Jump to content

roni_bel

 • הודעות

  242
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של roni_bel

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

1

מוניטין

 1. אם אני מבין אותך נכון, להביא מאגר מים של נניח 20 ליטר ליד הרכב על מנת לבצע ממנו שאיבה זה כמו להגיע עם דליים. אבל הנקודה של הצינור אל הגרניק במקום מהגרניק נשמע לי רעיון טוב שיעשה לי חיים קלים. האם צינור גינה ארוך זה הצינור האידיאלי או שיש משהו אחר שעדיף או אפילו מומלץ ?
 2. שלום לכולם. אני גר ברב קומות בקומה גבוהה. אני נוהג לשטוף את הרכב שלי בעצמי וכיום אני שוטף באמצעות דליים. חשבתי לעצמי לרכוש גרניק להשאיר אותו בקומה שלי ובנוסף לרכוש צינור אחר עבור הגרניק (ארוך יותר כ 50 מטרים, למרות שמחישוב מספיק גם 30) וכך בעצם לשטוף את הרכב בצורה נוחה יותר. השאלה שלי היא האם חיבור צינור שהוא לא זה שבא עם הגרניק אפשרי בכלל ? והאם זהו צינור מיוחד שעליי לשים לב למשהו ? האם הרעיון הזה אפשרי בכלל או עדיף לרדת מזה ?
 3. למען האמת לא שטפתי את האוטו, אבל עליתי על זה אחרי גשמים חזקים (אני מהצפון), אני אמתין כמה ימים, בכל אופן ניסיתי להציץ על הצופר התקין והלא תקין וזה פשוט בלתי אפשרי לראות אותם בפתיחת מכסה מנוע, חייב כנראה לפרק את הטמבון או את הגריל התחתון לפחות.
 4. מה הן הקצוות של החוט ? כלומר החוט מסתיים בצופר, והיכן הוא מתחיל ? בצופר השני (התקין) או במקום אחר ?
 5. שלום לכולם, יש לי גולף סדרה 7. אתמול במקרה לאחר הרבה זמן שלא צפרתי הייתי צריך לצפור, להפתעתי בזמן שאני צופר אני שומע את הצופר נשמע כאילו שזה מרכב אחר שעומד לידי. זה נראה שיש לי ברכב 2 צופרים ורק אחד מהם עובד (הימני בלבד), רציתי לשאול מה יכולה להיות התקלה פרט לצופר שיכול להיות שלא עובד ? (יצאתי לפני שבועיים מטיפול במורשה וכמה שזה צפוי שאני מקבל מיד תקלה חדשה ברכב).. נ.ב, גם כשפתחתי את מכסה המנוע, זה נשמע שרק מצד אחד נשמע צליל של הצופר ובפועל היה תמיד עוד צליל מהצד השני כנראה, ככה שזה היה משלים את עצמו משני הכיוונים לצליל אחיד.
 6. שלום לכולם. רציתי לשאול. אני מחזיק בגולף בת כמעט 5 שנים. בשנה האחרונה אני כמעט ולא נוהג עליה, בגלל כל מיני סיבות. נסעתי עליה פחות מ 5K במהלך השנה האחרונה. אני מדיי שבוע מדליק אותה לכחצי שעה שתעבוד ולאחרונה שמתי לב שהטורים לא ממש יציבים. בדר"כ בעמידה המד עומד על קצת מתחת ל 1 (כלומר קצת מתחת ל 1000 סל"ד), וכיום המד יורד קצת יותר והתחושה היא כאילו האוטו הולך להתכבות מעצמו. הייתי רוצה לשאול איזה חלק אחראי על העניין הזה ? האם עצם העובדה שהרכב רוב הזמן עומד כבוי משפיעה על העניין הזה ? זה יכול להיפתר ברגע שאתחיל לנסוע על הרכב בתדירות גבוהה יותר ? מדובר בגולף 1.4 טורבו.
 7. יצא לך גם להחליף חיישנים תקולים אצלם ? או קיימים ? (כלומר כשהיה משהו שמותקן כבר) אני מפחד שלא יחליפו לי את הכל קומפלט, ואז שוב החיישנים יתחילו לזייף דיי מהר.
 8. אני כבר הוזהרתי מפניהם, מה גם שהם לוקחים 750 ש״ח על החיישנים שנרכשים בכל מקום בדולרים בודדים.
 9. שלום לכולם ושבוע טוב. החיישנים שמותקנים ברכבי כ 4 שנים התחילו לאחרונה לזייף ובנוסף הצג שהיה מודבק על הדשבורד גם התחיל לעבוד לא טוב - מספרים מופיעים כאשר חצי מחוקים והסמן של המרווח לא דולק במרחקים מסויימים. החיישנים שיש לי הינם רגילים, כלומר לא אלו שבקו אחד עם הפגוש, הפשוטים ביותר ולפי הבנתי איני יכול להתקין חיישנים ״נורמליים״ (בגלל חור קדיחה בעל קוטר רחב יותר מהנדרש), אלא את הפשוטים שוב. העניין שאני לא יודע היכן מומלץ להתקין אותם, לכן אשמח להמלצות שלכם. אני מהקריות, אך עבור התקנה נקייה וביטחון במתקין אין לי בעיה להגיע גם למרכז. לכן אשמח להמלצותיכם על מקומות כאלו / מתקינים מומלצים.
 10. 53K ק״מ, הטיפול האחרון בוצע בחודש מרץ, אבל גם לפניו היתה לי את ההרגשה הזו..
 11. שלום לכולם. רציתי לשאול, יש ברשותי פולקסווגן גולף משנת 2016. בשנתיים הראשונות הרכב היה ממש קליל, כאשר לחצתי על דוושת הגז הוא היה מאיץ יחסית מהר וההרגשה היתה קלילה מאוד. בשנתיים האחרונות הוא מרגיש פחות קליל ויותר מתאמץ בלחיצה על דוושת הגז. מישהו נתקל גם בהרגשה כזאת כמו שלי בוואגיות באופן כללי, האם ישנו איזה חלק/רכיב שאולי נדרש להחליף כדי לקבל את ההרגשה הזו חזרה ?
 12. שלום לכולם. ראשית אתחיל ואציין כי ברשותי פולקסווגן גולף. ראיתי כי ישנם כל מיני סרטונים ביו-טיוב עם הרכב הזה בנושא של חיבור הרכב למחשב ושם ניתן באמצעותו להפעיל כל מיני פיצ׳רים נחמדים כמו תאורת coming home והתראה על חוסר מים במיכל הווישרים ועוד ועוד.. רציתי לשאול האם יכול להיות שניתן לבקש במורשה שיחברו את הרכב למחשב מהסוג הזה שצריך ויוסיפו פיצ׳רים כאלו ואחרים ? (מנחש שזה יעלה לי גם שם ביוקר), אך למען הידע, האם הדבר הזה ניתן לביצוע ?
 13. הם עדיין לוקחים 900 שקל למ״ר של ppf ? אם כן, תעבור בדרך בבנק תיקח משכנתא. ציפיתי לפני 3 שנים ב class a גולף מכיוון שראיתי שלפגושים יש נטייה לאבד מהר מאוד צבע מכל מיני סיבות והיה לי רכב לבן, אז במידה והיה יורד צבע זה היה מאוד נראה לעין. אני יכול להעיד שה ppf של לומאר הציל אותי מרכב ששפשוף אותי ורק נשאר סימן על העיטוף, ויצא לי להיכנס באבן שנפלה ממשאית, האבן בגודל אגרוף במהירות של 120 קמ״ש שרק קרעה נקודתית את הציפוי במכסה מנוע (בעצם גמרה אותו שם), אבל לפח לא קרה כלום. פרט לכך, היום כעבור 3 שנים הציפוי הצהיב ונאלצתי להסיר אותו. כמו כן, תציין מאיזה אזור אתה בארץ כדי שנדע לכווין אותך אולי למקום באזור שלך.
 14. שלום לכולם. אני מחזיק בחיישני רוורס ולמען האמת מהיום הראשון שיש לי אותם ( בקרוב 4 שנים) הם מזייפים - מתריאים כשאין שום מכשול, לפעמים מזהים מכשול במרחק של מטר אבל כשמתקרבים קצת יותר פתאום המכשול נעלם. לאחרונה גם הצג שהגיע עם החיישנים לא מציג כמו שצריך ופשוט הקווים לא מופיעים ופתאום הצג מראה שיש מכשול במרחק 0 ממני. הגעתי למסקנה שאני מעוניין להחליף אותם, אך להתקין חיישנים במקום שייתן לי חיישנים שיעשו את העבודה מהרגע הראשון ואם ניתן אפילו לחבר למסך של האוטו במקום הצג הקטן.(יש לי גולף) אם מישהו יודע או יכול להמליץ לי על מקום שעושה את מה שתיארתי אשמח לדעת עליו. אני מחפש מקום בחיפה והקריות, אך אם אדרש אני מדיי פעם גם במרכז ואם זה לא לוקח הרבה זמן ולא דורש להשאיר את הרכב אשמח לקבל גם הכוונה לאזור המרכז. אחדד כי אני רוצה להחליף את כל התשתית של החיישנים הישנים - שלא יישאר כלום מהישן. המון תודה.
×
×
 • תוכן חדש...