Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חייב להודות שאני לא רואה בדיוק את היתרון בAndoid Auto . לטעמי זה די שווה ערך לLAUNCHER מותאם לרכב (כמו שגם התקנתי אצלי) עם כפתורים גדולים והפעלה נוחה של ישומים .

אבל, אולי אני מפספס משהו בהבנת השיטה...

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

מעדכן אתכם ששלחתי לפני מספר שעות מייל ליבואנית (לבקשתה) ובו כל השתלשלות האירועים - הגעתי כמעט ל- 1,300 מילים. במקביל, עשיתי בלאגן גדול גם בפייסבוק ע"מ להגיע לאנשים נוספים שלא קוראים פה - אני מוצף בהודעות פרטיות שם של אנשים עצבניים שטוענים שרימו גם אותם והבטיחו להם בע"פ תמיכה.

ביקשתי מהיבואנית את החלפת יחידות הפיקוד.

אעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשתי מהיבואנית את החלפת יחידות הפיקוד.

תודה על העדכון. טוב עשית! ההערכה שלי, שאם הם מתארגנים נכון, העלות עבור היצרן של החלפת יחידות היא ~200-300$ לכל היותר מחיר חומרה/אספקה עד כאן, ועד שעה עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בעמוד הפייסבוק הפרטי שלי בו אני כותב בד"כ כל מני דברים (אקטואליה, מכוניות וכו' - אני אוהב לכתוב). פרסמתי את הפוסט אצלי ומשם שיתפתי בכל מני קבוצות ואז החל הבלאגן.

מי שרוצה קישור לפוסט מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית ואקשר אותו (איני רוצה להעלות לפה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קטן שלי לגבי מצלמת הרכב בגולף שמיועדת להיותת איפה שהסמל.

דיברתי עם פולקסווגן גרמניה והם כתבו לי שעל הייבואן לקחת אחריות על סיפוק המצלמה המדוברת, ביקשתי מהנציג הגרמני לא למסור את הפרטים שלי כאן לצ׳מפיון, אבל כבר מאתמול בערך נציג (דיי נחמד) יצר איתי קשר והסברתי לו בדיוק מה הבעיה, כולל שאלה אם המצלמה המדוברת תעבוד עם המק״ט (סיומת 819A הבעייתי), היום הנציג חזר אליי ולאחר בירור עם המנהל הטכני של פולקסווגן ניתן לי המק״ט של המצלמה המיועדת ומחיר.כמו כן המנהל הטכני ביקש למסור לי שיהיה צורך בשינוי קידוד בתוך בקרת המולטימדיה...(מסתבר שלא צריך לחפש אפילו באתרי מכירות בילאומיים, שכן הרכישה היא מול המחסן של פולקסווגן, ורק ההתקנה היא על אחריותי...כלומר את זה פולקסווגן לא תעשה עבורי, אבל יש מספיק מקומות שיעשו את זה,שכן המצלמה המקורית חייבת לבוא עם הוראות התקנה...)

אני לא יודע מה המחיר של ״גיל קאר״ עבור מצלמת רוורס, אבל כשדיברתי עם הנציג הוא הסכים איתי שהתקנת מצלמת רוורס שמוערכת במקרה הגרוע בכמה מאות שקלים לא צריכה לעלות כמה אלפים...

עריכה אחרונה על ידי roni_bel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שהעניין יצא משליטה - אני מוצף בהודעות פרטיות בפייסבוק וכל הודעה עם טקסט עצבני וארוך של לקוחות שהובטח להם מירור-לינק ולא קיבלו.

המק"ט הארור מככב לכאורה בלא מעט מכוניות חוץ ממי שהזמין מצלמה אחורית מקורית מהחברה בהזמנה מיוחדת! זה אבסורד, מה הולך פה? למה לא אמרו לנו את זה בעת ההזמנה?

קיבלתי תמונות של בעל פולו GTI ידנית שהזמין את הרכב עם מצלמה ולדים וכמובן קיבל מירור לינק, הוא היה כבר במוסך והתקינו לו אז רק שלחתי לו את האפליקציה הפרוצה של אנדאוריד אוטו.

פונים אלי בעלים כל מיני גולפים (כולל עם ה- 150 כ"ס) עם המק"ט הבעייתי עם סיפורים ארוכים. היו כאלה שכותבים לי שהם הם פנו בעצמם לגרמנים והתווכחו איתם בנושא.

בכל מקרה המייל שלי הועבר לקברניטי צ'מפיון ולאחר שתגיע תשובה נחליט על המשך הצעדים שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז? מה המחיר?... :)

היא אמורה להיות בתוך קיט (שכולל גם כבלים) ?

הוא נתן לי מחיר (אך אני עוד צריך לברר אם זה לפני מע״מ או אחרי), המחיר שהוא נתן בכל מקרה זה 3918 גנבים אך יחסית למחיר שגיל קאר רוצים עבור מצלמה פשוטה, אני מוכן להוסיף עוד קצת, הוא גם לא ידע להגיד לפני אחרי מע״מ, לגבי הכבלים, גם אני שאלתי את זה בשיחתי, אך הוא לא ידע להגיד לי ואמר לי פשוט לשאול כשאתקשר למחסן הקרוב לביתי, למען האמת אין לי מושג איך באה החבילה המקורית של המצלמה (תמיד חיפשתי ב ebay ואתרים דומים, ושם היתה תמיד רק תמונה של הסמל..)

מה שכן הוא הדגיש שהם לא יתקינו, כלומר שהם כן יוכלו לספק את הכבלים, גם אם זה לא חלק מהחבילה המקורית...

עריכה אחרונה על ידי roni_bel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, גנבים. תסלח לי, אבל זה שגעון להתקין מצלמה, שמשמשת אותך כמה שניות ביום (אולי) במחיר בסדר הגודל הזה... ועוד תוסיף עלות התקנה.

הצעה: להסתפק בהתקנת חישני רוורס ב~150 ש"ח במקום...

@Stio: משלוח רשימה א-ר-ו-כ-ה למשרד התחבורה תקדם (לדעתי), אז הנה, יש... (אמרת שאתה אוהב לכתוב...)

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הבנתי המחיר המדובר הוא למצלמה המקורית של vw שיוצאת מהסמל?

אם כן המחיר לא זול אבל אין להשוות אותו למצלמה בהתקנה מקומית או במיוחד לחיישני רוורס סינים זולים.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מממ זה נוח, חיישנים פחות, במיוחד אם החיישנים עושים התראות שווא...נכון שזה יקר ועוד צריך לראות כמה ייקחו על התקנה ולהגיע לסה״כ...אך בכל אופן זה פתר לפחות עבורי (ואולי עבור אנשים אחרים) את השאלה האם ניתן להתקין מצלמת רוורס במסך עם המק״ט הבעייתי...

זה גם אינדיבדואלי...כמו שתראה בכביש רכב עם השקעה של כמה עשרות אלפי שקלים ובמקביל תוכל לראות אותו הרכב שלא זוכה אפילו לניקיון מינימלי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...