Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, Transporter כתב:

אנשים כאן עושים טובה שהם מתלבשים ויוצאים מהבית בחום הזה

למה אני צריך מסיכה לא הבנתי?

בסין נועלים אנשים בבית בגלל חולה אחד בעיר

בוא נהיה כמוהם ככה בטוח זה יגמר

בעצם בוא ננעל רק את אלה שמבקשים לשנות לכולנו את החיים

מה רשמתי?

אין היגיון במסכה בחוץ ברחוב, בטח שלא בקיץ, זה באמת מטורף.

רשמתי במקום סגור וממוזג וצפוף.

שניה אחרי שיוצא מהסופר הממוזג, זורק את המסיכה לפח

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Transporter כתב:

אני לא מוכן שיהיה כאן חוק שדורש מכל הנהגים לנסוע על 40 קמש כי בנסיעה מעל 90 יש יותר סיכוי לתאונות

זה מה שקיים כבר היום והעולם מתקדם להורדת המהירות במקומות מסויימים למהירות נמוכה יותר.

לפני 2 דקות, Transporter כתב:

אני לא  מוכן שיגידו לי להפסיק לעובד במקצוע שלי כי מדי פעם קורסות קונסטרוקציות ואנשים מתים

יש קנסות ורגולציות, ואם לא תעמוד בהם, במדינה מתוקנת העסק שלך יסגר.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

למה לא?

מתי פעם אחרונה לבשת מסכה לפני פברואר 2020?

לפני שעה, sperial כתב:

אתה לא כל כך מחובר למציאות.

והמסיכות הן שום וכלום חוץ מאשר לקוטרים. אם אתה מדבר על פגיעה באיכות החיים דבר עם חולי long covid צעירים שלא מסוגלים לטפס קומה בלי להתנשף ואנשים שמאבדים את כושר הרכיכוז שלהם ועוד שורה של תופעות. ואל תקרא לזה שולי כי מדובר בעשרות אחוזים מחולי הקורונה, וככל שמכירים את התופעות מתברר יותר ויותר כמה הן נפוצות.

אתה לא מחובר למציאות, בדיוק כמו מכחישי הקורונה ב 2020. אתה נעול בעמדה שלך ומסרב להבין שהמציאות השתנתה.

שחרר, הלחץ שאתה חי בו בשנה אחרונה יזיק יותר לאיכות החיים שלך.

אתה חי בסרט אם אתה חושב שעשרות אחוזים מחולי הקורונה סובלים מלונג קוביד, אתה יושב בקופ’’ח ואלה הם האנשים שאתה רואה ופוגש כל היום. אבל האמת היא שעל כל אחד עם לונג יש 100 שסיימו עם זה, כמו שמסיימים עם כל וירוס אחר. ללא שום תופעות ארוכות טווח.

עריכה אחרונה על ידי - XM -

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בכלל טורח לקרוא את ההודעות שלי? אני מביא את הטענות של חוקרי הקורונה המתמשכת במדינות אחרות, כי בעניין הזה אין מספיק מידע מישראל. בהתחלה דיברו על 5%, היום יש טענות גם על פי 6. די בעיתי, אבל זה נובע גם מידע שהולך ונצבר עם הזמן וגם משינויים בהתנהגות הנגיף.  מה שקורה כבר שנתיים וחצי הוא שהנגיף הזה מלמד אותנו משהו חדש כל יום, והדבר הזה לא הולך להשתנות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, - XM - כתב:

מסיכות זה נזק מטורף לאיכות חיים.

בחיי שאני מקנא בך אם זו הפרופורציה שלך לנזק מטורף.

בטח אתה גם מאלה שמקטרים על "מיליניאלים שבריריים"..

בסך הכל מדברים על מסיכות במקומות סגורים וצפופים, כמו תחבורה ציבורית, בתקופות של עלייה בהדבקה. אף אחד לא מבקש ממך לחבוש מסיכה מבוקר עד ערב.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, David32 כתב:

זה מה שקיים כבר היום והעולם מתקדם להורדת המהירות במקומות מסויימים למהירות נמוכה יותר.

חשבתי שהגבלת מהירות זה 220, כי זה מה שכתוב לי בדשבורד. האוטו שלי לא מגיע לזה, זה כי אני ביטוח לאומי.

לפני 4 דקות, פינדר כתב:

בסך הכל מדברים על מסיכות במקומות סגורים וצפופים, כמו תחבורה ציבורית, בתקופות של עלייה בהדבקה. אף אחד לא מבקש ממך לחבוש מסיכה מבוקר עד ערב.

תשב אתה ארבע שעות במבחן באלגוריתמים וסיבוכיות עם מסיכה ומשקפיים, נראה כמה זה לא נזק לאיכות חיים.

אני פה מסכים עם טרנספורטר, מי שחשוב לו - שישים. אני לא חליתי בקורונה אף פעם.

ההורים שלי מעל גיל 60, אמא אחרי מחלת רקע קשה, שניהם חלו, ושניהם בסדר גמור. וגם הם לא שמים מסכות בשום מקום.

עשו מהמחלה הזאת מינימום אבולה. הנזק מכל הסגרים וההגבלות גרוע פי כמה מאשר אם היו נותנים למחלה פשוט להשתולל חופשי.

וזה אכן מה שקרה בסוף, ואני לא רואה רחובות ריקים עם גופות זרוקות, מכוניות נטושות או שלל תחזיות אפוקליפטיות אחרות.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, - XM - כתב:

מתי פעם אחרונה לבשת מסכה לפני פברואר 2020?

טיעון לא טוב.

לפני פברואר 2020 בקושי עבדתי מהבית, רק אם היה לחץ והייתי חולה / נאלצתי לעשות שעות נוספות לשחרר גרסה או באג קריטי.

והיום? תודה לקצת עבודה מהבית, לחסוך את הנסיעות, נוחות, מה לא.

לפני 18 דקות, vadim6385 כתב:

תשב אתה ארבע שעות במבחן באלגוריתמים וסיבוכיות עם מסיכה ומשקפיים, נראה כמה זה לא נזק לאיכות חיים.

אויש, זהו, זה הטיעון המנצח נגד מסיכות.

לא שאני עם מסיכה כן? רק בתחצ בגרמניה כי חייב.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

אבל הוא לא מוכן. מה לא הבנת?

איזה ויכוח סרק, בחיי. זה לא שמישהו ברצינות מעלה כרגע את האופציה להחזיר את המסכות איפשהו, כן? 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, לירון .ה. כתב:

מה רשמתי?

אין היגיון במסכה בחוץ ברחוב, בטח שלא בקיץ, זה באמת מטורף.

רשמתי במקום סגור וממוזג וצפוף.

שניה אחרי שיוצא מהסופר הממוזג, זורק את המסיכה לפח

מצטער

לא מתאים לי

זה לא רק בסופר

זה גם בדואר, בבנק, בקניון, באוטובוס, ברכבת, במונית

לא מתאים לי. מצטער

לפני שאתה דואג לי לשים מסכה תוריד מהמדרכה את אלה שנוסעים על קורקינט  ואופניים, שבור להם את הכלי הזבל הזה 

אחר כך שתסיים לתקן את כל הבעיות בעולם תדבר איתי  על השטות הזאת

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

זה לא שמישהו ברצינות מעלה כרגע את האופציה להחזיר את המסכות איפשהו, כן? 

זה כן

הוא נמצא פה בקבוצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Transporter כתב:

תפסיק לדמיין זה לא מעניין אף אחד

אנשים לא מרגישים טוב ואפילו לא הולכים להבדק

תם הטקס

לא יודע איך בתמונות שפרסמת יש 20-60 נפטרים ביום ובאתר משרד הבריאות יש ימים של 0 וימים של 2-3-4-5-6 

בנינו?

לא מעניין

מי שבסיכון שישמור על עצמו

שישב בבית , ישים מסכה, מסכות, מסכת אב״כ , לא יודע

תם הטקס

התמונות הללו צולמו ישירות ממסך הטלוויזיה, יום אחרי יום, בתאריכים שהייתי בבית בבידוד. [התאריכים הם עוקבים. טרחת להסתכל על התאריכים בכלל?].

אם יש לך בעיה עם המספרים הללו, זכותך לתבוע את הערוץ הראשון, [כאן11 לידיעתך], על הטעייה. אגב, זה הערוץ היחידי שבכלל טורח להתייחס לזה שיש גל שישי בארץ, ולפרסם את הנתונים, שלטענתך הם שקריים.

עם כל זה שאתה ילד גדול וזכותך לעשות כרצונך, עדיין יש לי עצה בשבילך:

תפסיק לזלזל בחיי אחרים. הנגיף הזה בלתי צפוי. אין קשר לאנשים שבסיכון או לא. כבר היו אנשים שלא היו מוגדרים "בסיכון", ולצערי, היו. כן בזמן עבר. כי הם לא נמצאים איתנו יותר.

בשבילך כרגע הקורנה זה "עסקים כרגיל".אבל כאשר זה יגיע [חלילה] למישהו יקר לך, והמצב לא יהיה נעים, אני מבטיח לך שהגישה שלך לנושא הנ"ל, תשתנה ב-180 מע".

לפי התגובות שלך כאן, אני לא אתפלא, עם וכאשר תהיה חולה בזה, ללא סימפטומים, תחשוב בכלל להישאר בבידוד בבית, 5 ימים או עד לבירור התוצאה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, פינדר כתב:

"בסך הכל"

אנשים לא מסוגלים להתנייד באוטובוס בחום הזה בלי מסכה אתה מוסיף להם מסכה?

הבסך הכל שלך זה מוגזם בשבילי

על הרבה דברים אפשר להגיד בסך הכל

אתה יודע שבשר אדום מעודד סרטן אצל סרטן המעי הגס במשפחה

אולי פשוט נפסיק לשווק בשר אדום

אתה יודע כמה חולים בסרטן המעי ? בסך הכל לא לאכול בשר אדום 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Transporter כתב:

אנשים לא מסוגלים להתנייד באוטובוס בחום הזה בלי מסכה אתה מוסיף להם מסכה?

מתי בפעם האחרונה נסעת באוטובוס?

אני אוהב את זה שטרנספורט מציין טרנדים שקורים בעולם ומדברים עליהם. הורדת מהירות, הפחתת צריכת בשר, רגולציה בתחום הבטיחות (אגב שמתם לב איך סבבה לו אם קורסת לו הקונסטרוקציה באירוע וכמה מתים? לפרטים תשלחו לו ה"פ, הנחות לעוקבי השירשור)...

• רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Transporter כתב:

הוא נמצא פה בקבוצה

הכוונה היא שאף אחד בהנהגת המדינה ומקבלי ההחלטות לא באמת שוקל את האפשרות הזו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, yossiaviel כתב:

התמונות הללו צולמו ישירות ממסך הטלוויזיה, יום אחרי יום, בתאריכים שהייתי בבית בבידוד. [התאריכים הם עוקבים. טרחת להסתכל על התאריכים בכלל?].

אם יש לך בעיה עם המספרים הללו, זכותך לתבוע את הערוץ הראשון, [כאן11 לידיעתך], על הטעייה. אגב, זה הערוץ היחידי שבכלל טורח להתייחס לזה שיש גל שישי בארץ, ולפרסם את הנתונים, שלטענתך הם שקריים.

עם כל זה שאתה ילד גדול וזכותך לעשות כרצונך, עדיין יש לי עצה בשבילך:

תפסיק לזלזל בחיי אחרים. הנגיף הזה בלתי צפוי. אין קשר לאנשים שבסיכון או לא. כבר היו אנשים שלא היו מוגדרים "בסיכון", ולצערי, היו. כן בזמן עבר. כי הם לא נמצאים איתנו יותר.

בשבילך כרגע הקורנה זה "עסקים כרגיל".אבל כאשר זה יגיע [חלילה] למישהו יקר לך, והמצב לא יהיה נעים, אני מבטיח לך שהגישה שלך לנושא הנ"ל, תשתנה ב-180 מע".

לפי התגובות שלך כאן, אני לא אתפלא, עם וכאשר תהיה חולה בזה, ללא סימפטומים, תחשוב בכלל להישאר בבידוד בבית, 5 ימים או עד לבירור התוצאה...

מצטער זה לא תואם את נתוני משרד הבריאות אתה מוזמן לבדוק

אני בוחר להאמין להם

כי אני מניח שאם היו מתים פה 50 איש ביום היו עושים מזה קצת יותר רעש, יותר מהגמורה הזאת שלא לחצה יד לזקן מארה"ב

אנשים מתים וימותו

קרובת משפחה שלי נפטרה ממלנומה בגיל 46 

בוא נחייב אנשים לשבת בצל ונאסור שיזוף

אתה מזלזל בחיים שלי כשאתה כופה עליי לשים מסכה 

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

הכוונה היא שאף אחד בהנהגת המדינה ומקבלי ההחלטות לא באמת שוקל את האפשרות הזו.

הוא מנהיג את קבוצת מכחישי החיים התקינים בפורום

לפני 8 דקות, David32 כתב:

מתי בפעם האחרונה נסעת באוטובוס?

אני אוהב את זה שטרנספורט מציין טרנדים שקורים בעולם ומדברים עליהם. הורדת מהירות, הפחתת צריכת בשר, רגולציה בתחום הבטיחות (אגב שמתם לב איך סבבה לו אם קורסת לו הקונסטרוקציה באירוע וכמה מתים? לפרטים תשלחו לו ה"פ, הנחות לעוקבי השירשור)...

נסעתי ברכבת לפני כמה שנים

אני לא יודע מה זה הפחתת צריכת בשר..המחירים בארץ בשמיים כי אנשים לא מפסיקים לצרוך

ולאף אחד אין זכות להגיד לנו לצרוך פחות

כמו שאף אחד לא יגיד לנו היום לשים מסכות

ואסונות היו ויהיו

זה עצוב אבל קורה ועוד יקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...