Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלודה בתנור מיקרוגל - האם בטוח להשתמש? ניתן לצבוע? או לזרוק לפח?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 3333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מיקרוגל מתוצרת LG בן 4-5 שקיבל חלודה איפה שהגלגלות של הצלחת.

חוץ מהתופעה, המכשיר תקין לחלוטין.

האם בטוח להמשיך להשתמש במיקרוגל?

האם ניתן לצבוע? אם כן, באיזה צבע?

או לא להתעסק, ולזרוק לפח? שוב פעם, המכשיר תקין.

מצורפת תמונה של החלודה

bc5e0663f611959216584c7bd77927d8.jpg

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בגלל הסיכוי התיאורטי שהמתכת תיאכל עד כדי יצירת חורים/שבבים,

צבע. שפשוף והסרת חלקים רופפים, ואח"כ ספריי מפחית או איך שבא לך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

היה לי כזה שאימצתי בזמנו, בדיוק אותו מקום אבל זה הגיע למצב חמור יותר. קילפתי/שפשפתי את מה שאפשר היה, ניקיתי את מה שהתנקה והמשכתי להשתמש בו במשך שנה פלוס. בתקופה הזאת לא צמחו לי קרניים, לא התחלתי לסבול מסיוטים בלילות ולא חוויתי בעיות בזקפה. יתכן שאם הייתי משתמש בתנור לפרקי זמן ארוכים יותר מדקה או שתיים הייתה נוצרת שם איזו ריאקציה וזה היה מזיק. בשימוש רגיל אני חושב שאתה בטוח.

העדפתי להימנע משימוש בכימיקלים, ממירי חלודה וכו' מחשש שהם ישאירו משקעים ואז בחימום ישתחררו כל מיני אדים מזיקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הבעיה היחידה מהמצב הזה היא שהצלחת לא תסתובב כמו שצריך בגלל שהגלגלים ינועו על משטח פחות חלק.

אפשר לשייף קצת את האיזור כדי שיהיה חלק ומעבר לזה לא הייתי מתעסק לאור המחיר הזול של מכשירים מעין זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לזרוק, בשביל 400 ש"ח אני לא לוקח הימור בריאותי עם מכשיר שמעורבת בו קרינה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדעתו של כספר,

אני לא הייתי מתעסק עם מכשיר שיש בו קרינה וגם לא הייתי מנסה לצבוע מכשיר שאמור לחמם את האוכל שלי ועל הדרך לגרום לי לאכול אדי צבע.

אני הייתי זורק או מעביר לצביפר כסיוע צבאי בלחימתו באטיופים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, זה מה שנעשה בסוף.

נרכש מיקרוגל עם ציפוי קרמי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ,

תשדלו לא לנקות את המקרו עם חומרים חזקים מדי , ולנגב את שאריות הנוזל מהמסילה בסיום הניגוב , ככה התופעה לא תחזור על עצמה .

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוסי, אני אוקראיני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 גם אני חושב כך!

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...