Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז הזמנתי בלנו חדשה. מקווה שיוותרו על התקנת המוביל-איי.

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 2845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשהייתי באיטליה הייתה לי A-Class מהשכרה, הרכב כלל מערכת דומה מקורית שהייתה נורה שמהבהבת בלוח מחוגים במקרה הצורך , הרבה יותר ידידותי שקט ולא הרגשתי שום בעיה איתה, אין לי בעיה עם המערכות בטיחות יש לי בעיה עם יישום גרוע שלהן,כי אז הן הופכות ללא רלוונטיות.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איילצבי, הבעיה עם התזה שלך ושל טימור היא שהמערכת הזו, בהינתן אותה, לא באמת תביא למצב שהנהגים ינהגו יותר טוב.

אנחנו אומרים שזה הפוך, והמערכת פשוט מפנה לנהג עוד הזדמנויות להתעסק בדברים שהם לא נהיגה.

המערכת הזו עם כל הכבוד לא מצילה שום חיים ולא נעליים. זה לא ABS וגם לא Esp. כולה צפצפה אז בואו ניכנס לפרופורציות.

הנהג הישראלי, המצוי, והגרוע לא מהווה רוב מבין הכותבים בפורום לדעתי. אנו שכותבים בפורום לא רוצים ולא צריכים את המובילזיפט הזה שמצפצף בלי טעם ומחרבן את מערכות החשמל ברכב. מפה, ועד לניתוק ABS וכריות אוויר - תעשו לי טובה, זה כבר שטויות במיץ.

ומה שכתבתי בעמוד הקודם לא מדליק לאף אחד נורה אדומה? אנשים אשכרה בונים על המערכות האלו שינהגו במקומם בזמן שהם כותבים מיילים. זה נראה לכם מציל חיים??

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אי אפשר לשכנע אף אחד שבטוח שהוא יודע הכל.

אתם מפספסים נקודה חשובה בטענה שלי, המערכת לא אמורה להציל אותי, אלא אותנו כולנו מתאונות של אנשים אחרים.

מה זה משנה איך אני או אתם נוהגים בכלל. ? מה אתם לבד על הכביש. ברור שכל מי שפה בפורון זה נהג מקצועי בעל תארים בין לאומיים ואפילו יותר. אבל שאר האנשים הפשוטי עם הם לא כאלה, וטוב שיהיה להם מערכת כזאת, שלא יפגעו בנו המיוחדים.

אני בן 35, נוהג מגיל 18

יש לי רישיון 04, נהג תובלה לשעבר. ועדיין אני מאמין שטוב שיש מערכות בטיחות שמתקנות טעויות אנוש. אם מרצדס הבינו את זה ועוד מלא ייצרנים גדולים ומהנדסים, אז אתם רוצים לזלזל בזה!? .

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת הזו לא מתאימה לישראל .

הנהג הישראלי לא אוהב שמעירים לו היות והוא יודע הכל . שום מערכת שמתריעה ומצילת חיים לא תעבוד פה .

אין לי כוונה להקניט אף אחד וצר לי אם מישהו נפגע אבל אחרי 40 שנה בכבישים הבנתי מיהו הנהג הישראלי .

גם אם נתעלם מהנהג הישראלי, הבעיה אני חושב, עם המערכת שהיא לא מתאימה לכבישים פה.

היא מכויילת לזהות נתיב נסיעה לפי קווי הנסיעה, אבל מה קורה שהקווים מחוקים?, היא מצפצפת.

מה קורה שפתאום נעלמים הקווים ויש כתומים ואז יש שחורים ואז שוב כתומים, היא לא מפסיקה לצפצף כי בעצמה לא יודעת איפה לנסוע.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מובילאיי זה בדיוק כמו "מק פורק" שדחפו לצבא: פתרונות חלם לאנשים שלא יודעים לנהוג או להתנהל עם הנשק.

קח את שניהם מאנשים שמשליכים עליהם את יהבם ותקבל פצצה מתקתקת.

לא סתם ככל שאנשים שאני מכיר נוהגים יותר גרוע ובהסחת דעת כך הם מהללים ומשבחים יותר את המטרד הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין אנשים מיוחדים, כולם עושים טעויות בנהיגה. ההבדל הוא שיש כאלה שמבינים מהי האחריות של הנהג ומשתדלים כמיטב יכולתם להימנע מטעויות, בעוד שאחרים לא מייחסים לזה חשיבות וחושבים שמערכות כמו מובילאיי יצילו אותן.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מפספסים נקודה חשובה בטענה שלי, המערכת לא אמורה להציל אותי, אלא אותנו כולנו מתאונות של אנשים אחרים.

מה זה משנה איך אני או אתם נוהגים בכלל. ? מה אתם לבד על הכביש. ברור שכל מי שפה בפורון זה נהג מקצועי בעל תארים בין לאומיים ואפילו יותר. אבל שאר האנשים הפשוטי עם הם לא כאלה, וטוב שיהיה להם מערכת כזאת, שלא יפגעו בנו המיוחדים.

אני בן 35, נוהג מגיל 18

יש לי רישיון 04, נהג תובלה לשעבר. ועדיין אני מאמין שטוב שיש מערכות בטיחות שמתקנות טעויות אנוש. אם מרצדס הבינו את זה ועוד מלא ייצרנים גדולים ומהנדסים, אז אתם רוצים לזלזל בזה!? .

אל תקשר בין מערכת אקטיבית שגם מתקנת ל mobileye שמתוקן בארץ ורק מתריע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אנשים מיוחדים, כולם עושים טעויות בנהיגה. ההבדל הוא שיש כאלה שמבינים מהי האחריות של הנהג ומשתדלים כמיטב יכולתם להימנע מטעויות, בעוד שאחרים לא מייחסים לזה חשיבות וחושבים שמערכות כמו מובילאיי יצילו אותן.

יפה אמרת.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בן 35, נוהג מגיל 18

ראשית אל תערבב מערכות. זו של מרצדס עושה הרבה יותר מסתם לצפצף.

שנית, אתה כנראה לא מצליח להבין משהו- מי שמתעסק בטלפון בזמן נהיגה המערכת הזו לא תציל אותו. למה? כי מהרגע שהמערכת תתחיל לצפצף- קליטה של הצפצוף הזה בעיניים- פענוח במוח של סכנה- הסטת עיניים מהטלפון המזורגג לכביש- קליטה שצריך לבלום- הזזת הרגל מדוושת הגז לברקס- לחיצה חזקה- מרחק עצירה- הזמן הזה ארוך מידי ואתה כבר תכנס במישהו. המערכת הזו טובה אולי (אולי) ליום הזה שאתה תיהיה עייף קצת ולא תשים לב למשהו, כנראה בעיקר בחושך. הבעיה שעד שזה יקרה יהיו לך מיליון הפרעות שווא ואז או שתתעלם כבר מהמטרד או שהוא יהיה מכובה (או שתעשה תאונה כי זה ציפצף פתאום סתם ואתה תעשה טעות כלשהיא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה נראה לי שלאף אחד מנהגי הפורמולה 1 שמגיבים פה לא היה מעולם מובילאיי .

כמו שכתבתי מקודם , אני נהג מקצועי , לא נעלב שהמכשיר מצפצף ומתריע כשאני עושה טעות .

יש לי אותו מעל שנה ואין לי תלונה אחת עליו .

מי שיש לו מובילאיי ומרגיש שהמכשיר פוגע בכבודו יכול לנתק את הרמקול בחמש שניות .

הדיון הזה אינו מוביל לאף מקום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה מפספס את מהות הדיון. למה שבן אדם שפוי ייעלב ממכשיר שמצפצף כמו גלאי עשן?

המכשיר לא מעליב אף אחד, הוא מעצבן ולא יעיל. מעצבן בגלל התראות שווא ובגלל צלצול מונוטוני מעיק. אם הייתה התראה קולית מדברת זה כבר יכל להוות שיפור עצום מבחינת העצבים.

לא יעיל, כי התראות שווא סופן להביא לידי זה שבהתראת אמת הנהג לא יתייחס.

המכשיר הזה נותן תירוץ לנהגים להפסיק לשאוף לשפר את כישורי הנהיגה שלהם בטענה שהמכשיר ישים לב במקומם לכביש. זה מתכון לאסון.

אתה אמנם נהג מקצועי עם 40 שנה על הכביש, אי אפשר לקחת ממך את הניסיון בנהיגה והבנת האחריות של הנהג. לעומת זה, נהג צעיר ללא ניסיון שיודע שיש מערכת שתתריע לו, ירשה לעצמו לא לשים לב לכביש וייפתח הרגלי נהיגה גרועים מאד. אנחנו לא רוצים כאלה נהגים על הכביש.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מילים לסיכום,

מזל שיש פה כמה צדיקים מסדום שמבינים עניין.

אני מאוד שמח שכמעט כל הרכבים החדשים מגיעים עם מוביליי. מי שלא מתאים לו שיקנה רכב אחר.

אף אחד לא יכול לספור כמה תאונות נמנעו בעזרת המערכת, כי כאשר אין תאונה, אין מה לספור. בדיוק כפי שלא ניתן לספור את כמות המטוסים שלא נפלו בגלל מערכות הגנה.

כל הבולשיט שאתם מספרים על זה שאין מספיק זמן תגובה, רק מעיד על כך שלא נסעתם עם מוביליי מעולם. כל אחד מסתכל פה על כישורי הנהיגה שלו והיכולת לתפעל את כל מערכות הרכב, תגידו אתם השתגעתם או שאתם בני 11.

ואם חיים של אדם אחד או ילד אחד ניצלו בעזרתה, זה כבר היה שווה!!!!! אין אדם אחד בעולם שלא עשה טעויות, גם בנהיגה.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...