Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

בתאריך 21.7.2022 בשעה 18:15, Igalz כתב:

אישתי גם חטפה, כניראה מהמשרד. הסמפטומים אצלה מסתכמים בגודש באף ושיעול טורדני. יצאה חיובית גם באנטיגן בייתי וגם בPCR.

אני יצאתי שלילי באנטיגן, ואין לי שום סימפטומים.. למרות שאנחנו ישנים באותה מיטה ולא שומרים על שום בידוד אחד מהשני

אז החדשות הטובות הן שאישתי עברה את הקורונה ללא סיבוכים מיוחדים, שיעול, נזלת וקצת עייפות.

אני לא הרגשתי כלום בשום שלב, למרות שלא שמרנו על שום בידוד..

החדשות הרעות הן שהיא ממשיכה להשתעל, המון.. זה מפריע לה לישון בלילה, ולפעמים התקפי השיעול כלכך חמורים שזה גורם לה להקאה.

לא ממש רואים מגמת שיפור לאורך זמן. רופא המשפחה מושך בכתפיים.

יש פה משהו שחווה תופעת פוסט קורונה שכזו? הבנתי שזה נפוץ מאוד יחסית.

יש מה לעשות בשביל להקל על השיעול?

• רעיון טוב! 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Igalz כתב:

אז החדשות הטובות הן שאישתי עברה את הקורונה ללא סיבוכים מיוחדים, שיעול, נזלת וקצת עייפות.

אני לא הרגשתי כלום בשום שלב, למרות שלא שמרנו על שום בידוד..

החדשות הרעות הן שהיא ממשיכה להשתעל, המון.. זה מפריע לה לישון בלילה, ולפעמים התקפי השיעול כלכך חמורים שזה גורם לה להקאה.

לא ממש רואים מגמת שיפור לאורך זמן. רופא המשפחה מושך בכתפיים.

יש פה משהו שחווה תופעת פוסט קורונה שכזו? הבנתי שזה נפוץ מאוד יחסית.

יש מה לעשות בשביל להקל על השיעול?

החדשות הטובות הן שלאט לאט רוב התופעות נעלמות, לא שמעתי על אנשים שנשארו עם שיעול הרבה זמן,
בעבר (לפי הקורונה) היו גם שפעות עונתיות שהיו תוקעות אותך עם שיעול 3 שבועות, אז אני מקווה שהשיעול המעצבן יעבור לבד.
אבל לגבי חוש הטעם, זה הבנתי שיש כאלה שסוחבים את הבעיה הזאת גם מעבר לשנה.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגוון התופעות המתמשכות אחרי הקורונה הוא עצום, והשאלה היא כמה זמן הן נמשכות

אני החלמתי לפני שבוע, רק ביומיים האחרונים העייפות האיומה מתחילה להתפוגג. ואני מתכוון "מתחילה", עדיין לא ממש חזרתי לעצמי. ואת זה אני שומע מהרבה מאוד אנשים. בד"כ מתיחסים לתסמינים כ"קורונה מתמשכת" רק אם הם נמשכים חודש ויותר אחרי האבחנה, אם כי אין עדיין הגדרה פורמלית. העניין הוא עוד יותר מורכב כי לחלק מהאנשים יש סימנים אובייקטיביים ולחלק אין.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שתי כתבות מחדשות 13.

1. ממליצים לבני 60 ומעלה וקבוצות סיכון לקבל מנה 5. משודרגת של פיזר. ומודרנה.

https://13tv.co.il/item/news/domestic/health/covid-19-903249501/?pid=507&cid=903249501

2. אנשים  שלא התאוששו מהקורונה. ונשארו אם נזקים.

https://13tv.co.il/item/news/domestic/health/long-covid-903249514/?pid=507&cid=903249514

3.מקדם הדבקה עולה. אחשב הגיע ל 0.89.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מקפיץ למרות שלא מצאתי את הניחוש שלי בשרשור הענקי הזה, עם הניחוש (בתחילת המגפה) שמדובר על תחילת המגפה דווקא באמצע 2019 ולא כמו שהתפרסם בהתחלה באזור נובמבר 19

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אז ממחר בלילה מסתיימות הגבלות הקורונה האחרונות על אנשים בריאים - מוסרת חובת המסיכות במוסדות בריאות ובדיקות הקורונה בכניסה לבתי אבות.

ההגבלה היחידה שנותרה, היא חובת בידוד בית למאומתים הוארכה ב-3 חודשים (עד 15.5.23). העניין הוא שכנראה שמסר המאומתים הרשמי הוא רק חלק קטן ממספר הנדבקים, בינתיים כנראה שאנשים עושים בדיקות ביתיות, משגיחים על עצמם ואף אחד ברשויות לא יודע על כך. בכל מקרה, כבר תקופה שמספר החולים הקשים התייצב סביב 100 והמאושפזים סביב 300, וכיוון שגם במרפאות ובתי החולים ההקפדה על מסיכות רופפת נראה שלא יחול שינוי משמעותי בעקבות הסרת ההגבלות.

עכשיו נותר רק לתת לוירוס ולוריאנטים החדשים לומר את דברם.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ככה אנשים חיפפו. בבתי חולים. מרפאות.

לפני חודשיים האיתי אם אבא שלי במעקב בבית חולים. הרופא והמתמחה. לא חבשו מסכה.

בבית מרקחת הרוקחים. בלי מסכות.  גם האנשים זלזלו. אז ביטלו את זה.

• אהבתי 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה. האיסור הזה לא הבדיל בין בית חולים, לבית חולים פסיכיאטרי, בלתי נסבל לטפל עם מסיכה על הפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אמשיך לעטות מסיכה, בעיקר כשהמפגשים יותר ארוכים. ובכל מקום שאפשר לאוורר היטב. אבל לא בכל מקום אפשר לפתוח חלונות.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך שפטרנו.

מספיק שכל ההגבלות האלה גרמו למשברי אספקה וגרמו לנזקים לכלכלה שיהיו איתנו עוד עשרות שנים.

לפני 10 שעות, sperial כתב:

עכשיו נותר רק לתת לוירוס ולוריאנטים החדשים לומר את דברם.

אין מה להגיד, כולה שפעת משודרגת, וגם משפעת אפשר למות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי מסיכות גרמו לפגיעה בשרשרות האספקה?

מה שגרם לפגיעה היה בעיקר מדיניות האפס קורונה של סין, שהקרינה על כל הכלכלה העולמית. וגם מגבלות התנועה של שאר המדינות, אבל אלה כבר היסטוריה, כי ההקלות די שחררו את הפקק לפני כשנה, אם לא יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר השרשור קפץ אני אספר ששבוע שעבר אחד הבנים נדבק.

שלחנו אותו לבידוד לחדר שלו והוא ממש הבין למה עוד צריך והוא לא היחיד שהתפלא.

אגב, 3 ימים אחרי זוגתי, היחידה בבית עם חיסון אומיקרון (שקיבלה בתחילת ינואר) נדבקה.

גם הנער וגם זוגתי עם תסמינים קלים יותר מוירוס חורף חסר שם, אבל תקועים בבית בבידוד.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...