Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה סטינגר - מבחן דרך (לשתי הגרסאות)

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתבת הרבה דברים שהם ביקורת אישית עלי

...

אחרי זה תוכל להמשיך ולרדת עלי

...

back-to-the-future.jpg

כמה מבין הבוחנים בכלל במשחק הזה מבחינת כסף? אחד?

...

כל היתר זה סתם התלהבות של ילדות עם קוקיות.

...

meme-funny-768x1024.jpg

ולשאלתך, ההשוואה בין הסטינגר לM2 בעייתית (כי סגמנט, ותקציב), כנ״ל AMG (תקציב). להתחיל להכניס משומשות למשחק זה סבבה אבל אז תפוחים וקלמנטינות וכו׳.

הסופרב היא המתחרה היותר רלוונטית, אבל בתכלס היא מתחרה יותר בגרסת ה2.0 ל׳. אישית הייתי בוחר בסופרב אם הייתי מחפש פרפורמנס סדאן בארץ, ובכלליות אני חושב שה280 L&K הוא אחד הרכבים המעניינים בסגמנט - אבל זה עניין של טעם.

בתור מי שקרוב לוודאי ייכנס לסגמנט הזה עוד שנה/תיים/לוש, אני לגמרי רואה את עצמי לוקח את הסטינגר לנסיעת מבחן. עד אז כבר יהיו נתונים יותר קונקרטיים בנוגע לאמינות. בהינתן עלויות אחזקה נמוכות בהפרש, ביצועים שלא נופלים מהרבה מתחרות, אבזור בטיחות עשיר ותג מחיר נמוך בהפרש מהגרמניות - עסקה מסקרנת, פוטנציאל קונקרטי.

הבעיה האישית שלי עם הרכב זה בעיקר העיצוב, המיתוג לא מעניין בעיני. ללקוח עם העדפות דומות לשלי וללא סלידה מהקו העיצובי, אין סיבה שלא לשקול אותה ברצינות.

אגב, זה פורום חובבי רכב, לכאורה. ככזה, את חלקנו (רובנו?) כן מעניין לקרוא חוות דעה של משתמשים ונהגים אמיתיים עם מנעד רחב של נסיון, העדפות ויכולות. חשבון הבנק של אותם משתמשים לא נמצא בראש הדברים המעניינים אותי כשאני קורא חוו״ד, אלא יותר הנסיון של הבוחן וצורת הניתוח שלו את הרכב בפרט, וחוויות בכלל.

השימוש שלך בכינוי המיותר ההוא לאותם משתמשים חוטא למציאות בכמה פנים נפרדים, ומעיד יותר עליך מעליהם.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 147
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבה לא נחפור בעבר כדי לראות מה מעיד על מי, ומה בדיוק זה מעיד. למרות שאפשר אם תבקש.

אני יצאתי נגד זה שכולם אומרים וואוו הייתי קונה, אבל *לדעתי* לו היתה להם האפשרות - אני לא מאמין שהיו קונים. משום שממילא אין להם אפשרות - אין לאמירה כזו משמעות. שניים מהם כבר אמרו לך את זה פה. שחור על גבי לבן. או כל צבע אחר שתבחר.

אני גם לא אמרתי ולו לרגע שהרכב לא טוב או לא כיפי. אם אנסה - אוכל להעיד. בינתיים אני באמת מאמין שהוא כזה. לא ניסיתי ומשום שאני לא בשוק הזה - כנראה שלא אנסה בקרוב. שים לב שוב - יצאתי נגד ההמלצה. לא הביאו ולו אחד יחיד מהשוק הזה - שייתן את דעתו.

אגב טעיתי לגבי במוו, התכוונתי 240. ברור שלא אותו סגמנט. ואני שמח שמותג לא מעניין אותך, זה גם ניכר בבחירות שלך. תעדכן אותנו אם תרכוש.

אגב2, אני לא חושב ולו לרגע שלרכב תהיה בעיית אמינות. זה גם לא מכתיב לי אף פעם רכישת רכב. היתה לי רובר שהפחידו אותי ממנה, והייתי מראשוני בעלי ה TSI DSG. אם כי אז זה היה dsg6, אם כי2, אז לא ידעו שיהיה dsg7 בעייתי.

יום טוב.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבוש מתגרה, מעט זול, יכולות פראקטיות לצד ביצועים מהנים. קל להתפתות לשעשוע או פנטזיה.

ברגע האמת, מעט מאוד מוכנים להכנס למערכת יחסים מחייבת.

יעדיפו עיניים בצבע נכון או סממן ייחוס אחר שמספק את הסביבה, על פני הצורך להסביר שהרגעים שבינכם מיוחדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתגיע לפגישה עם סדרה 5 או איזה E קלאס - אף נמלה לא תפתח איתך שיחה על הרכב. (אלא אם תגיע עם M או AMG)

כשתגיע לפגישה עם סטינגר, כסוג של בחירה מחוץ לקופסא המחשבתית המשעממת - השיחה תתחיל מהרכב.

אלא אם אתה נפגש עם אישתך, ואז השיחה תתחיל ב "למה לא .... כשאמרתי לך בבוקר???"

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו

החברה שאיתה מתמודדים במציאות שונה מפורום רכב.

המעגלים שקובעים כלפיך עמדה מבלי לשתף אותך בסיבות לכך, הם גדולים. רובם בכלל לא משוחחים איתך או יבחנו למה בחרת כך או אחרת.

רכישת E או 5, פותרת אותך מכל דיון. זה כרטיס כניסה.

הפרשנות לבחירה בקיה מצד הרוב, היא שאתה לא באותו מקום של מי שרכש E או 5. המחיר עדיין לא מודפס על החלון האחורי...

ממילא - רכישת מכונית בגודל הזה, מתחילה בסוג של הצהרה. מי שצריך יותר הנאה, ימצא אלטרנטיבות מעניינות אחרות. ואם אתה כבר בענייני הצהרה, אז חזרנו לנקודת המוצא. יש פה חולשה. לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל בסדר, כל עוד אתה מבין ש-Q50 2.0 בסיסית היא לא המתחרה של הסטינגר 3.3 GT.

וגם לא G37 קופה בת 6.

איך אינפיניטי קופה יכולה להתחרות בסטינגר? אין קשר. כנ"ל Q50 בסיסית.

אבל Q50 מנוע 3.0TT דווקא כן יכולה :wink:

בניגוד לסטינגר, דווקא לאחותה הקטנה, יונדאי I30 N יש פוטנציאל אדיר כאן.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אינפיניטי קופה יכולה להתחרות בסטינגר? אין קשר. כנ"ל Q50 בסיסית.

אבל Q50 מנוע 3.0TT דווקא כן יכולה :wink:

כתבה הילדה עם הקוקיות:

זה שנהננו זה טוב ויפה, אבל בשוק המצב הרבה יותר מסובך. קהל היעד של הגרסא הבכירה די מצומצם, כי הוא דורש פחות או יותר מנהל שיהיה מספיק אינטרוורט לוותר על הסמל ומספיק מוחצן לקבל את העיצוב, מספיק חובב הגה להעריך את מה שהיא עושה על הכביש ומוכן, מעבר לכל זה, להוציא עליה 380,000 ש"ח לפני מיקוח. בשילוב נתונים/מחיר יש לה מתחרה אחת – האינפיניטי Q50 3 ליטר, שהתברכה במנוע עוד יותר משובח משל הסטינגר, אך נופלת ממנה באיבזור, עיצוב ובהתנהגות, וממילא כנראה לא מיובאת כיום.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואף מילה על Q60s...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

מעט מדי דלתות והנעה ליותר מדי גלגלים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון חד משמעית, אבל לדעתי זה פילוח רחב מדי. כי גם וולוו XC60 הייבריד וגולף R (לא יודע, סתם שתיים שעלו לי לראש. לא בדקתי מחירים וביצועים) פונות למבוססים ממהרים, אבל אני לא יכול לקרוא להן מתחרות "על מלא" של הסטינגר.

הכוונה שלי במתחרה היא מכונית שמציעה פחות או יותר את אותו הדבר, עם הבדלים טכניים מינוריים, כמו עיצוב, איכות חומרים ואבזור. יש דברים קשיחים (שוב, לדעתי) שמונעים ממכוניות להיקרא מתחרות - בעיקר בסיס גלגלים, מחיר, מספר דלתות ויחידת הנעה, ואם לפחות אחד-שניים מהם שונים, לדעתי קשה להכניס אותן לאותה משבצת.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הגדרה מאוד תיאורטית למתחרות.

השאלה המעניינת היא מה רואה הלקוח הפוטנציאלי הממוצע.

יכול להיות, שללקוח הפוטנציאלי (הממוצע) של הסטינגר הזו פחות אכפת אם הוא קונה הנעה אחורית או 4x4, ומבחינתו הג'וליה לגמרי באותו סגמנט. יכול להיות שהוא סתם מחפש רכב גדול וחזק ואז גם הסופרב נמצאת מבחינתו במשחק.

מצד שני, יכול להיות שהלקוח הפוטנציאלי הממוצע של הסטינגר הזו הוא דווקא מי שמחפש הכי הרבה פאן לשקל, ואז היא בכלל מתחרה ברכבים שונים לגמרי (סדרה 2? אין לי באמת מושג).

לבדוק תחרות רק לפי מאפיינים טכניים זה יפה בתאוריה, אבל לא מחזיק באמת מים. למשל, פעם היו פה (טוב, לא פה, במקומות אחרים) מיני ואנים 5 מקומות, אבל באה קטגוריה אחרת (ג'יפונים בינוניים), והיום, מיני ואן 5 מקומות זה המקבילה המוטורית לדינוזאור.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הגדרה מאוד תיאורטית למתחרות.

השאלה המעניינת היא מה רואה הלקוח הפוטנציאלי הממוצע.

גם אתה צודק במאה אחוז, אבל כדי לא להתפזר למיליון כיוונים שונים (כי לכל לקוח באשר הוא יש דרישות קצת שונות ולכן הוא מתלבט בין דברים אחרים) אתה חייב להכניס את עצמך אפילו בכוח לאיזשהי קופסה של דברים מדידים.

בסופו של דבר, גם רב-קו ומרצדס מאייבך מתחרים בזה ששניהם דרך להגיע ממקום למקום, אבל להסתכל על זה ככה פשוט יהפוך כל דיון על מכוניות להפצצה של "אני צודק כי אני רוצה ככה וככה ולא ככה וככה, אז האוטו הזה מפגר והאוטו ההוא הכי טוב".

...

...

...

אה, רגע... לא משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...