Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרהור כפירה שצץ כרגע במוחי, אנא ראו זאת כמצע לדיון ולא כדעה מוצקה:

גלאים משמשים לאיתור שלוש סוגי מכמונות:

1. לייזר - מוסכם על כולם כאן ששום גלאי לא מספק הגנה נגד המכמונת הזו.

2. גאטסו - ככול הנראה שהפתרון היעיל נגדם הוא הוויז, כך שגם במקרה זה הגלאים מיותרים.

3. דבורה - נראה שהגלאים יעילים רק כנגד מכמונות מהסוג הזה וגם זה תלוי באופן הפעלת המכמונת בידי השוטר בניידת.

כך או כך נראה שהדבורה קלה לזיהוי וכנראה שכל גלאי כמעט יזהה אותה ממרחק מספק.

אם כך הדבר, למה להשקיע בגלאי מוביל כדי לזהות את הדבורה ולא להסתפק במשהו סביר שיעשה את העבודה אמנם בצורה קצת פחות טובה אך עדיין יעילה מספיק?

דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההבדל בין גלאי טוב לגלאי רע זה כמות התראות השווא. ברגע שיש יותר מדי התראות שווא העסק הופך ללא יעיל כי אתה פשוט מתחיל להתעלם ממנו, וכשתהיה באמת מכמונת לא תגיב בזמן.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר של וולנטין שנחשב לגלאי המבוקש בארץ מתחיל בארה"ב מ 1600 שח

היונידן עולה עם כל המיסוי 1500 שח.

עוד נקודת זכות היא העדכונים השוטפים ע"י היצרן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלאי טוב מחזיר את ערכו אחרי תפיסה (מניעת תפיסה) אחת.

מספיקה מניעה טובה אחת יותר מהגלאי הפשוט כדי שהיקר יהיה כדאי כלכלית. וזה בלי לחשב נקודות, עו"ד ואובדן ימי עבודה בבית משפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיקה מניעה טובה אחת יותר מהגלאי הפשוט כדי שהיקר יהיה כדאי כלכלית. וזה בלי לחשב נקודות, עו"ד ואובדן ימי עבודה בבית משפט.

אמת צרופה

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתפסתי פעם אחת על מהירות ע"י דבורה, אני בטוח 100% שגלאי היה מונע את זה. השוטר הודה שנסע אחרי כמה קילומטרים תוך כדי שהדבורה דלוקה וחיכה שאני אעבור את המהירות. הכל בגלל שיש לי רכב בולט.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתפסתי פעם אחת על מהירות ע"י דבורה, אני בטוח 100% שגלאי היה מונע את זה. השוטר הודה שנסע אחרי כמה קילומטרים תוך כדי שהדבורה דלוקה וחיכה שאני אעבור את המהירות. הכל בגלל שיש לי רכב בולט.

השוטר היה ברכב מוסווה אני מניח

על כמה נתפסת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי כולם,

רעיון שעלה לי לראש-מה דעתכם לארגן מפגש של חובבי הגלאים ,ננסה לארגן דבורה וממלז(כרגע האופציה היחידה שאני רואה היא להשאיל מדניאל פטרי אם יסכים אפילו תמורת תשלום כלשהו או דמי פיקדון,אם למישהו יש דיבור איתו שיעדכן)כל אחד יוכל לבדוק את תפקוד הגלאי ושלל החיישנים שלו מול המכשירים הנ"ל,נוכל להחליף בנינו טיפים על התקנה ברכב ,לערוך מבחנים השוואתיים ,והכי חשוב לאכול אוכל טעים .

מי שמעוניין שיעדכן פה

אם באמת יהיה ביקוש נוכל להרים מפגש נחמד.

ראיתי שמפגשים כאלו נפוצים בארהב ,חשבתי לנסות גם פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...