Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז הזמנתי בלנו חדשה. מקווה שיוותרו על התקנת המוביל-איי.

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 2842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא רק שזה לא בחינם, אלה מסתבר שהדבר הזה מחוייב בכסף.[400 שקל!].

מצרף את הזמנת הרכב החדש:

[ATTACH=CONFIG]464865[/ATTACH]

מעניין אם הבן אדם שייקנה ממני את הרכב ירצה את הדבר המוזר הזה בתוכו.{אפילו בחינם}.

המובילאיי לא עולה לך אגורה שחוקה . גם לי יש מכשיר כזה והאמן לי שהוא טוב ומתריע .

הם התקינו כבר אלפי רכיבים כאלה ולא צפויה לך שום בעייה בהתקנה .

ההתקנה מקצועית ולפי הספר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המובילאיי לא עולה לך אגורה שחוקה . גם לי יש מכשיר כזה והאמן לי שהוא טוב ומתריע .

איזה ספר זה השאלה

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מתומחר בהזמנה ב-400 שקלים ללא זיכוי, ההנחה שראית שם היא בגלל לקוח חוזר.

אביזרי רישוי ברכב, מעולם לא עלו סכום כזה, ולא התקרבו לזה. קניתי רק רכבים חדשים, תאמין לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מעדיף רכב נקי מהתקנות, בעיקר איתור וכאלה.

באחד הרכבים שהשתמשתי בהם בעבר בעבודה היה מותקן מובילאיי ואחרי כמה נסיונות לנסוע איתו הייתי מכבה אותו ברגע שהייתי מתיישב מול ההגה.

אין לי שום התנגדות עקרונית ואני באמת חושב שזה בסך הכל דבר מבורך ואני לא מכבה אותה מתוך ענייני אגו או בטחון עצמי מופרז, הצפצופים שלה וגם ההתראה הויזואלית בחושך פשוט מוציאים אותי מריכוז וגוזלים את תשמת הלב שלי מהכביש. במערכות מקוריות כמו בספורטאז' למשל עדיין לא ממש יצא לי להתנסות ומסקרן אותי עד כמה זה יפריע לי.

אני אישית הייתי בודק אפשרות לפרק את המערכת מהרכב אחרי הרכישה במידה והוא היה משמש רק אותי לפחות ב-90% מהזמן.

אני תוהה האם באמת יש מעקב אחרי הדבר הזה. מבחינת משרד התחבורה, הגיוני שדבר כזה ייבדק במבחן הרישוי השנתי. מצד שני מדובר ברכבים שנים והטסט מתקיים רק בשנה השלישית. סוגיה מעניינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוגיה ממש לא "מעניינת": אין בעיה לפרק את המערכת, וזה לא נבדק בטסט, אבל במקרה של חו"ח תאונה ברכב שמצוייד במערכת וקיבל דירוג בטיחות על בסיסה, חברת הביטוח עשויה להיתלות בזה כדי להתנער מתשלום, מבחינתה זה כמו שתפרק כרית אויר מהאוטו, ואז תיפגע בתאונה ותדרוש פיצויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה לפרק את המערכת, וזה לא נבדק בטסט,

דייק ואמור עדיין לא נבדק בטסט - הסימון של אבזור בטיחותי נכנס רק בתקופה האחרונה, ומכוניות בהן זה מסומן ברישיון הרכב - עוד לא חייבות במבחן שנתי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המובילאיי לא עולה ללקוח שקל. גם אם מכניסים אותו לשקלול המחיר, זה לא משנה. המחיר יהיה 74990 עם או בלי המערכת (וייתכן שבלעדיה המחיר יהיה גבוה יותר בגלל ההזולה שהוא נותן כמו שzvit הסביר לפני כן).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שלא צריך לדחוף בכל לאנשים דברים שהם לא ביקשו, גם לא בחינם, ובטוח שלא על חשבון משלם המיסים.

איזה ספר זה השאלה

ספר הג'ונגל, רק שאני בספק שהמתקינים קראו גם אותו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפריע לך שיש אנשים שלא אוהבים את זה? מה העניין?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, יש לך ולו חוסר הסכמה על עובדות. אחד טוען להתרעות שווא, אחד טוען שאין.

ההבדל טמון כנראה בצורה שבה כל אחד מכם נוהג וייתכן שגם באופן שבו הותקנה המערכת.

לגבי הבאלנו מדאיגה אותי העובדה שהרכב מיוצר בהודו .

תנוח דעתך, הודו זה לא רק שכונות עוני, זו מעצמה בהתהוות וכשהם רוצים הם יודעים לייצר דברים איכותיים מאוד.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...