Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

הנוהל קשור לכניסה, וכאן הם הלכו (שוב אם הכל נכון) לפי הנוהל והכל בסדר.

אני אומר שבלי קשר לנוהל, בהתחשב במצב גם לא הייתה בעיה בכך שאישרו לו אירוע משפחתי מצומצם (שזה חריג לבידוד, לא חריג לנוהל).

הבעיה הפכה שבמקום אירוע משפחתי מצומצם זה היה אירוע לא משפחתי ולא מצומצם.

וכשיחקרו את כל התכתובת, אם זה יקרה, מי שישלם את המחיר לא יהיה גרוטו על האישור (כי הוא בסדר), ולא סדצקי על הנוהל (כי הוא בסדר), אלא איזה עוזר של עוזר של טדי שגיא שכתב "אירוע משפחתי מצומצם" (גם אם לא הוא באמת כתב, אבל זה תסמונת הש"ג).

אולי הוא אפילו יקבל איזה משהו כדמי שתיקה, וכולם יהיו מרוצים.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלא סותר אותי. מה שמעניין אותי הוא מי אישר את הארוע הגדול, אפ למפרע ואם בדיעבד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, ChemGuy85 כתב:

להגנתם (או לא) הזגזוג הזה בעמדות ובדעות התרחש בהרבה מאוד מדינות לדוגמא ארה"ב ואפילו ארגון הבריאות העולמי שינה גרסאות כמה וכמה פעמים. אנחנו נוטים לחשוב שכולם פועלים לפי אינטרסים טהורים של "שמירה על בריאות הציבור", אבל לצערי זה לא ככה.

אבל הם לא מזגזגים..הם נשארים באותה דעה

הסניטרית הזאת שצריכה לעמוד לדין  ממשיכה לדבר על גל שני

לפני כמה ימים דברו על 5000 מונשמים

דיי מספיק זה לא באמת יקרה

גם בלי סגר, זה לא יקרה

לפני 3 שעות, sperial כתב:

עד עכשיו כאן זה לא איטליה. לנבא אי אפשר, אבל התנהלות הקהל וחוסר ההחלטיות של הממשלה עלולות להביא אותנו למצב דומה.

הנה מאמר יפה שלא מנסה לנבא כלום, אבל רומז היכן אנו עומדים כעת ומה המגמה. וגם מסביר מדוע צריך להיות ערני מאד ולהגיב מוקדם על ההתפתחויות. אחרי הסיפור של חבר הכנסת שאמר לסדצקי "אל תבלבלי אותנו עם נתונים" ברור מה המגמה, והיא לא טובה.

הכל טוב ויפה אבל כבר חודשיים אנחנו לא בסגר

ואם אתה רוצה ממש להחמיר אז ב 21.5 אפילו התחילה העליה בתחלואה לפי הגרף

עבר חודש מאז שהתחילה העליה בתחלואה

חודש וחצי מאז שפתחו חופי ים

חודשיים מאז שעצר הסגר

מה קבלנו ?

עוד 20 מאושפזים

עוד 3-4 מונשמים

סוף העולם? לא נראה לי

הסגר קיים? לא...70% מהמשק חזק לפעול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהבנתי את SPERIAL וההתנגדות לאירועי ענק,וגם את ההסבר למה שקורה עכשו.

בסופו של דבר,כמות האנשים שאנחנו פוגשים כל יום דיי מוגבלת-יש את אלה שעובדים איתם,אלה שגרים איתם וקצת חיכוך בדרך לקניות או סחדר כושר.

גם בפאבים ומסעדות ההדבקה היא מקומית-חיפאים ילכו לפאב/מסעדה בחיפה וירושלמים בירושלים.

ברגע שאתה פותח אירועים גדולים כמו חתונות ומופעים מעגלי ההדבקה שלך גדלים והשינוע של הנגיף בין מקומות יהיה הרבה יותר אגרסיבי.

כמובן שלא יהיה ריחוק חברתי באירועים כאלה ולכן אמורים לראות המון התפרצויות חדשות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, halperin96 כתב:

אני חושב שהבנתי את SPERIAL וההתנגדות לאירועי ענק,וגם את ההסבר למה שקורה עכשו.

בסופו של דבר,כמות האנשים שאנחנו פוגשים כל יום דיי מוגבלת-יש את אלה שעובדים איתם,אלה שגרים איתם וקצת חיכוך בדרך לקניות או סחדר כושר.

גם בפאבים ומסעדות ההדבקה היא מקומית-חיפאים ילכו לפאב/מסעדה בחיפה וירושלמים בירושלים.

ברגע שאתה פותח אירועים גדולים כמו חתונות ומופעים מעגלי ההדבקה שלך גדלים והשינוע של הנגיף בין מקומות יהיה הרבה יותר אגרסיבי.

כמובן שלא יהיה ריחוק חברתי באירועים כאלה ולכן אמורים לראות המון התפרצויות חדשות.

מז"א? אם אתה הלכת לפאב בחיפה ונדבקת
ובשבת בבוקר אתה הולך לים או לבריכה או לדודים בנתיבות אז אתה מדביק אותם זה מאוד פשוט
כבר לפני שבוע דיברו על ישובים ששבועיים לא היו שם חולים והנה יש חולים פתאום
זה לא מאירועי ענק ולא מהרכבת

זה קורה באוטובוסים, בקניון, בשוק
מה חסר אנשים מת"א שהולכים למחנה יהודה?
אנשים מנתניה שהולכים לעזריאלי ?

אני לא מסתובב בעכו אבל כשיוצא לי להגיע לאיוזר אני יכול לטייל שם בעיר העתיקה

זה שאני מת"א לא  אומר שאני כל הזמן פוגש רק אנשים מהאיזור שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הרבה משמעות לכך שאתה מטייל בעיר העתיקה. אתה עובר ליד אנשים, חושף אותם לעצמך ונחשף אליהם לכמה שניות, נסיכון להדבקה נמוך מאד.

כשאתה יושב במסעדה אתה נחשף ליותר אנשים , אהל עדיין למספר די מוגבל.

בארוע גדול אתה עומד בתור להגשה עם עשרות ומאות זרים. ואז הולך לתור של מנה אחרת ונחשף לאחרים. ואתה עומד לידם כבר כמה דקות, בלי לשמור מרחק ובלי מסיכה. ואז הסיכון להדבקה גדל.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, sperial כתב:

אין הרבה משמעות לכך שאתה מטייל בעיר העתיקה. אתה עובר ליד אנשים, חושף אותם לעצמך ונחשף אליהם לכמה שניות, נסיכון להדבקה נמוך מאד.

כשאתה יושב במסעדה אתה נחשף ליותר אנשים , אהל עדיין למספר די מוגבל.

בארוע גדול אתה עומד בתור להגשה עם עשרות ומאות זרים. ואז הולך לתור של מנה אחרת ונחשף לאחרים. ואתה עומד לידם כבר כמה דקות, בלי לשמור מרחק ובלי מסיכה. ואז הסיכון להדבקה גדל.

כשאני אוכל שם במסעדה?

כשאני נוסע לאילת והולך למועדון עם למעלה מ 1000 איש?

כשאני עושה סופש בת"א ויוצא לפאבים ומסעדות ?

באוטובוסים ?

בחוף הים שאין מקום לזוז בכלל

לא נתקלתי באף אחד אני מבין

בעצם אנשים יתחילו להתקל אחד בשני רק באירועים

בגלל זה אין לנו עליה אמיתית במאושפזים

כולם מחכים לאירועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עניין של איזון.

מסעדות אמורות לפעול עם תנאי ריחוק שמקטינים את הסיכון להדבקה. אם המסעדה מקפידה על הכללים, ובמיוחד של הצוות, הסיכון מחושב.

האוטובוסים הם שערוריה, אבל לא מאתמול. השערוריה היא התחב"צ הלא מספקת והצפופה מימים ימימה. אז החליט מי שהחליט שתרומתה למשק עולה על הסיכון להדבקה ושחרר אותה. שוב, יש בעיית אכיפה של מספר הנוסעים ושל משמעת המסיכות.

במועדון עם 1000 איש אף אחד לא מקפיד על הכללים כמו שאפשר לאכוף במסעדה, והוא לא חיוני למשק כמו האוטובוס. אז אפשר להגביל ואף לסגור אותו בלי הרבה נזק סביבתי.

חוף הים הוא מקום פתוח עם רוח, והסיכון להדבקה בו הרבה יותר נמוך מאשר במועדון שהוא מבנה סגור. הוא גם הרבה פחות צפוף מהמועדון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Blaz00r כתב:

למה אתה כל הזמן קורא לה "סניטרית" בזלזול?

בוא נגיד שאם היא הייתה מפקד בצבא, קצין מוערך והייתה עושה טעות

סביר להניח שהיו מדיחים אותה

כאן לא רק שהיא טעתה כמה פעמים (צעקה  עשרות אלפי מתים, אמרה  שלא צריך בדיקות ועוד שטויות שיצאו לה מהפה)

היא גם ממשיכה עם זה לסיבוב שני

רק לפני שבוע היא דיברה על 5000 מונשמים

פתאום זה הולך לכיוון של 1000

מישהו צריך לקחת אחריות על השטויות  האלה

לפני 13 דקות, sperial כתב:

יש עניין של איזון.

מסעדות אמורות לפעול עם תנאי ריחוק שמקטינים את הסיכון להדבקה. אם המסעדה מקפידה על הכללים, ובמיוחד של הצוות, הסיכון מחושב.

האוטובוסים הם שערוריה, אבל לא מאתמול. השערוריה היא התחב"צ הלא מספקת והצפופה מימים ימימה. אז החליט מי שהחליט שתרומתה למשק עולה על הסיכון להדבקה ושחרר אותה. שוב, יש בעיית אכיפה של מספר הנוסעים ושל משמעת המסיכות.

במועדון עם 1000 איש אף אחד לא מקפיד על הכללים כמו שאפשר לאכוף במסעדה, והוא לא חיוני למשק כמו האוטובוס. אז אפשר להגביל ואף לסגור אותו בלי הרבה נזק סביבתי.

חוף הים הוא מקום פתוח עם רוח, והסיכון להדבקה בו הרבה יותר נמוך מאשר במועדון שהוא מבנה סגור. הוא גם הרבה פחות צפוף מהמועדון.

אבל אתה לא מבין שזה בכל מקום ?

אתה באמת לא מבין?

הבוחנים במשרד הרישוי שמים מסכה? לא

כל העשרות שעומדים בתור לקופה שמים מסכה? לא

אנשים שמסתובבים בסופר כולם שמים מסכות? לא

במכון כושר שמים מסכה? לא

אתה באמת חושב שמישהו צריך לחכות לאירוע בשביל להדבק? אתה טועה ועובדה שנדבקו עוד הרבה לפני שנפתחו האירועים

זה בעיה שאתה חושב שרק מה שחיוני צריך להשאר פתוח

כבר דברנו על זה שאתה אינטרסנט וזה לא יקרה שוב

לבנקים כבר נגמר התקציב להלוואות בערבות המדינה, זה רק מראה כמה אנשים היו צריכים את הכסף הזה

ועכשיו משחררים עוד כסף להלוואות  בגלל הביקוש הגדול

אם אתה חושב שמישהו יסגור פה את המשק ואפילו את העסקים שלדעתך לא חיוניים אתה חי בסרט

הולכים לכיוון של עוד הקלות

וכתבתי את זה כבר לפני שבוע

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

הלא סותר אותי. מה שמעניין אותי הוא מי אישר את הארוע הגדול, אפ למפרע ואם בדיעבד.

ומה יקרה עם אותו קצין משטרה בכיר בדימוס שמנע את כניסת המשטרה למקום בזמן אמת? אם זה נכון

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרנספורטר, אתה מתרשה להבין? כבר חודשיים שאני כותב לשחרא בהדרגה ובאופן מבוקר. אבל אתה לא מבין שמה שדופק את הסקטור שלך הוא הממשלה שמשחררת בלי בקרה ובלי אכיפה, והקהל ששם פס ארוך על הכללים וגורם להתפרצות.

אם אותו קצין בדימוס אפשר את המסיבה הוא צריך להכנס לקטגוריה של עברייני הבידוד  הכבדים. או אפילו איזו קטגוריה של שחיתות.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, sperial כתב:

אם אותו קצין בדימוס אפשר את המסיבה הוא צריך להכנס לקטגוריה של עברייני הבידוד  הכבדים. או אפילו איזו קטגוריה של שחיתות.

מה זאת אומרת איפשר?

לא צריך חתימה של קצין משטרה כדי לארגן מסיבה, היא פשוט צריכה להיות מתחת לרדאר מספיק.

הטענה שעלתה הייתה שבזמן המסיבה עצמה הגיעו שוטרים בגלל קריאה, וכניסתם למקום (ולכן הבחנה במסיבה ללא הקפדה על שום תקנה) נמנעה ע"י קצין בכיר בדימוס שהיה במסיבה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, זו לא שחיתות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שחיתות, וגם הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, ולדעתי אפשר להכניס שם גם עוד סעיף או שניים בכיף

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...