Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז הזמנתי בלנו חדשה. מקווה שיוותרו על התקנת המוביל-איי.

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 2845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

התקנה רטרואקטיבית לרכבים ישנים תסבך להם את החיים באופן קשה כי זה אמור להשפיע על דירוג הבטיחות של הרכב ברישיון. לא לכל רכב יש בכלל דירוג כזה ברישיון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה שזה יסבך להם משהו?

מובילאיי מוסיף לך נניח 6?

יש לך היום 2, אחרי ההתקנה שולחים מייל למשרד התחבורה/רישוי וברשיון החדש אתה מקבל ציון 8.

אין לך ציון? תהיה מערכת שיודעת לשלוף את אביזרי הבטיחות שיש בכל רכב על פי רמת גימור וללת להם ציון, תוסיף לזה 6 וקיבלת את הציון החדש.

זה הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע. המידע הזה קיים, צריך רק לכתוב שורה אחת של קוד שתדע לשלוף אותו ועוד 3-4 שורות שידעו להמיר כל כזה פריט למספר.

ספייר - כתבתי כבר מספיק פעמים על התראות שוא מחד ואי התראה כאשר היא במקום.

לגבי הולכי רגל - נחמד שאתה חושב שיש התראה בשעות הלילה - אבל צריך לתקן אותך, פונקציה זו אינה פעילה בשעות הלילה, והדבר כתוב גם בחוברת ההדרכה. מכל מקום, כל ההתראות שקיבלתי לגבי הולכי רגל היו התראות שוא מהסוג שמסיט את תשומת הלב מהדרך - הולכי רגל שעמדו על המדרכה והמתינו לתורם לעבור, או התראה על הולכי רגל לפני בשלב שבו נותרו לי לא יותר מ-50 ס"מ להשלמת העצירה (כמה מטרים לפני המעבר)

אתה מתפרץ לדלת פתוחה, לדברים האלה בדיוק התייחסתי. אולי המערכת דורשת כיול.

לגבי התרעה על הולכי רגל בחושך, קיבלתי. אני לא זוכר אם אני אי פעם נתקלתי בהתרעה בחושך, אז התייחסתי למה שמישהו כאן כתב כנכון.

עריכה אחרונה על ידי Spire
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרגיש צורך להתערב..

לדעתי זו מערכת מבורכת.

נהגתי תקופה ארוכה ברכב עם מובילאיי והייתי מקבל אולי התראה אחת בנסיעה של 60 וקצת ק"מ (ירושלים ת"א).

ברגע שנוהגים כמו שצריך, המערכת פשוט לא מתריאה!

ולא, "לנהוג כמו שצריך" לא ואמר שצריך לנהוג כמו סבתא או איזה נהג חדש.

נכון, שיחקתי מעט עם הרגישות והתאמתי אותה פחות או יותר לסגנון הנהיגה שלי, אבל עדיין, בנהיגה נכונה, היא כמעט ולא מערבת!

תכנון נכון של הנסיעה, שמירת מרחק, איתות במעבר נתיב, אלו רק חלק מהדברים שלפי דעתי כל נהג חייב לעשות בלי קשר.

וברגע שעושים אותם, המערכת לא מזהה שום צורך "להעיר" לנהג.

אם אתם מקבלים הרבה ציפצופים, כנראה שאתם צריכים לעשות בדק בית.

אני לא איזה מתחסד.

הדרכתי 12 שנים נהיגה מתקדמת.

לרוב אני נוהג בקצב מהיר יותר מהסביבה, כן עוקף מימין כשאני רואה נהג שתקוע בשמאלי, כן נצמד לפעמים לרכב שלפני ועדיין, יחד עם כל זה, כמות הפעמים שקיבלתי ציפצופים ממש נמוכה.

לגבי זה שאי אפשר להזמין רכב בלי, זה ממש מרתיח!

גם אני שונא התקנות מקומיות ומעדיף להמנע ככל שניתן.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נורא, הבלנו עושה רושם של רכב בינוני.. מה החלטת להזמין במקום?

עדיין לא החלטתי. בזמן הקרוב אשאר עם האיביזה, למרות שכמעט היא נמכרה. בסך הכל רכב טוב מאוד.

ברכב הבא ייתכן שאצטרך להשלים עם "גזירת" המוביל-איי הזה, רק אם לא תהיה ברירה כמובן, ואם זה יהפוך להיות חוקי, ללא יוצא דופן.

אותו יום זה יהיה יום עצוב לחובבי הרכב{כמונו כמובן}, שכל מבוקשם הוא להימנע מהתקנות פולשניות וחובבניות ברכבים, עם אביזרים שאינם רצויים, שאינם תורמים במאומה למטרה זו או אחרת, אלה מתוך בצע כסף טהור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצוי לשנות את הכותרת ולהוסיף:"[בסוף לא וויתרו על ההתקנה, וההזמנה בוטלה]".

אבל זה תלוי במנהלים כאן.

כל הכבוד !

נקווה שיבואנים יפנימו

Sent from my Note 5 using Tapatalk

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בודדים האנשים שכתבו פה מניסיון אישי ואם כבר אז אלו צעירים שזה עתה קבלו רישיון ומחזיקים מעצמם שומאכר אם לא יותר .

כל מערכת שיכולה למנוע אפילו תאונה אחת עדיפה מבחינתי גם במחיר של צפצופי סרק .

כשאני נוהג לפי הספר , שומר מרחק , סוטה מנתיב רק עם איתות ונזהר מהולכי רגל המובילאיי שקט כמו הלן קלר .

אממ לא. מי שכתב כאן כנגד המערכת בצורה דיי בוטה (ולא אמר "לדעתי" וכאלה) היה אדם שניסה את המערכת.

אני כתבתי מנסיון אישי של המערכת. ואני צעיר. אני ממש לא שומאכר כמו שאתה מנסה להוציא אותי אבל אני יודע בדיוק מתי המערכת הזו זוועתית פשוט. ברכב שאני נהגתי בו זה אפילו חמור יותר כי בעל הרכב התקין את המערכת הזו מכספו שלו על הרכב המשומש (עלות של הרבה מאוד כסף כאשר זה לא רכב חדש). אז אם זה נתן כלכך הרבה התראות שם אני רק חושש מה קורה כאשר מתקינים אותן על רכבים חדשים.

נ.ב, יצא לי להיות נוסע ביונדאי I35 עם המערכת הזו. כמות התראות השווא הייתה קטנה יותר ממה שאני חוויתי בנהיגה שלי במאזדה 3 (אבל עדיין קיימות התראות שווא). בעל הרכב אמר שהוא היה פעמיים אצל מוביליאיי וזה הכי טוב שהם הגיעו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרגיש צורך להתערב..

יש כאן (וגם בשרשור שלי לגבי הסניק) שני דיונים שהתערבבו כיון שהטריגר להם זהה:

1. התקנות מקומיות כן או לא (בעיקר כאלו שמתחברות להרבה מערכות ברכב).

2. מובילאיי כן או לא (והתרומה או חוסר התרומה שלו למניעת תאונות).

אני חושב שהויכוח הפחות מעניין הוא לגבי הנושא השני - אין לי ספק שגם אלו שדיברו נגד המערכת, במידה והיתה מגיעה מותקנת מהמפעל ברכבם, היו לוקחים אותה ולא מבקשים גרסה מיוחדת בלי המערכת. מצילה חיים או לא? אפשר להתווכח על זה, ורק מחקרים עתידיים יגידו. מהיכרות עם יכולות הנהיגה שלך, אין לי ספק שעבורך המערכת הזו מיותרת - ציפצפה או לא ציפצפה זה פחות מעניין, אין לי ספק שאתה מרוכז בנהיגה ושבמקרה חרום אתה תגיב מהר ונכון.

הויכוח היותר מעניין הוא לגבי הנושא הראשון - חוסר היכולת להגיד ליבואן "לא רוצה שתתקין לי כלום בארץ" והעובדה שכמעט כל היבואנים באופן גורף דוחפים את ההתקנה המקומית הזו לכל הרכבים. כולנו יודעים מה איכות המתקינים המקומיים, כולנו מכירים את שיטת האיזולירבנד, וכולנו מבינים מה גורלם של פלאסטיקים שמפורקים בארץ ומחוברים בחזרה - לדעתי זה מה שמפריע לרוב הכותבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא החלטתי. בזמן הקרוב אשאר עם האיביזה, למרות שכמעט היא נמכרה. בסך הכל רכב טוב מאוד.

ברכב הבא ייתכן שאצטרך להשלים עם "גזירת" המוביל-איי הזה, רק אם לא תהיה ברירה כמובן, ואם זה יהפוך להיות חוקי, ללא יוצא דופן.

אותו יום זה יהיה יום עצוב לחובבי הרכב{כמונו כמובן}, שכל מבוקשם הוא להימנע מהתקנות פולשניות וחובבניות ברכבים, עם אביזרים שאינם רצויים, שאינם תורמים במאומה למטרה זו או אחרת, אלה מתוך בצע כסף טהור.

בסגמנט הזה הונדה ג'אז היא ללא מוביל-איי נדמה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. התקנות מקומיות כן או לא (בעיקר כאלו שמתחברות להרבה מערכות ברכב).

2. מובילאיי כן או לא (והתרומה או חוסר התרומה שלו למניעת תאונות).

אתחיל ב 2, נהגתי רק פעם אחת ברכב עם מוביל איי, נסיעה של כשעתיים. זה מעט מידי בשביל לקבל התרשמות מלאה מהמערכת, אבל על סמך ההתרשמות הקצרה הזו אני אומר יותר "כן, זה מועיל ועוזר לך לנהוג נכון" מאשר "לא, זה מפריע יותר מאשר עוזר".

סעיף 1 מטריד אותי יותר ולכן אשמח לקבל תשובות על כמה שאלות.

רכיבי המערכת שגלויים לעין:

מצלמה מודבקת על השמשה הקידמית מתחת למראה.

מסך חיוון בפינה שמאלית תחתונה של השמשה.

אמורות להיות בנוסף מצלמות שעוקבות אחרי סימון נתיבים, איפה הן ממוקמות?

יש עוד מצלמות או חיישנים?

התממשקות למערכת חשמל של האוטו:

חיבור למקור מתח אחרי הסוויץ'.

חיבור לקו פנסי איתות כדי שהמערכת תדע שאתה מאותת.

יש עוד התממשקויות או חיבורים?

מה הם?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכרות עם יכולות הנהיגה שלך, אין לי ספק שעבורך המערכת הזו מיותרת - ציפצפה או לא ציפצפה זה פחות מעניין, אין לי ספק שאתה מרוכז בנהיגה ושבמקרה חרום אתה תגיב מהר ונכון.

עם כל הכבוד לעודד (ולערן אביבי שמשתמש במוביל-איי ובמוצהר) ויש תלי תלים של כבוד, מעטים הנהגים שהאומדן של מרווח בטוח בין רכבים נוסעים מוטמע בהם.

במקרה של התכונה הספציפית הזו של המערכת זה מבורך. כלי עזר יכולים להועיל לכל אחד.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול פעם שנהגתי עם מובייל איי פשוט הנמכתי את העוצמה,לדעתי היא מעצבנת ואם אפשר היה בלעדיה טוב היה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...