Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 58 דקות, Transporter כתב:

כנראה נגמרו לך השטויות לכתוב

הטיעונים שלך מפגרים,לא עקביים וסותרים.

במקום לנהל דיון אני מרגיש שאני מתכתב עם בוט שיודע לדפוק את אותם 4 משפטים בסדר אקראי.

מה יש לי לבזבז את הזמן?

לי לא יוצא מזה שום דבר...

אתה מסרב להבין שלא הכל בינארי.

אירועים וחתונות אפשר לדחות ולבטל,להשבית עיר תיירות כמו אילת אי אפשר.

למה? המון סיבות ששווה לקחת את הסיכון לעליה התחלואה ולא לרסק את הענף.

אותו הדבר תקף למגוון רחב של עסקים והחלטות.

זה לא הכל או כלום,זה חלק.

במקרה הזה חלק שאתה לא משתתף בו אז אתה מתמרמר על זה,מאוד לגיטימי.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, sperial כתב:

כבר כתבתי, ואני חוזר. יש תמותה עודפת ממחלות מסויימות. בולט מאד לגבי מחלות לב. בעולם יש ירידה ניכרת באשפוזים בגלל התקפי לב. אבל הרבה תמותה בבית של האנשים שמהססים להגיע למיון. 

יש גם עניין של תמותה עודפת נדחית. חולה סרטן שלא יטופל לא ימות היום, וקרוב לודאי שגם לא בעוד 3 חודשים. אנשים ששורדים התקך לב בבית יפתחו אי ספיקת לב בעוד חודשים ואפילו שנים, בעוד שטיפול מיידי היה מחזיר אותם למעגל העבודה כעבור שבועיים או חודש. את האפקטים האלה נראה בעוד שנה או שנתיים. וכאמור, יש הרבה תחלואה מקורונה, גם של צעירים, שאמנם לא הורגת אבל גורמת נכויות קשות. ואת הנתונים האלה לא מפרסמים.

בסדר, זו דעתך.

בעולם יש הרבה יותר מתים ממה שיש כאן. ואין לך פתרון או אלטרנטיבה של ממש, חוץ ממרמור על זה שישראלים לא מקפידים על הנחיות כמו שהיית רוצה שיקפידו. שעם זה אני מסכים לפחות חלקית.

אבל ורופאים שנמצאים כנראה יותר במעמד קבלת ההחלטות לא מאמינים שסגר זה הפתרון.

אני מניח שהם רואים את מה שאתה רואה. וגם את מה שרואים אחרים שהם לא אתה. ובוחרים בעמדה שצריך ללמוד לנהל שגרה כזו או אחרת במקביל לקורונה. שזה מה שקורה. ואנחנו הולכים במעגלים, אבל באמת שאני חושב שלכולם ברור ש"ששגרה במקביל לקורונה" != "שגרה ללא קורונה". 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Potato כתב:

במקום לנהל דיון אני מרגיש שאני מתכתב עם בוט שיודע לדפוק את אותם 4 משפטים בסדר אקראי.

לא מרשים ה GPT 3 הא?

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני אגיד לך טרנספורטר, אתה ממש אויב העם

https://ashdodnet.com/mobile/אשדוד-בקהילה/ערב-ראשון-של-סליחות-באשדוד-וידאו-456459

https://tmi.maariv.co.il/celebs-news/Article-785332

https://www.mako.co.il/video-blogs-specials/Article-abb9afe4608c171026.htm זה אייל גולן באפריל

אין לי את הסרטון מהאינסטגרם שלו, אבל בשישי היה באירוע כלשהו ושר את שיריו בקריוקי צמוד צמוד לחוגגים בלי מסכות

יהיה כיף חיים (או מתים) בספטמבר
כשאדם מן היישוב, כמוני, שלא ביקר את הסבא והסבתא שלו מאז חודש פברואר רואה את הדברים האלו - אתם חושבים שאני אשאר בבית בחג?

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, maxcher כתב:

כשאדם מן היישוב, כמוני, שלא ביקר את הסבא והסבתא שלו מאז חודש פברואר רואה את הדברים האלו - אתם חושבים שאני אשאר בבית בחג?

אתה תלך לסבא וסבתא שלך?

כי אומנם אני לא יכול, אבל חשבתי לעצמי - אם הייתי חוזר האם הייתי מבקר, ובינתיים נראה לי שלא, או גג נכנס לשלום שלום מרחוק.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@יבגניפ איפה בפוסטים שלי כתוב סגר?

בהודעות האלה צעינצי בעיות, לא הצעות לפתרון.

הבעיה היא שממשלת ישראל מינתה "פרוייקטור" שתפקידו למצוא פתרונות - אבל חוסמת כל יוזמה שלו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפוסטים האחרונים לא התייחסת לסגר. אם השתכנעת שזו לא הדרך, אז סבבה.

ונכןו הפרויקטור תקוע. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרוייקטור לא תקוע - הוא ידע בדיוק לתוך מה הוא נכנס ( כמו ברבש שידע בדיוק למה הוא לא נכנס - תפקיד ללא סמכויות אמיתיות ).
כל מי שמכיר את דמות הפרוייקטור, לא מופתע מזה שהוא לא שם מפתחות על השולחן ולא עוזב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בקודמים התיחסתי אליו כמוצא אחרון, כמה שעלול לקרות אם עם ישראל ימשיך לזלזל בהנחיות והיום אני מוסיף - ממשלת ישראל תמשיך בפוליטיקה הקטנה.

ראית מה קרה בירכא: איזה סגר חלקי קצר אבל חריש עמוק בבדיקות וההתפרצות נעצרה תוך ימים. אז בעיר של רבע מיליון יותר קשה לעשות את זה והמהלך ייקח יותר מ-3 ימים אבל כנראה שסגרים קצרים באזורים מוגבלים יכולים להיות יעילים, ואולי גם יחנכו את הציבור לשמור מרחק ולעאות מסיכות, כאשר יבינו את המחיר.

דרך אגב, המלחמה על עטיית המסיכות היא עם בני כל הגילים. אם מישהו חושב שהמבוגרים "שומרים על עצמם" אז צר לי, הם מזלזלים בדיוק כמו הצעירים. ואז גם ביניהם יהיו חתולי על.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, David32 כתב:

אתה תלך לסבא וסבתא שלך?

כי אומנם אני לא יכול, אבל חשבתי לעצמי - אם הייתי חוזר האם הייתי מבקר, ובינתיים נראה לי שלא, או גג נכנס לשלום שלום מרחוק.

לא, כי שניהם חולים (לא קורונה) ולא יוצאים מהבית ואני דואג להם
אבל כל השאר - אכול ושתו כי מחר נמות.
אנחנו נפגש עם כל החברים שלנו. אנחנו נעשה על האש. ונפגוש את ההורים שלנו, אני אמשיך ללכת לים וכל מקום שפתוח. מה שסוגרים - ניערך בהתאם. נדאג להגיע להורים שלי יום לפני הסגר וכיוצא בזאת. את החגים האלו אני לא מעביר סגור בבית

וכמובן שאמשיך להגיע לבלפור

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, sperial כתב:

הבעיה היא שממשלת ישראל מינתה "פרוייקטור" שתפקידו למצוא פתרונות - אבל חוסמת כל יוזמה שלו.

מראש זה היה ברור שהפרוייקטור לא מקבל צ'ק חתום פתוח,  זה בדיוק כמו רמטכ"ל .

הרמטכ"ל הוא הפרוייקטור של הצבא, הוא מתפעל את הצבא, אבל את ההחלטות מתי ואיך להגיב הקבינט הביטחוני מקבל. 

התפקיד של גמזו מתחיל ונגמר במסגרת מגרש המשחקים שלו. 

הטילו עליו להכין תוכנית ולהביא אותה לאישור, פה הוא נכשל כי הוא לא מצליח להכין תוכנית ולשכנע שהיא טובה. 

הוא חושב שהוא יכול להחליט מה קורה במדינה זרה... המקסימום הוא יכול להחליט לסגור את השמים,

אבל ברגע שהוא מחליט שהשמיים פתוחים אין לו שום שליטה והחלטה האם זמר מפורסם טוב ליון לחגוג או חסיד טס לאומן,

ההכרזות שלו באולפן הם מגוחכות ומראות שהוא לא מבין מה הסמכויות שהוא קיבל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מבין מצויין מה הסמכויות שהוא קיבל, והתכנית שהוא הכין בכלל לא כושלת. היא נכונה ומאזנת בין צרכי בריאות וכלכלה ( במסגרת המצב הקיים )
אבל הוא יודע בדיוק מי יושב בקבינט הקורונה, ושלא ייתנו אור ירוק מתכנית ה"רמזור" שלו.
וזה ההבדל בינו לבין ברבש - האחרון לא היה מוכן לשמש תפאורה ובתמורה לקבל פרסום, שעות מסך, מסיבות עתונאים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התוכנית שלו מדברת על סוג של הגבלות וסגרים על ערים אדומות , הבעיה שהנתונים לא ממש תומכים בגישה הזאת.

זה לא שהערים האדומות מהוות 90% מהנדבקים,  הערים האדומות הן פחות מ 30% מהנדבקים היומיים.

וכל יום יש עוד עיר כתומה או צהובה שהופכת להיות אדומה.

image.png.31cd7a306cdad1b2396cd25ede03f162.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...