Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלת תם: למה שלא לנהוג כחוק? בעצם, במדינה הברברית הזו השאלה הנ"ל אינה רלוונטית... עצוב.

יפה לראות שלעובדי 'אור ירוק' יש מספיק זמן פנוי לגלוש ולהגיב בכל מיני אתרי אינטרנט... ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא עבוד "אור ירוק", ואת היחס שלי לכל המתדיינים כאן הבעתי בתגובה הקודמת שלי.

חבל, עם הדעות שלך יכלת לעשות שם קריירה נהדרת, באמת פיספוס... ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו כבר קיבל את המכשיר?

מוזר שרק המוכר בלינק הציע אותו למכירה, ועוד ציין שיש לו מעל 10 בסטוק, מכר רק 5 ולא האריך את דף המכירה.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו כבר קיבל את המכשיר?

מוזר שרק המוכר בלינק הציע אותו למכירה, ועוד ציין שיש לו מעל 10 בסטוק, מכר רק 5 ולא האריך את דף המכירה.

אני כבר הזמנתי ועדיין לא נשלח , דיברתי עם המוכר והוא טוען שנגמר המלאי של היונידן בכלל החנויות . יום ראשון על הבוקר צריכה להגיע אספקה וישר אחכ ישלחו הגלאים

אתה מתכנן להזמין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שכרגע אני היחיד שהזמין ,אני אפרסם סיקור מקיף ברגע שהוא יהיה אצלי .

היתרון הגדול עם ה R1 שיש לו שוק מטורף בארהב, לכן נניח ומאיזה סיבה הוא לא יתאים (לא שצריכה להיות ואני בטוח שהוא יעבוד פה ) תמיד אוכל למכור אותו באיביי כיד שנייה ב 300 שח פחות מהמחיר המקורי . שווה את הסיכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצוין. תודה. נראה לי שאזמין גם. לפני המכשיר הספציפי הזה מה היה נחשב הכי טוב?

קשה לומר ,יש את הV1 שהיה נחשב למוביל בארץ עד שנת 2011 , ירד מגדולתו בגלל 2 סיבות עיקריות:

1)מלא התרעות שווא של לייזר עקב עליית רכבים עם מערכות בטיחות על בסיס לייזר

2)יציאת המולטנובה משימוש ומעבר לגאטסו

יש את האיירוד שהם נחשבים לגלאים טובים , לא הייתי אומר מצטיינים אבל עושים את העבודה , המחיר מופקע וגבוה מאד ולדעתי לא שווה את המוצר

מה גם שהם מוציאים כל כמה חודשים "גרסה משופרת" של הגלאים שלהם ,שבפועל כמעט ואין הבדל בניהם והמחיר מזנק ב 700-1000 ש"ח

מחוץ לזה השוק ישראלי כולל בעיקר את האסקורט פספורט מקס , שגם אותו היונידן עובר ובהרבה.

כל הצעקה סביב היונידן נובעת מהעובדה שיצא גלאי בעלי טווחי גילוי מרשימים מאד ויכולות סינון מצטיינות ובמחיר אטרקטיבי ,אם נשווה אותו ל V1 יש פער של 150$ בניהם.

אני חושב שבמידה ואנשים יבינו שאפשר להזמין גלאים מחול ישבר שוק הגלאים בארץ .

כל היבואנים בארץ מוכרים את את הגלאים במחירים חסרי היגיון מבחינת הצרכן, ובמקביל דואגים לטפח את השקר הזה שנקרא " התאמה לתדרי העבודה בארץ"

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז יצירתי קשר עם דניאל פטרי (מיצו) בנוגע לקיום מבחן גלאים גדול ,הוא הסכים ורק נשאר לקבוע יום.

ברשותו דבורה וממלז ככה שיהיה מעניין

מי שמעוניין להשתתף אני בהמשך אפרסם תאריך .

אני אבדוק עם מיצו איזה גלאים הוא יכול לארגן למבחן , את השאר נגייס מחברי הפורום.

השאיפה היא לתת מספרים והשוואות בין כל הגלאים ולעשות קצת סדר בתחום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז יצירתי קשר עם דניאל פטרי (מיצו) בנוגע לקיום מבחן גלאים גדול ,הוא הסכים ורק נשאר לקבוע יום.

ברשותו דבורה וממלז ככה שיהיה מעניין

מי שמעוניין להשתתף אני בהמשך אפרסם תאריך .

אני אבדוק עם מיצו איזה גלאים הוא יכול לארגן למבחן , את השאר נגייס מחברי הפורום.

השאיפה היא לתת מספרים והשוואות בין כל הגלאים ולעשות קצת סדר בתחום

אשמח אם תבדקו גם גילוי מאחורה של הדבורה, כי להבנתי לR1 אין אופציה של 360 כמו הV1.

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...