Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי שמעוניין אחד החברים פה כתב שניתן להוריד קובץ APK עם התמיכה ב AA.

אני הורדתי והתקנתי אבל יש בעיה קטנה אין אפשרות להקיש בחיפוש כתובת בעברית.

רק החיפוש הקולי עובד אבל לא במאה אחוז.

http://www.apkmirror.com/apk/waze/waze-waze/waze-waze-4-24-0-113-release/#description

נ.ב באפליקצית AA (בסלולר) הוויז לא יעבוד, רק בחיבור למערכת של הרכב יהיה ניתן לבחור בניווט בין הוויז ל google maps.

עריכה אחרונה על ידי kobi_lo

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי, האם האפליקציה של וויז שתומכת ב AA "דרסה" בטלפון את הוויז הרגיל שהיה מותקן קודם, או שזה מותקן בנייד בנוסף לוויז שהיה בטלפון, כלומר יש שתי גרסאות במקביל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי, האם האפליקציה של וויז שתומכת ב AA "דרסה" בטלפון את הוויז הרגיל שהיה מותקן קודם, או שזה מותקן בנייד בנוסף לוויז שהיה בטלפון, כלומר יש שתי גרסאות במקביל?

הסרתי את הוויז הרגיל לפני שהתקנתי את הוויז שתומך באנדרואיד אוטו, אבל אני מאמין שבכל מקרה הוא יהיה במקום ולא בנוסף.

נ.ב

ניסיתי היום לשחק קצת עם ה apple carplay ברכב עם אייפון 6 ישן

יתרונות:

1) הממשק נראה (לדעתי) טוב יותר ועובד חלק יותר.

2) כל האלבומים, רשימות ההשמעה והאמנים מסודרים כמו באייפון.

חסרונות:

1) אייפון

2) אין כמעט תמיכה באפליקציות צד שלישי

3) משועבדים לאפליקציית המפות של אפל (שהיא ממש לא משהו)

4) עכשיו שכבר יש גירסת בטא של וויז באנדרואיד אוטו זה ממש דיל ברייקר.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי, שאלה לגבי השימוש של גוגל מפות מתוך AA : האם ניתן לבחור שפת משתמש לכתיבת הכתובת בגוגל מפות מתוך AA?

התקנתי את ה AA הנייד אצל משהיא בעלת פיקנטו חדשה והכל עובד בסדר, אבל לא מצאנו דרך לשנות את שפת הכתיבה מאנגלית לעברית? האם אצלך ניתן לשנות?

האם ניתן לקבל הנחיות קוליות בגוגל מפות בעברית ולא באנגלית? אם כן, כיצד ניתן לשנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיר, אני לא מצאתי אפשרות לשינוי השפה באנדרואיד אוטו (לזה התכוונת?)

אצלי, חיפוש הכתובת במפות של גוגל עובד בעברית, גם חיפוש קולי וגם הוראות הנסיעה הם בעברית.

אולי אתה צריך לשנות משהו בהגדרות של google maps? באפליקציה עצמה לא דרך ה AA.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש מקלדת עברית. כאשר שפת הממשק של מכשיר האנדרואיד היא עברית, חיפוש קולי עובד מצויין. הממשק וההנחיות הקוליות נקבעות בתפריט של ה Waze בנייד.

Sent from my Pixel using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש מקלדת עברית. כאשר שפת הממשק של מכשיר האנדרואיד היא עברית, חיפוש קולי עובד מצויין. הממשק וההנחיות הקוליות נקבעות בתפריט של ה Waze בנייד.

Sent from my Pixel using Tapatalk

לא בטוח שהבנתי אותך. ההגדרות בוויז אצלי בעברית ואין לי אפשרות להקיש כתובת בעברית.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4) עכשיו שכבר יש גירסת בטא של וויז באנדרואיד אוטו זה ממש דיל ברייקר.

ממש מבאס.

אתה יודע אם ווייז אמור להתמך גם בcarplay בקרוב?

עריכה: מצאתי את זה: http://www.redmondpie.com/hack-brings-waze-app-to-apple-carplay/

אגב, למי שיש carplay (app connect), האם לאחר ההתקנה גם הכפתור של ה-voice control בהגה נעשה שמיש ומפעיל את סירי?

אצלי הוא עדיין אומר שהוא לא נתמך, שזה הזוי כי זו הדרך היחידה להפעיל את הפיקוד קולי של סירי.

עריכה אחרונה על ידי gil
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מבאס.

אתה יודע אם ווייז אמור להתמך גם בcarplay בקרוב?

עריכה: מצאתי את זה: http://www.redmondpie.com/hack-brings-waze-app-to-apple-carplay/

אגב, למי שיש carplay (app connect), האם לאחר ההתקנה גם הכפתור של ה-voice control בהגה נעשה שמיש ומפעיל את סירי?

אצלי הוא עדיין אומר שהוא לא נתמך, שזה הזוי כי זו הדרך היחידה להפעיל את הפיקוד קולי של סירי.

אני לא יודע מה יהיה עם carplay, לטים קוק והצוות שלו הפתרונים.

אני יכול להבין את המערכת הסגורה אבל בחייאת מה הבעיה לאפשר אפליקציה מואשרת???

יש סיכוי שהם גם יאפשרו את וויז בגלל שהם לא ירצו להפסיד לקוחות לאנדרואיד שכבר ברור שתאפשר את זאת, אבל בניגוד לאנדרואיד הכל נעשה בשקט ובסודיות כאילו מדובר על מבצע מוקד.

לגבי השאלה השניה, הסירי באייפון שלך פעיל?

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...