Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לימודי קולנוע-אפשרויות תעסוקה?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חובב סרטים ידוע.

השאלה, תואר בקולנוע- יש מה לעשות עם זה? מה האפשרויות שלי?

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בהתחשב בכך שתעשיית קולנוע וטלוויזיה בישראל מאוד מצומצמת (אם כי יש הברקות כמו בופור או פאודה), אז כנראה שבלי קשרים בתחום אין לך מה לחפש שם.

פעם הייתי צריך בעבודה להזמין מחברת כח אדם עובדים זמניים לאיזשהו פרוייקט הרכבת מחשבים, אז הגיע בחור שיש לו תואר שני בזה.

אז כנראה יהיה בזבוז זמן. אלא אם אתה רוצה ללמוד את זה סתם בשביל עצמך, אבל אתה לא נראה לי במצב של לעשות תואר סתם בשביל הכיף.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תואר שרק נותן לך להתייצב בלשכה בתור של האקדמאים. פרט לזה אפילו לנגב איתו לא יהיה נוח כי הנייר שהם מדפיסים עליו עבה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נהייה איתך חביבי?

משווארמה עברנו ללימודי קולנוע?

תכלס, מה אתה מחפש בחיים? פרנסה מובטחת בשקט? עניין בעבודה? אתגרים? תן כיוון כי בינתיים זה נראה שאתה מרסס על אוטומטית.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נייר עבה... אהבתי.

משווארמה עברנו ללימודי קולנוע?

הכי טוב מנה בלאפה אחרי הסרט!!! או לפני!!!

תכלס, מה אתה מחפש בחיים? פרנסה מובטחת בשקט? עניין בעבודה? אתגרים? תן כיוון כי בינתיים זה נראה שאתה מרסס על אוטומטית.

וואלה. לא יודע.

פרנסה טובה יותר (כמותית, 40% טובה יותר- בר השגה, וויתרתי בטימטומי על משרה כזו שאשכרה קיבלו אותי אליה בגלל סיבות שלא אכנס אליהן כאן).

עניין בעבודה.

2 אלו יחד, ואני לא צריך יותר כלום!

צ'מע, אני מנסה להיחלץ מהסיחרור שאני נמצא בו עם התעסוקה הנוכחית שלי.

אני דופק כבר כמה שנים על תקרת הזכוכית של המקצוע שלי. תכל'ס, יש לי די והותר ניסיון מעשי מוכח בשביל להיות מנהל רכש- אך אין לי השכלה כלל.

ואם זה לא מספיק, מאסתי בתחום שלי כבר לפני כמה וכמה שנים.

לשאלה "מה אתה רוצה לעשות בחיים" יש לי כמה תשובות.

אחת לגיל הפנסייה (לייצר סכינים, אין בזה הכנסה אם אתה לא תותח על- כיפי, נחמד, אוהב את התחום).

אחת לכיום- אני מאד הייתי רוצה להגיע לקריאיטיב בפרסומות. לך תבין. זה מה יש :lol: משכורת טובה, עבודה שאני אוהב (לשבור את הראש על איך משווקים ריח בצורה יצירתית, מחוץ לקופסא, או איך מעבירים תחושה של טעם מבעד למסך או דברים כאלו).

והאחת שחלמתי עליה מילדות, ולא הצלחתי להגשים את החלום-

תמיד חלמתי להיות מדען :shock::oops:

השלמתי בגרויות. עשיתי מכינות. עברתי פסיכומטרי.

נרשמתי לאו"פ ללימודי כימיה (לפני כעשור), מה שהיה המגמה שלי בתיכון מקצועי והייתי תותח בזה (השני בכיתה, בלי להשקיע, אחרי החרשנית הגדולה ביותר שאני הכרתי מימיי- בא לי בטבעיות).וממבחן למבחן, הציונים שלי התדרדרו מרע לגרוע מאד- ונשרתי.

ונתקעתי בלוגיסטיקה מאז.

אם אני צריך לנהל עוד ספירת מלאי אחת אני אצרח ואצווח עד שהבית של [הכנס שם של ח"כ\פוליטיקאי\ר"מ בעבר, בהווה ובעתיד כאן\חזיר אחר] ייפול. או שזה אשאף ואנשף? לא זוכר. אני רק זוכר שאבא של 3 החזרזירים היה נקניקיות.

HnxUP.jpg

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה אני בדיוק יושב עכשיו ליד בוגר תואר קולנוע בספיר.

לא נותן לך כלום חוץ מתיק עבודות, שזה משהו שאתה יכול לבנות לבד גם בלי תואר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יזיק למצוא עבודה בתחום הקולנוע, הרבה פרויקטים מתחילים מהכירויות בלימודים.

חוצמזה, שזה פותח אפשרות לעבודה בתחום האירועים (צילום חתונות וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חובב סרטים ידוע.

השאלה, תואר בקולנוע- יש מה לעשות עם זה? מה האפשרויות שלי?

תודה לעונים.

מלצרות.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקולנוע ובאמנויות הבמה (תיאטרון/אופרה), המצב די דומה - מספר זעיר של אנשים בקצה הפירמידה שמצליחים להתפרנס מזה ישירות,

אלא אם כן תפסת נישה של מומחה בהגברה / הקמת תפאורות / תאורה / תחום טכני כלשהו.

באופן מסורתי, אלה המספקים שירות טכני *מומחה* מרוויחים טוב יותר מהשחקנים לאורך זמן.

מהזווית הצרה והמקרית-לגמרי שלי, מדובר לרוב בעסקים משפחתיים ותיקים זעירים,

עם המון עבודה שחורה בשעות הקטנות של הלילה - אתה מגיע ראשון לסט ועוזב אחרון.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לברווז שלום

יש לי גיס שהוא בענייני הקולנוע, תחום בעייתי שנסמך הרבה על התנדבויות והוצאות (הוא עושה את זה מאהבה לתחום), בפועל הוא מעצב גרפי ומשם נכנס הכסף.

מהזוית האישית שלי, למדתי בתואר ראשון תחום "לא נכון" (מבחינתי כן, לא לקפוץ) של הנדסה - תעשיה וניהול, וגם אני התגלגלתי לעיסוק ברכש מעל עשור (אז אני מבין את התיסכול :x)

לאחר אי-אלו התייעצויות בחרתי ללמוד תואר שני במכונות ויצאתי לקריירה חדשה, מצבי הפיננסי הורע אבל מצבי הנפשי השתפר פלאים.

אני מבין שלימודים ניסית אך לא הצלחת, המלצתי:

תתחיל מקטן, תבחר כיוון (נניח כימאי) ותחפש עבודה בתור עוזר מעבדה, לבורנט או סתם עובד בחברה מתאימה עם יכולת התקדמות בנושא.

בהמשך תידרש לעבודה קשה בה תוכיח את עצמך ותגרום לממונים לתת לך (בשלב ראשון בצורה חלקית) לעבוד גם במחקר/ניסויים.

אני קורא לזה להתחיל מלמטה...

קשה, יכול להיות מתסכל אבל בהחלט אפשרי

בהצלחה

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו תואר נהדר להעשרה עם אפשרות לקצור דיבידנדים בזכות אפקט התרנגול. מעבר לזה אולי תמצא פרנסה בתור איש טכני בתחום.

כל החלפת מקצוע תדרוש ממך ויתורים כבדים. כלומר תצטרך לרדת בהיקף משרה על מנת לפנות זמן ללמוד תחום חדש. לאחר מכן תצטרך למצוא את העבודה הראשונה ולהתחיל לעלות עוד הפעם בהיררכיה הארגונית.

קשה, אבל אפשרי. תבחר תחום ולך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנסה טובה יותר

עניין בעבודה.

2 אלו יחד, ואני לא צריך יותר כלום!

פרנסה טובה,עניין בעבודה, קולנוע... נשמע שפורנו תפור עליך!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף לשפץ את קורות החיים שלך עם כתב 11 ושיכנסו לדף אחד?!

כבר חשבתי שאתה שולח אותו לערוץ 11. לא ל-11 פונקט.

ברווז - עשית פעם אבחון דידקטי, עם כל הקופצנות שלך? האמת היא שבגיל 40 זה קצת מאוחר, אבל לא בטוח שמאוחר מדי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...