Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול עסקת אוויס אקספרס (ליסינג), למרות שהובטח שניתן בכל שלב, אוויס בכל זאת מסרבים!

666pluto
שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בתור חברה אשמח לקבל ביטול עסקה עם כנס של 12%, עם להחזיר את הרכב למצב חדש והכול עדיין ארוויח מאוד.

אבל בתור חברה מקצועית אכשל כי בסופו של דבר העיסקה לא הגיעה לאורח החיים שרציתי, קרי סיום חוזי לפי היעד שמלכתחילה קבעו.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חושב שאם אין לך לחץ כלכלי, היית תריך לפנות לערכאות משפטיות ולקבל גם פיצוי על כל מה שעברת.

מי שמכיר קצת דיני חוזים ואת מערכת המשפט בארץ, יודע שע״פ הנתונים שאתה ציינת יש לך קייס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הוא ציין שיש לחץ כלכלי: עו"ד, ימי עבודה, תשלום של 1250 ש"ח בחודשלמשך שנה עבור רכב שהוא לא מעוניין בו.

וגם אם יש קייס,אחרי שנה שנערך המשפט, חישוב גובה הפיצוי יכול היות שונה בגלל שהרכב איבד מערכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בתור חברה אשמח לקבל ביטול עסקה עם כנס של 12%, עם להחזיר את הרכב למצב חדש והכול עדיין ארוויח מאוד.

אבל בתור חברה מקצועית אכשל כי בסופו של דבר העיסקה לא הגיעה לאורח החיים שרציתי, קרי סיום חוזי לפי היעד שמלכתחילה קבעו.

מה שאידיאלי בשבילם כחברה שרוצה להרוויח כסף לא ממש מעניין אותי. סיכמנו משהו בעל פה, הם הפרו את מה שסוכם תוך התחבאות מאחורי חוזה כתוב. לרגע לא חשבתי לעצמי "וואלה צודקים אוויס, יפסידו עלי כסף המסכנים".

אני חושב שאם אין לך לחץ כלכלי, היית תריך לפנות לערכאות משפטיות ולקבל גם פיצוי על כל מה שעברת.

מי שמכיר קצת דיני חוזים ואת מערכת המשפט בארץ, יודע שע״פ הנתונים שאתה ציינת יש לך קייס.

כמו שציינתי, אין לי ספק שהיה לי פה קייס, ואחד חזק גם. ולמרות שכלכלית אני יכול לעמוד בהמשך העסקה ובשכר הטרחה לעורך דין עד הגעת המשפט, העצבים והטרחה הנפשית שזה יביא לי לא שווים חיסכון ב2500 שקלים.

קיוויתי וחשבתי שאוויס יוותרו לגמרי על הקנס שציינתי, כי בשביל חברה כזו להרוויח סכום כל כך זעום של 2500 שקלים ומצד שני לחטוף פגיעה לא קלה במוניטין פשוט לא הסתדר לי! מישהו שם שטיפל בנושא הזה מאחורי הקלעים פישל לא מעט בסגירת העניין. אבל זאת התוצאה, פחות או יותר אני שלם איתה ומעדיף לשלם את מה שסוכם במקום להיסחב שנה במשפטים.

ופה אני חייב לציין, בשום שלב לא הייתה לי כוונה לפגוע בחברת אוויס ולהרחיק ממנה קונים, אלא להפעיל מספיק לחץ צרכני דרך הרשת בשביל לפתוח בכלל במשא ומתן,, ולא מעבר. חזרתי לעדכן כאן גם בשביל הקוראים וגם כי זה היה הוגן אחרי שפתחתי את המערכה הזו באינטרנט. אני רק מציג את התוצאות, ולא אומר דבר מעבר על החברה. מה אנשים חושבים על אוויס אחרי קריאת השרשור הזה עד להצגת הפשרה זה כבר עניין של החברה, הם בחרו בפשרה הזו והכתיבו את התנאים שלה, והיו צריכים לקחת בחשבון שהיא אומנם תכניס להם כמה מטבעות אבל ממש לא תוציא אותם באור חיובי.

עריכה אחרונה על ידי 666pluto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחשפתי לשרשור הזה בדיוק בזמן הנכון מבחינתי, פחות התלבטות, תודה.

והנה, יש סיכוי שהם כבר הפסידו את ה2500 שקלים שהרוויחו עליי, ויותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, אוויס זה לא השחקן היחידי בשוק הליסינג וההשכרה בארץ. לא אוהב לעשות עסקים עם חברות שמסתתרות מאחורי "כתב הקטן" בתחתית החוזה. לאור הקישורים האחרים שהופיעו בשרשור, לא היתי קונה גם רכב משומש אצלם.

נ.ב. אוויס, כדאי לכם להשקיע את ה2500 ש"ח שחייבתם את פות"ש בפרסום. זה בדיוק 1.5 שניות של פרסום בפריים טיים. בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד שלפות"ש שרשור היתה הקלטה. מסתבר שבארץ צריך לבצע עסקאות אך ורק עם הקלטה. קיבלתי תובנה להקליט. כי לצערי באמת אני לא עורך דין אבל כן מפחד מעסקאות כאלה שמצד אחד בע"פ מבטיחים משהו אחד כאשר בפועל מקבלים משהו אחר.

עוד דבר לדעתי, אם יקבל או לא יקבל הפות"ש ה 2500 ש"ח לא כזה משנה מבחינתי. אני את המסקנות שלי גם הסקתי.

גם שלמה סיקסט ברשימה. טוב לדעת.

תודה רבה לאתר/פורום הזה. עוזר מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו עיצה כלכלית רעה מאוד.

דורשת להשקיע כסף בתוצאה שאיננה וודאית.

בטח שההנחה שיש כאן פיצוי לקבל היא מופרכת.

הנזק העיקרי כאן, למרות הכל, הוא לאוויס.

מקום ראשון בגוגל ל-"אוויס ביטול עסקה" זה השרשור הזה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אוויס מציעים אפשרות לביטול עסקה, אז זה חלק מהמודל העסקי שלהם.

אני מבין שאוויס בטח "ירדו למחתרת" עד אשר יעבור הזעם, אבל כפי שציינתי כבר, אני לפחות אדאג כבר "לייחצן" את אוויס ושלמה סיקסט בפורום ייעוץ.

אני מבטיח לך שאתה לא תהיה היחיד. אני כבר התחלתי בזאת!!!

עבדתי בעבר בחברת ליסינג. אני יודע את כל השיטות שלהם ואיך בדיוק הם עובדים. למזלי, כבר עשו לי בית ספר בעולם הרכבים. לכן, כל חברה שסורחת, אני אדאג ככל שביכולתי לדאוג לכך שכמה שפחות לקוחות יגיעו אליה.

לפותח השרשור ולמי שקרא את השקשור הנ"ל- המסקנה ברורה! לפני שחותמים על חוזה לדאוג שיהיה כתוב בחוזה גם כל מה שנאמר בעל פה. ולא לחתום על החוזה, ארוך ככל שיהיה, לפני שקוראים הכל כולל האותיות הקטנות.

כעת: יונדאי i10 שנת 2015, 1.0, ידנית.

בעבר: יונדאי אקסנט שנת 2005, 1.5, אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא טמטום אז אני לא יודע מה פירושו של טמטום, בייחוד בימינו אנו בו הכל פתוח ונגיש לטוב או לרע.

בא בן אדם מבקש להחזיר את הרכב מתחנן שייקחו ממנו קנס של 12% מ64K שזה כ 7700 ש"ח.

מתחנן מתחנן יש לי אפילו הקלטות שכך הבטיחו לי!!

לא אומרים לו מאוויס. אתה תלך בדרכינו

אחרי שכל העולם ואשתו רואים את השרשור מסיקים מסקנות על דרך ההתנהלות הקלוקלת של אוויס הם סוגרים את הפינה ב 2500 ש"ח.

למה לא לקחת 7700 ש"ח ואולי שרשור של לקוח מרוצה איך אוויס עומדים במילה שלהם.

כנראה שיושבים שם אנשים לא חכמים בלשון המעטה.

יצא לי גם להיתקל פעמיים בעו"ד שמייצג אותם בבתי משפט גם הוא לא מאור הגולה.

לפות"ש

פתח כרגע שרשור תהילה ל אוויס שבמקום לקחת ממך 7700 ש"ח לקחו ממך רק 2500 ש"ח

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, רק כדי לחדד, את הקנס הנ"ל אני אשלם גם עכשיו, היה ידוע מלכתחילה (בפועל זה יצא 10% ולא 12% כי בפברואר תעבור שנה). וכאן כל העניין, כשחתמתי על החוזה, נציג אוויס מוקלט שזה התנאי והקנס היחידי בעת ביטול עסקה מצידי. אבל כמו שקראת, בהתחלה אוויס בכלל לא הסכימו לביטול עסקה והתחבאו מאחורי ההסכם בכתב, ורק בסוף הציעו פשרה שהם כן יבטלו רק אם אאריך את החוזה בחודשיים בערך="קנס" נוסף של בערך 2500 שקלים במילים אחרות.

אז זה הקנס של האחוזים, שהוא בסדר וידוע + הקנס המיותר שהכניסו לי אבל העדפתי לשתוק ולהסכים אליו.

או בצורה פשוטה יותר, כ6400 ש"ח + כ2500 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משנה את הגירסה של ההודעה הקודמת

באוויס יושבים גאונים גם קנס וגם עוד קנס.

רק אתה סליחה על הביטוי לא חכם כי אם יש הסכמה לקנס של 12% או 10% אז לא מגיע להם אגורה שחוקה אחת מעבר לכך. לא עדיף לשלם 7700 מאשר 8900 ש"ח?

האם כתוב בהסכם שמגיע להם קנס שכזה?

אם לא קשה לך לעלות את הסעיף של הפסקת ההסכם בטרם עת לכאן כדי שכולנו נוכל להינות ממנו?

אני מאמין שכל הקוראים כאן הבינו כמוני שאתה משלם 2500 ש"ח ובזה נסגר הסיפור .

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...