Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: אודי S1 - כי דברים טובים באים באריזות קטנות, וה-S1 קטנה מאוד

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איך היא מול המיני jcw?

אני נוהג ב JCW ויצא לי לעשות נסיעה לא קצרה עם ה S1. רכב מרשים. מאוד מרשים.

הוא סופר מהיר, איכותי ויציב מאוד.

גם בהעברות משקל פרועות הוא משרה ביטחון עצום. כנראה שזה אחד הרכבים שייקחו אותך הכי מהר מנקודה א לנקודה ב.

בכל מזג אויר ובכל תנאי דרך.

אבל משהו היה לי חסר, התחושה מהגה, ההגוי, הפידבק והחיבור לאוטו פשוט לא מספיק טוב ובטח לא ברמה של המיני.

הוורקס, שקלה יותר (כ 200 קג פחות) פשוט יותר מהנה, הרבה יותר מתקשרת, הרבה יותר פאן.

תמיד אומרים קארטינג והמעבר מרכב אחד לשני המחיש לי את ההבדלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעדיף קוקטיות זערויות, 70 ק"ג זו דבה.

אם אתה כמוני ומעדיף אמזונות, 70-80 ק"ג זה מעולה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שפספסתי את השרשור הזה. אהבתי מאוד את הכתיבה!

אם הייתה לי S1 לא הייתי מתפשר על 70 קילו של חברה.

+1 ללא קשר לS1

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה אתה צודק זה לא 1400 זה 1415 אבל מה זה 15 קג שאתה שוקל כמעט טון וחצי!? , זה שדחפו מנוע עם הרבה יכולת לא אומר שאפשר לזלזל בנתון המשקל ולקבל מכונית מתנהגת. קח בן אדם חזק תן לו לגלגל ולתפוס כדורסל לאחר מכן תן לו לגלגל ולתפוס כדור באולינג , הרי ברור לנו שלמרות שהוא חזק הוא יתקשה משמעותית עם הבאולינג לא? כנל במקרה של האס 1 אם היא היתה שוקלת 1200 קג למשל כנראה שבוודאות היא היתה משנה כיוון מהר יותר כנל לגבי בלימה וכו וכו.

את מה שראיתי בכוכב יאיר ראו עוד כמה הנהג באודי מדריך נהיגה עם קבלות , אחד שיודע את רזי הנהיגה ,לאבארט גם אם היה קיט אסאס אסא היא עדין היתה חלשה משמעותית מהאודי ועם פחות גומי בגלגלים אבל העובדה שפניות שהאבארט שמרה על קווים הדוקים האודי פשוט פתחה רדיוס והיתה איטית יותר אז אולי 400 קג הפרש במשקל עצמי כן משפיעים גם כשיש הנעה כפולה ומעל 200 כס.

המענה של שיפורים ושליטה שונה באלדקס לא רלבנטיים, אנחנו מדברים על רכב סטנדרטי שיוצא מהמפעל, ברגע שמתחילים עם שיפורים זה כבר סיפור אחר לגמרי.

אני עדין חושב שאודי היתה צריכה להתרכז במינימום משקל והנעה קדמית מתנהגת ואז גם 200 כס יספיקו אבל אולי באמת יכולת דינמית זה לא שיקול מרכזי של יצרן גם שהוא מצמיד לתא מטען אות עם יומרות בצבע אדום

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מאיפה הנתון משקל הזה?

2. אם אתה קורא לרכב שהוא קל מה GTI, חזק מה GTI, עם הנעת קוואטרו וזריז מה GTI בכל פרמטר אפשרי, "ללא יכולת דינמית", אז כנראה שיש לנו שתי הגדרות שונות מ-א-ו-ד ליכולת דינמית.

תשווה את הנתונים הבאים (במקרה יצא שגם פה ה 500 עם קיט אסה-אסה, תבין למה מה שאתה אומר לא הגיוני.

לא שאני חו"ח רומז שאתה משקר, פשוט היה שם גורם נוסף (צמיגים, לא יודע מה) שגרמו לתוצאה הלא ממש הגיוני שראית.

נתוני הקפה S1:

http://fastestlaps.com/cars/audi_s1.html

נתוני הקפה 500 אבארט אסה-אסה:

http://fastestlaps.com/cars/abarth_500_essesse.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב בגודלו הוא כבד מאוד ואן לי מושג למה.

בשום מצב האברט לא צופרת לעקוף S1 ,אני עם בגירה בנושא.

מה שכן במסלול כמו ביאיר לאברט יש טרן-אין בכניסה יותר מהיר,

למרות שבהאודי שיפרו משמעותית את הטרן-אין גם בפלטפורמה של הS1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קורא לרכב שהוא קל מה GTI, חזק מה GTI, עם הנעת קוואטרו וזריז מה GTI בכל פרמטר אפשרי, "ללא יכולת דינמית", אז כנראה שיש לנו שתי הגדרות שונות מ-א-ו-ד ליכולת דינמית.

למען האמת, זמן ההקפה ברינג דווקא משחק לטובתה של הגולף - 8:29 גולף לעומת 8:41 אאודי S1.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לכולנו שבכביש פתוח האודי כנראה תהיה המהירה ביותר בקטגורית המכוניות הפיציות. אני דיברתי רק על מה שראיתי בכוכב יאיר שם כח מנוע לא הכרחי לקיצור זמני הקפה .

בגירה לא רשמתי בשום מקום שלרכב אין יכולת דינאמית , רשמתי שלדעתי טוב היה אם מהנדסי אודי היו משקיעים יותר בפיתוח שלדה קלה יותר עם הנעה קדמית בלבד. נתון המשקל הגיע מקטלוג של אודי אגב הjcw החדשה שהיא כנראה המתחרה הישירה היחידה היום מתגלגת עם הספק מנוע דומה אבל פחות 200 קג

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב בגודלו הוא כבד מאוד ואן לי מושג למה.

בשום מצב האברט לא צופרת לעקוף S1 ,אני עם בגירה בנושא.

למרות שבהאודי שיפרו משמעותית את הטרן-אין גם בפלטפורמה של הS1.

ה-S1 מן הסתם מהירה יותר. יש לה הרבה יותר כוח (כ-70 כ"ס יותר וכ-8 קג"מ יותר) והנעה כפולה שמסייעת בהורדת הכוח.

נ.ב, הם טעו שם בנתוני משקל של ה-500. עם קיט אסה-אסה היא אמורה לשקול פחות מרגילה (1035 ק"ג).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליתר דיוק, כוכב יאיר הוא מסלול של פניות קצרות, כך שעד שהרכב סיים את שינוי הכיוון בכניסה לעיקול, כבר מגיעה היציאה ולתת-היגוי אין זמן לגרום לרכב להרחיב את הקו.

יש מכוניות שמתאימות יותר למסלולים כאלו (ולכביש הציבורי, שהוא בדרך כלל כזה) ויש מכוניות שמתאימות למסלולים עם פניות ארוכות יותר.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

\

ידעתי שמשהוא לא מסתדר לי, הנתון שלך הוא לגבי ה S1 ספורט בק בעלת 4 הדלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...