Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז בעלי גלאים מכל הסוגים נא התפקדו:-)

מוכן לתרום את הוולנטיין V1 שלי לניסיון :)

עוקב אחרי השרשור המרתק הזה.

(לא יכול להפסיק להתעדכן.)

Suzuki Baleno 2002 1.6 - נמכרה | Mazda 6 Premium 2007 2.3 - נמכרה | VW Passat 2016 1.8T - נמכרה | VW Polo 1998 1.4 - נמכרה | Toyota Verso 2017 1.8 - לא נוהג | Mercedes C180 2019 - נוהג.. לאט ובפחד. | Lexus IS250 - נמכרה בכאב לב. | Hyundai Getz 2008 1.4 - דיילי לדיילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי לא כולם צריכים לסבול, Krd הסכים לפרסם את האישור בשביל כולנו וזה בד"כ תופס כל עוד מדובר באותו מכשיר.
לפי מה שהבנתי זה כנראה לא תופס..

נעדכן ברגע שיהיה חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Aדי,

מצאתי עותק של אישור משרד התקשורת (הוא מ-2015, אבל קרוב לוודאי שהם לא שינו את התנאים).

ניתן לראות בסעיף 7 (מודגש בצהוב), שלא ניתן להעביר את האישור ליבואן אחר ולכן זה מחזק את הטענה שלא ניתן יהיה להשתמש באישור של krd.

בכל מקרה הכנתי מראש את כל הטפסים וכו' ואני מתכוון לשלוח אותם, ברגע שאקבל את המייל שנדרש אישור משרד התקשורת מ- GCX.

Ishur.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים מספר חברים קנו סטרימרים מחו"ל, אחד הוציא אישור ממשרד התקשורת ושיתף אותו עם השאר והם דיווחו שזה עזר להם לשחרר את המכשיר במהירות.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל העניין של הייבוא ואישורים ממש מוריד מההזמנה, במיוחד כשהחברה המטפלת היא GCX

עם GCX לא הייתה בכלל בעיה, הם שירותיים וזמני התגובה של הנציגים סבירים.

החיסרון היחיד שנדרש אישור של משרד התקשורת ואין להם שירות שמציע להוציא אישור שכזה תמורת סכום שנע סביב 200 ש"ח (כפי שיש ל- DHL וכו').

אני קיבלתי מ-GCX היום את ההודעה במייל שנדרש לשלוח אישור של משרד התקשורת. הכנתי את הטפסים ואשלח אותם מחר.

אני מבטיח להכין מדריך מפורט עם תמונות וכו' לאחר שאקבל את האישור המיוחל :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני ממש מופתע מ gcx

יחסית למה שנאמר פה השירות שלהם טוב(שולחים מיילים מפורטים,נותנים תמיכה טלפונית)

נראה אם יעשקו אותנו עם עמלות מונפצות.

לי נראה שהפתרון היחיד עם משרד התקשורת הוא ללכת לשם ולעשות רעש

ממה שהבנתי זו אחת הדרכים היותר יעילות

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...