרי בקוריאניות להבדיל מגי חד-מצמדי בארופאיות. העובדה שהפיקנטו/i10 הן מכוניות טובות, רק מצדיק את הבחירה בהן למי שחייב אוטומאטי.

לי יש איי-10 שקניתי חדשה ב 2014. היא ידנית. זאת אומרת שזה לא רק עניין של סוג גיר. אז היו המון רכבים קטנים עם גיר ידני לבחירה. עדיין בחרתי באיי-10. למה? כי לדעתי היא ה"חבילה" הכי טובה הייתה אז ונשארה כנראה גם היום. כן, אין לה התנהגות כביש מלוטשת כמו שיש לוואגיות ואין חיסכון בדלק של 108/C1 (למרות שאצלי ממוצע 1/17 ואני נוסע משולב) אבל בתור רכב זה הכי "רכב". עם אתה נוסע לפעמים לא לבד אז היא בטוח יותר טובה משאר. גם נושא של 5 מושבים מול 4 זאת סוגיה מספיק חשובה גם עם ניצלת את זה פעמים בודדות בחיים. אני חושב שאותה תחושה יש להרבה אנשים בישראל.

עריכה אחרונה על ידי Baz698
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לראות את הנתונים של מכירות עם גיר ידני, שם הפער לדעתי הרבה יותר קטן ביחס לפער במכירות של הגרסאות האוטומטיות.

מצד שני אני מסכים איתך שהקיה והיונדאי (מהדור השני) מרגישות הרבה יותר רכב משאר המתחרות דאז בקטגוריה. 

באוטומט לפני שנה שנתיים,  הפיקנטו הI10 וגם הספארק מכרו באלפים לעומת מאות בודדות של מתחרות עם חד מצמדי , והחד מצמדית הכי מוצלחת לדעתי הייתה דווקא הסוזוקי סלריו , 

שהייבוא שלה הופסק עקב איבוד תקינה.

אפילו סמל של טויוטה והטבה של דלק לשנה לא מצליחים להקפיץ את מסירות האייגו, הנציגה האחרונה שנותרה לשלשת 108/C1/AYGO ולמיטב זכרוני רוב הזמן היא גם לא הייתה הדגם 

הנמכר ביותר מבין ה3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, wildlands2019 כתב:

^

לא חושב שזה מוצרי נישה, לפחות לא ה108, כי ב108 יש הנאה מנהיגה שלא קיימת בקוריאניות, מעבר לחיסכון המשמעותי בצריכת הדלק.

יש לנו 108 שקנינו חדשה, שבעוד חודשיים תהיה בת 4, לא זוכר בדיוק מה הקילומטראג' כי הרכב לאמא שלי ומזמן לא בדקתי, אך מאמין שזה כבר סביב ה45K, זול לאחזקה, נוח ומהנה, חסכוני מאוד ו0 תקלות, אצלינו זה הדגם 1.0 הרובוטי.

המחירון של 108 1.0 רובוטית בת 4 הוא 32 אלף, והסיכוי שתקבל עליה בפועל יותר מ-25 אלף, מאוד נמוך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

נראה לי התגובה שלך היא התגובה הכי מיותרת שראיתי כבר הרבה מאוד זמן.

1. המחירון שלה הוא 38K, 01/2017

2. לפי הנתונים שלנו הכי זולה בלוח יד2 דורשים עליה 34.5

3. איפה ראיתה שאנחנו מתכוונים למכור?

באמת, ההודעה שלך כל כך מיותרת ולא מבוססת שפשוט אין לי מה להוסיף מעבר ליצאת 🙈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yoav911gt2 כתב:

אפילו סמל של טויוטה והטבה של דלק לשנה לא מצליחים להקפיץ את מסירות האייגו, הנציגה האחרונה שנותרה לשלשת 108/C1/AYGO ולמיטב זכרוני רוב הזמן היא גם לא הייתה הדגם 

הנמכר ביותר מבין ה3.

טויוטה דרשו 8000 שקל יותר בגלל שזה טויוטה.C1  נמכרה בהנחות אגרסיביות בגלל השם הרע של ה"צרפתיות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה עדיין דורשים, המבצע של הדלק מתנה לשנה הוא עכשיו, לא בתחרות עם הC1. עדיין חושב שקשה להם למכור אותה.

למשל לפי נתוני ספטמבר : 

פיקנטו: 6982

ספארק 3847

I10 : 3285

אייגו 364. 

פיאט 500 177

סיאט מי -1 

הפער מהותי לטובת הגירים הלא רובוטיים ,ואני מניח שהירידה במסירות של הI10 היא בעיקר בגלל הגיר החד מצמדי.

בכל מקרה מאמין שייבוא האייגו ייפסק כמו אחיותיה לבית PSA. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, wildlands2019 כתב:

^

נראה לי התגובה שלך היא התגובה הכי מיותרת שראיתי כבר הרבה מאוד זמן.

1. המחירון שלה הוא 38K, 01/2017

2. לפי הנתונים שלנו הכי זולה בלוח יד2 דורשים עליה 34.5

3. איפה ראיתה שאנחנו מתכוונים למכור?

באמת, ההודעה שלך כל כך מיותרת ולא מבוססת שפשוט אין לי מה להוסיף מעבר ליצאת 🙈

1. לא קראתי כמו שצריך, חשבתי שהיא כבר בת 4. 108 בת 4 המחירון שלה 32. 

בלי קשר גם 38 זה רחוק מה-45 אלף שאמרת מקודם. ושוב, אני עומד על שלי, יותר מ-32 לא תקבל עליה. 

2. 

ציטוט

המחירון של 108 1.0 רובוטית בת 4 הוא 32 אלף, והסיכוי שתקבל עליה בפועל יותר מ-25 אלף, מאוד נמוך. 

זאת צורת ביטוי כללית עבור הדגם. לא מחייבת שאתה ספציפית רוצה למכור עכשיו את הרכב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

חבר, יש לך בעיית הבנת הנקרא די רצינית,

45k ק"מ (כמה נסענו במרחק ולא מרשרשים), לא כסף, תוציא את זה כבר מהעיניים ותקרא שוב, לא הזכרתי שום מכירה או כסף.

כמו שארמתי, מאוד מרוצים מהרכב ולא נמכור אותו בטח לא בקרוב, גם אם תזרוק לי עכשיו 35k על השולחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, wildlands2019 כתב:

^

חבר, יש לך בעיית הבנת הנקרא די רצינית,

45k ק"מ (כמה נסענו במרחק ולא מרשרשים), לא כסף, תוציא את זה כבר מהעיניים ותקרא שוב, לא הזכרתי שום מכירה או כסף.

כמו שארמתי, מאוד מרוצים מהרכב ולא נמכור אותו בטח לא בקרוב, גם אם תזרוק לי עכשיו 35k על השולחן.

נכון, התבלבלתי. מצטער.

מבינים את זה די מהר, ולא צריך להשתמש בביטויים מגעילים לגופו של דובר כמו שאתה עשית. 

קצת מעיד על כמה אתה בנאדם קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, yoav911gt2 כתב:

טויוטה עדיין דורשים, המבצע של הדלק מתנה לשנה הוא עכשיו, לא בתחרות עם הC1. עדיין חושב שקשה להם למכור אותה.

למשל לפי נתוני ספטמבר : 

פיקנטו: 6982

ספארק 3847

I10 : 3285

אייגו 364. 

פיאט 500 177

סיאט מי -1 

הפער מהותי לטובת הגירים הלא רובוטיים ,ואני מניח שהירידה במסירות של הI10 היא בעיקר בגלל הגיר החד מצמדי.

בכל מקרה מאמין שייבוא האייגו ייפסק כמו אחיותיה לבית PSA. 

העם היושב בציון מרשאית ההיסטוריה מוטורית שלו אהב ואוהב "הרבה פח" תמורת כסף. ומה שעיניין אותו זה במילים אחרות "תמורה". יחד עם זאת אנשים לא מוכנים לוותר על נוחות. לכן אפשר לחבר ל C-1 סמל של טויוטה אך זה לא יעזור. נתונים שאתה, יואב, מציג מלמדות מגמה ברורה: גם איי-10 שהוא כרגע הרכב הכי טוב בקטגוריה (דרך אגב אף פעם לא הבנתי את החיבה המופרזת של ישראלים לפיקנטו, אולי רק בין השנים 11 עד 14) ולא מצליח לקחת בקלות, למרות שיש לו את כל הנתונים. זה קורה לא בגלל "התמורה" אלה בגלל מרכיב נוחות בלבד. מעניין מה יהיה ב 2021 כשתגיע פיקנטו מחודשת? האם מלכת המכירות תהיה ספארק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליונדאי יש בעיה והיא הגיר הרובוטי, לכן כרגע הרוב יעדיפו את הפיקנטו.

לדעתי כשהפיקנטו תקבל גיר רובוטי, מכירות הספארק והספייס סטאר שמכרה כמעט אלפיים רכבים יגדלו מאוד.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...