Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת שהשתמשתי באפליקציה מעט ב AA, לא הספקתי לראות האם יש פיצ׳רים נוספים/חסרים.

לגבי באגים יצא לי לחוות פעמיים (בשתי נסיעות שונות) שהוויז מתבלבל במיקום של המכונית בנסיעה אבל תוך כמה שניות הוא חוזר לעצמו. לא הבנתי מה הטריגר לבאג הזה. אני אנסה לבדוק ואעדכן בהמשך.

נ.ב למעט הבאג אותו ציינתי, נראה כי המערכת עובדת לא רע. אבל שוב, לא עבדתי איתה מספיק פעמים.

עריכה אחרונה על ידי kobi_lo

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הגולף 7.5 עם המולטימדיה החדשה..משום מה המירור לינק לא עובד עם הLG 5 שלי..נציג צמפיון טוען שלא עובד עם אנדרואיד אלה רק עם איפון...האנדרואיד אוטו עובד אבל מריץ שתי תוכנות על המסך..גוגל מפות ..וויז..יש עוד דברים שאפשר לעשות עם המכשיר הזה..או שאלה האפליקציות היחידות שאפשר לעבוד איתן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיקוף עובד עם מספר מוגבל של מכשירים ואפליקציות. האנדרואיד אוטו מאפשא ניווט, טלפון ומוזיקה.....כרגע זה מה שיש מבחינת האפליקציות הנתמכות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הגולף 7.5 עם המולטימדיה החדשה..משום מה המירור לינק לא עובד עם הLG 5 שלי..נציג צמפיון טוען שלא עובד עם אנדרואיד אלה רק עם איפון...האנדרואיד אוטו עובד אבל מריץ שתי תוכנות על המסך..גוגל מפות ..וויז..יש עוד דברים שאפשר לעשות עם המכשיר הזה..או שאלה האפליקציות היחידות שאפשר לעבוד איתן ?

תתחדש ותהנה!! איזה דגם הזמנת? קומפורטליין או טרנדליין ואיזה צבע?

גם עם גלקסי 8 מירור לינק לא עובד. מבחינת ה AA לי מספיק שניתן לשמוע מוזיקה מהמכשיר ושיש וויז.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי..קניתי את הטרנדליין בצבע לבן כמו שלך..רכב פצצה עם הרבה כוח..אני כרגע בודק את האופציה לחבר מצלמה אחורית..באופן פרטי לאחר שראיתי את ההצעה ש גיל קאר והיא מאוד יקרה..

מספר שאלות נוספות למי שחקר את הרכב..

האם הוא תומך בקבצי וידאו ,איזה פורמט ואיך מעלים ?

יש לו חיבור של HDMI ?

האם הוא יכול לשמש כמוניטור ? יודע לתקשר עם מירה קאסט של LG5 ?

האם אפשר לבצע חיוג קולי דרכו או בכלל ? כמו שאני מקריא רחובות בוויז

מה זה AA.?.ולמה לפי הבנתי משירשורים אחרים המירור לינק דוקא תומך בטלפונים ישנים?..מי צריך לבצע עדכון תוכנה ?

איך אני מכניס שירים בטלפון כך שאשמע אותם בגוגל מוסיקה דרך המכשיר..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי..קניתי את הטרנדליין בצבע לבן כמו שלך..רכב פצצה עם הרבה כוח..אני כרגע בודק את האופציה לחבר מצלמה אחורית..באופן פרטי לאחר שראיתי את ההצעה ש גיל קאר והיא מאוד יקרה..

מספר שאלות נוספות למי שחקר את הרכב..

האם הוא תומך בקבצי וידאו ,איזה פורמט ואיך מעלים ?

יש לו חיבור של HDMI ?

האם הוא יכול לשמש כמוניטור ? יודע לתקשר עם מירה קאסט של LG5 ?

האם אפשר לבצע חיוג קולי דרכו או בכלל ? כמו שאני מקריא רחובות בוויז

מה זה AA.?.ולמה לפי הבנתי משירשורים אחרים המירור לינק דוקא תומך בטלפונים ישנים?..מי צריך לבצע עדכון תוכנה ?

איך אני מכניס שירים בטלפון כך שאשמע אותם בגוגל מוסיקה דרך המכשיר..?

אין לי מושג לגבי תמיכה בקבצי וידאו.

לגבי Hdmi, לא ראיתי שיש במערכת חיבור כזה. יש קורא כרטיסי Sd, aux.

לא ניסיתי חיוג קולי אבל אני מעריך שניתן.

AA זה android auto. אפליקציה שמאפשרת (בחיבור הטלפון למערכת) שימוש במסך המולטימדיה בוויז, גוגל מפות, האזנה לאלבומים הנמצאים בטלפון וכמובן שימוש בטלפון.

בגלל שאנדרואיד אוטו אינו זמין רשמית בארץ צריך להוריד קובץ apk של האפליקציה

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

או לחילופין להשתמש ב VPN.

לפרטים נוספים לגבי היכולות של אנדרואיד אוטו תקרא כאן.

https://www.android.com/auto/

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי, התקנתי וויז גירסאת בטא.02 4.25 . כשאני מפעיל AA , ציפיתי לראות במסך הטלפון (מבלי להתחבר לרכב עדיין) את האופציה לניווט של google maps וגם waze, אבל אני מקבל רק את גוגל. גם בחיבור לרכב ה AA לא מציג אפשרות לפתוח את וויז.

אמרת לי שלא עשית שום דבר מיוחד כדי לקבל וויז ב AA. האם אתה יכול להסביר שוב כיצד אני מקבל ב AA את וויז?

האם אצלך, במסך הטלפון כשאתה נכנס לAA אתה רואה גם אופציה לבחירת הוויז וגם google maps ? אשמח להבהרות וגם תמונת מסך.

אצלי, הוויז לא מוצג ב AA.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Android Auto-AA לא תומכת ב-waze אין אפשרות "לפתוח" אותו. התוכנה מותקנת בטלפון שלכם המבוסס מערכת הפעלה אנדרואיד שמתממשקת עם מערכת מולטימדיה ברכב שלכם במידה והוא תומך כמובן. AA לא מציגה את המסך של הטלפון כפי שהוא על מסך המולטימדיה ברכב אלא מאפשרת שימוש במספר מאוד מוגבל של אפליקציות שנתמכות ע"י ה-AA וספר טלפונים (יותר נכון שיחות אחרונות) בכל השפות כולל עיברית. כן גם אם מערכת מולטימדיה ברכב לא תומכת עיברית דרך ממשק AA אתם תוכלו לראות מי מחייג אליכם בכל שפה שזה מוגדר בספר טלפונים (לא רק את השפה של ממשק AA).

מתוך רשימת אפליקציות שימושיות לטעמי זה: google maps, google play music, tuned in radio

אני נוסעה עם google maps במקום ה-waze הוא גם מתחשב בפקקים כי מחובר לאינטרנט ומציאה דרכים חלופיות במידת הצורך. נכון שאין אפשרות להקליד כתובת לאן לנסוע אבל אפשר לבחור יעדים אחרונים, להגדיר מועדפים כמו בית, עבודה או כל דבר אחר כמו הורים ואז פשוט להגיד לו (בלחיצת כפתור) "מסלול עבודה" או "מסלול הורים" והוא נותן לך כמה אפשרויות אומר כמה זמן יהיה נסיעה שלך זמן משוער ואם יש פקקים בדרך :)

גם לגביי ספר טלפונים נכון שהוא מציג רק היסטוריה של שיחות אחרונות אבל אפשר פשוט להגיד "חייג לאימא" או "חייג למשה אסולין" וב-95% הוא מחייג לא צריך לחפש להוריד מבט מהכביש בזמן נסיעה.

ודבר הכי מגניב לטעמי זה google play music אני כבר חצי שנה לא יודע מה זה דיסקים, קבצים, USB וכוי. עשיתי מנוי ב-10$ לחודש ויש לי 40 מיליון שירים בכל השפות כולל עיברית עם להיטים הכי חמים שאני רוצה. אני מכין playlist ובוחר לשמועה דרך מגע או דרך הקול "נגן אייל גולן דמעות" והוא מתחיל לנגן או "נגן שלמה ארצי" והוא מכין לבד רשימה של שירים מאותו זמר וכל זאת ללא שום נגיע או חיפוש כל שהוא רק ע"י הקול. לפעימים אני מסיע אנשים לעבודה ושואל מה אתה רוצה לשמוע עכשיו אחרי זה מבקש בקול את AA וזה פשוט מתחיל לנגן פשוט קסם :)

מה שאני רוצה להגיד זה שהיום AA זה לא רק נוח אך גם מאוד בטיחותי ועובד פשוט מצויין בכל השפות. הממשק של AA יהיה באותה שפה שהנייד שלכם מוגדר וגם פקודות קוליות צריך להגיד באותה שפה (אחרת לא עובד)

מקווה שנתתי קצת הסבר ויתרונות של המערכת אני מבחינתי לא רואה רכב הבאה ללא חיבור לממשק AA...:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שהבנתי למה אתה מתכוון אבל אני מריץ היום את וויז במערכת של הגולף.

T6ByBo.jpg

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מאמין כמה שווה התמונה הזאת, יש כאן כמה שלא מאמינים, אל תשכחו שזה בחינם ללא עלות.

תוכל לעלות צילום של הוויז מלא על המסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מאמין כמה שווה התמונה הזאת, יש כאן כמה שלא מאמינים, אל תשכחו שזה בחינם ללא עלות.

תוכל לעלות צילום של הוויז מלא על המסך?

תודה אני מאמין שגם לאלה שלא מאמינים או שלא יודעים זה יותר ממספיק.

בכל מקרה מחר אני אנסה לצלם תמונה של המערכת בפעולה.

למי שמעוניין לנסות. נא להוריד את הwaze בלינק המצורף - לא להוריד בינתיים גירסה אחרת, גם אם היא חדשה יותר כי רק זו בלינק המצורף תומכת.

שימו לב שרק בה רשום במפורש "supports android auto"

http://www.apkmirror.com/apk/waze/waze-gps-maps-traffic-alerts-live-navigation/waze-waze-4-24-0-113-release/waze-gps-maps-traffic-4-24-0-113-android-apk-download/

נ.ב

אני פשוט לא מאמין שכאשר הזמנתי את הרכב עוד חשבתי להזמין התקנת waze מקומית.

3.5k ש״ח שסתם היו נזרקים.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע אם זה רלוונטי עבור סיאט טולדו 2017 שהגיעה עם מערכת מקורית Media system Touch/Color ללא יכולות Full Link?

האם ניתן להוסיף אותם?

אם לא, האם יש פתרון מומלץ אחר?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה AA נראה פתרון מצויין למי שצריך תוכנת ניווט במערכת ברכב ולא רוצה התקנות חיצוניות בעלות מטורפת. לא ברור לי מדוע לא ניתן להוריד גירסא רשמית של AA מהחנות של גוגל בישראל.....למה? מדוע המשתמשים בישראל מוגבלים? גם ה spotify שמאפשר ליצור בנק של מוזיקה מכל הסוגים האפשריים לא נתמך בישראל....מעצבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Android Auto-AA לא תומכת ב-waze אין אפשרות "לפתוח" אותו. התוכנה מותקנת בטלפון שלכם המבוסס מערכת הפעלה אנדרואיד שמתממשקת עם מערכת מולטימדיה ברכב שלכם במידה והוא תומך כמובן. AA לא מציגה את המסך של הטלפון כפי שהוא על מסך המולטימדיה ברכב אלא מאפשרת שימוש במספר מאוד מוגבל של אפליקציות שנתמכות ע"י ה-AA וספר טלפונים (יותר נכון שיחות אחרונות) בכל השפות כולל עיברית. כן גם אם מערכת מולטימדיה ברכב לא תומכת עיברית דרך ממשק AA אתם תוכלו לראות מי מחייג אליכם בכל שפה שזה מוגדר בספר טלפונים (לא רק את השפה של ממשק AA).

מתוך רשימת אפליקציות שימושיות לטעמי זה: google maps, google play music, tuned in radio

אני נוסעה עם google maps במקום ה-waze הוא גם מתחשב בפקקים כי מחובר לאינטרנט ומציאה דרכים חלופיות במידת הצורך. נכון שאין אפשרות להקליד כתובת לאן לנסוע אבל אפשר לבחור יעדים אחרונים, להגדיר מועדפים כמו בית, עבודה או כל דבר אחר כמו הורים ואז פשוט להגיד לו (בלחיצת כפתור) "מסלול עבודה" או "מסלול הורים" והוא נותן לך כמה אפשרויות אומר כמה זמן יהיה נסיעה שלך זמן משוער ואם יש פקקים בדרך :)

גם לגביי ספר טלפונים נכון שהוא מציג רק היסטוריה של שיחות אחרונות אבל אפשר פשוט להגיד "חייג לאימא" או "חייג למשה אסולין" וב-95% הוא מחייג לא צריך לחפש להוריד מבט מהכביש בזמן נסיעה.

ודבר הכי מגניב לטעמי זה google play music אני כבר חצי שנה לא יודע מה זה דיסקים, קבצים, USB וכוי. עשיתי מנוי ב-10$ לחודש ויש לי 40 מיליון שירים בכל השפות כולל עיברית עם להיטים הכי חמים שאני רוצה. אני מכין playlist ובוחר לשמועה דרך מגע או דרך הקול "נגן אייל גולן דמעות" והוא מתחיל לנגן או "נגן שלמה ארצי" והוא מכין לבד רשימה של שירים מאותו זמר וכל זאת ללא שום נגיע או חיפוש כל שהוא רק ע"י הקול. לפעימים אני מסיע אנשים לעבודה ושואל מה אתה רוצה לשמוע עכשיו אחרי זה מבקש בקול את AA וזה פשוט מתחיל לנגן פשוט קסם :)

מה שאני רוצה להגיד זה שהיום AA זה לא רק נוח אך גם מאוד בטיחותי ועובד פשוט מצויין בכל השפות. הממשק של AA יהיה באותה שפה שהנייד שלכם מוגדר וגם פקודות קוליות צריך להגיד באותה שפה (אחרת לא עובד)

מקווה שנתתי קצת הסבר ויתרונות של המערכת אני מבחינתי לא רואה רכב הבאה ללא חיבור לממשק AA...:wink:

החיוג הקולי לא עובד בעברית..למה הכוונה באותה השפה..להגיד CALL MOTHER..או את שמו של איש הקשר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...