Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז הזמנתי בלנו חדשה. מקווה שיוותרו על התקנת המוביל-איי.

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 2843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

והוא גם אמר שזה חלק מרישיון הרכב, חלק מהמבחן הרישוי השנתי, בהוראת משרד התחבורה, חלק בלתי נפרד מהרכב

כתבתי לך את זה, אפילו באותם מילים כבר בהתחלה.

ללא המוביל איי הרכב לא תואם לפרטים שרשומים ברישיון שלו לכן הם לא יכולים לספק את הרכב בלי המערכת הזו.

שימו לב, במכוניות מהשנים האחרונת ברישיון רכב מופיע סעיף "רמת בטיחות".

רמה 0 הכי נמוכה, רמה 8 הכי גבוהה. רמת בטיחות נקבעת בהתאם לאיבזור בטיחות שקיים ברכב, למשל התראת סטייה מנתיב מוסיפה נקודה או שתיים, התראה על אי שמירת מרחק מוספיה עוד נקודה וכו'.

אם רכב כלשהו, לדוגמא בלנו קיבל רמת בטיחות לדוגמא 5, הוא קיבל אותה (לפי החלטת יבואן, ככה היבואן "הגיש" אותו למבדקי תקינה במשרד הרישוי) עם מערכת מובלי איי. לאחר שקיבל את הציון, זה מעוגן ברישיון רכב. על בסיס זה מחושב מיסוי וזה הופך לחלק בילתי נפרד ממפרט הרכב.

ללא המערכת הוא לא יכול לקבל רמת בטיחות 5, אבל לא קיים מבחינת משרד הרישוי בלנו עם רמת בטיחות שהיא לא 5, לכן יבואן לא יכול למכור את הרכב ללא המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חלילה לא רוצה להישמע כ-שמח לאיד (כי אני לא), אבל זה היה צפוי לחלוטין.

אתה יכול להתנחם בעובדה שבאמת יש לא מעט רכבים היום שאפשר לקנות, שלא נופלים מהבאלנו בשום צורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד כן חייבים לתת לכץ - הוא שם כסף על תשתיות' date=' ובתור צפוני אני מרגיש ורואה את זה כל יום.[/quote']

פרוייקטים שמבוצעים עכשיו, אושרו ותוקצבו לפני עשור +-

כך שאתה נותן קרדיט לאדם הלא נכון

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע זה, ממחר, יתפנה עוד סוזוקי לבן פנינה במלאי שלהם.[שלי].

מי שרוצה וחפץ בצבע, שירוץ מהר לסוכנות ויזמין, לפני שייגמר.

המובילאיי, עליי!

כל הכבוד.

שייתקעו עם המערכת הזו בנלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא ייתקעו - הם ימכרו למישהו אחר - זה כמו לדפוק את אגד וללכת ברגל...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עם כמה שזה מעצבן, המנהל שדיברת איתו כנראה צודק בקשר לעתיד. המובילאיי הזה הוא המדבקות הזוהרות של העתיד הלא רחוק.

Sent from my ALE-L02 using Tapatalk

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כמה שזה מעצבן, המנהל שדיברת איתו כנראה צודק בקשר לעתיד. המובילאיי הזה הוא המדבקות הזוהרות של העתיד הלא רחוק.

Sent from my ALE-L02 using Tapatalk

אם זה ככה, וזה הכיוון אצל השר קץ, וללא שום קשר לכמה זה יציל, או לא יציל מישהו, מניית מוביל-איי היא ההשקעה הבטוחה ביותר, אחרי הנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והוא שמע כי מקבלים הנחה של 50% בביטוח

זה בדיוק הסיפור שהם מספרים לאנשים ומשכנעים אותם סופית לקחת את החרא הזה.

בתכלס זה מוזיל בעד 150 שקל את תעריף ביטוח החובה בלבד, תבדקו בעצמכם במחשבון השוואת ביטוח החובה הממשלתי

http://car.mof.gov.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להגיב לגבי מוביליי,

אני עושה 60 אלף בשנה . וראה כל הזמן בכל מקום , בכל כביש בכל מקום אנשים שתקועים בתוך הסלולרי.

כולם משתמשים בסוללרי בנהיגה , זאת עובדה! מערכת מוביליי הצילה אותי לא פעם מתאונה ואני חושב שזה אחת המערכות הכי טובות היום למניעת תאונות מהסחת דעת. אחרי שבוע היא כבר לא מציקה והיום אני שמח אם תהיה בכל רכב.

גם אם אתם בסדר , עדיף שרכב שבא מאחוריך יהיה מוביליי .

אני בטוח שמלא תאונות נמנעו בעזרת מוביליי עד היום .

יש אפשרות לכבות אותה בלחיצה ארוכה על הכפתור האמצעי על המכשיר, אבל עד הנעה הבאה של הרכב.

אז תזלזלו בה, היא באמת מצילה חיים

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להגיב לגבי מוביליי,

אני עושה 60 אלף בשנה . וראה כל הזמן בכל מקום , בכל כביש בכל מקום אנשים שתקועים בתוך הסלולרי.

כולם משתמשים בסוללרי בנהיגה , זאת עובדה! מערכת מוביליי הצילה אותי לא פעם מתאונה ואני חושב שזה אחת המערכות הכי טובות היום למניעת תאונות מהסחת דעת. אחרי שבוע היא כבר לא מציקה והיום אני שמח אם תהיה בכל רכב.

גם אם אתם בסדר , עדיף שרכב שבא מאחוריך יהיה מוביליי .

אני בטוח שמלא תאונות נמנעו בעזרת מוביליי עד היום .

יש אפשרות לכבות אותה בלחיצה ארוכה על הכפתור האמצעי על המכשיר, אבל עד הנעה הבאה של הרכב.

אז תזלזלו בה, היא באמת מצילה חיים

אני אפיל לך את הסטטיסטיקה, ההורים שלי גם יפילו לך את הסטטיסטיקה ולא מעט אנשים שאני מכיר שלא מתעסקים עם הדבר המטופש הזה בזמן נהיגה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנאדם צודק. אנחנו לא מפילים את הסטטיסטיקה, אנחנו פשוט המיעוט.

עדכון שקיבלתי היום מחבר שחזר מנסיעת עבודה, רחמנה ליצלן, בגרמניה.

מה הוא מספר? למארח הגרמני שלהם יש פאסאט CC חדשה, עם כל הגעשעפט הזה שבולם, מאיץ, שומר מרחק ונתיבים והכל עושה עצמונית.

נפלא.

כל כך נפלא, שהגרמני מרשה לעצמו לכתוב מיילים של עבודה בעת נהיגה.

אז שלא יזבלו לנו בשכל - המערכות האלו באות, חד משמעית - להחליף את הנהג.

מבחינת אלו שקונים רכב ו"משתמשים" במובילאיי - כל הצפצפת הזו היא בשביל לרמוז להם מתי להרים את הראש שלהם מהמסך הקטן לשמשה הגדולה.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא וההורים שלך לא ,

9 מתוך 10 נהגים כן.

כמעט כל התאונות של התנגשות מאחורה / אי שמירת מרחק/ בלימות פתע , המערכת הזאת מונעת כמעט ב 100 אחוז.

שלא לדבר על סטיה מנתיב, אין פה ויכוח , המערכת הזאת מצוינת ומאוד חשובה.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TIMUR

תפסיק להשתמש בסלולרי בנהיגה, וב-SMS, וסע כחוק.

כולנו יודעים שאפשר לכבות אותה, אבל מדוע אתה מעלה בכלל את הנקודה הזו, אם אתה חושב שהיא כל כך "בסדר"?

האם ייתכן שבאמצע העקיפה בכביש מהיר, כשאתה בטוח ב-100% שתצליח להשלים לעקוף רכב מסויים או משאית, זה מתחיל לצפצף, ואז אתה מתבלבל ומאבד ביטחון לגבי השלמת העקיפה המלאה?

{זו שאלה אמיתית, לגבי התנהגות המע". אין לי לזה תשובה באמת}.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, טימור, בכל הנוגע ללהסכים איתך, אני לא מסכים.

צריך פחות מהמערכות המזופטות האלו. פחות, ולא יותר.

אבל נגנוב לשליין ונגיד שהיות שכל זה לא הולך לקרות, לפחות נוציא לכם את החשק מהסמארטפון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...