Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז הזמנתי בלנו חדשה. מקווה שיוותרו על התקנת המוביל-איי.

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 2815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבלי להתייחס להוראות ההתקנה והכיול, בקישור, הרי ש...

הם בעצמם מציינים במפורש ש...

-המע" הזו אינה תחליף בשום אופן, עם ערנות הנהג בכל מצבי הנהיגה,

-אינה מדוייקת ב-100%, בזיהוי רכבים או הולכי רגל, או נתיבי נסיעה,

-מזג האוויר עלול להשפיע על תפקוד המע",

-הנהג לא יסמוך על יכולות המע", לגבי בטחון בנהיגה,

-המע" אינה יעילה כלל במצב לילה, לגבי הולכי רגל או אופנועים.

כל זה ועוד, רשום באנגלית, בסעיפים 1.1 ו 1.2, עוד לפני שהלחמת את הכבל הראשון,[אצלנו זה הצמדת חוטים עם איזולירבנד].

אז אם הם בעצמם כותבים את זה, אני מאמין להם ונותן להם קרדיט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

זה מכסת"ח אותם מבחינה משפטית.

כנראה שאין מה לעשות וכמו שבולעים את ההתקנה המקומית של הקודנית נבלע גם את ההתקנה המקומית של המובילאיי.

בנושא העצבים מהמערכת, אנשים פשוט ינתקו את הרמקול כמו שמנתקים את הצילצולים על נסיעה בלי חגורת בטיחות וכד'.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסגמנט הזה הונדה ג'אז היא ללא מוביל-איי נדמה לי.

היא מגיעה ללא המערכת, כיוון שיש לה מערכת מקורית ברמת האבזור קומפורט. ברמת אבזור הפשוטה אין מוביל איי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף 1 מטריד אותי יותר ולכן אשמח לקבל תשובות על כמה שאלות.

כיון שמצאו לך כבר את הוראות ההתקנה - אני אוסיף רק את שני הסנט שלי:

1. על פי מה ששמעתי הם לוקחים חשמל ישירות מהמצבר = מעבר דרך קיר האש ולך תדע איך זה בדיוק קורה...

2. כל הכבליאדה הזו צריכה להסתתר איפשהו.

3. המרווח (GAP) בין חלקי הפלאסטיקה השונים לא תוכננו כדי לאפשר מרווח להעברת כבלים דרכם.

אני יודע שאני קצת בית שמאי בדברים האלו, אבל לי מציקים כל הדברים הקטנים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שזאת לא התקנה ענקית מדיי, סך הכל יש כמות חלקים כמו באיזה דיבורית בלוטוט או משהו כזה. חבל על כל הפתיחת פלסטיקים כמובן אבל נראה שבעל אוטו חדש יכול לסדר את זה בעצמו (להעיף את זה לארון בבית למקרה שיתחילו לחפש את זה בטסט) בקלות.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיון שמצאו לך כבר את הוראות ההתקנה - אני אוסיף רק את שני הסנט שלי:

1. על פי מה ששמעתי הם לוקחים חשמל ישירות מהמצבר = מעבר דרך קיר האש ולך תדע איך זה בדיוק קורה...

2. כל הכבליאדה הזו צריכה להסתתר איפשהו.

3. המרווח (GAP) בין חלקי הפלאסטיקה השונים לא תוכננו כדי לאפשר מרווח להעברת כבלים דרכם.

אני יודע שאני קצת בית שמאי בדברים האלו, אבל לי מציקים כל הדברים הקטנים האלו.

לא רק לך זה מציק, כל ההתקנות המקומיות בעיתייות. במיוחד הקירקושים ששומעים אחרי כמה זמן כי הם לא סגרו ברגים כפי שצריך או דברים אחרים, ולא מדבר על חיבורים לנקודות מתח שמחשב הרכב לפעמים משתגע מהם.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעבר דרך קיר האש זה שטויות, משתמשים במעברים שכבר קיימים לחיווט. לא עושים חור בפח.

כל השאר זה דברים מהותיים. באיגניס שלנו התקינו אזעקה ונעילה מרכזית בארץ, היה בורג שהתגלגל לו בתוך הדלת ועצבן את כולם בכל פעם שהאוטו עצר או האיץ. כיסוי הפלסטיק של הקורה הימנית נפל. פירקו אותו בהתקנה כדי להעביר חוטים לחיישן נפח וגילינו שהיה דבוק בסיליקון (אוטו חדש בלאט).

מרווחים בפלסטיקה מפריעים לחוטים? במקרה הטוב סוגרים בכח וזה מועך את החוטים ואחרי כמה שנים של תזוזה מחרבש את ההתקנה, במקרה הרע "עושים רווח" עם שופין/דרמל/אנערף.

אלה דברים שיכולים לגרום לרכב חדש מהניילונים להרגיש כמו מונית משומשת.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...