Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

image.png.05e5d2505eb3a75bec4a2ea3b6042bc0.png

הכי חשוב טרנספורטר, זה שאתה עושה את זה בסתר, יום יום, בלי לציין את זה. זה הכי חשוב.

• מצחיק 5
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרנספורטר - כתבתי כאן פוסט ארוך ומחנך אבל החלטתי לא להעלות אותו. אני אסכם אותו בקצרה: ההסתכלות שלך על העולם צרה מאוד, ההגדרה שלך ל"הצלחה" היא במימד אחד, ואחד בלבד. אתה צריך להבין שיש כאן לא מעט אנשים שהשיגו הישגים לא פחותים משלך, אבל או שהם מתבטאים שלא בחשבון הבנק או שהם לא מציגים איך הם מתבטאים באותו חשבון. 

אז, טרנספורטר, סע ותהנה במיקונוס, וחזור בשלום, ואם אתה רוצה להתווכח איתנו נשמח להיות לך יריבים וירטואליים, ואם יש לך שאלות נשמח לתת לך תשובות, אבל כדאי שתבין שעל פני הכדור הזה יש עוד 8 מיליארד בני אדם, והמסיבות שאתה מארגן (ושכמותן) מעניינות חלק קטן מהם, כי העולם הזה מגוון מאוד.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Transporter כתב:

אבל אני לעומתך במקום לכתוב בפורום כמה אני דואג לזולת, עושה את זה בסתר, יום יום, בלי לבקש מדליה ובלי לציין את זה. מאחל לך עשירית מהתרומות ועזרה לחלשים שאני עושה מאז ומעולם , עוד כשלא היה לי כלום ושום דבר.

בוא נשמה, לאסוף בחורות על הבר בקאפלה זה לא דאגה ל"זולת".

• מצחיק 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אני שם את עצמי במקום שלך

לפעמי אני שם את עצמי במקום שלך ותוהה באיזה גיל כתבת לעצמך את הנאום השבלוני הזה שאתה חוזר עליו בכל הזדמנות.

אזכור הנובורישיות האחרון שלך מצידך פה היה אתמול, בכל מקרה. אז אני גם שואל כמה ממורמר צריך להיות על החיים שלך כדי לתקן מישהו בפורום אנונימי שחשב שיש לך סקודה ולספר שיש לך מרצדס. 

אם יהיה פה עוד סגר כנראה אני  אמשיך את החיים כרגיל ואמשיך לחגוג.

קודם כל, לא חושב שאי פעם כתבתי גם שאני דואג לזולת. 

להמשיך עם החיים שלך  כרגיל זה די מה שעשית כל השנתיים האחרונות גם ככה, כל פעם בתרוצים והסברים שונים. תעשה מה שאתה רוצה. היחידי שזה מפריע לו כרגע זה ספריאל. אני רק חוזר לזה:

ציטוט

אני אומר שאפשר למנוע כמעט כל אסון שיכול לקרות פה בתאוריה

צריך רק להחליט שהאזרחים חיים פה בתנאי כלא

זה בולשיט קיצוני ומוקצן. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

תעשה מה שאתה רוצה. היחידי שזה מפריע לו כרגע זה ספריאל. אני רק חוזר לזה:

למען הדיוק - שיעשה מה שהוא רוצה, אבל שיזכור שיש עוד אנשים בעולם, שהם לא צעירים ועשירים כמוהו, ושצרריך להגן עליהם. זה נכון גם בתור אצל איציק וגם בתור אצל רמי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

S560 בשבילך

כן, ואני נשוי לבר רפאלי.

שמענו את החארטות שלך.

תתפלא

זאת לא המציאות

המציאות היא שאין ולא יהיו מסכות

אנשים סבלו מספיק בשנתיים האלה וזה נגמר

אף אחד סביבי  לא הולך להבדק, לא משנה כמה רע הוא מרגיש

תם הטקס

בסדר אז אל תיבדק,אם אבא שלך ימצא את עצמו בארון מוקדם מהצפוי תוכל להאשים רק את עצמך.

ממש לא

אני מסתכל איפה היינו במשך 100 שנה

היינו פה בלי מסכות

היה שינוי גישה לשנתיים וזה נגמר

אף אחד לא באמת ישים מסכות אתה סתם טוחן מים

יכולות להיות הנחיות, המלצות, הצעות, חוקים

לא מעניין. לא ישימו ולא יהיה

לפני 50 שנה קנית חמאה עם שוברים וגרו בבנייני מעברה.

לפני 150 שנה לא היה טיפת חלב גם כי כל תינוק שני מת בחודש שאחרי הלידה.

לא ההפך

אני אומר שאפשר למנוע כמעט כל אסון שיכול לקרות פה בתאוריה

צריך רק להחליט שהאזרחים חיים פה בתנאי כלא

ואתה תראה הרבה פחות תמותה

או שאתה טיפש או שאתה סתם נהנה לשחק את עצמך כזה.

כל פעולה שבן אדם עושה מתבצעת תוך ניהול סיכונים.

ככה פועלות גם מדינות,אפשר להוריד מהירות בכבישים ל30 קמש ולא יהיו הרוגים אבל המשק יסבול כי אי אפשר יהיה להגיע ממקום למקום.

אז החליטו ש90 קמש זו נקודת איזון מוצלחת בין משק מתפקד לכמות נפגעים בתאונות.

זה לא הכל או כלום,לא ברור לי למה להסתכל על זה ככה.

• רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.7.2022 בשעה 19:21, פינדר כתב:

ינעל העולם עם הקורונה הזו.

אני רואה שכולם נדבקים עכשיו.

שלשום הסתבר שחבר לעבודה חולה. ישב לידי בארוחת צהריים באותו יום. והוא אחד שמדבר וצועק על פוליטיקה כל זמן הארוחה.

עכשיו אני בטוח שנדבקתי ובטח הסימפטומים יגיעו ביום שבת כשאנחנו אמורים לטוס לאמריקה.

בתאריך 21.7.2022 בשעה 19:36, David32 כתב:

אתה גם עובד על ליאור? קטע...

בתאריך 21.7.2022 בשעה 19:39, פינדר כתב:

לא הבנתי

שגיאת הקלדה של דויד, הוא התכוון לשאול אם אתה עובד איתי.

@David32 והתשובה היא לא, אין אצלנו תפקידי חומרה יותר

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, sperial כתב:

טרנספורטר - כתבתי כאן פוסט ארוך ומחנך אבל החלטתי לא להעלות אותו. אני אסכם אותו בקצרה: ההסתכלות שלך על העולם צרה מאוד, ההגדרה שלך ל"הצלחה" היא במימד אחד, ואחד בלבד. אתה צריך להבין שיש כאן לא מעט אנשים שהשיגו הישגים לא פחותים משלך, אבל או שהם מתבטאים שלא בחשבון הבנק או שהם לא מציגים איך הם מתבטאים באותו חשבון. 

אז, טרנספורטר, סע ותהנה במיקונוס, וחזור בשלום, ואם אתה רוצה להתווכח איתנו נשמח להיות לך יריבים וירטואליים, ואם יש לך שאלות נשמח לתת לך תשובות, אבל כדאי שתבין שעל פני הכדור הזה יש עוד 8 מיליארד בני אדם, והמסיבות שאתה מארגן (ושכמותן) מעניינות חלק קטן מהם, כי העולם הזה מגוון מאוד.

מסכים איתך לגמרי

אני באופן אישי מכיר המון אנשים שהצליחו יותר ממני וגרים בדירות שאני רחוק מלחלום על לקנות.  אבל אף פעם לא הזכרתי את מה שיש להם או אין להם, פשוט כי זה לא מעסיק אותי.

טוב לי עם מה שיש לי, אף פעם לא ביקרתי אף אחד אחר שבנה בית מנקר עיניים או קנה לאישתו יהלום במאות אלפי שקלים. גם אם הוא לא בא לי טוב זה לא מעניין אותי מה יש לו. כל עוד אני לא מרוויח או מפסיד מזה אין לי מה לעשות עם המידע הזה.

ברגע שמישהו מתעסק במה שיש או אין לאחר - זה נטו כי כואב לו

באופן אישי חבל לי על הבחור הממורמר, לא כיף לחיות ככה

לפני 17 שעות, יבגניפ כתב:

לפעמי אני שם את עצמי במקום שלך ותוהה באיזה גיל כתבת לעצמך את הנאום השבלוני הזה שאתה חוזר עליו בכל הזדמנות.

אזכור הנובורישיות האחרון שלך מצידך פה היה אתמול, בכל מקרה. אז אני גם שואל כמה ממורמר צריך להיות על החיים שלך כדי לתקן מישהו בפורום אנונימי שחשב שיש לך סקודה ולספר שיש לך מרצדס. 

אם אנשים שבנו אחוזות מסביב לעולם יכולים להתגאות כל יום במה שיש להם , מי אני הקטן הפיצפון שלא ארשה לעצמי להתגאות בדרך המאוד מצומצמת שעשיתי

אגב, סקודה אחלה רכב לא ראה מוסך מעולם. כמו כל דבר בחיים הגיע זמנו להתחלף

לפני 17 שעות, יבגניפ כתב:

זה בולשיט קיצוני ומוקצן. 

ככה אתה רואה את זה

אני לא 

אין שום סיבה להמשיך לפגוע לאנשים בשיגרה ולתת להם לשים מסכה

ושוב

מי שכל כך דואג לאחרים יכול לשים

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה לא מצליח להבין זה שהדירה שלך והמרצדס הנוצצת והטיול לחוף המי-ומי במיקונוס הם רק פרמטר אח, ואצל רובנו די שולי, בהגדרה של "הצלחה". יש כאן אנשים שמגדלים 6 ילדים לתפארת, בעיני זו הצלחה יותר גדולה. יש אנשים שצוברים ידע עצום ורחב, ויודעים גם איך להפוך אותו למשהו שרבים נהנים ממנו, אם זה בית, מכשיר רפואי או מערכת בקרה למפעל. יש שגרים בדירת 3 חדרים בשכונה לא מי יודע מה ומטה, ונוהגים באיזה פאביה חבוטה, ועדיין הם "מסמר הערב", אנשים נעימים שכל העולם רוצה בחברתם בגלל האישיות שלהם, לא בגלל הרכוש שלהם.

טרנספורטר, אני לא יודע אם בכלל שמת לב שדברים שאתה משוויץ בהם הפכו ללעג ולקלס בקבוצה הזו. הואגיו של איציק והמגדלים של טרנספורטר הפכו למושגים כמו אבטיח להשוואה. כמעט כל אחד כאן חוטף על שטויות שהוא כותב, במקרה הטוב עונה בהומור, ואם זה לא אפשרי - שותק. 

אז הבנו. אתה מודד אנשים לפי הקומה במגדל בה הם גרים. לרובנו יש מדדים אחרים, יותר מורכבים, אולי לא ניתנים לכימות.

אז שיהיה לך בהצלחה, ובבקשה, שמור על האוזניים של הלקוחות שלך. ולך ללמוד להפעיל את שואב האבק. זה לא בואינג 787, סה"כ מכשיר עם 2 כפתורים וכמה אבזרים, בחור מוצלח כמוך צריך להשתלט עליו תוך 5 דקות.

• אהבתי 3
  • מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Transporter כתב:

ככה אתה רואה את זה

אני לא 

אין שום סיבה להמשיך לפגוע לאנשים בשיגרה ולתת להם לשים מסכה

ושוב

מי שכל כך דואג לאחרים יכול לשים

אתה באמת לא מבין שהטענה שלי היא לא על מסיכה, נכון?

טוב, ויתרתי. תהנה במרצדס.

לפני 6 שעות, Transporter כתב:

אם אנשים שבנו אחוזות מסביב לעולם יכולים להתגאות כל יום במה שיש להם , מי אני הקטן הפיצפון שלא ארשה לעצמי להתגאות בדרך המאוד מצומצמת שעשיתי

ברור, אתה קם בשביל זה בבוקר. רק למה אתה מופתע שזה הפך לבדיחה?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.7.2022 בשעה 08:27, Igalz כתב:

זה כן אם הן ביטוח לאומי 😉

אין שם ביטוח לאומי, לא עוברות סלקציה.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...