Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה רווקים?

הנה, אני נשוי ואני גם חושק בV8, רק שהוא נראה לי קצת יקר כרגע.

מצפה לישועה בדמות הופעת שרשור "Black Friday 2016" ;)

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את המוצרים של פרוויזן הישראלית ,חשוב לציין.

יש להם מערכת NVR של 4 מצלמות זה הדגם:NVR2-4100P עם POE מובנה ,סדר גודל של 1300 שח כולל מעמ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהתייאשתי מלהמתין לשיווק ה V8 וגם חששתי מהמחיר היקר שיהיה לו הזמנתי את ה V6 Total Clean הגרמני.

במילה אחת? אכזבה. הדבר הזה חלשלוש, עושה רעש יניקה מעצבן, מתחמם בטירוף וטוחן את הסוללה. במצב MAX (וחייבים לעבוד במצב MAX אם רוצים שהוא ישאב משהו) הוא גומר את הסוללה תוך בערך 10 דקות, לא הספקתי לשאוב איתו אפילו את כל הרצפה של האוטו :roll:

היתרון היחידי שאני רואה ב V8 הוא שיפור בזמן פעולת הסוללה, אבל המחיר שלו פשוט מונפץ.

דייסון עשו עבודת שיווק נהדרת למוצר בינוני להחריד.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזכרוני זה 115W ב V8 לעומת 110W ב V6. לא משם תבוא הישועה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהתייאשתי מלהמתין לשיווק ה V8 וגם חששתי מהמחיר היקר שיהיה לו הזמנתי את ה V6 Total Clean הגרמני.

במילה אחת? אכזבה. הדבר הזה חלשלוש, עושה רעש יניקה מעצבן, מתחמם בטירוף וטוחן את הסוללה. במצב MAX (וחייבים לעבוד במצב MAX אם רוצים שהוא ישאב משהו) הוא גומר את הסוללה תוך בערך 10 דקות, לא הספקתי לשאוב איתו אפילו את כל הרצפה של האוטו :roll:

היתרון היחידי שאני רואה ב V8 הוא שיפור בזמן פעולת הסוללה, אבל המחיר שלו פשוט מונפץ.

דייסון עשו עבודת שיווק נהדרת למוצר בינוני להחריד.

מוזר מאוד. ה V6 אצלי החליף את השואב הנגרר בכל עבודות השאיבה ולא התרשמתי שהעוצמה שונה במצב מקס מאשר הנגרר שהיה לי.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, איתמר, קטלת!

הv8 חזק ב15% ביחס לv6- כלומר 115w לעומת 100w.

בשאיבה רגילה העוצמה היא 28w בשניהם, כמו עוצמה של שואב רובוט של ניטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמסיס איזה נגרר היה לך?

ביחס לנגרר בדירה שלי, סיני ב 150 שקל מהום-סנטר עם שקית בד רב פעמית, ה V6 בערך שווה בעוצמתו.

ביחס לדייסון הנגרר בן ה- 10 שעוד כוחו במותניו מדובר בצעצוע.

יכול להיות שהיו לי ציפיות מוגזמות בגלל הנסיון החיובי עם דייסון ואלפי הביקורות החיוביות שהיו על המוצר, בתכל'ס מטאטא חשמלי ב 100 שקלים יעשה את אותה העבודה בדיוק :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר והחלום התנפץ, היש המלצה לדייסון חשמלי קומפקטי יחסית ולא יקר מדי? יש לי נסיון טוב עם DC19 שנרכש ב200 דולר לפני מספר שנים במבצע של דיוטי פרי (לצערי לא בבעלותי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמסיס איזה נגרר היה לך?

ביחס לנגרר בדירה שלי, סיני ב 150 שקל מהום-סנטר עם שקית בד רב פעמית, ה V6 בערך שווה בעוצמתו.

ביחס לדייסון הנגרר בן ה- 10 שעוד כוחו במותניו מדובר בצעצוע.

יכול להיות שהיו לי ציפיות מוגזמות בגלל הנסיון החיובי עם דייסון ואלפי הביקורות החיוביות שהיו על המוצר, בתכל'ס מטאטא חשמלי ב 100 שקלים יעשה את אותה העבודה בדיוק :?

היה לי דייסון נגרר, בן כמה שנים. חצי שנה אחרי שקיבלתי את ה- V6 כשראיתי שלא נגעתי יותר בנגרר, נתתי אותו מתנה.

שאיבת שטיחים וכדומה - אין ספק שצריך את מצב המקס - בו הסוללה אינה מחזיקה הרבה זמן. אבל רצפות ושאר הדברים במצב הסטנדרטי שואב מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, אילו משטחים אתה שואב בעיקר?

השימושים שאני מתכוון לעשות בו:

רצפות, ספות אלקנטרה קלות ניקוי (נטוצ'י), משטחים ופעם ב... ניקוי הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...