Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני קופר 2012 - 2015 מתאים לכיס של סטודנט ?

מחמד סאלח
שימו לב! השרשור הזה בן 1302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 46 דקות, SchnitzelLova כתב:

latest?cb=20130113092438

לפני 8 שעות, TsachiE כתב:

ואתה יודע את זה ממרומי שנותיך הרבות בפורום?

הוא רומז לך שיש לו ילדים קטנים שרואים את הסדרה אוואטר / קורה, והוא למעשה גלגול של יוזר שהיה פעם באתר עד שהפסיק לכתוב מסיבה כלשהי. 

• רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, Mr.Hybrid כתב:

לפני 8 שנים היתה לי פונטו ידנית בתור רכב ראשון שבילתה יותר במוסך מאשר בנסיעה.

לימים נמכרה והייתי בחיפושים אחר רכב בעל גיר אוטומט כדי שזוגתי תוכל לנהוג בו,

וגם אני יוכל להנות קצת מטיולים בשטח (המגורים היו בעמק יזרעאל)

מצאתי סוזוקי ויטרה 98 גג ברזנט - שמורה כמו בונבוניירה (גיר אוטו', יש בודדות כאלו בארץ)

הגעתי לבדוק את הרכב והתרשמתי, אשתי התנגדה.

עד היום אני מחפש אחת כזאת.

אתה מתכוון לאישה או לסוזוקי?

עריכה אחרונה על ידי Mr_Shankly
  • מצחיק 1
  • מעניין 1

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, discoTD5 כתב:

הוא רומז לך שיש לו ילדים קטנים שרואים את הסדרה אוואטר / קורה, והוא למעשה גלגול של יוזר שהיה פעם באתר עד שהפסיק לכתוב מסיבה כלשהי. 

ממש היוזר במסיכה.

• מצחיק 2

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין איך אפשר ליעץ לך לקנות מיני קופר מכסף שאין לך בזמן שאתה סטודנט.

סטודנט (לתואר ראשון)  זה תקופה שאתה אמור לצמצם הוצאות ולרכז את כל המשאבים בלסיים את התואר ולמצוא עבודה במקצוע.

אישית אני חושב שזה כיף לנהוג במיני קופר אבל שום דבר רע לא יקרה עם תחכה לאחרי הלימודים, לעומת זאת אני לא יכול להגיד את המשפט ההפוך כי בהחלט אתה יכול לחפור לעצמך בור עם דברים יטו לכיוון חברנו מרפי.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, discoTD5 כתב:

אתה בקיא באנימה. יפה! האמת הסדרה מתאימה גם למבוגרים במיוחד ההמשך legend of korra.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, discoTD5 כתב:

הבחור סטודנט, די ברור שהוא אוהב מכוניות ואוהב נהיגה אחרת לא היה מתעניין דווקא במיני, מה ההיגיון לקבור אותו ברכב משעמם ת'שועלים?

הוא שאל אם זה מתאים לכיס של סטודנט.

לדעתי, לפחות בישראל, אין לך את הפריבילגיה של לקנות רכב מעניין בזול עם אחזקה זולה. רוצה אוטו "לא משעמם" - תכין את הארנק, זה מה יש.

"כיס של סטודנט" זה בהגדרה בן אדם מוגבל כלכלית, ועקב היותו סטודנט (לפחות לתואר משמעותי, לא גידול ברווזים אומנותי), גם לא יכול לתת זמן להתעסקות עם תקלות של אוטו לא אמין.

ובטח לא עם אוטו לא אמין עם אחזקה יקרה. עכשיו אני לא אומר שמיני זה בהכרח אוטו לא אמין, פשוט יש לו מוניטין של אחד כזה, וגם לך תדע מה עבר עליו ב6-8 שנים, בטח בתור רכב מהנה לנהיגה שקורץ לצעירים.

אז אם התקציב מוגבל - צריך לחפש כמה שיותר אמין לשקל (בהנחה ובכלל צריך אוטו להתנהלות יומיומית).

אם צריך לנסוע הרבה - כן שווה לקחת הלוואה ולקנות אוטו שיחזיק לאורך שנים, ושיהיה גם חסכוני בדלק, גם אם הוא משעמם את השועלים, כי זה מה שצריך.

וכשיתפנה תקציב וזמן, ואם עדיין זה מעניין אותך - למכור את האוטו המשעמם, ולקנות איזה רכב שבא לך.

אבל לא להתחיל את החיים עם חובות של הלוואת סטודנטים על גבי הלוואת סטודנטים, כי אחרי הרכישה יש סיכוי טוב שיצטרך עוד הלוואה ליישור קו, ועוד הלוואה כי יש תקלה בגיר, ועוד הלוואה כי הלך ראש מנוע, ועוד הלוואה כי לא יודע מה.

לא להיכנס מראש למיינדסט הזה של "חיים רק פעם אחת, אז צריך לספק את היצרים כאן ועכשיו".

גילוי נאות - אני לומד הנדסת מחשבים שנה שלישית בלימודי ערב, עובד במשרה מלאה בחברת הייטק (לא, הם לא מממנים לי את הלימודים, הכל מהכיס שלי), וגר לבד בלי תמיכה מבחוץ, אז אני "קצת" יודע איך זה להתנהל עצמאית בתור סטודנט.

• אהבתי 2
  • מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, SchnitzelLova כתב:

אתה בקיא באנימה. יפה! האמת הסדרה מתאימה גם למבוגרים במיוחד ההמשך legend of korra.

ב 2016 בחנתי את הקורולה 1.6 בנזין, זו אחת הפסקאות...:

ותודה שהחיינו והגיענו וקיימנו עד לדור ה-12 של הקורולה, ואמרו 'אמן'. כן, זה הדור ה-12 של המשפחתית היפנית (או מתיחת פנים של הדור ה-11), ועל כתפיה העדינות והמעוצבות נחה ההיסטוריה המשפחתית כולה. מי שיש לו בבית ילדים קטנים, וראה את הסדרה המצוירת "אווטאר" או "האגדה של קורה" הדימוי היחיד שעולה לי לראש הוא של אנג / קורה, שהם הגלגולים של כל האוואטרים שהיו לפניהם, כך גם הקורולה. נדמה שכל דור חדש של קורולות שנולד, נושא עמו את ה-DNA הכל-כך מזוהה עם טויוטה קורולה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, vadim6385 כתב:

הוא שאל אם זה מתאים לכיס של סטודנט.

לדעתי, לפחות בישראל, אין לך את הפריבילגיה של לקנות רכב מעניין בזול עם אחזקה זולה. רוצה אוטו "לא משעמם" - תכין את הארנק, זה מה יש.

אפשר לקנות אם יש את הידע, הזמן והכלים לטפל לבד ברכב, אבל אם אין ידע וצריך לשלם לאנשי מקצוע רכב אקזוטי יכול להיות בור ללא תחתית. 

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי סטודנט במאה הקודמת... גם אני לקחתי הלוואה לשדרג לvR6 שהיתה חלום באותן השנים.
זה נכון שזה היה הזמן הנכון להגשים חלומות, אח"כ כבר יותר קשה בד"כ.
מצד שני בפרספקטיבה של הזמן, לא הייתי חוזר על זה. בטח לא במציאות הכלכלית של התקופה הנוכחית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק הנקודה שלי - צריך לראות את כל המשתנים מסביב, ולא רק "חייב להגשים חלום כי אחר כך האישה לא תרשה".

אולי גם עדיף להשאיר את החלום בגדר חלום, לא כל חלום חייב להפוך למציאות.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, discoTD5 כתב:

איך ילדים אם הוא לא מצא עדיין מישהי לטגן לה את השניצל?

• מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.10.2020 בשעה 18:20, Murzilka כתב:

קודם כל, אני בחורה. 

אין לי ניסיון אישי עם קופר רגילה, אבל חברה שמחזיקה אחת משלמת ביטוח נמוך יותר למרות שהיא מתחת ל30 ואני מעל. רק לצורך פרופורציה, הביטוח שלי התחיל מ6400 בגיל 28 (מקיף + חובה) והיום כבר מתחת ל5000. חברות לואו קוסט לא מבטחות קופר S, אז התחרות בשוק נמוכה והמחיר יחסית גבוה. אני גם יודעת שהסוכן שלי לא הכי זול בשוק ואם חופרים אפשר לחסוך עוד קצת, אבל גם משלמת על שרות ועל שקט נפשי.

מבחינת הטיפולים השוטפים הפער לא גדול, אבל בלאי ותקלות יעלו יותר. אפילו ברמה שמשולשים ל S יקרים פי כמה ממשולשים של קופר רגילה. 

בכל אופן, אם מדובר בתקציב של 50 אלף לרכישה, תכנס לך ONE\קופר שמורה מ2012-13, אבל עבור S שמורה זה כבר לא ריאלי. 

קודם כל סליחה על הבלבול. 

ותודה ממש ממש גדולה על המידע, באמת. 

בתאריך 2.10.2020 בשעה 18:20, Murzilka כתב:

קודם כל, אני בחורה. 

אין לי ניסיון אישי עם קופר רגילה, אבל חברה שמחזיקה אחת משלמת ביטוח נמוך יותר למרות שהיא מתחת ל30 ואני מעל. רק לצורך פרופורציה, הביטוח שלי התחיל מ6400 בגיל 28 (מקיף + חובה) והיום כבר מתחת ל5000. חברות לואו קוסט לא מבטחות קופר S, אז התחרות בשוק נמוכה והמחיר יחסית גבוה. אני גם יודעת שהסוכן שלי לא הכי זול בשוק ואם חופרים אפשר לחסוך עוד קצת, אבל גם משלמת על שרות ועל שקט נפשי.

מבחינת הטיפולים השוטפים הפער לא גדול, אבל בלאי ותקלות יעלו יותר. אפילו ברמה שמשולשים ל S יקרים פי כמה ממשולשים של קופר רגילה. 

בכל אופן, אם מדובר בתקציב של 50 אלף לרכישה, תכנס לך ONE\קופר שמורה מ2012-13, אבל עבור S שמורה זה כבר לא ריאלי. 

קודם כל סליחה על הבלבול.

אבל ממש תודה על המידע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות״ש, נראה שהשאלה שלך הציתה קרב עתיק ימים, השמרנים (קונה רק במזומן, הלוואה היא השטן) לבין הליברלים(מחר אתה מת, חייב לחיות היום).

בסוף, אם אתה בכל מקרה קונה רכב.

אז כן, לקנות מיני יעלה יותר לאורך זמן וכל השאלה היא כמה יותר?

לדעתי אם אתה עובד ויש לך בטחון תעסוקתי, כנראה ההפרשים זניחים לאורך זמן ויותר תלויים במצב הרכב שיירכש / כושר המיקוח בקנייה ומכירה / מידת החיבור למוסכים / היכולת להזמין חלקים מחול.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Metronome כתב:

פות״ש, נראה שהשאלה שלך הציתה קרב עתיק ימים, השמרנים (קונה רק במזומן, הלוואה היא השטן) לבין הליברלים(מחר אתה מת, חייב לחיות היום).

בסוף, אם אתה בכל מקרה קונה רכב.

אז כן, לקנות מיני יעלה יותר לאורך זמן וכל השאלה היא כמה יותר?

לדעתי אם אתה עובד ויש לך בטחון תעסוקתי, כנראה ההפרשים זניחים לאורך זמן ויותר תלויים במצב הרכב שיירכש / כושר המיקוח בקנייה ומכירה / מידת החיבור למוסכים / היכולת להזמין חלקים מחול.

הלוואה זה לא תמיד שחור ולבן. הכל שאלה מה הריבית ומה הפריסה.

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתייחס לקו השמרני - הלוואה היא השטן.
הם גם מגיעים בגרסה מרוככת - הלוואה לוקחים רק לרכישת נכסים.

בכלל, עצות שמגיעות עם תמיד / אסור / חובה וכל גרסה החלטית אחרת הן לא רציניות, יש יותר מדי משתנים בכל החלטה כדי להגיע לרמת החלטיות כזו.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...