Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משמעות של להיות נהג באובר

I.G
שימו לב! השרשור הזה בן 2095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במשפט אחד: "וויז זה הקופידון החדש". בשני משפטים: "אני אוסף רק בחורות, וכוסיות".

מזכיר לי את הסצנה הזו מחברים:

zL1-1PHFs8E דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחזק את מה שמוטי כתב,

יחסית הרגולציה על נהגי מונית סבבה לגמרי בישראל ורמתם לא רעה בכלליות.

במיוחד אם משווים לחלק מהמקומות בארהב או באירופה איפה שהאוכלוסייה המדוברת מ א ו ד לא אדיבה ולא נעימה

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודות להבהרה: נהגי אובר מכוסים בביטוח 100%!

כשהם לבד ,בין נסיעות ,ביטוח רגיל פרטי.

מרגע שמתחילה הנסיעה הנהג לוחץ על האליקציה :יש ביטוח של אובר ,על זה הם לוקחים 25 אחוז מרווחי הנהג!

הנהג מוריד את הנוסע לוחץ על האפליקציה ,חוזר לביטוח רגיל .

כך שאפילו 100 כתבות בכלכליסט לא יכולים לשנות את המציאות.

-----------------------

בנוסף אין כל קשר מסחרי בין הנוסע לנהג: הם אפילו לא מדברים ביניהם,חוץ מכמה מילות נימוס..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם אובר מוכרת בישראל כחברת ביטוח? אם לא - הנהג יכול ללכת לחפש אותם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אובר לא צריכה למכור ביטוח ... יש לחברת הביטוח של חברת UBER רשימת כל הנהגים וגישה לאפליקציה , חברת הביטוח יודעת כמה זמן הנהג היה עם הנוסעים כל יום ,UBER משלמת המון כסף בשביל הביטוח המיוחד הזה. רק לסבר את האוזן נהג ממוצע לא עובד יותר מ-40 שעות בחודש. נהג מוגבל ל-2500 ש"ח בחודש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי חברת הביטוח? היכן היא רשומה? האם יש לה נציגות רשמית בישראל?

הכל טוב ויפה, אבל אם לא מדובר בחברה המוכרת בישראל הנפגע יכול לדבר ללמפה. או לתבוע את הנהג. וזה יהיה מאד לא נעים לנהג.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף אין כל קשר מסחרי בין הנוסע לנהג: הם אפילו לא מדברים ביניהם,חוץ מכמה מילות נימוס..

אתה מציין את זה כאילו זה ייתרון.

כל מה שיקרה במונית, הנהג לא קשור לזה!

ומי כן?

תאגיד דורסני בין לאומי שרשום באיי הבתולה או כל חור אחר בעולם שמתפרנס מהיותו מקלט מס..

בהצלחה בלתבוע אותם!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אובר לא צריכה למכור ביטוח ... יש לחברת הביטוח של חברת UBER רשימת כל הנהגים וגישה לאפליקציה , חברת הביטוח יודעת כמה זמן הנהג היה עם הנוסעים כל יום ,UBER משלמת המון כסף בשביל הביטוח המיוחד הזה. רק לסבר את האוזן נהג ממוצע לא עובד יותר מ-40 שעות בחודש. נהג מוגבל ל-2500 ש"ח בחודש

נניח הנוסע הכה את הנהג בראש עם אלה וכתוצאה מהמכה הנהג נהפך להיות משותק ואינו יכול לתקשר עם הסביבה כלומר אינו יכול אפילו למלא טפסי תביעה.

את מי אישתו תתבע ? יש לך פרטים מלאים לאן אישתו של הנהג צריכה לפנות ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חדשות לגבי אובר:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4966343,00.html

משרד התחבורה והבטיחות בדרכים הגיש היום (ג') כתב אישום כנגד חברת אובר בגין הסעת נוסעים בשכר ללא רישיון מטעם משרד התחבורה, כמתחייב מהחוק. התביעה הוגשה בבית משפט השלום לתעבורה בתל אביב.

בנוסף הוגש כתב אישום על הפעלת שירותי הסעות נוסעים בשכר, בניגוד לדין נגד המנהל בפועל של חברת אובר ונגד שישה נהגים נוספים שביצעו ברכבם הסעות פרטיות בשכר. במסגרת החקירה, חוקרים של משרד התחבורה התחזו לנוסעים תמימים וביצעו נסיעות בכלי הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויין!

סוף כל סוף!

האמת, שאפו גדול למשרד התחבורה!

גולן הורידו במשך שנים אנטנות ולא בנו רשת כפי שהתחייבו ורק אחרי שנים פתאום מישהוא במשרד התקשורת נזכר לאכוף חוקים ותקנות.

במשרד התחבורה זה לא קרה ובאמת כל הכבוד על כך.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי וקראתי את הכתבה ומלכתחילה ,בעקבות תגובות של חלק מהחברים על חוסר אוביקטיביות מצידי ,חוסר תמימות ,פחד מאיבוד פרנסה (כאילו שדיון כזה או אחר ישנו החלטות ממשלתיות) ,ועוד מרעין ובישין ,החלטתי שאני לא שם קישורים בנושא לצורך תרומה במרכאות או שלא ,לדיון הזה ולשרשור נוסף דומה.

הגעתי למסקנה שרק אדם שנמצא בתחום יכול לתת נתונים מדויקים יותר ממני, ושאר זויות המבט ,באות מנקודת ראות ,השקפת עולם ,סטיגמות ,ועוד כהנה וכהנה נושאים מבחינת לקוח /נוסע ,וכל הוכחה ו/או הסבר מגובים - לא יועילו .

אמשיך לקרוא בעניין את השרשור הזה והנוסף ואשתדל להתאפק .

שלא תבינו בצורה לא נכונה : הכל בסדר ,מותר ורצוי להביע דיעות מנוגדות .

לא "ברוגז" :grin:...פשוט משתדל לשמור על בריאותי .

בכל שאלה לגבי תעריפים ,חוקי משרד התחבורה ,המלצות כנגד נהגי מוניות מפרי חוק כנגד נוסעים , ו/או חוקי תעבורה ,המלצות כדאיות נסיעה ,כדאיות עיסוק בתחום , סוגי רכב שיכולים להתאים ,אשמח לעמוד לרשות החברים /חברות בפורום וגם בפרטי.

(העתק / הדבק משרשור דומה )

בברכה

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שזה מה שיקרה גם כשירצו להעלות לכבישים מכוניות אוטונומיות

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדים - יש חקיקה ברורה בענייני הסעה ברכב. בין אם אתה אוהב אותה ובין אם לאו - היא מחייבת.

כניסה של גוף כמו אובר מצריכה שינוי חקיקה, וזו כבר כניסה לשדה מוקשים פוליטי.

רכב אוטונומי הוא תחום חדש לגמרי שיצריך מחשבה כגולטורית מאפס. אבל זה כל כך רחוק - אולי כאשר תגיע לגיל שלי תתחיל לדאוג לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שזה מה שיקרה גם כשירצו להעלות לכבישים מכוניות אוטונומיות

כל עוד אלו יהיו קורולות אני רגוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע הייתי צריך לנסוע השכם בבוקר לאזור ירושליים, בערב בדקתי בווייז ב"נסיעות מתוכננות" מתי אני צריך לצאת מהבית בכדי להגיע בשעה היעודה ואז הוא נתן לי אופציה, האם לשמור הנסיעה ולייצר תזכורת, אישרתי.

בבוקר אני קם לגלות 3 הודעות מווייז עם הצעה לאסוף 3 נוסעים שוני בדרך עם התעריף שכל אחד ישלם לי...:shock:

אז נראה שבזמן שאוברX מתמודדים עם הבירוקרטיה, מתחת לרדאר, ווייז כבר פעילים.

נכון מאוד .. בזמן שכולם מסתכלים בזכוכית מגדלת על אובר ,מתחת לרדאר "WAZE" עושים עבירה הרבה יותר גדולה : הנוסע משלם במזומן לנהג ,מה שאובר בכלל לא עושים:אין תחלופת כסף בין הנהג לנוסע. לכן כל התביעה של משרד התחבורה נגד אובר יפול כמו ערימה של קלפים ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...