Jump to content

Metronome

 • פרסום הודעות

  78
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Metronome

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מציע לא למהר לפסול את הקרניבל. משתי סיבות - שמירת ערך, מבין שאתה באחזקה פרטית. הטראוורס מתרסק במחירון וקרניבל גם שומר על ערכו וגם נמכר מעל המחירון. כמובן, נכון להיום, נבואה ניתנה לשוטים וכו׳ אבל קיה עדיין מותג אהוד על הישראלי הממוצע, הרבה מעבר לשברולט. סיבה שנייה, דיברת על גרירה, וכאן לא מניסיון אישי אלא מפטפוטי קרוואניסטים - נסה לשוחח עם מחזיקי הרכב שגוררים קבוע - להבנתי מתלוננים על גירים שלא מחזיקים בעומס. ואולי עוד משהו - דלתות הזזה חשמליות, פרייסלס.
 2. Metronome

  מי מכיר את גן יבנה?

  התגוררתי שם מספר שנים. כמו בכל מקום, כשנכנסים לרזולוציה, יש ויש. יש כמה איזורים - הותיקים - כמו שזה נשמע, בתים ישנים על מגרשים גדולים, אוכלוסיה מבוגרת. (על הרצל משני צדדיו) שנות ה90 - בעיקר עלייה מבריה״מ לשעבר, בנייה קבלנית מיושנת, תכנון לא מושקע, ולא מוצלח. (מכבים) השכונות החדשות (כל הצפוניות/ יציאה שנייה בכיכר אם נכנסת מאשדוד) - בנייה מודרנית יותר רביעיות/שלישיות של קוטגים ברחובות הולנדיים. בשכונות החדשות האוכלוסיה לא שונה משאר האיזור כולו אשדוד-ראשלצ - חבר׳ה צעירים יחסית, מאוד מגוון, יש מהכל. כשגרנו שם - בצד אחד - משפחה מסורתית שחוגגת חגים עם בידורית, בצד השני זוג מתמטיקאים. כאמור, מאוד מגוון. חינוך - גנים - רפלקציה של האוכלוסיה, נפלנו בסדר. לא הגענו לבתי הספר, אבל מסביב הייתה אווירה סבירה סביב בית הספר היסודי. קניות - יש קניון קטן, לא מגוון, הכל לאשדוד. רפואה - יחסית הכל זמין. סהכ מקום נעים, זכור לטובה.
 3. לשאלתך הפשוטה - התשובה פשוטה - רישיון הנהיגה לא בתוקף, ולכן אינך יכול לנהוג, לא בארץ ולא במדינה אחרת שמסתמכת על הרישיון. לשאלת סיכויי ההסתבכות, הסיכוי שיש שיתוף מידע אונליין בין מדינות בנושא הזה אפסי עד לא קיים. אבל, במידה ותהיה מעורב בתאונה, מאמין שאפשר יהיה לאתר את המידע די בקלות, ולהתנער מהביטוח שלך, שמן הסתם תקף תחת הצהרה שרישיונך בתוקף ואינו נשלל. לכן, חזרה לפשוט, תמתין, אל תנהג כך.
 4. נכון לינואר השנה, שמן מקורי והחלפה dsg6 - כ1500 שח. נכון לפברואר 2019, החלפת קלאצים בdsg7 4000 שח. אצל רון כמובן
 5. אודי Q3, 2016, יד ראשונה, 32 אלף קילומטר. דגם אקסקיוטיב 1.4tfsi. גיר dsg6(רטוב). תיעוד מלא, מטופל רק אצל רון. טיפול 4 שנים / 60 אלף (גדול) בוצע בתחילת החודש. מצבר בוש חדש. טסט עד 02/2021. מבקש מחירון, לפרטים אפס חמש אפס שבע שש שש 0340
 6. באחזקה פרטית הייתי מעדיף את הסורנטו. בליסינג זו באמת התלבטות, אם אין עניין בטיולי שטח הרקסטון יורד מהפרק. ואז נשאר רק העדפת המרווח והפונקצינאליות, גש לשבת ותחליט. נ.ב בקודיאק מדובר על הגיר הרטוב, אין איתו בעיה בכלל, גיר מצוין ואם כבר הוא יתרון.
 7. ביטחתי אצלם, זה הוצג בצורה מאוד ברורה. בדף הכניסה מצוין בפירוש - ניתן לרכוש חבילות בודדות. חובה מקיף צד ג סערה בכוס מים.
 8. אמנם לצרכים שונים אבל התקנתי ממיר חזק ברכב על מנת לספק חשמל 220 למזגן. בשורה התחתונה, זה עובד ואפשרי אבל שתי בעיות מרכזיות - הראשונה - ללא התקנת מצבר נוסף יש להשאיר את הרכב מונע, השנייה - עלות ממיר מתח איכותי היא כמה אלפים טובים 5-7 אשח.
 9. נתחיל מהסוף - בחיבור ישיר למצבר - אפשר פשוט לנסות, בהנחה שלממיר מעגל הגנה. ככלל אצבע - המצבר יכול לספק את האמפר שלו כפול המתח. והוא המגביל שלך, לא דגם הממיר עצמו. זאת אומרת שמצבר 50 אמפר יוכל לספק 600 וואט גם אם הממיר 2000. לגבי הפעלת מכשירים מנועיים זה יותר בעייתי, דורש ממיר סינוס טהור, בדרכ יקר יותר.
 10. איזה טורבו בקיה? בדור האחרון נזנח מנוע הטורבו דיזל, מדובר במנוע בנזין 3.3 אטמוספרי, תיבת הילוכים פלאנטרית. ועלויות זה לא מחיר הרכישה, זה ירידת הערך וטיפולים בתקופת האחזקה. נראה לי שאין כאן תחרות אמיתית בעניין כדאיות יבשה (ויבשה בלבד).
 11. ממליץ על הקרניבל, בצורה החדשה הוא אפילו נראה סביר. מחזיקים כזו כעת, הייתה במשפחה קרניבל צורה קודמת. אמינות טובה בהחלט, שוק בסדר גמור. ישראל ישראלי חובב אסייתיות מזדקנות. חיסרון מרכזי בדגמים החדשים היא צריכת הדלק, מנוע הדיזל יצא מההיצע והבנזין צמא. בנסועה שלך זה לא מאוד רלוונטי ומכאן ההמלצה.
 12. Metronome

  הסכם פשרה חדש DSG שנים 2013-2016

  שימו לב, הספקנים מכמה הודעות מעל... כמו שכל שנה הגיר הוא מעודכן, בלי הבעיות של הקודם. כך גם האחריות לחמש שנים היא תמיד עד שנה קודמת לשלך. אלא אם תתחיל להציף את זה מעלה, כל אחד בשיטתו הוא.
 13. Metronome

  הסכם פשרה חדש DSG שנים 2013-2016

  יכול להיות. אני פחות בקטע של הקלטות ופחות מעוניין בעימותים עם נותני שירות. מעדיף לדלג על כאלה.
 14. Metronome

  הסכם פשרה חדש DSG שנים 2013-2016

  אני מתייחס למקרים בהם אין לכאורה אחריות מורחבת, דגמי 2015 ו-2016 למשל.
×
×
 • Create New...