Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן מיקרה - שווה או לא? (2015 במבצע )

Pichie
שימו לב! השרשור הזה בן 3194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאשר אתה נוסע ממוקד מטרה על חסכון, ניתן להגיע גם ל1/20 במשולבת, בלי מזגן, תכנון נסיעה נכון למניעת בלימות והאצות מיותרות ועוד כמה טריקים, יש אף תחרות כזאת בה מותחים רכבים למקסימום חסכון בנסיעה ארוכה אם אני זוכר נכון.

הכל אפשרי, תלוי ביכולות, ידע ושליטה.

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היוש.

טוב שחלקכם מסכימים איתי שניתן להגיע לתוצאה זו.

אך יותר מכל, הגישה של אותו משתמש לא לעניין.

שבא וקובע שאסור בשום אופו להתווכח איתו.

זאת לא תרבות.

בחיית דינעק, מה המצאת את הגלגל? מה יצרת את הרכב?

קובע נחרצות עובדות.

לא לעניין..ממש.

את הגעת לתוצאה מסויימת, אני לאחרת, ומישהו לאחרת, ככה זה בחיים.

ולעונים שמעליי, אני נוהגת בשיא החסכון, בלי מזגן, ועל פי כל חוקי החסכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא אומרת 1:20 ואתה אומר 1:16.5. 3.5 הפרש זה זניח.

לא הפרש זניח בכלל, במיוחד לא למי שקנה את הרכב במטרה לחסוך מפאת ק"מ שנתי גבוה. מחיר הדלק עכשיו יחסית סביר (בהשוואה ל3 שנים אחרונות) אבל לך תדע מתי הוא יעלה, ואז הפרש של 20% מתרגם לאלפי שקלים בשנה עבור מי שנוסע 20K ומעלה.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שהנתון הזה ללא מזגן,כמו כן לא ידוע המסלול שלה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע קיבלתי את המיקרה הידנית שלי וכבר עברתי איתה 500 ק''מ.

בכל מקרה 86 אלף ש''ח לדגם המאובז לטעמי לא שווה, האבזור לא תורם למושבים הקדמיים הלא נוחים ותנוחת הישיבה הגבוהה מדי.

להשוות לפיקנטו? ממש לא הייתי משווה לפיקנטו כי למיקרה בכל זאת יש יתרונות של שימושיות בכל הנוגע למרחב פנימי וגודל תא מטען טוב בהרבה שלפחות מאפשר הכנסת עגלת תינוק בצורה סבירה.

הדגם הידני במבצע בהחלט שווה לטעמי.... ולגבי המלאי המוגבל, כשרכשתי את שלי בימי מכירות במעמד המכירה לא היו צבעים כמעט מלבד הפשוטים ובסוף לקחתי כחול (אדום למשל לא היה וטורקיז לא היה) ואחרי כמה ימים שהימי מכירות נגמרו החל מבצע אחר חדש עם אותו המחיר ומלאי צבעים חדש...

הרכב שלי על הכביש עלה 62680 ש''ח

הצריכת דלק שבנתיים הצלחתי להגיע אליה בממוצע בנסיעה דיי חסכונית (מעט בעייתי כי אני גר במקום הררי עם המון עליות) 17 ק''מ לליטר, נדמה לי שזה אמור עוד להתאזן עם הנסועה של הרכב.

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע קיבלתי את המיקרה הידנית שלי וכבר עברתי איתה 500 ק''מ.

בכל מקרה 86 אלף ש''ח לדגם המאובז לטעמי לא שווה, האבזור לא תורם למושבים הקדמיים הלא נוחים ותנוחת הישיבה הגבוהה מדי.

להשוות לפיקנטו? ממש לא הייתי משווה לפיקנטו כי למיקרה בכל זאת יש יתרונות של שימושיות בכל הנוגע למרחב פנימי וגודל תא מטען טוב בהרבה שלפחות מאפשר הכנסת עגלת תינוק בצורה סבירה.

הדגם הידני במבצע בהחלט שווה לטעמי.... ולגבי המלאי המוגבל, כשרכשתי את שלי בימי מכירות במעמד המכירה לא היו צבעים כמעט מלבד הפשוטים ובסוף לקחתי כחול (אדום למשל לא היה וטורקיז לא היה) ואחרי כמה ימים שהימי מכירות נגמרו החל מבצע אחר חדש עם אותו המחיר ומלאי צבעים חדש...

אוקיי הבנתי תודה רבה.

וכן חחח גם כשאני הייתי כמעט ולא נשאר שום צבע למעט אפור מטאלי.

בנוגע לפיקנטו , אני לא הייתי משווה סופר מיני ברכב מיני ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי תודה רבה.

וכן חחח גם כשאני הייתי כמעט ולא נשאר שום צבע למעט אפור מטאלי.

בנוגע לפיקנטו , אני לא הייתי משווה סופר מיני ברכב מיני ...

בהחלט אין מה להשוות, לפני יומיים חזרתי עם אשתי לבית לאחר כחודש בבית של ההורים שלה (אחרי לידה) והעמסנו את הרכב בכל הדברים שלנו שהצטברו ושל התינוקת, ניצלנו בערך כל פינה ריקה ברכב בדברים והתעצבנתי שהרכב קטן ואין מקום (אחרי סיטרואן סי4), לא רוצה לדעת מה היה קורה לי עם פיקנטו במצב הזה...

בכל מקרה בהצלחה, אם יש מקום לשקול את הידנית אז הייתי ממליץ...

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו התקשרתי לסוכן ודיברנו הידנית תצא לי 64 אלף על הכביש כולל מערכת מולטימדיה+מצלמת רוורס

אני רק רוצה לדעת עד כמה המכונית עושה רעשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע מרעיש למדי, אבל רעשי הרוח מעל 100 ק"מ ממש מרעישים. מישהו כתב כאן שהוא נסע בכזאת וחשב שהחלונות היו פתוחים, אני יכול להגיד לך שגם לי יוצא מידי פעם לוודא שכל ה 4 סגורים כי הרעש במהירות גבוהה גורם לך לחשוב שיש איזה חרך.

מצלמת רוורס או חיישני רוורס?

בכל מקרה, לצרכים שלי המיקרה הידנית התאימה. רכב חדש, זול, חסכוני בדלק, לא מיניאטורי אבל קל לחנייה, לא מרגיש עגלה.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת המקורית אגב ממש נחמדה מבחינת עוצמה ואיכות שמע!

מבחינת רעש היא דיי רועשת אבל לומר את האמת אני לא מרבה לנסוע בלי איזושהי מוזיקה ברקע ככה שזה פחות מורגש.

למה שלא תצא לנסיעת מבחן? ככה תדע הכי טוב.

הדבר הרי נורא מבחינתי ברכב זה הכסאות מקדימה והתנוחת ישיבה.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמחפש רכב חדש וקטן בתקציב של 60,000 ש"ח המיקרה היא כנראה הבחירה הטובה ביותר. אומנם המנוע שלה הוא שלושה צילנדרים מושמץ אבל הוא חזק ונמרץ (בטח בהשוואה לדגמי הליטר של הפיקנטו או ה i10), הרכב מאובזר בצורה נאה (חימום מושבים, קיפול מראות חשמלי - איפה זה ואיפה המוט כיוון מראות משנות ה 80 שיש ב i10) ובסה"כ נותן יופי של תמורה לכסף.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים שילמתי מקדמה תודה רבה לכולם תפסתי צבע לבן!!

נסיעת מבחן רק ביום ראשון.

עריכה אחרונה על ידי Pichie
הוספת מילה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...