Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרארי 488 ספיידר+גרמניה+גופרו = סקירת גולשים

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו מדברים על סדר גודל 5,400 ש''ח ליום.

אם באים עם חבר / שותף לנסיעה אז זה יוצא 2,700 ש''ח שהם כלל לא בשמיים ..... מלון + אוכל + דלק + טיסה אפשר להתכנס באיזור $1,000 לסופ"ש חלומי.

כמה דברים להברה:

אני לא בטוח שאם תשכור ליום זה יעלה חצי (יש עלויות נוספות של הובלה וכל מיני כאלה שאני לא מכיר)

עוד נהג זה לא אותו המחיר ממה שאני יודע.

1000 דולר היום זה פחות מ 4000 ש"ח. אתה בטוח שבפחות מ 1300 ש"ח אתה משיג טיסה + מלון? לא הייתי מהמר על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מדהים אותי כל פעם מחדש. כל הכבוד לך. אני מזמן זומם על משהו כזה. מה שמצחיק שיש לי גישה לרכבים כאלה, אבל במדינה שחריגה מ120 ק"מ יכולה להביא להחרמת רכב.

לדעתי עדיף להתחיל ממשהו מסודר כמו חווית פורשה או טיולים של ראובן זומר ומשם להתקדם לדבר אמיתי.

120 ק"מ או 120 קמ"ש? אני מניח שדיברת על קמ"ש אז אני חייב לומר שהכייף זה נהיגה במהירויות אלה נהיגה בפיתולים ואת זה אפשר לעשות עם רכב כזה בקלות בנס הרים.

מסכים לגבי העדיפות מבחינה כלכלית של לקחת את אחד הטריפים המסודרים אבל לי פחות מתאימה החברותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחד עם העדפה הכלכלית שכבודה במקומה מונח זה בראש ובראשונה עניין חברתי. עשיתי road trips בנסיעות עבודה וזה תמיד הרגיש לי לא עד הסוף להיות לבד. אצלי זה מנה שחולקים אותה עם מישהו שאוהב אותה כמוך, וזה לא פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים להברה:

אני לא בטוח שאם תשכור ליום זה יעלה חצי (יש עלויות נוספות של הובלה וכל מיני כאלה שאני לא מכיר)

עוד נהג זה לא אותו המחיר ממה שאני יודע.

1000 דולר היום זה פחות מ 4000 ש"ח. אתה בטוח שבפחות מ 1300 ש"ח אתה משיג טיסה + מלון? לא הייתי מהמר על זה.

בנסיעה האחרונה שלי לברלין טיסה ישירה - 200 דולר , מלון מצוין 4 כוכבים במרכז העיר - 195 ש׳ח ללילה. לדעתי בהחלט אפשר להתכנס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...