Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן מיקרה - שווה או לא? (2015 במבצע )

Pichie
שימו לב! השרשור הזה בן 3194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת מאוד,אחרת הייתי מוכר אותה,יש לה חיסרונות כמובן,אבל למטרה שלי היא מעולה.

מציע לך לקרוא את סיכום שנה שלי.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?569490-%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A1-%D7%A1%D7%98%D7%90%D7%A8-2014-CVT-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D-%D7%A9%D7%A0%D7%94

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתי אתמול והיום בניסאן, על פניו נשמע מפתה.

עשיתי היום נסיעה קצרה במיקרה. לא יודע, לא מצליח להתחבר לרכב, פנימית וחיצונית.

לאחי אגב יש את המיקרה והוא מרוצה, חסכונית, בגאז' יחסית גדול. הוא חיפש רכב פרקטי שמתאים לדרישות שלו ומצא. (יש לו אותה כבר שנה וחצי-שנתיים)

אני פוזל לכיוון הפיקנטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרוצה מאוד מהמיקרה שלי.

החסרונות בקצרה הן: איכות בניה, הרכבה, תחושה פנימית כללית.

הנדסת אנוש, ו האיכות בכללית שלוקה בחסר.

היתרונות בקצרה הן: אבזור עשיר, חסכוני עד מאוד [1\20 משולב בדיקה בתנאי אמת ולא הצהרת יצרן\מחשב].

לרכב יש מחשב דרך, מזגן מאוד איכותי, מנוע נחמד שלא מתעצל בעליות, ואחזקה זולה בטיפולים השוטפים. אמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רויטלוש, מיקרה ידנית\רציפה לא עושה 1:20 משולב נא לא להתווכח או להטעות. תעשי חיפוש בפורום על דרכי מדידה נכונות של צריכת דלק ואז תחזרי עם ממצאים.

יש הרבה אנשים שנוסעים עשרות קילומטרים כל יום בכבישים פתוחים על 90 קמ"ש, ואז חושבים שנסיעה שלהם משולבת אבל היא 80-70% בינעירונית וצריכת הדלק בהתאם.

השיא שלי עם מיקרה ידנית כרגע 1:18 מדוד, על קו אשדוד נתניה בסוף השבוע ונסיעה על 90-100. כמובן שמחשב דרך רושם 5 ליטר למאה ק"מ.

משולב אמיתי 16.5 בלבד, וזה פחות או יותר מה שאחרים שאני מכיר השיגו.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב לך.

קודם כל אנא ממך, אל תאמר פה לחברי הפורום מה לעשות ומה לא.

אתה לא תגיד לי להתווכח או לא.

המדידה שלי היא תדלוק בתחנת דלק, תדלוק מלא עד שהידית קופצת. נסיעה של X ק'מ, ואז תדלוק שוב, באותה תחנה ובאותה משאבה.

השיא שלי היה גם 22 קמ' לליטר בנסיעה לאילת, כאשר המחשב דרך הראה 4.0 לכל ליטר.

כמובן שהנתון הנ'ל הוא בלי מזגן.

ואתה בעצמך אומר, "משולב אמיתי זה 16.5 בלבד, ולאחר מכן אומר שזה "פחות או יותר" ממה שאחרים שאתה מכיר השיגו.

אז מי פה מטעה?

אולי ה"יותר" זה גם 18\19\20?

אז אנא, במיוחד שזה נוגע לנהיגה, שמשתנה מאדם לאדם, אתה לא יכול לקבוע פה עובדה חד משמעית, אם אתה משיג נתון כלשהו, שהאחר ישיג נתון אחר, לטובה או לרעה.

אתה משיג 16.5? אני משיגה 20.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי Revitalush
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רויטל תרשי לענות לך בצורה לא מנומקת:

אין מצב שניסאן מיקרה עושה 1:20 משולב אמיתי

ובנימה יותר רצינית, הלוואי שזה היה אוטו קסמים שעושה 1:20 איפה שאיביזה\פיאסטה\קליאו עושה 1:13.5-1:14.5, אבל זה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני עונה לך.

יש מצב שניסאן מיקרה עושה 1:20 משולב אמיתי

ובנימה יותר רצינית, זה בדוק על ידי, ובהכרות שלי עם עוד מ'ס נהגים אחרים, גם הם מגיעים לנתון דומה.

זה לא אוטו קסמים, הלוואי שהיה עושה גם 1:15, אבל היה יותר נוח, איכותי, ועדיף.

יש לו המון חסרונות, אך אחד מהיתרונות הבולטים בו זה צריכת הדלק. שצורכת ליטר 1 לכל 20 קילומטר.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לעצור שם? אצלי היא עושה 1000 ק"מ ל0 ליטר! אני פשוט מודד רק את הקטעים שהרכב מתגלגל עם הילוך משולב :lol: הגעתי כבר ל1000 ק"מ בחינם במצטבר!

עריכה אחרונה על ידי Stone
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה שאין מה לומר.

מתחילים לגלוש לכיוונים ציניים אחרים שלא מצחיקים, ולא תורמים לפותח השרשור.

אולי גם קשה לך שמישהו משיג צריכה עדיפה על שלך, בטח שמדובר באשה. :-)

ואל תקרא לי רויטלוש חומד.

לך תמדוד צריכה. עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיקו למשוך אחד לשנייה בצמות פה בשרשור. הויכוח הזה עקר וחסר תועלת (אתה לא תשכנע אותה ואת לא תשכנעי אותו. ושניכם לא תשפיעו על דעתו של אף אחד כאן בנושא. לכן, מיותר.)

נשאלה פה שאלה: האם המיקרה שווה 86K?

אחזק את כל מי שענה כאן ואענה גם אני שלדעתי היא לא שווה את זה.

זה רכב נחמד סך הכל, אך יש טובים וזולים ממנו ויש טובים בהרבה ממנו ויקרים במעט ממנו.

המיקרה התמקמה על משבצת מחיר לא טובה עבורה. ב10K פחות התמונה הייתה שונה אולי.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה שאין מה לומר.

מתחילים לגלוש לכיוונים ציניים אחרים שלא מצחיקים, ולא תורמים לפותח השרשור.

אולי גם קשה לך שמישהו משיג צריכה עדיפה על שלך, בטח שמדובר באשה. :-)

ואל תקרא לי רויטלוש חומד.

לך תמדוד צריכה. עדיף.

שם המשתמש שלך הוא רויטלוש Revitalush. אם היית רוית אלוש אז היה כתוב Ravitalush לא?

אין שום קשר למינך (לכאורה). את טוענת שאת מגיעה לנתוני יצרן, נתון ורוד שנבדק בתנאים אופטימליים. אני מטיל בכך ספק רב מאוד. אם הייתה תגית "אנשים שטוענים שהגיעו לנתוני צריכת דלק של יצרן בנסיעה משולבת" בקארספורום, אז היית רואה שכל שרשור שאשכרה טרחו לפתח בו את הדיון, בסוף הגיע למקום שבו רואים שבעל הרכב פשוט לא נסע משולב, או שהוא לא מדד נכון.

בכל מקרה אין לי כוונה להמשיך להתווכח, מספיק להגיד שאת טוענת שאת מגיעה לנתוני יצרן במיקרה ידנית, או משפרת אותם 8% אם המיקרה שלך רציפה. מי שחושב שהוא יקבל את אותן תוצאות כמוך בנסיעה משולבת, שיבושם לו.

וגיא היקר, זה מאוד רלוונטי לכל מי ששוקל מיקרה להבין כמה באמת היא צורכת. כמה שרשורי אכזבה + תגובות של מחזקים היו פה מצד אנשים שקנו פיקנטו, ציפו ל 1:16 וקיבלו 1:12.5, או בעבר היותר רחוק, אנשים שקנו סיריון וקיבלו נתון דומה?

מה לעשות שאכפת לי מהזולת, ואני מנסה למנוע מפות"ש להשכיב 86K על רכב שלא שווה את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה סטון, הרשה לי לחדד את דבריי. באמת שלא הייתי תקיף. שמתי לב שזה מתחיל להיות שרשור ויכוח בינך לבין רויטלוש אז רציתי למקד את הדיון בחזרה על מה שפות"ש רוצה לדעת.

כתבתי שהויכוח שלכם מיותר כיון שהתוכחתם על נתונים זניחים.

היא אומרת 1:20 ואתה אומר 1:16.5. 3.5 הפרש זה זניח. במיוחד שרויטל אומרת (כמיטב זכרוני, יכול להיות שאני טועה. תקנו אותי אם כן) שהנתונים הושגו בנסיעה ללא מזגן. אז הנהג הממוצע כן נוסע עם מזגן ולכן מצפה לצריכה פחות טובה. נגיד 1:18 (כלל אצבע: נסיעה עם מזגן צורכת 10% דלק יותר). והמרחק בין 1:18 לבין 1:16.5 הוא זניח לחלוטין ולא ישפיע על כוונת רכישה של אף אחד (במיוחד שהנתונים הושגו על ידי 2 נהגים שונים לחלוטין)

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקלתי ברצינות לקנות מיקרה כרכב שני, אולם לאחר נסיעת מבחן המחשבה הזאת נגנזה כליל!

הרכב רועש, לא נעים לנסיעה ולא מתקרב לכל רכב מודרני אחר שמוצע בשוק.

מבחינתי הוא היה אכזבה רצינית, כאשר לא מצאתי בו דבר חיובי אחד בנסיעת המבחן.

רעשי רוח היו כל כך כחזקים, עד ששאלתי את הנציג שישב איתי אם החלונות פתוחים.

במחיר של 86K אתה כבר יכול לרכוש רכבים טובים ומתקדמים בהרבה, גם אם כעסקת 0 ק"מ מליסינג.

בהצלחה

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...