Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפילו עדכון לתמיכה בעברית לא ניתן לקבל מהם.....

מה קרה לך... זה אוטו, זה, לא מחשב... יודעים כאן להחליף שמן ומים, לא תוכנה... זה מה שמשה"ת דורש... ;-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנציג שענה לך צודק, זה שהיצרן החליט על דעת עצמו להתקין מערכות תומכות רק בחלק הרכבים אז הלקוחות האלה הרוויחו מן ההפקר.

היבואן לא התחייב בכתב בשום מקום שהרכבים האלה תומכים או יתמכו בעתיד בAPP CONNECT.

אני בתור סוכן פולקסווגן לשעבר מעולם לא התחייבתי לAPP CONNECT לרכבי גולף\פולו שהגיעו עם קומפוזישן 2 שיהיה להם APP CONNECT, כן אמרתי שי-כ-ו-ל להיות שיהיה עדכון וזה תלוי אך ורק ביצרן, אבל מעולם לא הבטחנו דבר כזה.

אף אחד לא ידע שהרכבים שהגיעו עם מצלמה מקורית תתמוך בAPP CONNECT בהמשך.

אני מניח שאם היבואן היה יודע(מערכת עם מצלמה מקורית תומכת בAPP CONNECT) הוא היה משתמש בזה למטרות שיווק, זה היה עוזר לאיש מכירות למכור את הרכב בהבטחה רשומה בכתב שתיהיה תמיכה בAPP CONNECT בהמשך,אתה לא חושב ככה?

אני כבר אומר לך שאין לך שום קייס מולם. אלה אם כן תביא הבטחה בכתב לפתיחת הAPP CONNECT או הקלטה או הודאה מצד איש מכירות שאמר כן וגם זה נקודתית מול כל לקוח שיש לו הוכחה כזו.

אני באמת לא מבין את הטענות שלכם מול היבואן במקרה הזה, כנ"ל לגבי הטענה על עיברית במערכת.

אין לי שום אינטרס לעמוד לצד צ'מפיון. למען האמת שאני כבר עובד ביבואן מתחרה.

כן יש לי אינטרס שיהיה פה צדק.

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מזל שהתנהלתי מולם בנוכחות עדים (דרך צד שלישי, חברת ההחכרה) וגם בכתב (אימיילים) , נכון?... XD ...

תשמע, יש צודק ויש הגון/מסודר. אולי אתה צודק, אבל זה לא נשמע מסודר והגון צרכנית עבור יבואן גדול "לחלק" רכבים עם מפרט שמשתנה בין רכבים מאותה שנת דגם שזהים "על הנייר". מה גם שהברדק חוגג ורמת הידע והאמינות שהוא מפגין בפני לקוחות - שואפת ל0 (בתחום המדובר כאן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים,

קודם כל אין צורך להגיב או להתרגש במידה ואתם מזהים תגובות פוגעניות לכאורה ו/או עם רמת כתיבה נמוכה מצד חברי פורום - התעלמו.

שנית, לא ציפיתם שהיבואן יעשה לנו חיים קלים, נכון? סבלנות - אתם יודעים כמה תשובות שליליות קיבלתי בזמנו בסבב הקודם? ואתם זוכרים איך זה הסתיים. לאט לאט.

לגבי תביעה - מבחינת הוכחות כבר צברתי לא מעט אבל המשיכו לשלוח עוד, שיהיה - יש המון עדויות ושיחות מוקלטות שיגרמו לשופט להעיף את צ'מפיון החוצה מהאולם. מטבע הדברים איני יכול לפרט עוד.

דבר אחרון - לדעתי נמשיך בעיקר (אבל לא רק) דרך הפייסבוק כי יש פה אוזניים לכותל: אראה כיצד אקשר אתכם לתכנים שם ואעדכן בהמשך.

עריכה אחרונה על ידי stio
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה במפרט או בחוזה יש סעיף שמודיע שיכול להיות שהרכב מגיע עם איבזור נוסף אך לא יגרע ממנו איבזור ממה שמופיע.

מעבר לזה, שוב, אני כאיש מכירות מעולם לא קיבלתי מייל שמודיע על רכבים שתומכים בAPP CONNECT, תמיד הייתה התעניינות מצד שהלקוחות שנכנסים וחוקרים קצת את המולטימדיה ואז ראו את האייקון של הAPP CONNECT ושואלים אם זה עובד, הייתי מסביר שא-ו-ל-י בעתיד.

שוב מי שהבטיחו לו ויש לו הוכחה כלשהי שהיא קבילה בבית משפט אז הצדק איתו וזו באמת תיהיה בעיה של צ'מפיון שתצטרך לפצות את הלקוח.

קודם כל אין צורך להגיב או להתרגש במידה ואתם מזהים תגובות פוגעניות לכאורה ו/או עם רמת כתיבה נמוכה מצד חברי פורום - התעלמו.

התכוונת אלי במקרה?

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי אליך ובאשר להוכחות יש לי הקלטות של שיחות טלפון - כמובן שלא שלחתי את זה אליהם ולכן הגיבו כמו שהגיבו.

מבחינת שיחות טלפון מוקלטות ועדויות בע"פ יש לנו לא מעט, אבל כעת אנו צריכים הוכחות כתובות - למישהו יש? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאד מעניין איך הם אכן פותרים החלפה של יחידה תקולה.

ממה שהבנתי שאם אתה קונה יחידה לבד ( ebay למשל ) לא תוכל להשתמש כי הקידוד בעייתי

Sent from my Note 5 using Tapatalk

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי כמו שכבר ענו בתגובה של צ'מפיון וגם אמרתי פה בעבר, זה דורש עדכון וקידוד מול השרתים של היצרן.

אמת, השאלה אם מוכנים ואם כן מה העלות?

לי זה חשוב כי היחידה שלי לא נתמכת לצערי

אין לי בעייה לרכוש באיבי יחידה, השאלה אם אוכל להשתמש בה

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר שראיתי כאן "מחיר מחירון" של יחידת בקרה MM אצל צ'מפיון?! אולי שווה לברר. בסוף יתברר שזה לא אלפים אלא "רק" מאות (דולרים..). קשה לי לראות מצב שהיבואן יכול לסרב למכור לך יחידת בקרה מדגם כלשהו , כולל מתן שירות של החלפה/קידוד שהוא מחוייב (במוסכים שלו או מתקין אחר כלשהו).

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש נו.

מזל שיש אוזניים לכותל, אז אפשר לחזור אחורה ולראות שב-17.6.2016 סיפרת ש:

מבדיקה מול יבואנית פולקסווגן בישראל, צ'מפיון מוטורס, עולה כי נציגיה מודעים לסוגיה, אולם מסרבים לפי שעה לספק פתרון. נטען כי "ככל הנראה" במהלך שנת 2017 האופציה תפתח, ואז בעלי המכוניות יצטרכו לסור למוסכים לעדכון תוכנה. עם זאת, זה כלל לא ודאי, אין שום הסכמות בנושא עם היצרן ובכלל לא ידוע האם זה יעלה כסף או לא. אציין כי סיפורים בסגנון אני שומע מאז שהוצאתי את הרכב מהסוכנות, רק שכל פעם מועד הפתרון נדחה בכמה חודשים

ובמקום אחר באחד משרשורי הדגל בנושא הודית ש:

מבחינה משפטית האופציה לא היתה כתובה בחוזה: לא בהזמנה, לא בנספחים, לא בקטלוג

היבואן, במקרה הזה, עקבי מאוד עם התשובות שלו, אפילו על פי הציטוטים שלך. ומה שיותר גרוע הוא, שאתה חוטא לרצף הכרונולוגי של האירועים, שאתה עצמך מציג, עם טענות מלאתו הפאתוס כמו:

אנו רואים בחומרה את חסימת האופציה במותג הדגל של קונצרן VAG לאחר שהשקענו במכוניות במיטב כספנו, ולא נשקוט עד להכרעה מוחלטת בסוגיה.

האופציה לא נחסמה "לאחר שהשקעת במכונית ממיטב כספך", אלא לא הייתה פתוחה מלכתחילה. לכן, כמובן, גם לא היה כל כך מקום ל-"תדהמה מוחלטת". בטח לא בהתחשב בזה שאת הרכב שלך קיבלת לכל המאוחר ב21.5.2016, אז פתחת את השרשור פה.

אולי תנצח במאבק ההזוי שלך, בטח אם תמצא עו"ד מספיק טוב, מספיק בעלי ואגיות ילכו איתך וצ'מפיון ייכנעו ללחץ. שוק הרכב הישראלי ראה כבר מספיק מקרים בהם יבואנים התקפלו אל מול אנשים שעשו מספיק רוח, ולא משנה מי היה צודק לא מבחינה עקרונית (שזה כמובן לחלשים) וגם לא מבחינה משפטית. אבל צודק אתה לא. וזה לא משתנה רק מעצם העובדה שאת המאבק הזה בחרת לנהל מול חברת ענקת שרובינו - כולל אותי כמובן - אוהבים לשנוא, ולא מול איזה מרכול שכונתי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב כל המקרה הזה מזכיר לי שהגיעו לארץ בטעות כמה יחידות של גולף 1.4 150HP עם מערכת ACC מקורית והלקוחות לא חויבו על התוספת הזו.

אולי תתבעו את היבואן גם על זה שרק חלק קיבלו :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת, השאלה אם מוכנים ואם כן מה העלות?

לי זה חשוב כי היחידה שלי לא נתמכת לצערי

אין לי בעייה לרכוש באיבי יחידה, השאלה אם אוכל להשתמש בה

הם לא יהיו מוכנים לקודד יחידת בקרה כזו מכיוון שהם טוענים שהנ"ל לא ניתן מבחינה טכנית מול השרת בגרמניה, אלא יהיו מוכנים לקודד אך ורק יחידת בקרה זהה עם פונקציות זהות.

לא זוכר שראיתי כאן "מחיר מחירון" של יחידת בקרה MM אצל צ'מפיון?! אולי שווה לברר. בסוף יתברר שזה לא אלפים אלא "רק" מאות (דולרים..). קשה לי לראות מצב שהיבואן יכול לסרב למכור לך יחידת בקרה מדגם כלשהו , כולל מתן שירות של החלפה/קידוד שהוא מחוייב (במוסכים שלו או מתקין אחר כלשהו).

היבואן יסרב למכור יחידת בקרה לא זהה לזו שמותקנת ברכב, אך עם זאת אנו יכולים לייבא כזו בעצמנו - לפי האתרים בחו"ל נראה שהיא תגיע כבר מקודדת לפי מספר השלדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...