Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראה, אני עכשיו מסתכל על מה שכתבתי ולא הסברתי נכון בכלל.

שאני לוחץ על הכפתור הזה יש צליל במערכת ומופיע סימן של חיפוש וגם נראה שהוא מחפש אבל הוא לא עושה כלום מעבר לזה.

שפת מערכת ההפעלה אצלי בעברית וכן כל שמות אנשי הקשר.

היי..אותו הדבר בדיוק אצלי...ואם תלחץ על כפתור הVOICE שבמכשיר או על ההגה..או יתן לך כתובת במכשיר שזה לא עובד..ותפנה לדילר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי..אותו הדבר בדיוק אצלי...ואם תלחץ על כפתור הVOICE שבמכשיר או על ההגה..או יתן לך כתובת במכשיר שזה לא עובד..ותפנה לדילר

לחיצה ארוכה בזמן שה Android Auto פועל. מערכת ההפעלה צריכה להיות באנגלית. אין תמיכה לעברית ב Android Auto.

Sent from my Pixel using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחיצה ארוכה בזמן שה Android Auto פועל. מערכת ההפעלה צריכה להיות באנגלית. אין תמיכה לעברית ב Android Auto.

Sent from my Pixel using Tapatalk

איך מעבירים את המערכת לאנגלית בטלפון...אתה יכול לפרט ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם מערכת ההפעלה תהיה באנדלית החיוג הקולי לא יעבוד אם אנשי הקשר רשומים בעברית.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עשיתי כמה ניסוים עם המכשיר של S7 Edge ו AA.

1. תצוגה של AA תלויה באיזה שפה מכשיר הטלפון שלכם מוגדר אין אפשרות לשנות רק תצוגה של AA בלבד. יש תמיכה מלאה בממשק כולל ניתן לראות מי מחייג במידה ורשום בשפה עיברית (או כל שפה אחרת אגב) גם עם ממשק בשפה עיברית.

2. לצערי חיוג קולי לא עובד בשפה עיברית וגם לא ניתן לבקש לנגן שיר בפקודה קולית "נגן ...". הדבר היחד שעבר בפקודה קולית זה ניווט דרך waze למקומות ששמורים במעודפים כמו בית, עבודה וכוי. פשוט נותנים פקודה "בית" והוא פותח חלון של ניווט עם מסלול מוכן

3. כן ניתן לתת פקודות בשפה שעובדת ב-AA לשם חיוג בקשה לנגן שיר גם עם ממשק של AA בשפה עיברית. לדוגמה: תגדירו שם בספר טלפונים בשפה אנגלית ותנו פקודה קולית. לצורך בדיקה שניתי שם של אמא בספר טלפונים ל-mam ואז נתתי פקודה "call mom" וזה התחיל חיוג. דבר נוסף שעשיתי ב-google play זה נתתי פקודה קולית "play coldplay" והוא התחיל לנגן את הזמר כולל בניה של playlist עם שירים שלו.

4. חיוג קולי ניתן לעשות באותה שפה בה מופיע שם בספר טלפונים ללא קשר לשפה של ממשק AA כמובן רק במידה והשפה הזאת נתמכת בפקודות קוליות של AA. ז"א אם יש לי מישהו שרשום בספר טלפונים בצרפתית, ספרדית, רוסית וכוי אני נותן פקודה קולית "חייג ואת השם באותה שפה" אותו דבר גם לניגון של שירים דרך google play

לפי דעתי אין כאן קשר לנעילה כל שהוא מצד היבואן של הרכבים אלא יותר לתמיכה בשפה בלבד.

לא ידעתי זאת כי ממשק אצלי הוא לא בשפה עיברית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תצוגה של AA תלויה באיזה שפה מכשיר הטלפון שלכם מוגדר אין אפשרות לשנות רק תצוגה של AA בלבד. יש תמיכה מלאה בממשק כולל ניתן לראות מי מחייג במידה ורשום בשפה עיברית (או כל שפה אחרת אגב) גם עם ממשק בשפה עיברית.

2. לצערי חיוג קולי לא עובד בשפה עיברית וגם לא ניתן לבקש לנגן שיר בפקודה קולית "נגן ...". הדבר היחד שעבר בפקודה קולית זה ניווט דרך waze למקומות ששמורים במעודפים כמו בית, עבודה וכוי. פשוט נותנים פקודה "בית" והוא פותח חלון של ניווט עם מסלול מוכן

3. כן ניתן לתת פקודות בשפה שעובדת ב-AA לשם חיוג בקשה לנגן שיר גם עם ממשק של AA בשפה עיברית. לדוגמה: תגדירו שם בספר טלפונים בשפה אנגלית ותנו פקודה קולית. לצורך בדיקה שניתי שם של אמא בספר טלפונים ל-mam ואז נתתי פקודה "call mom" וזה התחיל חיוג. דבר נוסף שעשיתי ב-google play זה נתתי פקודה קולית "play coldplay" והוא התחיל לנגן את הזמר כולל בניה של playlist עם שירים שלו.

4. חיוג קולי ניתן לעשות באותה שפה בה מופיע שם בספר טלפונים ללא קשר לשפה של ממשק AA כמובן רק במידה והשפה הזאת נתמכת בפקודות קוליות של AA. ז"א אם יש לי מישהו שרשום בספר טלפונים בצרפתית, ספרדית, רוסית וכוי אני נותן פקודה קולית "חייג ואת השם באותה שפה" אותו דבר גם לניגון של שירים דרך google play

לפי דעתי אין כאן קשר לנעילה כל שהוא מצד היבואן של הרכבים אלא יותר לתמיכה בשפה בלבד.

הלוואי שהאנדרואיד אוטו יתן תמיכה מלאה בעברית. בינתיים רק של אפל עובדת מלא. הבעיה היא שזה אייפון עם כל החסרונות שלו ושאין וויז.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי שהאנדרואיד אוטו יתן תמיכה מלאה בעברית. בינתיים רק של אפל עובדת מלא. הבעיה היא שזה אייפון עם כל החסרונות שלו ושאין וויז.

https://www.youtube.com/watch?v=LTCcp-TqQyQ

ראיתי בשרשור של סובארו שכן יש וויז

Waze work fine at original Impreza 2017 head unit, but ONLY AT JAILBROKEN device. Supported ios 9- 9.3.3, 10 - 10.2 (ios 10 not so stable).סובארו waze

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דיברתי על הכפתורים ברכב (הגה, קונסולה) שכשלוחצים עליהם רשום שצריך לפנות ל-dealer בשביל אקטיבציה.

כמו שהיה רשום על ה-carplay לפני שהתקינו אותו.

עכשיו גיליתי שאם לוחצים לחיצה ארוכה, זה מפעיל את סירי (למרות שאין ברכב voice control) :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי..בדקתי את זה על הגולף 7 שלי הכנסתי שם באנגלית..כשאמרתי CALL ,MOM נפתח לי הוויז עם חיפוש של המילה MOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלה שתקועים עם המערכות הקודמות (כמוני :( ) שאין אפשרות להתקין יחידות אחרות כי לא יבצעו לנו קידוד.

מצאתי יחידה של אלפיין שנותנת פתרון טוב גם למצלמה, גם ל GPS, גם לשיקוף ובעלת מסך ענק של 9"

דגם Alpine X901D-G7 -סרטון כאן

https://www.alpine.co.uk/p/Products/SingleView/X901D-G7

מחירים באיבי למשל

http://www.ebay.com/itm/Alpine-X901D-G7-Advanced-Navi-Station-Alpine-Style-Product-for-Volkswagen-Golf-/282134820389?hash=item41b08bb625:g:eJAAAOSwZVlXr2zB

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי, פרסמתי את המכשיר הזה בשרשור לפני חצי שנה כשהיינו שקועים בנושא הזה.

פתרון נחמד אבל במחיר הזה עדיף להביא MIB2 משודרג ולקבל את המצלמה, שיקוף מסך וכו ולהישאר OEM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי, פרסמתי את המכשיר הזה בשרשור לפני חצי שנה כשהיינו שקועים בנושא הזה.

פתרון נחמד אבל במחיר הזה עדיף להביא MIB2 משודרג ולקבל את המצלמה, שיקוף מסך וכו ולהישאר OEM

מצטער שלא שמתי לב :(

מסכים איתך שעדיף mib2 אבל שוב הבעיה שלא מוכנים לקודד בארץ.

חרשתי את איבי ומצאתי המון מערכות יד שניה במחירים מעולים אבל זה יהיה פיל לבן שלא יעבוד כל עוד צמפיון לא יקודדו

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...