Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרת צריכה של פטריית רעמת האריה/דקל ננסי/פרופסיה (פינסטראיד)

DareDevil

פוסטים מומלצים

אם החיים שלי יכולים להיות עוד יותר הזויים ובעייתים, אז אני צרכתי פטריית רעמת האריה ומאז המצב שלי לא טוב.

אני לא יושן, יש לי עקצוצים כל הזמן, יש לי כאבי ראש וגם בעיות עם הלבידו (למרות שזה השתפר מאוד בחודש האחרון) ובעיות במעיים/בטן מסתבר שהתסמונת הזו פוגעת בבטן.

למזלי קיבלתי לאחרונה תרופה למטרה אחרת אבל עוזרת לי מאוד ומקלה מאוד על המצב (amitriptyline).

אני ממליץ להימנע מהצריכה של הפטרייה הזו, בנוסף להימנע מדקל ננסי ופרופסיה (פינסטראיד). כולם חוסמים את ה 5ARI שבעצם מייצר NGF ברמות גבוהות מאוד (ונראה לי ששחטתי את התהליך הזה).

המקרה היחיד שאולי אולי יהיה בסדר לצרוך יהיה באלצייהמר מתקדם מאוד אבל אני לא רופא ולכן אל תיקחו את זה בתור המלצה כלשהיא.

יש פתרונות אבל זה דורש כל מיני פפטידים/סטרואידים שאין לי מושג מאיפה משיגים בארץ (אשמח לקישור אם מישהו מכיר - ראיתי בטלגרם אבל מצאתי רק סטרואידים), יש מישהו שעשה פרוטוקול כלשהוא עם פפטידים וסטירואידים.

כרגע הstack זה amitriptyline, מגנזיום, פרוביוטיקה.

אני לא מוצא קבוצות של ישראלים שיש להם גם את הבעיה הזו. יהיה נחמד לדבר בעברית עם אנשים על זה ולאו דווקא באנגלית, מצאתי כבר קהילה ברדיט.

אם יש אולי איזה biohacker ישראלי שלא יקח מחירי שחיטה לטיפול, אני גם אשמח לשמוע עליו.

לעוד מידע אפשר לחפש PFS - post fin syndrome

post lion mane syndrome

בריאות שלמה לכולם (:

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • מבאס 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פטריות לא עוזר לי ):

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Gauss כתב:

הכוונה שיש שם אנשים שמבינים לעומק בנושא.

אז מוזמן לשלוח בפרטי או לפרסם פה.

לפני 9 דקות, gollu כתב:

למה בכלל אכלת את הפטריה? איך הגעת לזה?

קודם כל הפטריה הזו היא "פטריית מרפא", היא לא פטריית הזייה.

דבר שני יש דיבור חיובי עליה אז חשבתי לנסות.

ניסיתי וגיליתי שזה ממש לא מה שאומרים. 

גם לא ראיתי תגובות (באנגלית ועוד יותר בעברית) בנוגע לסיכון שיש בפטריה הזו..

לצערי לא בדקתי לעומק לפני שצרכתי אותה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DareDevil כתב:

להימנע מהצריכה של הפטרייה הזו, בנוסף להימנע מדקל ננסי ופרופסיה

האם לקחת את שלושת אלו באותו זמן? יכול להיות שיש לך תגובה של הגוף לנטילה של כמה חומרים בו זמנית.

האם התייעצת עם רופא אחרי שהחלו התופעות שתיארת? במידה ולא אז נראה לי שזה הזמן. לעומת הפטריות, פרופסיה היא תרופה לכל דבר ולפי אתר הכללית יש לה תופעות לוואי לא פשוטות.

מודה שלא הכרתי את שמות הפטריות עד הפוסט שלך. קראתי עליהן עכשיו קצת. לא יודע, אני באופן כללי נמנע ממאכל שאומרים לי שיש לו "סגולות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, ArikB כתב:

האם לקחת את שלושת אלו באותו זמן?

לקחתי רק את הפטרייה 

לפני 39 דקות, ArikB כתב:

האם התייעצת עם רופא אחרי שהחלו התופעות שתיארת?

התייעצתי אבל זה לא סינדרום מוכר אז הכל פה בת'כלס בסוג של wing it.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו, הפטריה הזו היא פטרית מאכל בטוחה אבל משתמע שהיתה לך איזו תגובה אלרגית/דלקתית אליה.

הייתי מנסה להפחית דלקתיות, כשהgo-to שלי הוא אומגה 3 במינונים מתאימים (כ1000 מ״ג ביום או יותר). גם הפעילות של סטרואידים היא אנטי-דלקתית...

אתה חי על דיאטה מסוימת? טבעוני/קיטו/וואטאבר? יש דברים שאתה נמנע מלאכול בשגרה? (ירקות, דגים, בשר אדום, משהו?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמחקר שעשיתי דווקא יש סיכוי ל leaky gut אז הרבה חמוצים כאלו..

לפני שעה, omerkot כתב:

אומגה 3 במינונים מתאימים (כ1000 מ״ג ביום או יותר).

צרכתי לפני זה אבל הפסקתי בגלל שהומלץ לי לא לקחת, אנסה בימים הקרובים ונראה את התגובה.

לפני שעה, omerkot כתב:

אתה חי על דיאטה מסוימת? טבעוני/קיטו/וואטאבר? יש דברים שאתה נמנע מלאכול בשגרה?

לא 

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, DareDevil כתב:

צרכתי לפני זה אבל הפסקתי בגלל שהומלץ לי לא לקחת, אנסה בימים הקרובים ונראה את התגובה.

אתה באמת רוצה להמשיך לבצע ניסויים רפואיים על הגוף שלך, לפי המלצה של מגיב אנונימי בפורום?

לפני 14 שעות, DareDevil כתב:

ש פתרונות אבל זה דורש כל מיני פפטידים/סטרואידים שאין לי מושג מאיפה משיגים בארץ (אשמח לקישור אם מישהו מכיר - ראיתי בטלגרם אבל מצאתי רק סטרואידים), יש מישהו שעשה פרוטוקול כלשהוא עם פפטידים וסטירואידים.

להשיג תרופות שלא נמכרות בארץ, כדי לבצע טיפול, סליחה ״פרוטוקול״, שקראת עליו איפשהו?

השיטה הזו בבירור לא הביאה אותך למקום טוב. למה להמשיך עם זה?

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לך לרופא נורמלי, תגיד לו איזה פטריה אכלת ותקווה לטוב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, SlowRide כתב:

לך לרופא נורמלי, תגיד לו איזה פטריה אכלת ותקווה לטוב.

הלכתי אין לה פתרון

לפני שעתיים, פינדר כתב:

להשיג תרופות שלא נמכרות בארץ, כדי לבצע טיפול, סליחה ״פרוטוקול״, שקראת עליו איפשהו?

השיטה הזו בבירור לא הביאה אותך למקום טוב. למה להמשיך עם זה?

איתך בהיגיון, פשוט אין ברפואה הקונבצואלית פתרון. אם היה כדור או טיפול שיכולתי לקבל ישירות מהרופא משפחה, הייתי קופץ על זה במהירות..

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

אתה באמת רוצה להמשיך לבצע ניסויים רפואיים על הגוף שלך, לפי המלצה של מגיב אנונימי בפורום?

המלצה לקחת אומגה 3 ותוספי מזון אנטי-דלקתיים היא במקרה הכי גרוע - פלסבו.

יש הבדל ענק בין המלצה כזאת לבין לקחת חומרים פחות נפוצים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...