Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

טוב, לא היתה לו בעיה לקבל פקסלוביד.

קורולה, לי יש דעה ברורה - להקפיד (ולאכוף) מסיכות במקומות ציבוריים, לשחרר את כל השאר. רצוי לחייב N95/KN95/FFP2 ולהעיף את שאר המסיכות, במיוחד מסיכות הבד חסרות היעילות.

לגבי בידודים - ממילא לאף אחד אין מושג כמה נשאים/חולים יש ומי הם, כך שאכיפת הבידודים מאבדת יעילות.  מה שאולי יפעל זה חינוך, לגרום לאנשים לגלות קצת אחריות כלפי הסובבים אותם ואם הם סימפטומטיים להבדק ולהתבודד. אחוז החיוביים בשבועות האחרונים -25-35% - מעיד על המנעות מבדיקות מפוקחות אלא על התעלמות או על הסתפקות בבדיקות ביתיות, שמי יודע עד כמה מביאות אנשים להזהר.

דרך אגב, קורולה, אני לא לגמרי מסכים אתך לגבי נושא השפעת הקורונה על מערכת הבריאות. בכל זאת מדובר בתפיסה של כ-1000 מיטות, מתוך 17000 מיטות אשפוז כללי. לא מעט. חוץ מזה, אם נביא בחשבון שיש בסביבות 60,000 מאומתים, ולפחות פי 2 חולים שמתבודדים לפי בדיקה ביתית (ויש לא מעט כאלה, אני נתקל בהם על בסיס יומיומי, מספרים שחלו והסתפקו בבדיקת אנטיגן ביתית), אז יש כנראה אבן של ההרבה מאוד ימי עבודה. לא משהו שניתן להתעלם ממנו ברמת המדינה. 

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ינעל העולם עם הקורונה הזו.

אני רואה שכולם נדבקים עכשיו.

שלשום הסתבר שחבר לעבודה חולה. ישב לידי בארוחת צהריים באותו יום. והוא אחד שמדבר וצועק על פוליטיקה כל זמן הארוחה.

עכשיו אני בטוח שנדבקתי ובטח הסימפטומים יגיעו ביום שבת כשאנחנו אמורים לטוס לאמריקה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גם עובד על ליאור? קטע...

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית ביטוח קורונה? פוליסה משותפת לכל המשפחה?

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי ביטוח אבל זה עם מלא תניות והגבלות וממש לא בא לי לנצל אותו.

לפני 3 דקות, David32 כתב:

אתה גם עובד על ליאור? קטע...

לא הבנתי

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם אני לא. אלא אם זה לא אותו ליאור. 

לגבי הביטוח - לפחות זה שעשיתי לפני כשבועיים (נסיעה מתוכננת בעוד מספר שבועות) כולל אבחנת קורונה בשבוע שלפני הנסיעה כסיבה לביטולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו בעבודה משהוא טס עד ווגס, כדאי לגלות שנדבק, ואיך שהגיע נסגר במלון. חטף חזק, היה צריך להשיג את התרופה נגד קורונה, שהחום ירד, באמריקה היא זמינה לכולם.

קיצר טס, הגיע, קורונה, מלון 10 ימים והביתה..

כן הקורונה עדיין פה ובועטת

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, פינדר כתב:

לא הבנתי

צועק על פוליטיקה... לא משנה 😔

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, לירון .ה. כתב:

אצלנו בעבודה משהוא טס עד ווגס, כדאי לגלות שנדבק, ואיך שהגיע נסגר במלון. חטף חזק, היה צריך להשיג את התרופה נגד קורונה, שהחום ירד, באמריקה היא זמינה לכולם.

קיצר טס, הגיע, קורונה, מלון 10 ימים והביתה..

כן הקורונה עדיין פה ובועטת

עם כזה מזל נאחס לפחות יצא שהוא לא היה יכול להסתובב חופשי ולהמר...

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, sperial כתב:

מסיכות במקומות ציבוריים,

תפסיק לדמיין זה לא מעניין אף אחד

אנשים לא מרגישים טוב ואפילו לא הולכים להבדק

תם הטקס

לפני 15 שעות, yossiaviel כתב:

טוב, אז גם אני יחד עם אשתי, הצטרפנו לסטטיסטיקה. 

למרות שאנו כל הזמן, וכמעט בכל מקום עם מסכות ,N95\N99\FFP2, זה קרה דווקא בתוך הבית. הבן שלה עם אשתו נדבקו,[בפעם השלישית], ולא ידעו. מיותר לציין שהם שכחו מזמן איך נראית מסכה.

אנחנו אחרי חיסון רביעי, וחווינו את זה מאוד קשה.

בהתחלה יש סימפטומים קלים מאוד, והמחלה הזו מתקדמת באיטיות. הבדיקות הביתיות לא שוות הרבה, [במקרה שלנו PANBIO ו"חבריהם"], והראו תוצאה שלילית. ב-PCR יצאנו חיוביים.

ואז התחילו לאט לאט, כל יום יותר ויותר חזק, ה-כאבי ראש, גב, שרירי רגליים וידיים, צריבה חזקה בגרון, נזלת, ושיעול. ככל שהזמן עבר, התופעות החמירו, החום עלה ל-39, חוש הריח נעלם, הטעם בפה הפך להיות מר, והצריבה בגרון "התחלפה" עם כאב גרון חזק ביותר. אם הייתי מצליח לישון, הייתי מתעורר מדי פעם, כולי זיעה.

אשתי התקשרה למוקד, ותיארה את המצב, ש"לפני אשפוז", והשליח הגיע הביתה עם התרופה המיוחלת. כן כן, יש לזה תרופה. היא מונעת ועוצרת את התרבות הווירוס בגוף. וזה עובד בכל סוגי המוטציות של הנגיף. מדובר בתרופה בשם: PAXLOVID.

המצב שלה התחיל להשתפר. ואילו אצלי כל יום הייתה הידרדרות משמעותית. 

התקשרתי כמה פעמים למוקד וביקשתי את התרופה הזו, וכל פעם נעניתי בשלילה, "שאינני עומד בקריטריונים". הסבירו לי שאם זה יחמיר שאגיע לבית חולים. הוויכוח עם המוקד הרפואי הגיע לטונים גבוהים, והיצעתי להם שאני ארכוש את התרופה, שעלותה בחו"ל, מעל 500$. הם לא הסכימו. איימתי שאעזוב את הקופה, ורק אז [כעבור יומיים], השליח הגיע עם התרופה. 30 כדורים במשך 5 ימים. 3 בבוקר ו 3 בערב. צריך להקפיד בוקר\ערב, ויש לאריזות צבעים שונים.

אחרי יומיים החום התחיל לרדת, והגוף לקח את הזמן שלו לחזור לאט לאט לקדמותו.

לא לגמרי. כרגע, כ-5 ימים אחרי סיום התרופה, אני עדיין חלש ולא מסוגל לחזור לחדר הכושר,  כמו מקודם. 

התרופה הזו בוודאות הצילה אותי מלהגיע לבית חולים\הנשמה, ועם סיכויים גבוהים ביותר להופיע ב"רשימה הכחולה" בערוץ הראשון.[תמונות מצורפות].

רציתי עוד לציין לשלילה, את חוסר המודעות בכלי התקשורת, לגבי המגיפה, שהיא עדיין כאן, וקוטלת בודדים ואפילו עשרות בני אדם מדי יום.

שימרו על עצמכם.

הסיפורים לגבי הווריאנט החדש שגורם למחלה קלה ביותר? ובכן, המציאות בשטח היא "קצת" אחרת:

IMG_20220718_182313.jpg

IMG_20220718_182353.jpg

IMG_20220719_172658.jpg

IMG_20220720_105427.jpg

IMG_20220715_131238.jpg

לא יודע איך בתמונות שפרסמת יש 20-60 נפטרים ביום ובאתר משרד הבריאות יש ימים של 0 וימים של 2-3-4-5-6 

בנינו?

לא מעניין

מי שבסיכון שישמור על עצמו

שישב בבית , ישים מסכה, מסכות, מסכת אב״כ , לא יודע

תם הטקס

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון טרנספורטר, אתה צריך להבין שמי שלא מסוגל להתחשב באחרים בסוף חוטף בעצמו. כן. כבר 2.5 שנים אתה מפמפם "מי שבסיכון שישמור עך עצמו", כבר 2.5 שנים מנסים להסביר לך שזה לא פועל, ושנדרשת ערבות הדדית, כבר 2.5 שנים המוח שלך לא מסוגל להבין את העובדה הזו.

התייאשתי.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@sperial עם כל הכבוד, ויש כבוד..  אבל הגיע הזמן לשחרר.

הגענו לנקודה שבה הנזק מהתייחסות לקורונה כפי שאתה מתייחס איליה,

גדול מהנזק של הקורונה עצמה.

(נ.ב. הקפיצה בנפטרים זה עדכון רטרו ע’’פ תקופה ארוכה)

עריכה אחרונה על ידי - XM -
  • אהבתי 3

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה נזק יש לך ממסיכות? 

לעומת זאת, איזה נסק יש לך ממאות אלפי, אם לא מיליוני, ימי עבודה אבודים כל חודש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים עדיין מדקלמים משפטים על נזק, כאילו אנחנו ב2020 ומישהו עדיין מציע סגר.

בסה"כ מבקשים מסיכות ומשמעת עצמית למקרה שאתה חולה.

להגיד שמי שבסיכון ישמור על עצמו, זה להגיד לא אכפת לי אם מישהו ימות, העיקר שאני לא אצטרך לשנות פסיק מההרגלים ומהנוחות שלי.

• אהבתי 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...