Jump to content
קיבלנו דיווח על בעיה בחידוש מנויים. אם חוויתם בעיה דומה, שלחו הודעה פרטית למשתמש "פבל" ונעזור לכם

Revitalush

 • פרסום הודעות

  267
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Revitalush

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. עדיין קצת מודאגת. שמעתי לא פעם על דוחות שהגיעו מבלי לעצור את הרכב או הנהג.
 2. הרכב שבא ממולי היא הניידת בעצמה. קצת לפני הפניה היא עמדה או גלשה קלות, בגלל זה אני פניתי ואת היא פנצה גם ובאה בעקבותיי עם מקום העבודה. שחיכיתי לשער שיפתח, עצרה לכמה שניות והמשיכה לנסוע.
 3. במצב שכזה הוא לא אמור היה לעצור אותי? לתת לי הזמנה לדין? שימוע? שלילה מנהלתית?
 4. הוא לא יכל לרשום את המספר ולשלוח לי את הדוח בדואר כמו בעבירת מהירות? ואם כן, מדוע לא עצר - הרי לא ידע מי הנהג. אם הרכב של אבי ואני נהגתי אז מדוע שאבי יקבל את הדוח. אני חוששת ביותר. בכללי, מהי העבירה ומה הסנקציה בגינה? תודה לעוזרים.
 5. שלום רב. היום בבוקר בנסיעתי באזור התעשיה, נסעתי בכביש בצומת. בפנייתי שמאלה בצומת, עמד רכב לפני הפניה ולא נסע. אני פניתי בפניה ולא נתתי לו זכות קדימה. לאחר הפניה הרכב נסע מאחורי עד כניסתי למקום העבודה. שהגעתי למקום העבודה עצרתי שהשער יפתח, וגיליתי שזאת ניידת. היא עצרה לידי, הסתכלה והמשיכה לנסוע. אני שואלת אם רצה לתת לי דוח, למה לא עצר אותי? למה המשיך לנסוע? באזור הנל הניידת הזאת מסתובבת לעיתים למצוא שבחים, האם זה המקרה והבין שאני לא שבחית? מה הדוח והעברה בסעיף הנל? תודה לעוזרים.
 6. הפסד היה על עבירת מהירות לפני 7 שנים. ניתנה שלילה + קנס והכל הושלם והסתיים. שילמתי את הקנס, הפקדתי לשלילה והכל נגמר. מאז ועד עכשיו לא הייתה לי שום עבירה, + חידשתי את הרשיון לפני כ4 שנים. העבירה עכשיו היא על חגורה.
 7. שלום רב. מחפשת דעה על שני הרכבים הללו. בקצרה אני מחפשת רכב עד לסכום 10k. דרישות הן אמינות, אמינות, וחסכוניות. אשמח גם לדעה על רכבים אחרים. תודה.
 8. אז הדוח הגיע. כמו גדול, השוטר יצא גבר עד הסוף ועמד במילתו. עכשיו אני מתחילה את המסע להמיר את הדוח לאזהרה. איך עושים זאת?
 9. תוכל להרחיב על אותו צרור של איחולים? אולי גם אני אאחל לו ולא אשמע ממנו יותר.
 10. אני עוד מפחדת שימציא עבירה אחרת. כך לדברי חברותיי הכל*#. אם ימציא את הדוח בעוד מס חודשים אז יהיה לי קייס להמיר לאזהרה. זה מסובך התהליך של ההמרת דוח?
 11. 2 שאלות ברשותכם. מה הזמן שיקח לדוח להגיע? אם והשוטר כן יקנוס וישלח דוח כפי שאמר. ושנית, האם יש לי זיכוי לזכות באזהרה? יש עבר נקי של 5-6 שנים, אבל וותק רשיון של 9.5 שנים.
 12. מדובר בשוטר רגיל, על קטנוע רגיל לא של התנועה. יכול להיות שזאת רק הרתעה והוא לא יוציא לי דוח כלל? למרות שצילם את הרשיון ומס הרכב? כל כך חבל לי להרוס עבר עם 2 קנסות בסהכ.
 13. שלום רב. היום בבוקר עצר אותי שוטר על קטנוע. בדיוק אחרי התדלוק שכחתי לחגור חגורה, והוא עצר אותי, שאל למה אני לא חגורה, עניתי לו ששכחתי והוא צודק. ביקש רשיון, צילם, צילם את מס הרכב ואמר שיישלח לי דוח בדואר. שאלה לי, האם הוא באמת יישלח? הבנתי שקיים דבר שכזה. אולי ייתחשב שעבר הנקי יחסית? או יסתפק בזה שהזהיר אותי? אני נוהגעת 9.5 שנים, מתוכם 5 שנים ללא שום דוח, האם הם ימירו לי את זה לאזהרה? ועוד שאלה, חברותיי אמרו שאם יבוא לאותו שוטר הוא יוכל גם לרשום לי דוח על טלפון, אור אדום, או מה שיבוא לו. האם ככה הדבר?
 14. שלום רב לכם. שאלתי היא, ברכבים פשוטים וזולים, כגון ניסאן מיקרה \ מציובישי ספייס סטאר \ סוזוקי אלטו \ דאציה סנדרו , או כל רכב שהוא זול, זאת אומרת איכות חומרים נמוכה במיוחד, חסכון על כל דבר שאפשר, חומרי פנים פשוטים וזולים, חוסר בידוד רעשים, קרקושים זמזומים ושברים, שימוש בטכנולוגיה זולה להפחתת עלויות, כל זה משפיע גם על מכלולי הרכב? למשל המנוע והגיר ברכב, האם הם עשויים מחומרים פשוטים יותר? פחות עמידים? האם ברכב שכזה יבחרו בצמיגים זולים מהיצרן? חלונות שבירות יותר? פח וחלקי מרכב דקים ופחות עמידים ובטיחותיים? וכמובן הרשימה ארוכה. תודה לעונים.
×
×
 • תוכן חדש...