Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיתון כלכלי ? מישהו מרגיש משהו ?

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 1082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, Night Driver כתב:

קודם כל פיצוי לא צריך להיות רציני או לא רציני אלא הוגן ונכון בהתאם ליכולות המדינה והרצון שלה לשמר את המשק כפי שהוא.

גם לאזרחים יש רצון. אי אפשר להתעלם מהצד השני של המשוואה. 

ציטוט

כעצמאי אתה משקיע בידיעה שיכולים לצוץ דברים שימוטטו אותך (אם ניקח את חדר הכושר עם ההשקעה של המיליון שקל, שבוע אחרי הפתיחה שלך אחת הרשתות הגדולות מכריזה שבעוד חודש נפתח בצמוד אליך חדר כושר מפואר ומשוכלל ויש מבצע היכרות בחצי מהעלות שלך למתאמן. במצב כזה אתה תתגעגע לקורונה). המדינה צריכה לעזור לא בגלל שאכפת לה מהחובות שלך אלא כי צריך להיות אכפת לה שיהיה אחר כך ממי לגבות מיסים.

נכון ולא נכון. מה שאתה אומר נכון במצב רגיל, אבל במצב רגיל אני רואה את החדר כושר המתחרה נבנה, אני יכול להתאים את עצמי לתחרות (לשפץ, להוזיל מחירים, להוסיף ערך מוסף כלשהו). האירוע שאנחנו מתמודדים שקול לפלישה של חייזרים כמו בסרט "היום שלישי". אף אחד לא יכל  לצפות ולהתכונן לדבר כזה ולכן כללי המשחק המקובלים לא תקפים. המדינה לא יכולה לרסק אנשים מהיום למחר מצד אחד ומצד שני להגיד "סליחה מדובר בהשקעה ובהשקעה יש סיכונים" אז הנה קחו 15% אחוז מהרווח ולכו חפשו את החברים שלכם.   

ציטוט

ולהגיד אני מצפצף על החוק זו לא אופציה. להפר צו סגירה זו עבירה פלילית ואתה תמצא את עצמך במעצר ובצדק.

יעצרו את מי? 10,000 עצמאיים? 20,000 עצמאיים? ואם אותם עצמאיים יתחילו להילחם חזרה יזרקו אבנים על שוטרים וישרפו בנקים? it can go both ways. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 2 דקות, ChemGuy85 כתב:

המדינה לא יכולה לרסק אנשים מהיום למחר מצד אחד ומצד שני להגיד "סליחה מדובר בהשקעה ובהשקעה יש סיכונים" אז הנה קחו 15% אחוז מהרווח ולכו חפשו את החברים שלכם.   

בטח שכן, המדינה פיצתה אותך במשהו על הירידה במה שהשקעת בבורסה? או אולי על מה שהפסדת בקרן השתלמות שלך? או יותר גרוע, בקרן הפנסיה שהמדינה חייבה אותך לעשות?

לפני 3 דקות, ChemGuy85 כתב:

יעצרו את מי? 10,000 עצמאיים? 20,000 עצמאיים? ואם אותם עצמאיים יתחילו להילחם חזרה יזרקו אבנים על שוטרים וישרפו בנקים? it can go both ways. 

אתה לא מעריך מספיק כמה מעצר של 300 אלימים עושה את העבודה.

וכשהם אלימים אין דרך לעצור אותם שלא באלימות קצת גבוהה יותר, למשל עם אלה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בטח שכן, המדינה פיצתה אותך במשהו על הירידה במה שהשקעת בבורסה? או אולי על מה שהפסדת בקרן השתלמות שלך? או יותר גרוע, בקרן הפנסיה שהמדינה חייבה אותך לעשות?

לא, אבל זה לא בדיוק אותו דבר. ראשית לאנשים יש בחירה לגבי רמת החשיפה שלהם לתנודות בבורסה. שנית, מדובר באפיקי השקעה ל-20-30-40 שנה. שלישית, לא מדובר בעץ מניב פרי. כאשר סוגרים לבן אדם את העסק מהיום למחר לוקחים ממנו את העץ שמאכיל אותו, נותנים לו כמה אגוזים לדרך ואומרים לו "ביי ביי" מצטערים אבל זה מה יש לעצמאי יש סיכונים". אז אתה רואה זה לא ממש same-same. 

ציטוט

בקבוק תבערה יותר קל (וזול) להכנה. בקבוק זכוכית + דלק (זול עכשיו) + בד = כיף ברחוב. ואם שוטרים יחליטו שהם לא מצייתים להוראה לעצור את השכנים/חברים שלהם אז בכלל יהיה שמח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, ChemGuy85 כתב:

לא, אבל זה לא בדיוק אותו דבר. ראשית לאנשים יש בחירה לגבי רמת החשיפה שלהם לתנודות בבורסה. שנית, מדובר באפיקי השקעה ל-20-30-40 שנה. לא מדובר בעץ מניב פרי. כאשר סוגרים לבן אדם העסק לוקחים ממנו את העץ, נותנים לו כמה אגוזים לדרך ואומרים לו "ביי ביי". אז אתה רואה זה לא ממש same-same. 

זה ליטרלי אותו דבר, השקעה.

כשאתה מדבר על סגירת העסק זה עניין אחר, זה לא השקעה, זה משהו אחר לגמרי.

אתה מתפזר.

לפני 1 דקה, ChemGuy85 כתב:

בקבוק תבערה יותר קל (וזול) להכנה. בקבוק זכוכית + דלק (זול עכשיו) + בד = כיף ברחוב. ואם שוטרים יחליטו שהם לא מצייתים להוראה לעצור את השכנים/חברים שלהם? 

נניח וזרקת בקבוק תבערה, אפילו 5 כאלה, מתישהו הם נגמרו לך, או הבקבוקים או הדלק.

אני רק אומר, עשרות שנים שזורקים בקבוקי תבערה ביו"ש, זה עוזר להם להימנע ממעצרים?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, m3x7r3m3 כתב:

זה ליטרלי אותו דבר, השקעה.

כשאתה מדבר על סגירת העסק זה עניין אחר, זה לא השקעה, זה משהו אחר לגמרי.

אתה מתפזר. 

אני לא מתפזר בכלל. מחר יחליטו שאסור לך לתכנת. אסור. זהו. יצא חוק שאוסר עליך לתכנת כי התכנות שלך מפיץ קורונה. מה תעשה? 

לפני 1 דקה, m3x7r3m3 כתב:

נניח וזרקת בקבוק תבערה, אפילו 5 כאלה, מתישהו הם נגמרו לך, או הבקבוקים או הדלק.

אני רק אומר, עשרות שנים שזורקים בקבוקי תבערה ביו"ש, זה עוזר להם להימנע ממעצרים?

לא, אבל זה מספק הרבה בידור. אם אני אקבל את הבידור הזה בלב תל אביב למה לא. שיזרקו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, ChemGuy85 כתב:

כיף ברחוב.

זה בהחלט כיף כשאתה בצד הזורק או רק מעודד מהחלון.

הבעיה שאנשים שעושים את הכיף הזה, עושים את זה בשביל הכיף, ולא בשביל המטרה שאתה חושב שהם עושים אותה בשבילה.

וכשזה בשביל הכיף, מהר מאוד אתה עלול למצוא את עצמך בורח מהכיף שפעם אהבת.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתפזר בכלל. מחר יחליטו שאסור לך לתכנת. אסור. זהו. יצא חוק שאוסר עליך לתכנת כי התכנות שלך מפיץ קורונה. מה תעשה? 

אתה התפזרת לגמרי.

מה בין לאסור עליי לתכנת ובין השקעה?

לכן כתבתי שאתה התפזרת לחלוטין.

לא, אבל זה מספק הרבה בידור. אם אני אקבל את הבידור הזה בלב תל אביב למה לא. שיזרקו. 

יופי, עכשיו בניגוד לפלשתינים שאצלם מאסר = קומונה בבית סוהר ישראלי עם טלוויזיות, חבר'ה, אפשרות להטריד מינית סוהרות וגם משכורת מהרשות הפלשתינית.

לאסיר ישראלי אין את כל ההטבות הללו.

לא כזה אטרקטיבי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, m3x7r3m3 כתב:

זה הקטע עם ביורוקרטיה, כשהקימו את המדינה לא הייתה ביורוקרטיה

🤣🤣🤣

הייתה בירוקרטיה יפה מאד, מה שאפשר להקים את הדיקטטורה של בן גוריון. אנ"ש והפנקס האדום לא הומצאו ב48.

אבל, הרבה ליכודניקים "שוכחים" שמ 77 עד היום עבר הרבה יותר זמן מאשר בין 48 ל 77.

מירי רגב וישראל כץ הרבה יותר קרובים לאליהו עופר או אשר ידלין מאשר למודעי, פת או ארליך.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה התפזרת לגמרי.

מה בין לאסור עליי לתכנת ובין השקעה?

לכן כתבתי שאתה התפזרת לחלוטין.

הספרות המקצועית עושה הפרדה בין השקעה פסיבית ובין השקעה אקטיבית וכל הפרדה כזאת מגובה בעשרות (אם לא מאות) פסקי דין. אתה לקחת את ההפרדה הזאת ועשית ממנה בצק לפיצה.

פנסיה זה חסכון ארוך טווח שתקבל עוד 20-30-40 שנה והחסכון הזה חשוף לתנודות בבורסה. חדר כושר/מסעדה זו גם השקעה, אבל זו השקעה שמניבה לי פרי בהווה, לא פרי עוד 20-30-40 שנה (ננטרל את היבט של רווח הון לצורך הדיון). אני לא השקעתי בחדר כושר בשביל להתפרנס ממנו עוד 20-30-40 שנה. אני השקעתי כסף בחדר כושר בשביל לקבל ממנו כסף היום ואולי בעתיד יהיה עוד רווח כלשהו. 

אם יקחו ממך את הפנסיה אתה תחייה בסדר גמור בהווה. מה יקרה לך בגיל 70-80 זה כבר סיפור אחר, אבל בהווה תהיה במצב סבבה. אם לוקחים לעצמאי את העץ היום הוא מת מרעב. זה בערך מה שעשתה המדינה. 

נכון כאשר אדם הופך לעצמאי הוא לקח על עצמו סיכון. אין ויכוח. מגפה גלובלית זה לא אירוע שנמצא ברשימת הסיכונים הסבירים שבעל עסק עלול להיתקל בו במהלך הפעילות השוטפת. יותר מזה מוטציה שקופצת מעטלף לבן אדם לא ממש נמצאת בשליטתנו, אבל החלטה לרסק עסקים מסוימים נמצאת לגמרי בשליטת הממשלה והם בחרו להשתמש בכלי הזה, אבל לא מוכנים לשלם על הנזק שהם גרמו. באותה מידה יכלו להגיד "אוקי יש מגפה, באסה, מי שמפחד שישב בית וזהו". 

ציטוט

יופי, עכשיו בניגוד לפלשתינים שאצלם מאסר = קומונה בבית סוהר ישראלי עם טלוויזיות, חבר'ה, אפשרות להטריד מינית סוהרות וגם משכורת מהרשות הפלשתינית.

לאסיר ישראלי אין את כל ההטבות הללו.

לא כזה אטרקטיבי.

תמיד אפשר למצוא את מי להטריד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, ChemGuy85 כתב:

אני לא השקעתי בחדר כושר בשביל להתפרנס ממנו עוד 20-30-40 שנה. אני השקעתי כסף בחדר כושר בשביל לקבל ממנו כסף היום ואולי בעתיד יהיה עוד רווח כלשהו. 

אז תפסיד את ההשקעה ולך לעבוד כשכיר. צריך להיות סופר חמור כדי להגיד אני אשים מיליון שקל ואז אני ארויח במקום 6000 שקל 10000 שקלים ולא יהיו לי שום תנאים סוציאליים או ביטחון.

תפריד בין בעל העסק כמשקיע לבין בעל העסק שעובד בעסק (שלא לדבר על הרבה מאוד בעלי עסקים שמנהלים את הרשתות אבל לא עובדים בחנויות ועל אלה שרק שמו כסף ויש להם מנהלים שכירים).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Night Driver כתב:

אז תפסיד את ההשקעה ולך לעבוד כשכיר. צריך להיות סופר חמור כדי להגיד אני אשים מיליון שקל ואז אני ארויח במקום 6000 שקל 10000 שקלים ולא יהיו לי שום תנאים סוציאליים או ביטחון.

תפריד בין בעל העסק כמשקיע לבין בעל העסק שעובד בעסק (שלא לדבר על הרבה מאוד בעלי עסקים שמנהלים את הרשתות אבל לא עובדים בחנויות ועל אלה שרק שמו כסף ויש להם מנהלים שכירים).

למה לי? חדר כושר שלי נפל כי ניהלתי חרא של חדר כושר? מתחרים חיסלו אותי? הציבור בישראל החליט שיותר מגניב להיות שמן מאשר חטוב? לא! בא פקיד, אמר "ממחר אין יותר חדר כושר" וככה חיסלו את העסק שלי. ככה לא פועל שוק חופשי, אבל הפיצויים שהחליטו עליהם משום מה כן מבוססים על עקרונות השוק החופשי. מרתק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, ChemGuy85 כתב:

מה קרה עברת בחינה מצ'וקמקת של יועצי מס ועכשיו בכוח אתה מנסה להוכיח שהפכת למומחה? תוריד את הרגל מהגז לפני שתתהפך בפנייה. הנקודה שלי הייתה שהפיצויים היו צריכים להיות הרבה יותר רציניים כבר מהיום הראשון ולא התוכנית הרבע אפויה שהם זרקו באפריל שגרמה לאיבוד אמון מוחלט של ציבור העצמאיים. נניח אתה השקעת מיליון שקל בחדר כושר בתל אביב ומהיום למחר מודיעים שסוגרים אותך עד הודעה חדשה. למה שתציית להנחייה הזאת? מישהו יפצה אותך על הנזק האמיתי שנגרם לך? 

אכן בחינת מצוקמקמת,  למעשה עשיתי ועברתי 2 בחינות על הדרך תוך כדי עבודה 150% משרה כעצמאי. 

ברוטו כ 3 חודשים למדתי ל- 2הבחינות ..  אז אני מבין שיועץ מס מממוצע לומד שנה שלמה ל 2 הבחינות האלה ועדיין אחוזי המעבר פחות מ 50%.

אז הבחינה הזאת לא קשורה לידע שלי

לפני 56 דקות, ChemGuy85 כתב:

גם לאזרחים יש רצון. אי אפשר להתעלם מהצד השני של המשוואה. 

נכון ולא נכון. מה שאתה אומר נכון במצב רגיל, אבל במצב רגיל אני רואה את החדר כושר המתחרה נבנה, אני יכול להתאים את עצמי לתחרות (לשפץ, להוזיל מחירים, להוסיף ערך מוסף כלשהו). האירוע שאנחנו מתמודדים שקול לפלישה של חייזרים כמו בסרט "היום שלישי". אף אחד לא יכל  לצפות ולהתכונן לדבר כזה ולכן כללי המשחק המקובלים לא תקפים. המדינה לא יכולה לרסק אנשים מהיום למחר מצד אחד ומצד שני להגיד "סליחה מדובר בהשקעה ובהשקעה יש סיכונים" אז הנה קחו 15% אחוז מהרווח ולכו חפשו את החברים שלכם.   

אם פספסת... אז נותנים לעצמאים 70% מהרווח (עד 7500 לחודש ) + ועד  15% מהמחזור כמעט ללא הגבלה.

נניח עצמאי בעל מוסך קטן, עם מחזור ל 100,000 לחודש  - 2 עובדים שקיבלו 10,000 לחודש.

היה לוקח הבייתה 30,000 ש"ח , משלם 10,000 מס הכנסה 

עכשיו הוא יכול לסגור את העסק.. לקבל 7500 לחודש על ההכנסה + 15,000 לחודש פיצוי הוצאות קבועות.

והעובדים שלו יקבלו גם דמי אבטלה כל אחד כ 7000 ש"ח. 

מה קיבלנו ?  מוסך קטן 100,000 ש"ח 

המדינה משלמת (כאילו אנחנו) 36,500 ש"ח ל-3 אנשים שלא עובדים כלל והעסק סגור.

תוסיף את חנות החלפים שמקבלת פיצוי בגלל שהמוסך לא קונה ממנה חלפים.. 

לא מבין כמה עוד אפשר להעלות את המספרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי זה לא מדויק והפעלת אלימות ומעצרים על עבריינים צעירים שהשחיתו מכוניות כמו למשל בהפגנות האתיופים זה לא אותו דבר כמו על אנשים יצרנים בעלי משפחות שמשלמים מיסים, מעסיקים עובדים וכנראה גם יש להם ילד או שניים בצה"ל.

לפני 40 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה לא מעריך מספיק כמה מעצר של 300 אלימים עושה את העבודה.

• רעיון גרוע 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, borsood כתב:

🤣🤣🤣

הייתה בירוקרטיה יפה מאד, מה שאפשר להקים את הדיקטטורה של בן גוריון. אנ"ש והפנקס האדום לא הומצאו ב48.

הייתה ביורוקרטיה בתוך המנגנונים המפלגתיים, כולל בארגונים חמושים כמו השומר הצעיר, ההגנה והפלמ"ח כמובן, והייתה ביורוקרטיה של השלטון הבריטי, וכמובן הביורוקרטיה שנוגעת לקשרים בין מפא"י והשלטון הבריטי.

אבל אותה ביורוקרטיה לא שלטה במדינה, נניח המכס (הישראלי) או שירות המדינה לא היו דברים שהיו קיימים אז, ולכן לא הייתה ביורוקרטיה שתשלוט בהן.

אבל, הרבה ליכודניקים "שוכחים" שמ 77 עד היום עבר הרבה יותר זמן מאשר בין 48 ל 77.

זה נכון, אבל הבעיה היא שאף ליכודניק לא עשה ניקיון אורוות בשירות הציבורי, לא בגין, לא שמיר, לא ביבי, לא שרון, אף אחד מהם.

אז גם עוד 100 שנה בשלטון לא עוזר כשאתה מחכה שכל פקידי השירות הציבורי הישנים יצאו לפנסיה בתקווה שאתה ממנה במקומם אחרים.

בפועל הביורוקרטיה חכמה יותר וממנה הרבה פעמים אנ"ש צעירים יותר.

וככה אתה יכול לקבל שר חינוך כמו בנט עם תוכנית לימוד שכוללת את הנכבה.

מירי רגב וישראל כץ הרבה יותר קרובים לאליהו עופר או אשר ידלין מאשר למודעי, פת או ארליך.

לצערנו אתה צודק

לפני 13 דקות, ChemGuy85 כתב:

הספרות המקצועית עושה הפרדה בין השקעה פסיבית ובין השקעה אקטיבית וכל הפרדה כזאת מגובה בעשרות (אם לא מאות) פסקי דין. אתה לקחת את ההפרדה הזאת ועשית ממנה בצק לפיצה.

ומה הקשר בין שתי אלה להגבלה על מקצוע?!

לפני 14 דקות, ChemGuy85 כתב:

פנסיה זה חסכון ארוך טווח שתקבל עוד 20-30-40 שנה והחסכון הזה חשוף לתנודות בבורסה. חדר כושר/מסעדה זו גם השקעה, אבל זו השקעה שמניבה לי פרי בהווה, לא פרי עוד 20-30-40 שנה (ננטרל את היבט של רווח הון לצורך הדיון). אני לא השקעתי בחדר כושר בשביל להתפרנס ממנו עוד 20-30-40 שנה. אני השקעתי כסף בחדר כושר בשביל לקבל ממנו כסף היום ואולי בעתיד יהיה עוד רווח כלשהו. 

נו ו...? באותה מידה יכול להיות שהשקעת מיליון שקל בהקמת חדר כושר במושב של בני 80, או שהשקעת במסעדה כדי לגלות שאתה גר בעיר של @sperial, אבל מלא מלא ספריאלים כאלה.

לפני 18 דקות, ChemGuy85 כתב:

אם יקחו ממך את הפנסיה אתה תחייה בסדר גמור בהווה. מה יקרה לך בגיל 70-80 זה כבר סיפור אחר, אבל בהווה תהיה במצב סבבה. אם לוקחים לעצמאי את העץ היום הוא מת מרעב. זה בערך מה שעשתה המדינה. 

ומה הקשר להשקעה?! אתה לא מפוקס היום בכלל.

לפני 19 דקות, ChemGuy85 כתב:

נכון כאשר אדם הופך לעצמאי הוא לקח על עצמו סיכון. אין ויכוח. מגפה גלובלית זה לא אירוע שנמצא ברשימת הסיכונים הסבירים שבעל עסק עלול להיתקל בו במהלך הפעילות השוטפת. יותר מזה מוטציה שקופצת מעטלף לבן אדם לא ממש נמצאת בשליטתנו, אבל החלטה לרסק עסקים מסוימים נמצאת לגמרי בשליטת הממשלה והם בחרו להשתמש בכלי הזה, אבל לא מוכנים לשלם על הנזק שהם גרמו. באותה מידה יכלו להגיד "אוקי יש מגפה, באסה, מי שמפחד שישב בית וזהו". 

זה לא שהממשלה הישראלית המציאה את הסגר כן?

סגר ככלי נגד מגפות מוכר כבר מאות שנים אם לא יותר.

האופציה השנייה של "תעשה מה שבא לך, הסיכון עליך" הוא המצאה חדשה.

לפני 20 דקות, ChemGuy85 כתב:

תמיד אפשר למצוא את מי להטריד. 

אל תנסה להיות אסיר פלילי שמטריד סוהרת. כי אחרי זה לא יישאר לך עם מה להטריד.

עם אסירים ביטחוניים זה עובד אחרת.

לפני 6 דקות, SlowRide כתב:

לדעתי זה לא מדויק והפעלת אלימות ומעצרים על עבריינים צעירים שהשחיתו מכוניות כמו למשל בהפגנות האתיופים זה לא אותו דבר כמו על אנשים יצרנים בעלי משפחות שמשלמים מיסים, מעסיקים עובדים וכנראה גם יש להם ילד או שניים בצה"ל.

לבקבוק תבערה לא אכפת מאיזה יד הוא נזרק

לכן לשוטר לא אמור להיות אכפת גם כן.

בפועל אכפת, אבל הפוך, עם הבעייתיים נוטים יותר להכיל, לא פעם אמרתי שאם אתה רוצה להיות עבריין, רצוי מאוד שתהיה בן מיעוטים כלשהו.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, ChemGuy85 כתב:

למה לי? חדר כושר שלי נפל כי ניהלתי חרא של חדר כושר? מתחרים חיסלו אותי? הציבור בישראל החליט שיותר מגניב להיות שמן מאשר חטוב? לא! בא פקיד, אמר "ממחר אין יותר חדר כושר" וככה חיסלו את העסק שלי. ככה לא פועל שוק חופשי, אבל הפיצויים שהחליטו עליהם משום מה כן מבוססים על עקרונות השוק החופשי. מרתק. 

לא שואלים אותך למה לך. העולם פשוט השתנה.
כשהורידו מכסים מישהו פיצה את היצנים?

לקחת סיכון וקרה שאכלת אותה. ככה העולם העסקי בנוי.טוב שאתה לא אומר שצריך לפצות את יצרני סמי הפיצוציות שיום אחד החליטו שהחומר שלהם לא חוקי או את הסרסבורים שסגרו להם את בתי הבושת עם חוק הזנות.

מה יקרה אם מחר יגלו פתאום שקוקה קולה אחראית ל 90% ממקי סרטן השד בעולם ויחליטו לאסור את השיווק שלה. גם אז המדינה צריכה לפתות את הבעלים ולשלם לו כל חייו כי פקיד החליט שאסור לו לסכן את הציבור?

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה נכון, אבל הבעיה היא שאף ליכודניק לא עשה ניקיון אורוות בשירות הציבורי, לא בגין, לא שמיר, לא ביבי, לא שרון, אף אחד מהם.

מ 77 עד היום עברו 43 שנים. כולם כבר מזמן בפנסיה.

• אהבתי 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...