Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לראשונה: צה"ל דורש אבזור בטיחות חדיש ברכבי קצינים

shimta
שימו לב! השרשור הזה בן 2413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יותר פשוט שיתקינו ענ"א ברכבי הליסינג וכך אנשי הקבע יאלצו להוריד רגל מהגז.

וואלה ולמה הם צריכים לסבול ונראה לך שאכפת למישהו איך אותו איש קבע נוהג ברכב שלו ולאן הוא נוסע? הם בכל מקרה זוחלים בכביש.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני שומע את זה עוד מהשירות הסדיר שלי לפני 15 שנה, כשרצו להחליף את הריו בטטרה (אגב, מעניין למה זה לא יצא לפועל).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסכם את הכתבה:

צה"ל רוצה יונדאי אויוניק או קיה נירו.

דווקא הגיוני, רכבים צבאיים נוסעים הרבה לרוב, האטראז' אמנם הרבה יותר חסכונית מהריו והאקסנט שהיו לפניהן, אבל עדיין ממה שראיתי צריכת הדלק אצל רוב הנגדים והקצינים עומדת על 1:12-1:14, זה הרבה יותר טוב מהריו והאקסנט שעמדו על משהו כמו 1:9-1:10, אבל אני מניח שגם באיוניק או נירו, אפילו בנהיגה מופרעת יחסית, צריכת הדלק תהיה טובה יותר, בייחוד בנסיעה בתוך בסיס או בעיר.

מה שכן, לא ברור לי איך יתמודדו התיבות הרובוטיות עם הנהגים בצבא, ממה שיצא לי לראות, הרוב לא ממש מרחמים על המכוניות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלימה אוטומטית יש בכל רכב מינימלי שנמכר באירופה. פולקסווגן up וכל האחים התאומים שלו מגיעים עם זה.

בארץ עד עכשיו היו מביאים בלי המערכת ומתקינים את הציפצוף של מובילאיי אבל בשביל 3500 מכוניות הם יעשו הכל.

שמעתם שכבר כמה אנשים נחקרים על שימוש במידע פנימי בשביל להרוויח מעליית מניית מובילאיי?

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שומע את זה עוד מהשירות הסדיר שלי לפני 15 שנה, כשרצו להחליף את הריו בטטרה (אגב, מעניין למה זה לא יצא לפועל).

תקציב רכש מהסיוע האמריקאי. הסיוע הצ'כי הסתיים ב-1948.

אייל - מה הקשר? מידע הפנים קשור למכירה לאינטל, לא מצפצפות לצה"ל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב רכש מהסיוע האמריקאי. הסיוע הצ'כי הסתיים ב-1948.

הטטרות של צה"ל הגיעו דרך חברת ATC אמריקאית והיו להן מנועים אמריקאיים.

http://www.military-today.com/trucks/atc_6x6.htm

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

בסופו של דבר הכל דולרים וסנטים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה שצה"ל מאותת לייבואניות המשפחתיות הקטנות.

הראפיד כבר מצויידת בבלימה אוטונומית, הריו סאן בדרך לארץ

מתיחת הפנים של פיג'ו 301, מיצובישי אטראג' ויונדאי i25 טרם הגיעו ארצה, אבל הן כנראה יגיעו בקרוב.

נראה שבגלל צה"ל כל הדגמים האלה בדרך להיות עם מערכות אקטיביות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה שצה"ל מאותת לייבואניות המשפחתיות הקטנות.

הראפיד כבר מצויידת בבלימה אוטונומית, הריו סאן בדרך לארץ

מתיחת הפנים של פיג'ו 301, מיצובישי אטראג' ויונדאי i25 טרם הגיעו ארצה, אבל הן כנראה יגיעו בקרוב.

נראה שבגלל צה"ל כל הדגמים האלה בדרך להיות עם מערכות אקטיביות.

לגבי 301 לא בטוח, היה לי דיבור קטן עם איש מכירות בפיג'ו, הוא טוען בגלל שהדגם לא הצליח כל כך בארץ יתכן ולא יביאו אותו יותר, אך הוא כן נמכר בחול, והוא גם ציין שמשום מה האליזה מועדפת עליה בחול כנראה בגלל העיצוב או מבצעים למיניהם, הוא אמר לי שהאליזה נמכרת הרבה יותר מה301, משהו כמו פי 5 או 6 יותר מכירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צעד מבורך משתי סיבות

א. יכול לתרום לירידת כמות תאונות הדרכים, כמובן ששום דבר לא יעזור כל עוד החיילים\קצינים\נגדים מתעללים ברכבים ומביאים אותם לקצה היכולת או כמובן נוהגים חצי מתים - שום מערכת לא תעזור כאשר אין חינוך ותרבות נהיגה נכונים.

ב. הדרישה של צה"ל עלולה לתת בוסט רציני לכניסה לשוק של עוד רכבים עם מערכות מניעה אקטיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחרונה שבדקתי, האלומיניום על השכמות צריך להיות בצורה של חרב בשביל זה.

ראש הענף שלי, סגן אלוף הינד (שם בדוי, אך הולם לחלוטין), היתה יכולה לחלום על נהג.

היום אל''מים ולפעמים גם סא''לים מחזיקים נהגים.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...