Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משמעות של להיות נהג באובר

I.G
שימו לב! השרשור הזה בן 2095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי הקונספט של אובר לא יצליח בארץ וכנראה בעוד זמן מה נשמע שהם מפסיקים את פעולתם בארץ.

עברו יותר משלושה חודשים מאז הפוסט שלך...צר לי להודיע לך שUBER עדיין פעילה ,קיבלו עוד אזורים ,מעכשיו מותר לנהגים לקחת נסיעה מחוץ לגוש דן ,כמו לשדה תעופה בן גוריון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אנשים פרטיים או נהגי מוניות שעובדים עם אובר במתכונת גט טקסי?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברו יותר משלושה חודשים מאז הפוסט שלך...צר לי להודיע לך שUBER עדיין פעילה ,קיבלו עוד אזורים ,מעכשיו מותר לנהגים לקחת נסיעה מחוץ לגוש דן ,כמו לשדה תעופה בן גוריון

לשום נהג פרטי אסור לקחת שום נסיעה.

החברה הזו עושה ככל העולה על רוחה בניגוד לחוק .

מחכה לנהג הפרטי הראשון שיעשה תאונה.

מספר נהגים פרטיים נתפסו ונלקחו לחקירה.

אתה כנראה בחור צעיר וטומן ראשך באדמה .אינך מסוגל להבין את גודל הצרה הזו בכל האספקטים ,גם כשאתה מקבל בכפית

את כל המידע .

ישראלי מצוי שלא מבין שהזול בשקל וחצי הוא יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה כמובן לUBERX של מכוניות פרטיות ,לנגי מוניות שעובדים עם UBER אין שום הגבלה ,כי זה מונית כמו גט טקסי .

נסיעה עם UBER X ,מתל אביב, משעה רבע לשבע בערב עד 2 בבוקר ,לשדה תעופה תעלה לך 90 ש"ח ,לעומת מונית 120-130 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשום נהג פרטי אסור לקחת שום נסיעה.

החברה הזו עושה ככל העולה על רוחה בניגוד לחוק .

מחכה לנהג הפרטי הראשון שיעשה תאונה.

מספר נהגים פרטיים נתפסו ונלקחו לחקירה.

אני ישראלי מצוי שרוצה להילחם ביוקר המחייה , לא יתכן שמספר ירוק למונית תעלה 200-250 אלף ש"ח , האם המספר עשוי מזהב , איפה שיש תחרות הצרכן מרוויח ,בסופו של דבר המדינה תרוויח גם ,תאמין לי שישראל כץ כחלון וביבי יודעים את זה טוב מאוד .

כל ההכנסות של UBER רשומות ,הכול רשום בספרי הבנק אין שקל אחד בשחור!!! האינטרס הכי גדול של המדינה זה להילחם בהון השחור ובמזומן

אתה כנראה בחור צעיר וטומן ראשך באדמה .אינך מסוגל להבין את גודל הצרה הזו בכל האספקטים ,גם כשאתה מקבל בכפית

את כל המידע .

ישראלי מצוי שלא מבין שהזול בשקל וחצי הוא יקר.

אני ישראלי מצוי שרוצה להילחם ביוקר המחייה , לא יתכן שמספר ירוק למונית תעלה 200-250 אלף ש"ח , האם המספר עשוי מזהב , איפה שיש תחרות הצרכן מרוויח ,בסופו של דבר המדינה תרוויח גם ,תאמין לי שישראל כץ כחלון וביבי יודעים את זה טוב מאוד .

כל ההכנסות של UBER רשומות ,הכול רשום בספרי הבנק אין שקל אחד בשחור!!! האינטרס הכי גדול של המדינה זה להילחם בהון השחור ובמזומן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני - סיסמאות.

האם כל נהג מדווח לרשויות המס? אפילו נהגי מוניות עם מונים נוהגים לא להפעיל אותם ולגבות תשלומים "בשחור". קל וחומר נהגים שהובלת נוסעים היא בשבילם הכנסה צדדית. גם אם אובר צדיקים (והם ממש לא) הרי שהנהגים מעלימים מס.

תפעול מונית הוא דבר יקר. אולי מוטי יספר לך כמה עולה לו תחזוקה של מונית שנוסעת מאות אלפי ק"מ בשנה. וכמה הוא משלם תמורת הביטוח. וכמה זמן ביממה המונית אינה מנוצלת. ומה ירידת הערך שלה. אז תתחיל להבין למה הנסיעה במונית עולה כפי שהיא עולה.

מעבר לכך, רוני - אם הענף נראה רע כאשר הוא מפוקח נסה לחשוב איך הוא יראה אם כל בעל רכב יהפוך אותו למונית חאפרית. ודי לחכימא ברמיזא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבטוח ש30 שקל הפרש לנסיעה לנתב''ג פעם בשנה על חשבון נהג אחר יסגור לך את בעיית יוקר המחייה .

אילו היית בענף ,היית מבין שהחלק של שכירות ציבורית ,הוא חלק זניח לעומת שאר ההוצאות.אבל מה'כפת לך- נסעת לחו''ל ב-30 שקל פחות על חשבון מישהו אחר שהפסיד.

עכשיו בטוח תוכל לקנות דירה.

המשך לטמון ראשך.

המדינה לא תרוויח מטייקונים .נקודה . לא אבזבז עליך דוגמאות במקלדת הסינית שברשותי .

רק אאחל לך בפרוס השנה החדשה שתהיה ביום מן הימים נהג אובר כמו שחלמת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתיכת בשורה ! אתה יודע במקרה את המאזן הכספי של אובר בארץ ?

אני עדיין בטוח במה שכתבתי לפני שלושה חודשים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אובר עדיין שורפים מזומנים בקצב שיא. הדרך היחידה שלהם לשכנע את המשקיעים לא לברוח היא להתשפט לטריטוריות חדשות גם אם הפעילות הזאת תביא להפסדים בטווח הקצר בינוני. החברה כרגע במצב בעייתי אבל ממוצבת במקום מצוין למהפכות שיגיעו עוד 7-10 שנים כשרכבים אוטונמיים (לגמרי) יכנסו לתמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך בורא uber...

אתמול הייתי צריך להגיע מקצה אחד של פראג לקצה השני ב2 בלילה..

המוניות המקומיות ידועות במחירים מופקעים, ויותר מזה ידועות בגנבת תיירים ללא רחמים.

פתחתי uber, תוך 6 דקות התייצבה אאודי a6 והביאה אותי ליעד תמורת 4 יורו.. מהמם.

עבד לי גם מעולה בקרואטיה (זגרב) לפני שבועיים, מספר נסיעות דחופות לא מתוכננות שהייתי צריך לעשות..

בבודפשט לעומת זאת אין לאובר שירות וחבל.. ממילא התחבורה הציבורית שם מספיק טובה בשביל שמעטים מאוד ירצו לשלם מחיר מלא למונית

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה אובר בדרך החוצה.

"אובר סוגרת את יחידת הליסינג לרכבים, על רקע ניסיונותיו של המנכ"ל החדש של החברה, דארה קאסרושהאי למקד את החברה בפעילות רווחית."החלטנו להפסיק להפעיל את פעילות הליסינג שלנו Xchange ולנוע לכיוון גישה פחות עתירת-הון", כך מסר דובר של החברה לאמצעי התקשורת."

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5022344,00.html

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לא מבין את השטות הזו של הפסיקה על פיה הנהגים הם עובדים. הרי כל נהג מונית ששייך לתחנה הוא עצמאי ומשלם לתחנה אחוזים/תשלום קבוע, או שהוא שכיר של בעל הרשיון. זה אותו הדבר גם באנגליה. למה שאובר תהיה שונה?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ יש פסיקות שלפיהן עצמאיים שמקושרים למקבל שירות מסויים זכאים לזכויות של שכירים. איני מכיר את החוק הבריטי אבל יתכן שיש משהו מקביל.

כמובן שתנאי ההעסקה של הנהגים משפיעים על ההחלטה, ואם לאובר יש, "בלעדיות" ויש איסור על הנהג לעבוד בחברה אחרת זה משנה מאד את התמונה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...