Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התחדשתי:

פשוט תענוג,חבל מאוד שזה המשחק האחרון בסידרה.

23i9s7q.jpg

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מי משחק כאן בRAINBOW SIX SIEGE?

כעת יצאה גירסה ב15$ - אשמח לישמוןע על חברים שמשחקים כאן ונשחק כקבוצה :-)

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא גירסה מוזלת בעלות 15$ שאתה מקבל חלק מהדמויות ואת השאר אתה פותח עם הנ קודות שתרוויח במישחק או תשלם כסף ותחסוך זמן.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי ב8 שוקל לעשות את האצ'יבמנט של 6

The witcher 3 גם סיימת?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי משחק כאן בRAINBOW SIX SIEGE?

כעת יצאה גירסה ב15$ - אשמח לישמוןע על חברים שמשחקים כאן ונשחק כקבוצה :-)

אומנם אני משחק בסוני, אבל מדובר במשחק מאוד מאוד ממכר ומהנה. רק קח בחשבון שזה לא cod או bf אי אפשר לרוץ כמו משוגע ולירות בכל מה שזז עם תנסה תמות מהר מאוד ובמשחק אין שום respawn. זה משחק שדורש קצת מחשבה ולוקח זמן עד שלומדים אותו.

עוד דבר מדובר במשחק של יוביסופט מה שאומר שיש באגים והשרתים לא הכי יציבים.

Sent from my MX4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יש אישור רשמי של Valve (אומנם אמרו למי שפירסם את זה לשמור בסוד וכו') אבל אני לא חתמתי על כלום - ב23 מתחיל הSteam Summer Sale - הם כמובן לא מפרסמים תאריך מראש כדי שלא תמתינו עם הארנקים שלכם ותחסכו, אז כל מי שרואה את ההודעה הזו ומכיר חברים שהולכים לרכוש משחקים בקרוב תגידו להם להמתין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רוכש את SIEGE למחשב אבל לצערי המשחק סובל מהאקרים למינהם, לא בא לי להפסיד בכל סיבוב (זה מוציא אותי מדעתי), בסוני המצב הרבה יותר טוב, אין האקרים וזה אחד המשחקים המהנים עם קהילה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מחרמנים אותי עם ה WITCHER 3 - לא רוצה להוריד אותו אלא לקנות אז אני מחכה לדיל טוב, מקשיב למה שכתב מתן כמה תגובות למעלה.

אגב התחלתי לשחק ב MAD MAX - בהחלט משחק מצויין!

הדבר היחיד שלא אהבתי זה הדיבוב שלא דומה לסרט (לא ממש כיוונו לשם כנראה) ועצם זה שהמשחק "בריטי", ההגה בצד ימין והמבטא של השחקנים + עוד כמה שטויות ששכחתי. לא מוריד מאיכות המשחק כמובן.

מומלץ! קניתי באיזה 5 דולר במבצע ב G2A.

נ.ב למי שאוהב את משחקי DIABLO - אמליץ כאן ללא ספק על היורש שהוא Path Of Exile

המשחק ממכר, גרפיקה מצויינת, המון המון סקילים לשחקנים בדיוק מה שהיה אמור להיות diablo 3 אבל בכמה רמות מעל, מחזיר אותי לימים היפים של דיאבלו 2.

המשחק דורש חיבור אינטרנטי.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WITCHER זה אורגזמה!

אני רק מחכה לסוף יולי שישתחרר הלחץ בעבודה ואז אני עף על דם ויין. שיחקתי בה איזה שעתיים והפסקתי בעל כורחי עם דמעות בעיניים.

פשוט וויצ'ר 4 בתוך וויצ'ר 3. הם מדהימים.

בשביל המנוסים ממליץ להתחיל מראש מהרמה הכי קשה ובמידת הצורך להוריד אחת.

עשיתי את זה בפעם השנייה ששיחקתי [התחלתי משחק חדש על אפס] ונהניתי יותר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...