Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע לקוחות אבארט'

amiger
שימו לב! השרשור הזה בן 3229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 343
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בשנת 2014 מספר רכבי מיני שנמסרו (496 רכבים) כמעט זהה למספר הכולל של אלפא רומיאו ( 509 רכבים), לא נראה לי פרופורציונלי לצפות לכך שבעלי מיני יקבלו יחס זהה לבעלי אבארת (שממנה נמסרו 51 רכבים בשנת 2014).

אני מקבל מאלפא פעמיים בשנה תשורות משמחות. כולל ביום העצמאות האחרון, בו שלחו מתג מיוחד לכיוון וישרים (סתם, סתם ;-) שלחו תבלינים וספר מתכונים - אשתי שמחה). מה מקבלים אצל מיני?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקבל מאלפא פעמיים בשנה תשורות משמחות. כולל ביום העצמאות האחרון, בו שלחו מתג מיוחד לכיוון וישרים (סתם, סתם ;-) שלחו תבלינים וספר מתכונים - אשתי שמחה). מה מקבלים אצל מיני?

פחחחח תראה ממה אתה מתלהב. צ׳מפיון שולחים אלי פעם בשנה מכתב שמודיע ״מועד הטיפול ברכבך הגיע״! ואם זה לא מספיק - על המעטפה יש תמונה של בחורה שווה. BEAT THAT

{חבר עם פולו 1.2 הוזמן להשקת גולף7. מסקנה: אין מסקנה}

עריכה אחרונה על ידי Keyser

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גורנישט. זה מה שקורה עם רכב שמוכר את עצמו: לא צריך להוסיף לו מתנות. אני לא אומר את זה כעקיצה, הייתי שמח אם המצב היה כמו באלפא..

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יסכים הקהל הקדוש שאין פה שאלה בכלל...

אני לא מכיר שום קהל ושום קדוש. אתה מתחמק מתשובה :lol:

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גורנישט. זה מה שקורה עם רכב שמוכר את עצמו: לא צריך להוסיף לו מתנות. אני לא אומר את זה כעקיצה, הייתי שמח אם המצב היה כמו באלפא..

נו מה יהיה עם התגובות האלו...

מתי תקלטו כבר שזה לא קשור, יש X שקלים שהולכים למיתוג/פרסום, כל יבואן בוחר את הX הזה בהתאם למלא דברים - בין היתר 'יכולת הרכב למכור את עצמו'.

זה לא קשור לעניין

לאחר שאותו X נבחר, מחליטים איך לבזבז אותו. רוב היבואנים יפרסמו בטלויזיה, שלטי חוצות, עיתונים וכו'. סמלת החליטו שעבור מותג אבראת' הם יעשו אירוע ויסמכו על הפרסום החברתי. פייר? נראה לי שזה הרבה יותר משתלם ורווחי עבורם.

האם זה בגלל שיש להם פחות מסירות? כנראה, יותר קל הרי להזמין 100 איש למלון מאשר 1000. מצד שני יבואנים אחרים יכלו לבחור תת-דגם (נניח: רק GOLF GTI) וללכת על דבר דומה. הם לא עושים זאת - אתם מוזמנים לשאול אותם למה.

השרשור הזה פשוט מגוחך, איך אנשים הצליחו לקחת את הגאונות הפרסומית שטובה הן למותג והן ללקוחות, ולסובב את זה ככה שאבראת' מפילים את זה על הלקוח או כל מיני שטויות אחרות. אבראת' יקר מכל מיני סיבות, זה שהם לוקחים את הבעלים למלון זו לא אחת מהן (תשוו את ההפרש בתמחור אבראת' בארץ לבין GTI בחול, באחוזים. עכשיו תעשו את אותו הדבר בארץ, אני בספק גדול שההפרשים יהיו מוחשיים).

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח לקנא בפינוקים שאתה מקבל מסמל"ת ביום שאצטרף לשורת הלקוחות המוזנחים של מיני [emoji6].

בנימה יותר רצינית, אין ספק שהמחוות של סמל"ת ללקוחות שלה אינן אופיניות בנוף הארצי שלנו וחבל.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד לא כתבתי את דעתי על התלתן שקיבלתי מהיום-להיום, כי הייתי חייב רכב, וכמה כיף היה איתה.

coure- איפה השרשור שלך? אני לא מוצא אותו..

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר שחייבים לציין - כסף זה לא הכל. זה שסתם יקחו אותך וישפכו עליך כסף זה לא מספיק. לא חוכמה לבזבז, החוכמה היא לחשוב, לתכנן ולבצע כמו שצריך וזה מה שאנשים מעריכים. כל החברים שהגיעו לארוע התלהבו כמו ילדים מהשטיחון החמוד עם סמל העקרב שחיכה בכניסה לכל חדר ומכל מיני בדיחות קטנות כמו הברווזים באמבטיה והקופסא עם קצת קפה ונורופן "הנגאובר זה לחלשים"... כמה זה עולה? סכום זניח ביחס לכלל הארוע. אבל זה נחמד ומשעשע ומראה שמישהו אשכרה ישב וחשב לא רק על תקציב אלא גם על מהות ותוכן. כן, גם זה מיתוג, אבל זה מיתוג חכם, שלא מגיע סתם מאיזו מחלקת שיווק פלצנית שממציאה "ערכי מותג" לא קשורים, אלא מאנשים שמכירים את הלקוחות שלהם (לא דרך איזו מערכת CRM אלא ממש ברמה האישית) ויודעים מי הם ומה הם ומה משעשע אותם ומה נחמד להם. יכול להיות שעוד יבואנים ירימו את הכפפה ויקצו סכום לארוע כזה או אחר (הלוואי), אבל כמה מהם ידעו לגעת בנקודות האלה? כמה יוכלו להראות ללקוחות שלהם באופן כל כך מוחשי שהם מכירים אותם ומתעניינים בהם?

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה...

ל-90% מרוכשי הרכבים אתה תיגע בנקודה הרגישה אם תעשה להם הטבה בקנייה, הנחה בטיפולים ושהרכב יימכר מהר.

את מר ישראלי לא מעניינת גאוות יחידה של היונדאי i35 שלו, או הקורולה שתחליף אותה.

באשר לשאר ה10% במקרה הטוב - נקווה שמים שקטים חודרים עמוק ואותם אחראים על מותגים או תתי מוצגים יפנימו ממה שעשו באירוע הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את רוב ההודעות פה ואני לא מבין מה הבעיה של אנשים לפרגן (כנראה זה מקנאה). אני בטוח שכל אחד שהגיב פה וניסה "להקטין" את המותג ,לא יצליח כי התוצאות מדברות בעד עצמן. היבואן משקיע בלקוחות! ואין על מה להתווכח ("משלמים בקנייה" "משלמים אחריי" ) מספיק עם השטויות! תלמדו לפרגן. אנשים קונים את הרכב כי זה רכב כייפי ומיוחד וכמובן היחס שאתה מקבל מוסיף גם ( אני גם בעלים של אבארת אז אני יכול להעיד על זה). כמו שכבר אמרו פה היה אירגון מדהים עד הפרטים הקטנים! ואני יכול רק להגיד תודה לסמל"ת ולעומר ולכל מי שנתן יד באירגון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שנהניתם,מצטרף למפרגנים - כל הכבוד ליבואן :)

פחחחח תראה ממה אתה מתלהב. צ׳מפיון שולחים אלי פעם בשנה מכתב שמודיע ״מועד הטיפול ברכבך הגיע״! ואם זה לא מספיק - על המעטפה יש תמונה של בחורה שווה. BEAT THAT

{חבר עם פולו 1.2 הוזמן להשקת גולף7. מסקנה: אין מסקנה}

אני מקבל את אותו מכתב\הזמנה כמה פעמים בשנה,על רכבים שכבר שנים אינם בחזקתי (פאביה קודמת,גולף) ובמוסכים שהתרחקתי מהם כמו מאש :|

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכן שלי לשעבר היה בעל חברה די גדולה לעבודות עפר, צי שנע בין 6 ל 9 משאיות, תלוי בתקופה, ותמיד וולבו.

מדי שנה היבואן, מאיר , היה מזמין אותם לסופי שבוע במלונות פאר, ופעם בכמה שנים היה מטיס אותו ואת אשתו לשבדיה, לסיור מודרך במפעל המשאיות.

וזאת בנוסף ל 940 החדשה שקנה בהנחה ענקית.

למה ?

כי במשאיות מתגלגל כסף גדול.

כל הכבוד לסמל"ת על ההשקעה, כן ירבו.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...