Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון, אבל רוני כבר אמר ואמר נכון - ברגע שיש היגוי הפוך (ויש לפחות רגע

עם לא מעט היגוי הפוך) יש איבוד זמן.

עוד משהו: כשנוהגים על ה-100% ונכנסים למצב כזה - אי אפשר לצאת ממנו. הרי ניצלת את כל ביצועי המכונית. אין לך עוד ביצועים להשתמש בהם כדי לתקן. לא כך כאן.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חן, בלי ניתוח פיזיקלי....

:mm_yeah:

וכל היתר זו טחינת מים סטייל זעקות "תמסור, נו תמסור!" מהבית לעבר הטלוויזיה במשחק כדורגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר לראלי ועל מסלול אספלט זה בהחלט שחור או לבן, כל אי נקיון כזה הוא הפסד זמן.

סבבה, אבל לא הבנת מה אני אומר.

כל מה שכתבת נכון, אבל בתיאוריה.

בפועל, זה לא שחור לבן.

אם היה שחור לבן הנהג של אלפא היה נוהג יפה ונקי.

אבל, מסיבה מסוימת, כדי להוציא זמן טוב יותר הוא נהג כמו שהוא נהג. אז זה לא ממש שחור ולבן.

לסיכום, הפיסיקה נכונה תמיד, אבל לא תמיד אפשרי/כדאי ליישם אותה. זה מה שאני מנסה לומר.

מה גם שיש פניות, כמו שכתב פאלו, שבהגדרה אתה לא נוסע בהן נקי. חלקן נקראות אפילו "פניות הקרבה", אם כי אני לא בטוח כמה המונח הזה שגור בתחום.

דוגמה טובה עם תרשים:

http://www.turnfast.com/tech_driving/driving_cornering_b

הראלי סתם כי הסרטון של האלפא עשה חשק והזכיר לי קצת ראלי.

יש גם ראלי אספלט שפחות סקסי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גם שיש פניות, כמו שכתב פאלו, שבהגדרה אתה לא נוסע בהן נקי. חלקן נקראות אפילו "פניות הקרבה", אם כי אני לא בטוח כמה המונח הזה שגור בתחום.

אתה מדבר על לקחת קו שאינו אידאלי לפניה, כי אחריה יש משהו חשוב יותר. זה עדיין לא אומר שלא נוהגים חלק וזה לא אומר שמחליקים.

אגב, במובן הזה רוב הפניות הן פניות ״הקרבה״ כי אתה מקריב מהירות בכניסה ובעיקר באמצע הפניה לטובת היציאה לישורת.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורסמו מחירי ומפרטי הגרסאות הישראליות,

ידיעה ראשונה כאן

שרשור הדיון כאן

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו שפורסמו המחירים של הג'וליה, נראה שה 200 כ"ס תושק עם מחיר תחרותי לעומת ה- 320. היא גם מהירה ממנה.

מצד שני, ה- 280 כ"ס עולה הרבה יותר מה 330 ולדעתי יהיה לה קשה מאוד להמכר במחיר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אמנם כבר נדון על פני 20 עמודים בשרשור אחר (5 עמודים ליום), אבל כן, ה-280, לדעתי מפוספסת בתמחור, בעוד ה-200 והתלתן מתומחרות לא רע.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Alfa Romeo will introduce Giulia Veloce at the Mondial de l'Automobile Officiel.

It will be the world-premiere for the new model with an even sportier look, with 2 new engines with 8-speed automatic transmission and the never before seen Q4 all-wheel-drive system.

ככל הנראה מדובר על ה-280 כ"ס עבור הבנזין ו-210 כ"ס עבור הדיזל.

762543d4d1d22e7291df634505d31915.jpg

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד פרטים על ה-Q4 או שזו אותה מערכת מוכרת רק עם דרייבשאפט מקרבון?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אכן צבע מחמיא ומרשים מאוד.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...