Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז הזמנתי בלנו חדשה. מקווה שיוותרו על התקנת המוביל-איי.

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 2815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האיביזה 2014 פורסמה לפני יומיים. הרכב היה{עדיין} מעולה בכל קנה מידה, ולא סבל מאף תקלה. די מהיר לקבוצתו{להוציא את רכבי הטורבו}, ובתג המחיר שהיא נקנתה, היא תמורה מצויינת לכסף. המזגן פשוט מקפיא, והרכב מאובזר ומאוד חסכוני בדלק. המולטימדיה מתפקדת מצויין, והצליל ממש טוב מאוד וחזק.

היא נמכרת בגלל רצון התקדמות בשנים, קרובה לגמר האחריות, ובעיקר בגלל שמועות על "מחלות אופייניות יקרות?" כגון: מכלולי נעילת דלתות ותא המטען, וכויילים. בנוסף הביטוח שהוא פשוט שוחט.

תהליך הזמנת הבלנו היה חלק, מלבד דבר מרגיז ביותר, שהוא, וויתור מצד החברה על התקנת ה-מוביל איי.

לא ביקשתי הנחה, ולא ביקשתי את הדבר הזה, אלה פשוט מאוד לא רוצה אותו ברכב. מה לא ברור? זה עולה להם כסף? 3500 שקל? שזה יהיה מתנה ממני!

יש לי שבועיים זמן לשכנע אותם, ואם לא תהיה ברירה אצטרך להחליט עם הבלנו או בלעדיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה לא עולה להם כלום, יתכן שהם אפילו מרוויחים על זה כסף. התקנה של מובילאיי גורמת להנחה במיסוי על הרכב שיתכן שהיא אף גדולה מעלות המערכת ליבואן.

הקאץ'? היבואן מתחייב להתקין את המערכת בכל המכוניות שהוא מוכר כדי לקבל הנחה ראויה (וכנראה להרוויח יותר)

שורה תחתונה - בלנו עם מובילאיי, או לא בלנו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי על גרנד ויטרה, רציתי להזמין לה ויטרה חדשה, לא מוכנים למכור בלי מוביל איי

אני לא מוכן שיתקינו בארץ שום דבר ברכב - בטח לא את הדבר המעצבן הזה והם לא מוכנים למכור בלי

ויתרתי על האוטו - לא קונה.

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא לי לכתוב מה אני חושב על זה אבל לא בא לי לקבל עוד התראה היום.

אז סמיילי: :bad-word:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

גם בצ'מפיון זה ככה.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב, במכוניות מהשנים האחרונת ברישיון רכב מופיע סעיף "רמת בטיחות".

רמה 0 הכי נמוכה, רמה 8 הכי גבוהה. רמת בטיחות נקבעת בהתאם לאיבזור בטיחות שקיים ברכב, למשל התראת סטייה מנתיב מוסיפה נקודה או שתיים, התראה על אי שמירת מרחק מוספיה עוד נקודה וכו'.

אם רכב כלשהו, לדוגמא בלנו קיבל רמת בטיחות לדוגמא 5, הוא קיבל אותה (לפי החלטת יבואן, ככה היבואן "הגיש" אותו למבדקי תקינה במשרד הרישוי) עם מערכת מובלי איי. לאחר שקיבל את הציון, זה מעוגן ברישיון רכב. על בסיס זה מחושב מיסוי וזה הופך לחלק בילתי נפרד ממפרט הרכב.

ללא המערכת הוא לא יכול לקבל רמת בטיחות 5, אבל לא קיים מבחינת משרד הרישוי בלנו עם רמת בטיחות שהיא לא 5, לכן יבואן לא יכול למכור את הרכב ללא המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבוקי כתב נכון.

האם ישנה אפשרות לנתק את המובילאיי בנסיעה?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באירוע סיטרואן לגולשי האתר, שהתקיים לפני כחודש, שאלתי את מנהל המותג (רועי) האם ניתן לקבל רכב (שרשמית כולל מובילאיי) ללא המטרד - התשובה הייתה שזה בהחלט אפשרי.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שזה לא בחינם, אלה מסתבר שהדבר הזה מחוייב בכסף.[400 שקל!].

מצרף את הזמנת הרכב החדש:

20160630_225110.jpg

מעניין אם הבן אדם שייקנה ממני את הרכב ירצה את הדבר המוזר הזה בתוכו.{אפילו בחינם}.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...