Jump to content

FixTrics

 • הודעות

  448
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של FixTrics

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

9

מוניטין

 1. רק אני חושב שזה מטורף שמנגנון קיפול של כיסא עולה 10000 שקל, מה זה התמחור הזה ? אני לא רוצה לחשוב כמה עולה כל הכיסא. אי אפשר לקנות מפירוק ?
 2. להערכתי הנזק מצריך הפעלה, בטח באם נגנב הממיר, העניין הוא שכזכור לי כל פגיעה ברכב היא מקרה ביטוחי בפני עצמו, אז עדיף לך למצוא מקום שיתקן את הכל , אחרת אם תצטרך לשלם השתתפות עצמית על האגזוז ובנפרד על הפגוש זה לא משתלם.
 3. אני שולח לו מייל לכתובת: [email protected], יחד עם מספר שלדה, מקבל הצעת מחיר ומשלם ב Paypal, המחירים בזלוטי (0.85 זלוטי לשקל)
 4. אני מחזיק קאדגאר דיזל שאני חושב שחולקת את אותו מנוע k9k, הזמנתי חלקים לטיפול דומה מהמוכר הפולני: פילטר סולר, פילטר שמן, פילטר אוויר, פילטר מזגן, סט טיימינג ומשאבת מיים , הכל מקורי של רנו עלו לי כולל משלוח כ 900 שקל. שמן מנוע rn720 של קסטרול 170 שקל, נוזל קירור סביבות 100 שח, בינתיים עשיתי רק את הטיפול בלי הטיימינג במוסך קטן בחדרה שמתמחה בצרפתיות, עלה לי 350 שח, טיימינג הם לא התלהבו לעשות מחוסר זמן אבל יש לידם את מוסך חנן מוטורס שקיבלתי ממנו הצעה לטיימינג ללא חלקים ב 700 שח כולל מעמ, אני מתכנן לעשות אצלו בטיפול הקרוב לא יכול עדיין לחוות דעה עליו אבל נראה לי שהוא מקצועי ומסודר, אז כמו שאני רואה הכל יעלה לי סביבות 2200 שקל. אז מה שמבקשים בגבע לא כזה מופרך והבנתי שהוא מומלץ ,דרך אגב ממני ביקשו במורשה סביבות 4000 שח אבל כולל החלפת רצועת אביזרים, אז אם אתה רוצה להתעסק עם הזמנת חלקים בעצמך תוכל לחסוך ,גבע זה אופציה טובה , גם חנן מוטורס נראה לי בסדר ועם מחירים הוגנים, לא הייתה לו בעייה שאביא את החלקים ואשלם על עבודה לרכב אחר שברשותי , ולחלופין חפש מוסכים שמתעסקים עם מוניות יכול להפנות אותך למוסך בבאקה של בני דודינו שקיבלתי עליו המלצה ושם אני מאמין המחיר יהיה גם סביר.
 5. יש לי מפתח מסניק שהלך בטוטללוס , יכול לתת לך אותו ללא עלות אבל בכל מקרה תצטרך שיקודדו לך אותו, אני קיבלתי שירות טוב מניר מנעולים מחיפה אבל היה לו מפתח שהיה צריך לשכפל ולא מצב כמו שלך שיש רק מפתח אחד.
 6. FixTrics

  מערכת למניעת התנגשות

  יש ברכבים מערכות בטיחות אבל אין התרעה מפני התנגשות ומאחר ויש לי 2 נהגים חדשים רציתי להוסיף, אני מכיר את המערכות האלה ואני לא צריך את כל מה שהן נותנות כמו זיהוי תמרורים והתראה על סטייה מנתיב, אני מעוניין רק בהתרעה מהתנגשות, יש משהו אולי שמבוסס מצלמה או כמו חיישני רוורס אבל קדמיים ?
 7. יש בנמצא מערכות בדומה למוביילאי שמתריעות מפני התנגשות ? יש לי ברכבים שברשותי (רנו קאדגאר ו סיטרואן c3 ) מערכות בטיחות שונות ולכן הן לא זכאיות להנחה באגרה שמערכת מוביילאי נותנת, לכן אני מחפש משהו לנהג צעיר שיתריע מפני התנגשות על ידי צפצוף
 8. חסר לך נוזל קירור, בודקים כשהרכב קר ואם אחרי נסיעה לחכות שיתקרר, הצבע שלו לא רלוונטי אם יש לך ורוד כרגע תקנה מאותו סוג, ואם מתחת למינימום אז כדאי מאוד למלא ולבדוק להיכן הוא נעלם, אם רואים נזילה בעין כשהמנוע עובד אז מה טוב ואם לא לקחת למוסך שיבדקו, יכול להיות מהרדיאטור או מהמשאבת מים או מאיזה צינור יבש, ובכלל ברכב ישן כדאי לבדוק ממש ברמה יומיומית בבוקר ולפני כל נסיעה ארוכה ולהחזיק מיכל נוזל קירור ברכב ולמלא בכל פעם שחסר.
 9. לאחר שהתחדשתי ברכב, אשמח לקבל שגרת טיפולים של הרכב הנ"ל, כל כמה זמן מחליפים שמן מנוע, פילטרים ורצועת טיימינג, תודה מראש
 10. התחדשתי ברכב, לא ניתן לפתוח את דלת תא הכפפות , נראה ששבורה שם הידית , יש למישהו רעיון שלא יצריך החלפה של כל התא?
 11. ממליץ לך על רנו קאדגאר דיזל, מרגיש יותר איכותי מהדאסטר, חסכוני מאוד ונמכר במחירים לא יקרים ובמיוחד מתאים לנסיעות ארוכות, גם המושבים מאוד נוחים , זה אותו שילוב מנוע וגיר כמו בדאסטאר , את את הדאסטאר היתי שוקל רק אם חשוב לך 4X4, על הנירו רבים ממליצים, הם בהחלט נראה טוב ומאובזר במערכות בטיחות מתקדמות, צריכת דלק מעולה, אבל אני לקחתי אותו לנסיעת מבחן והוא פחות זרם לי, כנראה התרגלתי לנוחות הצרפתית.
 12. מחירון 56000 שח, לרכב יש אחריות יבואן של עוד שנה וחצי, היתרון בקנייה מהם הוא מחיר נמוך ואפשרות לקנייה חוזרת של הרכב, דרך אגב יש לי את היסטוריית טיפולים שלו, לא ראיתי שיש לו משהו מיוחד פרט להחלפת בלמים ו 2 צמיגים. פרטיים מבקשים מחירון, כלומר עוד סביבות 13 אלף שקל. בטרייד מוביל רצו אפילו 60000 שח על רכב עם נתונים דומים. לגבי הריקול, באתר של לובינסקי הוא לא מופיע, רכב שעלה בסוף 2017 כבר יש לו את הרצועה החדשה ? זה רצועה שנדרשת החלפה במנועים האלה מנוע HN01?
 13. זה לא בן אדם פרטי שאתה יכול לעשות איתו עסקאות על תוצאות הבדיקה, הרכב נמכר כמות שהוא ללא אחריות, ודרך אגב גם עם אנשים פרטיים זה לא תמיד הולך בקלות, יש לי את הטלפון של הבעלים הקודם, אני אנסה לדבר איתו.
 14. למה הכוונה במשקוף ? זה בחלק העליון של דלת הרכב ? זה נחשב שלדה ? כי הם מתחייבים שאין תאונות שלדה.
 15. כן, אני שמתי לב לזה, זה לא ממש מפריע לי, מה עדיף שהיה נוסע חצי שנה ?
×
×
 • תוכן חדש...