Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצעי מועדון 'חבר' על רכבי פיג'ו, סיטרואן ואופל

קבוצת לובינסקי
שימו לב! השרשור הזה בן 1697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קבוצת לובינסקי היא ספונסר שמשלם כסף עבור פירסום, חלק ממשתמשי הפורום עמיתים ב"חבר" ולכן זה רלוונטי.

זאת מעבר לעובדה שהנכונות לתת הנחות לקונים אחרים בעת מבצע שכזה גבוהה בהרבה - מניסיון.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה דווקא טוב שמפרסמים, גם מבצעי חבר, תמיד טוב להיות מודע לכל האופציות שקיימות בשוק, ככה אתה מודע לגובה ההנחות על דגם מסויים ואתה יודע שעם קצת מאמץ גם אם אתה לא במועדון חבר אתה יכול לצפות פלוס מינוס לרמת הנחה דומה במשא ומתן אגרסיבי.

אני גם עשיתי לייק להודעה על מחירי הרכבים שלא יורדים בהתאם לשער כי זה נושא שמעצבן גם אותי אבל בתכלס זה משהו שנכון כלפי כולן, לאו דווקא לובינסקי, אז לא בטוח שזה הוגן להשתלט עם הנושא הזה בת׳רד אינפורמטיבי לחברי הפורום.

אפשר לפתוח ת׳רד חדש ולדבר על הנושא הזה בלשון רבים (כלפי היבואנים) מבלי לנצל ת׳רד לעליהום לא רלוונטי כלפי היבואן הספציפי הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבוא ליבואן ללא 'חבר', קשה לי להאמין שלא תקבל אותם מחירים, בפרט בגזרת ה0 ק"מ.

מהשכן 'חבר' נותן מענה למי שרוצה גם מימון נפלא וגם מחיר נפלא, ללקוח רגיל זה לא עובד ביחד.

נ.ב. מי אמר שהאינסיניה טובה וכלכלית מהקורולה?

האינסיגניה מתחרה בקאמרי, לא בקורולה, לקבל אותה במחיר של האחרונה זה לא ענין של יום יום. לענין כלכלי או לא, גם מרצדס אס קלאס הרבה פחות כלכלית מקורולה, עדיין לא הופך אותן לברות השוואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דווקא טוב שמפרסמים, גם מבצעי חבר, תמיד טוב להיות מודע לכל האופציות שקיימות בשוק, ככה אתה מודע לגובה ההנחות על דגם מסויים ואתה יודע שעם קצת מאמץ גם אם אתה לא במועדון חבר אתה יכול לצפות פלוס מינוס לרמת הנחה דומה במשא ומתן אגרסיבי.

אני גם עשיתי לייק להודעה על מחירי הרכבים שלא יורדים בהתאם לשער כי זה נושא שמעצבן גם אותי אבל בתכלס זה משהו שנכון כלפי כולן, לאו דווקא לובינסקי, אז לא בטוח שזה הוגן להשתלט עם הנושא הזה בת׳רד אינפורמטיבי לחברי הפורום.

אפשר לפתוח ת׳רד חדש ולדבר על הנושא הזה בלשון רבים (כלפי היבואנים) מבלי לנצל ת׳רד לעליהום לא רלוונטי כלפי היבואן הספציפי הזה.

צודק, אכן אין לי מטרה לצאת ספציפית על לובינסקי, להיפך יש להם פה מבצעים לא רעים, והיה לי פיג'ו במשך שנים :)

אגב היתרון הגדול של חבר, זה שאפשר להשיג את ההנחה בלי מיקוח (לאנשים ששונאים את זה כמוני) והתוכניות מימון שלהם מעולות.

חבל שיש מקומות (לא אנקוב בשמן) שהמצב גרוע הרבה יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך גם להבין שהסיכוי לקבל הנחה משמעותית על דגם מבוקש עם מצוקת מלאי - לא ממש קיים.

נכון. אבל אפשר לקבל הנחות על אביזרים ושדרוגים (שממילא מחיר התחלתי שם מאוד גבוה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגמים הנמכרים היום רובם מאובזרים מאד, ולא תמיד נותר מה לשדרג.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמאס לי מכל מועדוני החבר למינהם. מי בסוף משלם את המחיר. אזרח רגיל שעובד עד גיל 67 ולא 45-48.דירה חבר. להיכנס לפארק חבר. מדינה של מעמדות. שכיר במגזר הפרטי שחוטף מכל הכיוונים ואנשי חבר. הסתדרות המורים. עובדי ציבור ושאר הפארזיטים.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור - תעביר את ההערה הזו לאופטופיק. יש לי הרבה מה לענות לך, אבל זה לא הפורום הנכון.

לגבי מבצעים - הם קיימים בהרבה מועדוני צרכנות. מציע לך לטרוח ולגלות מה מציע לך מקום העבודה, מה ארגון העובדים, מה מועדון האשראי ומה מועדון הכושר שבה אתה חבר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי האפס קילומטר נשמעים טוב.

השאלה האם מדובר על מודל 19 או 18.

גם ההנחה על דגמים מבוקשים כמו 3008/c5 די גדולה. ואני יודע בוודאות שלא ניתן להגיע להנחות כאלה במיקוח באולם התצוגה.

יהיה מעניין לדעת האם יש הטבות אבזור.

אשמח אם מישהו יעלה לכאן את חוברת המבצע.

לחבל שאין לי חבר.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הרשמי של ה-3008 מתחיל לטפס למספרים פחות אטרקטיבים מבעבר.

מכל החוברת אפשר לראות ששלמה פשוט החריבו לקראת הסוף את מותג אופל- נשארו יותר מ-100 רכבים שנרשמו כיד ראשונה על שם היבואן. פשוט מטורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלמה עצמם היו עוד רכבי 0 קילומטר 2018 שלא נכללו בעסקה עם לובינסקי.

וכן, מחירי ה 3008 והסי 5 ממש גבוהים. במיוחד בגירסאות המפוארות.

קחו לדוגמא 3008 בנזין פרימיום והשוו אותה לספורטאז פרימיום. פער המחירים לא מובן. במיוחד לאור העובדה שלצרפתיה יש עדיין בעיית סטיגמה ושטלקאר ידועים בגמישות מחירים באולם התצוגה.

לא ניכנס לויכוח איזה רכב מבין השניים טוב יותר.

אני מודע ליתרונות הפיג'ו. אבל גם לקיה יתרונות משלו שלצרכנים רבים עושים את ההבדל לבחירה בקוריאני.

נדמה שלובינסקי הולכים העקבות צמפיון בתמחר פולקסוואגן ומנסים למצב את המותג כ"כמעט פרימיום". לדעתי המותג עדיין לא שם.. ושלא יקרה להם מה שקרה למכירות פולקסוואגן בארץ.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתרום קצת משלי. בתחילת השנה התעניינתי ב c3 חדשה . כמעט מכרתי את הרכב שלי וקיבלתי בלי ויכוח 6000 שח הנחה באחת הסוכנויות . הנחת חבר לרכב הנל בחודש ספטמבר 9000 שח . אני מאמין שרוב גולשי הפורום יודעים שמכיון שקשה למכור רכבים בשוק של היום הרבה פונים לטרייד .

הטרייד לא מכיר בחודש עליה לכביש ומשלם לפי מחירון בסיס, גם רוב הקונים לא מוכנים לשלם את התוספת של 500 שח לכל חודש עליה לכביש ומתייחסחם למחיר הבסיס (חודש עליה לכביש - ינואר) . יוצא שמי שקונה רכב עם חודש עליה 09 או 10 מפסיד כ 5000 שח במכירה . מפה , אני כקונה הייתי מעדיף לקבל הנחה בגובה 6000 שח ואולי איזה טיפול או שניים ולקנות רכב בינואר מאשר 9000 שח הנחה בספטמבר . אני מניח שכל אחד עושה את השיקולים שלו, יש כאלה שלא מתמקחים ונח להם לקבל את ההנחה הגבוהה ביותר בלי ויכוח . רק צריך לקחת בחשבון שאולי זה פחות משתלם .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון מבצעי "חבר" נמוכים יותר גם אחרי התמקחות, תוסיפו לזה הטבת אבזור שהרבה פעמים מגיע עם "חבר" והלוואה אטרקטיבית.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי הפתעה היום שראיתי החל מהיום עלה המחיר של הרכבים של פיגו בכ3000 ש"ח בממוצע,כל זאת למרות שהיורו בירידה כבר זמן מה...בקיצור מבצע חבר שהוא בלוף כי בקיזוז העלייה גם ככה ניתן לקבל את סכום ההנחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...