Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית החיפוש אחרי סוזוקי קרוסאובר 14-15.

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה לי שמה שמייצג את שוק הרכב בישראל הוא משהו שקרה לחבר של אבא שלי לפני 30 שנה, כאשר קנה BX חדשה. שבוע או שבועיים אח"כ הוא מצא חריטה על הרכב "תתחדש יה בן זונה".

ליאנה שאשתי קיבלה בליסינג זכתה לשריטת מפתח עמוקה לכל אורכה ביום השני שהיתה אצלנו. הקרוסאובר שלי זכה לשריטת מפתח לאורך אחת הדלתות בגיל 10 ימים. אז כאשר שפשפתי עוד דלת אבל ראיתי שאין חלודה לא טרחתי לתקן, ברור לי ממילא כי הרכב יזכה לעוד נשיקות. פחחות? אולי כהשבחה לפני מכירה. וכיון שאני מתכוון להחזיק ברכב עוד שנים ארוכות יתכן שאעדיף להתפשר במכירה על המחיר ולא להתעסק עם תיקונים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יבואן סוזוקי הוא מהיחידים שלא מעביר לשוק מכוניות לליסינג "0 ק"מ". שוק יד 2 של הרכב שומר יחסית על המחיר, מכוניות נמכרות עוד לפני שהגיעו למודעות יד 2. חבר ששידרג את הקרוסאובר לטורבו 2018, מכר את הרכב למכר במחיר גבוה ממחיר טרייד שנתנו לו החברה, שהוא כשלעצמו מחיר טוב יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן אנשים,

רוצה לחלוק איתכם את חווית החיפוש שלי.

חבר מאוד רוצה סוזוקי קרוסאובר 14-15 אוטומטית רצוי בצבע בהיר.

מחפשים לו אחת במצב טוב כבר חודש וחצי.

עברנו 4 מגרשי ליסינג וכעשרה רכבים פרטיים.

לא מחפשים מציאות ולא מחפשים בזול. החבר מוכן לשלם מחיר שוק ריאלי לרכב במצב טוב. לרוב העניין אפילו לא מגיע לשלב של המחיר.

כל פעם שאנחנו באים לראות רכב אחרי אנחנו חושבים שלא יכול להיות יותר גרוע, אבל הפעם הבאה תמיד מצליחה להתעלות על הקודמת.

רק אתמול נסעו לראות רכב "במצב נהדר" ששימש רק לקחת את הילדים לגן. שנת 2014 שנסע 40,000 קילומטר.

3 דלתות מתוך ה4 הוחלפו, שפשופים בכל הרכב, הדלת המקורית היחידה עם מכה כזאת שאין ברירה אלה להחליפה, הבגאג' הוחלף, הפגוש האחורי הוחלף, צמיגים גמורים כ"כ שהם פשוט שטוחים וללא חריצים, מצבר מקורי. והדובדבן שבקצפת הוא חלודה בגג. כששאלתי את האימא הצעירה (שרשומה ברישיון רכב) למה יש חלודה בגג היא אמרה לי שזאת לא חלודה אלה שמישהו שפך צבע על הגג וזה לא מתנקה.

שנייה לפני שהסתובבנו והלכנו נאמר לנו "בעקבות המעט פחחות שעבר על הרכב הזה אני מוכנה לרדת ב3000 ש"ח מהמחירון"

יש למישהו מושג מה קורה עם הרכב הזה? באמת כ"כ קשה למצוא אחד שמור? זה בסך הכל קרוסאובר משפחתי בן 3-4. יש לי הרגשה כאילו אני מחפש הונדה סיווקית ידנית מהמאה הקודמת בכל פעם שאנחנו מגיעים לראות רכב.

יש אלטרנטיבות בסגמנת בגיל 3-4 בסביבות ה70-80 אלף ש"ח שאולי עדיף לי לחפש? כבר התיאשנו מהסוזוקי.

החבר שלך, כמוך אני מבין, סבורים שבלי סוזוקי אין חיים, לגיטימי לגמרי גם אם מוטעה. אז על מימוש אמונה כזו משלמים, אין מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשרכשתי את הקרוסאובר 2014 קיבלתי מכתב התחייבות של היבואן לטרייד אין במחירון מינוס 9%.

הדגם שומר חזק מאוד על ערכו ואין מציאות.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אלטרנטיבות בסגמנת בגיל 3-4 בסביבות ה70-80 אלף ש"ח שאולי עדיף לי לחפש? כבר התיאשנו מהסוזוקי.

אני יודע שמה שאכתוב יתקל בהתנגדות, אבל האלטרנטיבה הכי טובה היא לקחת מימון בלון של 40K ולקנות קרוסאובר חדשה. מדובר ברכב עם אובדן ערך מינימאלי שלא משתלם לקנות כמשומש. אם תקנה עכשיו קרוסאובר בשמונים, עוד 3 שנים (שזה כמו מודל 2012 היום) אולי תקבל עליו 40, שזו בערך אותה ירידת ערך של החדש. המימון עולה נניח 3% בשנה? שהם 1,200 ש"ח? אלו בקלות עלויות התחזוקה שיהיו לרכב עד גיל 6, גם בהנתן שלא תהיינה תקלות גדולות. החדש עם מנוע טורבו גם אמור להיות חסכוני יותר (וזה וודאי יפגע בערך של הישנים). קצת מחוץ לקופסא, אבל לדעתי שווה מחשבה לכל מי שמחפש רכב משפחתי בתקציב כזה.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, למרות שהוא פרובוקטיבי, הרעיון מצוין.

קשה לי עם ההיגיון לרכוש רכב בן 3 במצב סביר ב-80 אש"ח כאשר מחכה לי בפחות מ-120 אותו דגם רק חדש ומודרני יותר...

תמיד אומרים, ובדרך כלל בצדק שקניית יד2 משתלמת יותר אך נראה לי שעם שמירת הערך (ההיסטורית) של רוב דגמי סוזוקי, מצאנו יוצא מן הכלל...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יכול להגיע לחיפה, ממליץ לך לגשת לסוכנות סוזוקי ביפו חיפה. יש להם סוזוקי כמה סוזוקי קרוסאובר מיד 1 פרטית.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהצד ההפוך,

ניסיתי לעזור לשכנתי למכור קרוסאובר שהיה במצב נהדר עם ק"מ שהיה מעט מעל הממוצע.

רכב בן שנתיים יד-ראשונה כמעט נקי לחלוטין משריטות מפנים ומבחוץ, מטופל בזמן במורשה יבואן, טסט לשנה מלאה.

גם כאשר הרכב פורסם ב4000 שח מתחת למחירון (לאחר הפחתת המחיר עקב הקמ) אף אחד לא התקשר.

לבסוף הגברת התייאשה ומכרה את הרכב לטריידאין של טויוטה עבור קרוב ל20,000 פחות מהמחירון!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, צריך להתפשר בעניינים של תיקונים שהרכב עבר.

תאונות קורות, זה הגיוני ומתקבל. אם עשו תיקון טוב או החלפה מלאה של החלק אז תכלס אין לזה משמעות מבחינתך. נכון שזה לא נשמע טוב, אבל זה לא כזה נורא ולא באמת משפיע על הרכב. אם בבדיקה הרכב יוצא טוב מבחינת מנוע,גיר ושלדה.. ובכלליות הרכב נראה בסדר, אז הכל טוב.

אפשר ללכת ולתקן כל מיני שיפשופים קטנים ולהיות מרוצים, ואחרי כמה שבועות מישהו ישפשף לך את הרכב ותתבאס על זה.

כמובן שגם תלוי היכן אתה גר ועובד והאם אתה חונה בחנייה פרטית ובודדת או ברחוב.

הכל מסתכם במחיר.

יהיה לחבר שלך יותר קל להשקיע עוד 20 אלף, ולחפש קרוסאובר חדשה יותר שכנראה תהיה במצב טוב הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו ממש לא מחפשים קרוסאובר בלי מכות.

האמת שלחבר לא כ"כ אכפת מהאסטטיקה של הרכב.

מכות פחחות קלות לגמרי מקובלות עלינו.

עד עכשיו מצאנו רק רכבים שבורים מידיים פרטיות, אבל ממש שבורים.

או רכבים פחות או יותר שלמים אבל כל הזמן נתפסנו על כל מיני דברים שהמוכר שיקר בהם.

למשל הגענו וראינו רכב שהוא "יד ראשונה מפרטי" התרצנו מהרכב ואפילו בדקנו אותו. כשביקשנו ממנו לראות את הרישיון רכב (טעות רציני ששכחנו, אנחנו תמיד מבקשים רישיון רכב על הרגע הראשון אבל פה שכחנו מזה) היה כתוב שם "יד 01 מליסינג".

כששאלנו את המוכר לפשר הדבר הוא פשוט ענה לנו "אני הזה שנסעתי על הרכב הזה בליסינג ואז קניתי אותו מהליסינג אז זה לא משנה אני היד הראשונה שלו ככה או ככה".

אמרנו לו סבבה, כמה אתה מוכן לרדת על זה שהרכב היה בעבר ליסינג. "אני לא מוכן לרדת" וביקש מחירון של רכב יד 00 מפרטי.

וזה רק חלק מהסיפורים שעברו עלינו בחודש וחצי האלה.

שלא תבינו אותי לא נכון. אנחנו ממש לא מחפשים רכב בן 4 שנראה כאילו הוא רק יצא מהניילון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כל כך מצליח להבין מה המטרה בשרשור הזה. כנראה שזה השוק של הקרוסאובר: רכבים משפחתיים, שלא נרכשים ע"י חובבי רכב, מתוחזקים בצורה פחות מראויה ועדיין שומרים על ערכם. מי שמתאים לו קונה, מי שלא, מתמרמר.

עוד אלטרנטיבות: ספורטג' מ-2013, 2008 אחרי מתיחת הפנים (עם המנוע החדש), ניסאן קשקאי גם מ-2013.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שלרכב שוק מצוין.

מציע לך ולחבר להכין כמה פתקים בסגנון " מעוניין לקנות את הרכב, אם תרצה למכור התקשר ל ****** " .

נתקלתם ברכב שנראה טוב, תשאירו לו אחד מתחת למגב.

לא יודע אם משם תבוא הישועה, אבל לפחות תחסכו נסיעות לסוחרים במסווה מיד 2.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת פרופורציה, יש היצע גדול של הרכבים צריך רק לחפש, גם בסוכניות רכב כמו אוטודיל.

מחירון ?? , הצחקתם אותי , שיטת המצליח בלבד.

שמירת ערך ? , כבעלים של ויטרה מודל 2015 אשר נרכשה ב 123 , המחיר שניתן לקבל על הרכב נע בין 78 למקסימום 84 א"ש, אובדן של 30% בשנתים וחצי , בקיצור אין יותר את אגדת שמירת הערך כאשר השוק מוצף ברכבים חדשים ובהצעות מימון נדיבות.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זו הסיבה למה לשיטת מצליח יש קיום ואורך חיים מרשים. הנה מישהו מחפש סוזוקי ורק סוזוקי כזה והחיפושים שלו עד כה מעלים או חרס או אקסמפלרים מחורבנים במחירים מפולפלים. נראה לך שהאוטו הראשון שגם ייראה טוב וגם יעלה בדיקה סבירה, לא יקבל מחירון או כמה לירות מעל, העיקר לא לפספס ? מצד שני רוב הסיכויים שעם לא מעט סבלנות או סתם מזל תמצא כזה עם נתונים פנטסטיים ומחיר בקנטים, כי אף אחד לא מתקשר, הכל ענין של צרוף מקרים ונסיבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם חדש בפורום אך עוקב באופן קבוע ונינה כבר מס' שנים

אתמול מכרתי אחת מודל 2016 במחיר מחירון משוקלל. כנראה שמכוניות שמורות נמכרות בשוק הפרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...