Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שכבר ציינתי לא פעם בעבר - בעיניי, וייז לא מהווה תחליף לצ'יטה/מכשיר אחר שמתריע על מצלמות קבועות.

קודם כל - לא בכל נסיעה אתה פותח וייז, קורה הרבה שאני יוצא וממהר, או שאני בשיחה ואז אני נוסע בלי וייז עד שיש לי קצת זמן 'מת' להפעיל אותו. גם כשהוא פועל הסיכוי לפספס התראה הוא גדול יחסית, אם אני נוסע עם מוזיקה בווליום גבוה יחסית.

הצ'יטה פועלת תמיד, מרגע שהנעתי, ההתראה שלה חזקה וברורה, ונדלקת לי מול העיניים בשדה הראיה ככה שקשה לפספס.

אגב אני מאד ממליץ לא ללכת על הצ'יטה הישנה C50 מיד2, אלא דווקא על החדשה C150/C550, יש לחדשה הרבה יתרונות חשובים, העיקריים הם שהיא יכולה להיות מוגדרת על מצב חשוך, רק כשיש התראה רלוונטית המסך נדלק, ואפשר להגדיר את מהירות ההתראה באחוזים מעל המהירות המותרת (אצלי זה על 10% למשל). זה מצמצם מאד את כמות הצפצופים המעצבנים שהיו ב-C50, וכתוצאה ישירה גורם לך להתייחס ברצינות לכל צפצוף כי זו בהכרח התראת אמת (יש מצלמה ואתה במהירות גבוהה מדי).

מבחינת יכולות GPS ואמינות יש הבדל בניהם? כי יש הפרש די משמעותי של 600 שח בניהם

אני כנראה אזמין את היונידן ואשלב אותו עם וייז ואולי בהמשך עם ציטה

אגב עם מישהו מעוניין בקניית מכשיר איירוד משולב שיפנה אליי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מבחינת יכולת GPS אין הבדל - זה עובד טוב בשניהם :)

החדש בנוי הרבה יותר טוב ויותר איכותי מכל אספקט. הישן עשה בעיות גם עם הרמקול גם עם הגלגלת ווליום וגם עם התצוגה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מכשיר שאינו מסוגל לעדכן את עצמו בזמן אמת ודורש התעסקות ידנית לטובת עדכון מיקומי המצלמות, פחות נוח מ-Waze.

מה גם ש-Waze ברוב הפעמים כן מספיק לעדכן לגבי מארבים וכו' (בתנאי כמובן שמשתמש Waze דיווח לפני שהגעת למארב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מכשיר שאינו מסוגל לעדכן את עצמו בזמן אמת ודורש התעסקות ידנית לטובת עדכון מיקומי המצלמות, פחות נוח מ-Waze.

מה גם ש-Waze ברוב הפעמים כן מספיק לעדכן לגבי מארבים וכו' (בתנאי כמובן שמשתמש Waze דיווח לפני שהגעת למארב).

אני גם חושב שוויז הפך את הציטה לקצת מיותר , אבל צריך לשים לב - הוויז מתריע על מצלמה יותר בסגנון של "לצאת ידי חובה" ולא יתריע במידה ואתה חורג מהמהירות בדרך למצלמה,מנגד אני יכול לתת דוגמה מהאיירוד משולב שיש לי שהוא ממש חופר לך בכדי שתישאר במהירות המותרת ונותן צליל סיום ברגע שעברת את המצלמה. לכן שסומכים רק על וויז צריך לדעתי לגלות יותר עירנות.

שימו לב שיש הבדל ענק מבחינת נוחות אם משתמשים בוויז במערכת מולטימדיה לבין מהפלאפון. אצלי הוא אוטומטית נדלק בהדלקת הרכב.

אני כרגע רוצה לשדרג את האיירוד משולב שלי( למרות שהוא עושה עבודה דיי טובה), מתלבט בין קוואטרו יד 2 לבין R1+וייז

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^krd,

רק תיקון קל - בוויז יש אפשרות להתראות קוליות כאשר חורגים מהמהירות המותרת.

ממה שאני יודע אם אתה תבחר את האפשרות הזו תקבל התרעה בכל פעם שתעבור את המהירות המותרת ,אני רוצה לקבל התרעת מהירות חורגת רק אם אני קרוב למצלמה ועובר את המהירות המותרת.

בכל אופן החלטתי לקנות את ה R1 ולשלב אותו עם ציטה C50I מיד שנייה ווייז .

ברגע שאמכור את האיירוד המשולב שיש לי אזמין את המכשיר ואעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני הזמנתי את המכשיר ,אעדכן שיגיע :)

אני אשמח לקיים מבחן השוואתי מול מכשירים אחרים , מי שמעוניין שיצור קשר ,או מי שביכולתו לארגן דבורה או ממלז לבדיקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי מאיביי . דרך GLOBAL SHIPPING PROGRAM

הם מטפלים בעניין המשלוח והמכס

הכל כולל כל עמלות הגניבה בישראל והמיסים יצא 1450

השאיפה שלי היא לקיים מבחנים בין כל הגלאים הנחשבים בארץ (ולנטיין , איירוד , פספורט מקס וכמובן היונידן ) וסוף סוף לספק לכולנו מידעי אמין והשוואתי . כל היבואנים נותנים מידע מאד עמום בכל הנוגע לטווחי גילוי ואין מספרים קונקרטים והשוואות . המטרה שלי היא לבחון את כולם ולפרסם מידע אמין שיעזור להרבה מתלבטים.

אז בעלי גלאים מכל הסוגים נא התפקדו:-)

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לפנות למגזיני הרכב או למי שעשה השוואה בעבר (למשל מיצו, האתר שלו זה מיצו בדרכים), אולי יש להם גישה לכל מה שאתה צריך.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את Aדי.. תפנה למיצו (דניאל פטרי).

בנוסף, יש מצב שמיצו יכול לעזור בנוגע למידע אודות המיקומים שבד"כ מפעילים לזירות ומיקומים שמפעילים הדבורה וכו'.

נשמע שזה הולך להיות כייף לצוד את מלכודות המשטרה ולבדוק כיצד הגלאים מגיבים וכו'.

אוכל להצטרף אליך לנסיעות הבדיקה עם הרכב שלי, כדי להשתתף בעלויות הדלק ושלא תשתעמם לבד :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת תם: למה שלא לנהוג כחוק? בעצם, במדינה הברברית הזו השאלה הנ"ל אינה רלוונטית... עצוב.

שמישהו יסביר לכבודו יפה הנפש שלעבור את המהירות ב20-30 קמש בכבישים מסויימים ממש לא הופך אותך לברברי. אני לא מסכן אף אחד , בניגוד לאלו שנוסעים עם פלאפון ביד , או שלא נותנים זכות קדימה וכו , אלו גורמים לתאונות לא זה שחרג קצת מהמהירות.

וחוץ מזה איך שאתה מדבר "מדינה ברברית" כאילו אתה סובל פה בכל רגע , אף אחד לא מכריח אותך לחיות פה

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...