Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע לקוחות אבארט'

amiger
שימו לב! השרשור הזה בן 3230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 343
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שאפו גדול , אין מה לומר.

מדובר אולי במלון הטוב ביותר בארץ ועושה רושם שלא חסכו בפרטים ופינוקים.

זו בדיוק הדרך לגרום ללקוחות חוזרים ולבנות גאוות יחידה (כמו שנאמר כאן) .

אישית אני ממש לא תופס מה500 אבל כנראה שילוב של מוצר בינוני ומכונת קידום מכירות מושחזת יחד עם קהילה מגובשת הופכת את המותג למותג נחשק.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שאברט זה מותג עם עשרות מסירות בשנה ולא מאות - לכן יותר קל לפנק.

אבל גם יגואר זה רק עשרות מכירות בשנה וגם פורשה - והן אופציות הרבה הרבה הרבה יותר יקרות .. ואני לא שומע על כזו מעטפת עבורם.

אבל גם את אלפא מפנקים ובטח שיותר מאשר את מיני (אותה כמות מכירות בשנה), או מותגים דומים - אז עדיין שפו לסמל"ת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בהחלט יחס שונה, מיוחד וכנראה שחווית הבעלות הייחודית בארץ.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבריי לנשק העקרבים, שמח לראות ולשמוע שאתם זוכים לצ'ופרים יוצאי דופן שכאלו. כן יירבו!

לך תקנה קליאו ספורט, נראה לאן יזמינו אותך קבוצת קרסו-ספורט.

אני אגיד לך בדיוק לאן יזמינו אותו: לסיבוב של הילוך ראשון, שני, שלישי כדי להרגיש את האוטו, 5-10 דקות מסביב לשכונה ויאללה ביי.

השאלה, כמו שנשאלה קודם , אם לא היה עדיף לארגן אירוע כזה כאופציה למי שמעוניין בתוספת תשלום בתמורה להנחה במחיר הרכישה.

לא. אתה מכיר מוצר אחר שבו מציעים לך את הצ'ופר בתשלום?

-----------------------------------------------------------

נותר רק לקנא (במובן החיובי כמובן). אולי אצטרף לחגיגה שתגיע אבארט 124 :twisted:

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה האירוע מושקע ומוקפד ובטוח שאנשים נהנו מאוד.

אבל אם לא הבנתם אתם כבר שילמתם על הכל מראש.

המחיר של האבארט מופקע ויקר להחריד,למי שלא הבין אצטט מתוך שיר של להקת משינה.

״מזמין אותם למסיבה על חשבונם״

עריכה אחרונה על ידי dts2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבריי לנשק העקרבים, שמח לראות ולשמוע שאתם זוכים לצ'ופרים יוצאי דופן שכאלו. כן יירבו!

אני אגיד לך בדיוק לאן יזמינו אותו: לסיבוב של הילוך ראשון, שני, שלישי כדי להרגיש את האוטו, 5-10 דקות מסביב לשכונה ויאללה ביי.

לא. אתה מכיר מוצר אחר שבו מציעים לך את הצ'ופר בתשלום?

-----------------------------------------------------------

נותר רק לקנא (במובן החיובי כמובן). אולי אצטרף לחגיגה שתגיע אבארט 124 :twisted:

לא נראה לי כי פיאט החליטו להוציא את ה124.כמותג פיאט http://www.clubalfa.it/9514-fiat-124-spider-debutto-2015.html
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שאברט זה מותג עם עשרות מסירות בשנה ולא מאות - לכן יותר קל לפנק.

אבל גם יגואר זה רק עשרות מכירות בשנה וגם פורשה - והן אופציות הרבה הרבה הרבה יותר יקרות .. ואני לא שומע על כזו מעטפת עבורם.

אבל גם את אלפא מפנקים ובטח שיותר מאשר את מיני (אותה כמות מכירות בשנה), או מותגים דומים - אז עדיין שפו לסמל"ת

הרגשנו את זה מצוין כשאלפא מכרו עשרות מכוניות בשנה. הם יכלו וגם נתנו הרבה יותר. ב2008 למשל קיבלתי קורס נהיגת מסלול באיטליה ממומן לחלוטין על ידם.

היום שמוכרים הרבה יוצר קשה לפנק ברמה כזו אם כי עדיין ההתיחסות שמקבלים מהם שונה מהאחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה פראייר. אם היית נכשל בקורס בכוונה הם היו שולחים אותך שוב ושוב עד שהיית עובר...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף שיש כאן "אחד שמבין" להסביר לנו.

אם לא הבנת, כל יבואן מרוויח עליך. כאן מחזירים לפחות חלק כלשהו בחזרה, ולא רק בהזמנה לימי מכירות בשקל וחצי.

אגב, אני קניתי את ה-500 שלי כי היא התאימה לכל מה שאני צריך מרכב. זה שגיליתי לאחר מכן שיש גם חבורה מגובשת סביב המותג, זה היה בונוס אדיר מבחינתי, וזה בהחלט אחד מהדברים שמחברים אותי למותג גם היום. טיולים כאלו ומתנות אחרות זה חלק מאוד קטן מהעסק.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה צודק אבל יש אפשרות נוספת, את תקציב הפרסום/שווק הפנו לטובת אירוע כזה במקום לטובת שלט חוצות או פרסומת. במקרה הזה מי שהפסיד הם חברות הפרסום ולא אנחנו. זה נכון שבסופו של דבר הכל מגולגל ללקוח אבל אצל האחרים הפרסומאי לוקח את הכסף ואצל סמל"ת חלקו לפחות מגיע ללקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני ממש לא תופס מה500 אבל כנראה שילוב של מוצר בינוני

מוצר בינוני??? בהשוואה למה? שילוב של תגובה בינונית...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bagira ההתייחסות שלך לדברים שלי לא נכונה.

אני לא טענתי דבר. אני העלתי שאלה ותהיה שעברה במוחי, מה לעשות אני לא מאמין שיש מתנות חינם וכשאני רואה כזו עולות בי תהיות. אפילו בסוף דברי שאלתי האם לדעתכם באמת יש ביטוי ליחס הזה במחיר הרכב.

בהתייחס לאירוע עצמו כתבתי כל הכבוד.

חבל שאתה סתם תוקף.

ברור שאין מתנות חינם וכל מי שמנהל פנקסי חשבונות, בין בפיצוציה בין בתאגיד גז יודע שבצד ההכנסות יש גם טור להוצאות. אלא שהתפיסה הזו שלך לפיה יושב נניח גלברט זה או מישהו בסביבה שלו ועושה חשבונות כמה יעלה לו טיול כזה פעם בשנה ובכמה מכוניות צריך לחלק את הנתון בשביל לדעת איזה מחיר לרשום על התוית, פשטנית לא פחות מהתאור הפרימיטיבי הזה שלי. כל יבואן מוציא כסף על פירסום, יחסי ציבור ושיווק ומכליל את הנתון הזה בעלויות שלו לצורך תמחור נכון וריאלי, יש זה שמוציא כסף על מודעות בעתונים וסירטונים בטלויזיה, ישנו זה כמו סמלת שמודע להיקפו המצומצם מאוד של קהל היעד לאבארת' ויודע שפירסום מהסוג הראשון פשוט פחות רלבנטי שם ומניח, להערכתי בצדק, שמאמצי שיווק מהסוג הזה שאנחנו רואים כאן אפקטיביים משמעותית עבורו. אבארת' הזה נועד לסוג של "מורעלי מכוניות", כאלו ששורצים בין השאר בפורומי רכב כי זה נורא מענין אותם ולאלו, כמו גם לקהל היעד של החברים של החברים מיועדים המסעות האלו שהוא מארגן. יופי של שכל עושה הדבר הזה וזו כנראה גם הסיבה בשלה כמעט לא רואים פירסומת יקרה בטלויזיה או בעיתון לאבארת' בניגוד להנחה של אחד החברים כאן, הענין הזה שמור למותגים ה"רגילים" כמו פיאט או אלפא. העובדה שהענין הזה גם תורם לנאמנות מותגית ולסוג של "שבט" היא חשובה, אבל מעט משנית ביחס ונועדה אולי להתגבר על אכזבת הבינוניות שאבחן כאן ובדייקנות כרגיל אחד מהחברים הותיקים שעבורו וכרגיל כל מה שלא נולד בוולפסבורג, לא באמת שווה משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצר בינוני... בהשוואה למה? עוד פעם יתחילו לצטט כאן ברושורים של OPC, GTI וכל תמציות הבינוניות האלה? מה זה בינוני?

האם אתה מודד רק לפי ביצועים? כי אז עבורי כל מה שמעל לחמש שניות למאה הוא בינוני. האבארת' בשבילי היא דיילי דרייבר ויש בעלי אבארת' שיש להם גם רכבי על. אז מה זה בינוני בשבילך?

המוצר במקרה הזה הוא יותר מאשר נתוני הברושור. המוצר הוא העיצוב של המכונית, הסגנון שלה והצליל שלה, המורשת שלה וכן גם הביצועים הסבירים פלוס שלה. המועדון והחברותא שהתפתחה מסביב בהחלט מוסיפים, כמו גם היחס המדהים שאנחנו מקבלים בשוטף מסמל"ת.

יש פה חיבור מעבר לשקלים ולנתוני הברושור. אין מה לעשות, כמו שאתה לא מתאהב באשה לא רק בגלל הטאטס אינורמאס או היקף המותניים שלה, ככה אני לא בוחר מכונית.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...