Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרארי 488 ספיידר+גרמניה+גופרו = סקירת גולשים

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכירים את זה שממש, אבל ממש בא לכם לטוס לחו"ל, לשכור איזו פרארי, ולצאת לטיול בכבישי גרמניה הבלתי מוגבלים ו/או המפותלים ו/או ההרריים ו/או הציוריים? אז גיל עשה בדיוק את זה, וחזר לספר לכם על החוויה.

הוא אפילו - וזה לגמרי הימור שלנו - הצליח להחזיר בתשובה הומלס אחד.

MAIN.jpgפרארי-488-ספיידר-3.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כיף לקרוא, כיף לראות.

הנוף לאגם היה נראה לי מוכר, מסתבר שדרך קסלברג היא גם חלק מהמסלול שBMW ממליצים עליו ברכבים של BMW on demand.

WhatsApp Image 2018-10-07 at 19.28.15.jpeg

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Doron_Z ו Morniongstar,

העלות היא 1300 יורו ליום או 250 ק"מ (הראשון מביניהם). כמובן לא כולל דלק וכל ק"מ נוסף 6 יורו. השתתפות עצמית במקרה של תאונה באשמתך 15,000 יורו. אין ביטול השתתפות עצמית (הרבה שואלים אותי את זה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה גוף מסודר שדואג לזה? איך בעל הרכב יודע שהוא בוודאות יקבל ממך את ה €15K במידת הצורך?

אין לבעל הרכב שום יכולת (מעבר לרשויות החוק) להבטיח שמישהו בכלל יחזיר לו את הרכב. ממנו אני יודע שכבר נגנבו רכבים בעבר.

אני מניח שבדיוק כמוני, הוא משתדל להשיג לקוחות בעיקר מחבר שמביא חבר. אני הגעתי דרך מישהו ששכר אצלו. אני, לעומת זאת, לא הצלחתי להביא לו ולו לקוח אחד לרפואה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות מטורפות!

לא נתקלתי בכזו רמה פה בפורום עדיין.

אני מקווה שאתה ציני. אין לי תמונות משלי. אלו תמונות שפבל מצא ברשת, אני מניח (אלא אם כן יש לו כזה רכב בגראז')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה ציני. אין לי תמונות משלי. אלו תמונות שפבל מצא ברשת, אני מניח (אלא אם כן יש לו כזה רכב בגראז')

הייתי רציני לגמרי :(

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לבעל הרכב שום יכולת (מעבר לרשויות החוק) להבטיח שמישהו בכלל יחזיר לו את הרכב. ממנו אני יודע שכבר נגנבו רכבים בעבר.

אני מניח שבדיוק כמוני, הוא משתדל להשיג לקוחות בעיקר מחבר שמביא חבר. אני הגעתי דרך מישהו ששכר אצלו. אני, לעומת זאת, לא הצלחתי להביא לו ולו לקוח אחד לרפואה :lol:

ואו. לא נראה לי שהייתי מסכן את הרכב שלי בצורה כזו :ם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Doron_Z ו Morniongstar,

העלות היא 1300 יורו ליום או 250 ק"מ (הראשון מביניהם). כמובן לא כולל דלק וכל ק"מ נוסף 6 יורו. השתתפות עצמית במקרה של תאונה באשמתך 15,000 יורו. אין ביטול השתתפות עצמית (הרבה שואלים אותי את זה).

לפי הסרטון לאחר שעה בודדת אתה כבר בחריגת ק"מ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו. לא נראה לי שהייתי מסכן את הרכב שלי בצורה כזו :ם

אתה עוקב אחרי הסקירות החצי שנתיות שלי? נשמע מדבריך כאילו יש לבחור רכב אחד. יש לו צי רכבים ובדיוק כמו חברות השכרה/ליסינג, גם הוא לא מבטח את הרכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...