Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 54 דקות, Transporter כתב:

אף אחד סביבי  לא הולך להבדק, לא משנה כמה רע הוא מרגיש

אתה מבין שיש הבדל בין מישהו שמרגיש רגיל ולא רוצה ללכת עם מסיכה ( אין גם הנחיה כזאת, אז אפשר להבין), 

לבין מישהו שמרגיש ממש חולה,  לא נבדק, למרות קיום של מחלה מדבקת מאוד , ומסתובב בין אנשים כאילו כלום  ( אולי חלקם בסיכון)?

לאיזו רמה של "כולכם על הז*ן שלי ולא כבד לי" אפשר להגיע..

גם לפני קורונה כל מיני חולים הגיעו לעבודה והדביקו אחרים, כי לא איכפת מאף אחד. אין שום אחריות ושום התחשבות. 

זאת אחת המחלות הכי קשות בארץ, חוסר התחשבות מינימלית.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו זה רשמי: יש לנו פנדמיה חדשה. ומבצע חיסונים חדש ל-5000 איש.

דרך אגב, @Transporter אני משועמם ונובר בהיסטוריה של הקורונה על פי קארזפורום. ותדע לך - היה מי שהקדים אותך בשנתיים:

בתאריך 27.1.2020 בשעה 09:21, Spire כתב:

יאללה, אפשר לחזלש. קדימה קדימה, להתקדם. אין מה לראות פה. יאללה ילדים, לכו הבית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, vladclar כתב:

אתה מבין שיש הבדל בין מישהו שמרגיש רגיל ולא רוצה ללכת עם מסיכה ( אין גם הנחיה כזאת, אז אפשר להבין), 

לבין מישהו שמרגיש ממש חולה,  לא נבדק, למרות קיום של מחלה מדבקת מאוד , ומסתובב בין אנשים כאילו כלום  ( אולי חלקם בסיכון)?

גם לפני קורונה כל מיני חולים הגיעו לעבודה והדביקו אחרים, כי לא איכפת מאף אחד. אין שום אחריות ושום התחשבות. 

אבל לא דיברו פה על מישהו  שבאמצע יולי רועד מקור במיטה ומבין שהוא חולה

ובוחר ללכת ככה כמו שהוא לבנק ולהדחס בין אנשים ולהשתעל עליהם

לא על זה דיברו, ממש לא על זה

דיברו עלי ועלייך, שאמור להיות לנו סבבה להתחיל ללכת עם מסכה ממחר

למה? ככה

"צריך להסתגל"

ממש לא צריך להסתגל

צריך להשאיר מאחורה על השנתיים האלה ולהסתגל לחיים נורמלים. לזה צריך להסתגל

ואל תדאגו למצפון שלי

אני כבר מעל 15 שנה תורם ועוזר לאוכלוסיות חלשות בכל הזדמנות המצפון שלי נקי עם אקסטרה נקודות זכות

לפני 12 דקות, sperial כתב:

עכשיו זה רשמי: יש לנו פנדמיה חדשה. ומבצע חיסונים חדש ל-5000 איש.

אין לנו שום דבר

יש מחלה שתוקפת בעיקר באפריקה

ובעיקר גברים שעשו סקס עם גברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, vladclar כתב:

כי אין מנהיגות.

כי לא מצפים מבנאדם חולה לא להגיע ולהדביק אלא בדיוק ההיפך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Transporter,

כתבת שאף אחד בסביבתך לא הולך להבדק, לא משנה כמה הוא מרגיש רע.

מה אפשר להבין מזה?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

זה לא מעניין אותי לאן אתה טס ומה תחווה שם. אני מעדיף להסתמך על הנחיות ומידע רשמי. בספרד ההנחיה היתה לשים מסיכה בתחבורה ציבורית. איכשהו זה לא הפך לכלא בגלל זה. אולי כי פשוט אתה לא היית שם להגיד להם שאתה לא מוכן לזה. ואני אחזור גם לנקודה הראשונה. הטענה "אבל יש גם תאונות!111 אז לא נצא מהבית ולא נבנה בתים?!" מעידה בעיקר על בורות. בכל מקום נורמלי מנסים לצמצם תאונות.

מידע רישמי: רוב העולם הפסיק להתייחס לזה

אבל כמו שאמרתי

זכותך לשים מסכה, אני לא אגיד לאף אחד להפסיק עם זה

מי שמרגיש נוח עם מסכה לבריאות

רק אל תכריחו אותי לשים זה הכל

לפני 1 דקה, vladclar כתב:

Transporter,

כתבת שאף אחד בסביבתך לא הולך להבדק, לא משנה כמה הוא מרגיש רע.

מה אפשר להבין מזה?

אפשר להבין מזה

שלא הולכים להבדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, vladclar כתב:

לא יודע מה איתך, כל מי שאני מכיר שמרגיש לא טוב קם בבוקר שולח הודעה לבוס ומוציא 4-5 סיקים.
זה קורה עכשיו, קרה במהלך הקורונה וקרה הרבה הרבה לפני הקורונה. 
יהיה לי כאב ראש (אמיתי, לא משהו בקטנה) אני ממשיך לישון ולא הולך לעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@יובל .מ. אני חושב שהסף להשאר בבית היום הרבה יותר נמוך מאשר לפני הקורונה. לפחות אצל אנשים שיש להם איוו תחושת אחריות לעמיתים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Transporter כתב:

מידע רישמי: רוב העולם הפסיק להתייחס לזה

אבל כמו שאמרתי

זכותך לשים מסכה, אני לא אגיד לאף אחד להפסיק עם זה

מי שמרגיש נוח עם מסכה לבריאות

רק אל תכריחו אותי לשים זה הכל

מאיפה אתה יודע מה קורה ברוב העולם? מתצפת על מה שקורה מיפן ועד לאמריקה מהמגדל? או שזה עוד משהו שהחלטת כי ככה?

לא איכפת לי מה אתה חושב. אנחנו בקארספורום. לא בדיון בכנסת שבו מחליטים אם להחזיר את המסיכות או לא. אם שם יחליטו שיש בזה צורך - ואני לא רואה את זה קורה - תוכל כמובן לא לשים ולהיות עבריין, כמו בזמנו כשאירחת חברים בסגר וקבעת שכולם עושים את זה. שיהיה לך בכיף. זה לא מעניין אותי גם יותר מדי.

כל מה שאמרתי הוא שאם אתה ממציא אנלוגיה לתאונות שהן חלק מהחיים ואף אחד לא עושה איתן כלום - אז אתה טועה, וגם בזה אין לך מושג על מה אתה מדבר. אני יודע שבמקרה שלך זה אבוד, אבל לפעמים עדיף לבסס דיעה על ידע מינימלי. לא על תחושות בטן ובטחון עצמי מופרז. 

לפני 32 דקות, vladclar כתב:

מה אפשר להבין מזה?

שהוא חושב שהעולם זה הוא והחברים שלו. מהסביבה שלי (וזה כולל גם אנשים שאני לא ממש בקשר איתם) היו לא מעט נדבקים לאחרונה. כלומר אנשים הלכו להבדק. בין היתר כדי לעזור לעצור את ההפצה של המחלה. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

מאיפה אתה יודע מה קורה ברוב העולם? מתצפת מיפן ועד לאמריקה מהמגדל? או שזה עוד משהו שהחלטת כי ככה?

לא איכפת לי מה אתה חושב. אנחנו בקארספורום. לא בדיון בכנסת שבו מחליטים אם להחזיר את המסיכות או לא. אם שם יחליטו שיש בזה צורך - ואני לא רואה את זה קורה - תוכל כמובן לא לשים ולהיות עבריין, כמו בזמנו כשאירחת חברים בסגר וקבעת שכולם עושים את זה - שיהיה לך בכיף. זה לא מעניין אותי גם יותר מדי. כל מה שאמרתי הוא שאם אתה ממציא אנלוגיה לתאונות שהן חלק מהחיים ואף אחד לא עושה איתן כלום - אז אתה טועה.

אני בדיוק כמוך רואה חדשות ויודע מה קורה בשאר העולם

אתה רוצה לבחור מדינה ספציפית שעדיין שמים בה מסכות זה בסדר

אפשר גם להסתכל על מדינות שעושים בהן סגר בגלל חולה בעיר

ואפשר להסתכל על רוב העולם שהפסיק להתייחס לזה

אתה יכול להמשיך לכתוב פה עד מחר, זה לא ישנה כלום ושום דבר, היום יש הרבה יותר אנשים כמוני שלא ישימו מסכות ולא יהיו בסגר ואי אפשר לכפות עליהם שום דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Transporter כתב:

אתה יכול להמשיך לכתוב פה עד מחר, זה לא ישנה כלום ושום דבר, היום יש הרבה יותר אנשים כמוני שלא ישימו מסכות ולא יהיו בסגר ואי אפשר לכפות עליהם שום דבר

כצפוי הצלחת לפספס את הפואנטה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, sperial כתב:

אני חושב שהסף להשאר בבית היום הרבה יותר נמוך מאשר לפני הקורונה. לפחות אצל אנשים שיש להם איוו תחושת אחריות לעמיתים.

כי אפשר גם לעבוד מהבית וזה הגיוני ומנהלים ראו שזה עובד.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Transporter כתב:

כמו כל פעם  שמוכיחים לך שאתה מדבר שטויות

לפחות אתה מצחיק

מי שמדבר כאן שטויות כל הזמן זה אתה, וזה לא מפתיע, בהתחשב בזה שאתה צריך שיעלסו לך הוראות הפעלה לשואב אבק, כאילו זה בשר מויקטורי שהתחפש לואגיו.

את הנקודה שלי הבהרתי כבר 3-4 פעמים. כשאתה קובע ש"יש תאונות אז ככה זה" אתה מקשקש. כי אין לך מושג מה קורה בשום מקום בעולם שחורג מהרזורטים שאתה טס אליהם כדי להוכיח לעצמך איזה מוצלח ואדיר אתה. ובעולם יש גם לא מעט מקומות שעדיין יש בהם נהלי קורונה כלשהם ואנשים מקפידים עליהם. כנראה כי הם לא אתה. ויש גם לא מעט מקומות שבהם לא אומרים "תאונות. ככה זה". כלומר האנלוגיה שלך גרועה. ולא עוזרת למסר שלך.

אתה אישית לא התייחס להנחיות של הקורונה עוד מהסגר הראשון והיום זה מעניין אותי פחות מאי פעם.

אני לא ספריאל ולא חושב שיש סיבה להחזיר מסיכות. וגם את זה כתבתי כבר.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, יבגניפ כתב:

מי שמדבר כאן שטויות כל הזמן זה אתה, וזה לא מפתיע, בהתחשב בזה שאתה צריך שיעלסו לך הוראות הפעלה לשואב אבק, כאילו זה בשר מויקטורי שהתחפש לואגיו.

את הנקודה שלי הבהרתי כבר 3-4 פעמים. כשאתה קובע ש"יש תאונות אז ככה זה" אתה מקשקש. כי אין לך מושג מה קורה בשום מקום בעולם שחורג מהרזורטים שאתה טס אליהם כדי להוכיח לעצמך איזה מוצלח ואדיר אתה. ובעולם יש גם לא מעט מקומות שעדיין יש בהם נהלי קורונה כלשהם ואנשים מקפידים עליהם. כנראה כי הם לא אתה. ויש גם לא מעט מקומות שבהם לא אומרים "תאונות. ככה זה". כלומר האנלוגיה שלך גרועה. ולא עוזרת למסר שלך.

אתה אישית לא התייחס להנחיות של הקורונה עוד מהסגר הראשון והיום זה מעניין אותי פחות מאי פעם.

אני לא ספריאל ולא חושב שיש סיבה להחזיר מסיכות. וגם את זה כתבתי כבר.

לפעמים אני שם את עצמי במקום שלך מנסה להבין למה כל כך כואב לך לראות שיש כאן אנשים יותר מוצלחים ומצליחים ממך שיכולים לטוס גם מה לעשות ליעדים שבנויים רק לאנשים מבוססים

כל כך כואב לך שאתה מזכיר את זה בכל הזדמנות  אפילו שלא צריך להסתכל על היעדים שאני נוסע אליהם, אפשר להסתכל על המון מדינות אחרות שהפסיקו להתייחס לקורונה או פשוט הפסיקו בידודים גם למאומתים

אני שואל את עצמי כמה צריך להיות ממורמר על החיים שלי  בשביל לקנא במישהו אנונימי מפורום אנונימי כדי להכנס לו לחיים ולחשוב שהוא טס לאחד היעדים הכי מבוקשים בעולם רק כדי להוכיח לך משהו

ידידי האהוב אני לא צריך להוכיח לך כלום

אנשים סביבי רואים על איזה עבודות אני חתום וגם הייתי גר ברחוב הם היו יודעים שאני מרוויח בסדר גמור

לאנשים שמקיפים אותי טיסה ליעדים כאלה זה דבר נורמטיבי, חלק משיגרה שנתית, בדיוק כמו כל בילוי אחר,

כואב לי שיש אנשים כמוך שכואב להם לראות את זה

מאחל לך בריאות ושיום אחד תחיה עם עצמך בשלום

ואתה צודק

אם יהיה פה עוד סגר כנראה אני  אמשיך את החיים כרגיל ואמשיך לחגוג. אני עובד קשה מדי כדי לבזבז את החיים שלי על הנחיות שפוגעים בי בשטח הפרטי שלי.

אבל אני לעומתך במקום לכתוב בפורום כמה אני דואג לזולת, עושה את זה בסתר, יום יום, בלי לבקש מדליה ובלי לציין את זה. מאחל לך עשירית מהתרומות ועזרה לחלשים שאני עושה מאז ומעולם , עוד כשלא היה לי כלום ושום דבר.

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • רעיון גרוע 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...