Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול עסקת אוויס אקספרס (ליסינג), למרות שהובטח שניתן בכל שלב, אוויס בכל זאת מסרבים!

666pluto
שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

2) לא כיף ולא מעוניין בזה, אבל אין ברירה. ואם לא בשביל מקרים כאלה קיים בית משפט לתביעות, קטנות, אז בשביל מה?

3) תקרא לי נאיבי, חשבתי באמת ותמים שמודיעים בכתב, מחזירים את הרכב עם קנס ושלום על ישראל. זה לא שאני ביצעתי עסקה כזו בעבר או מכיר מישהו שביצע אותה, ושוב תקרא לי תמים אבל כשנציג חברה מודיע לי בביטחון מלא כבר לפני שחתמתי בכלל על חוזה לרכב אחר שתהליך ההחזרה הוא מהיר וקליל, אני נוטה להאמין לו :-\, טעות ענקית אני עכשיו מבין. אבל החודש הודעה מראש בסוף קיבלתי את גזר הדין ולא התנגדתי כי זו באמת בעיה שלי. אבל לא מעבר!

4) שמע, התכתבתי עם אוויס פה במסרים, במייל ובטלפון. התשובה שקיבלתי מהם ברורה מאוד, אין לך מה לפנות אלינו וזה סגור, נבדוק שוב ואולי נסכים בפברואר. אז לא יכולות להיות טענות כלפי בנושא הזה, לא רצתי ישר לפורום, וזה לגיטימי לנסות ולהפעיל לחץ שכזה על חברה מסחרית דרך הרשת! מצידי, מחר יתקשרו אלי מאוויס ים רצון טוב ובדיקת אופציית פשרה אז בכיף, אבל הם לא מוכנים לזה!

5) העסקה על השם שלי תישאר, כל נזק שיגרם יהיה באחריותי, ממש לא ריאלי מבחינתי לתת לאדם זר מוצר בשווי 64k למשך שנתיים ולקוות לטוב! אבל זאת האופציה הראשונה שחשבתי עליה בקרב משפחה, אף אחד לא מעוניין ברכב הזה ספציפית :-/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ואני עדיין אומר וטוען חוזר ומדגיש חופר ומסביר: אין קשר בין הזמנת רכב חדש, צי של רכבים ו/או רכישה של רכב בעלות של 200K ש״ח.

הלקוח לא מרוצה מהרכב. נקודה!

אינני יודע מי זה 666pluto, לא מכיר אותו ואף לא נתקלתי בשרשורי עבר שלו. יתכן אף שמדובר באדם עשיר שלא עניין הכסף משחק כאן. לקוח רכש מוצר, לא מרוצה ממנו, נאמר לו שיוכל לבטל עסקה בכל זמן נתוןו והוא מעוניין לנצל את האופציה. זכותו בין אם הזמין רכב אחר בין אם לאו.

ונקודה הבהרה ל-666pluto: בהמלצה להעביר את הרכב לאדם אחר הכוונה היא בחוזה בינך ובין אותו אדם כפי שעושים בשכירת דירה: אתה יוצא מהדירה בתנאי שהבאת שוכר אחר והוא זה שממשיך את השכירות ומשלם במקומך.

אבל זה לא רלוונטי. לך בדרך שהצעתי לך בה״פ ומחזיק לך אצבעות. מה שלא הולך במח ילך בכח, ומה שלא ילך בכח ילך בעוד יותר כח. אבל הכל בנועם...

1999-2001 - פורד אריקה 90'

2001-2008 - פולקסווגן פולו קלאסיק 00'

2008-2014 - יונדאי אקסנט - חדשה מהניילונים 08'

2014 - - שברולט קרוז - 11'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה לא רלוונטי. לך בדרך שהצעתי לך בה״פ ומחזיק לך אצבעות. מה שלא הולך במח ילך בכח, ומה שלא ילך בכח ילך בעוד יותר כח. אבל הכל בנועם...

תודה על החיזוקים.

כמו שאמרתי, יש לי הקלטה של הנציג שסותר בתשובה שלו את החוזה בעל פה. אני אשתמש בשרשור הזה, במסרים הפרטיים ביני לבין גיל, בתכתובות האימייל ושיחות הטלפון ביני לבין מנהל תיק הלקוחות של אוויס, כשרואים באופן ברור שאני מנסה להתחמק ממשפט ולשלם אפילו תוספת קנס, אבל אוויס מסרבים בתוקף, וזה פועל לטובתי.

אני פונה לבית משפט בוודאות, ובאמת שפה אני אפסיק להגיב, לא משנה מה יכתב, עד לעדכון נוסף.

אז מי שמעוניין, שירשם לעדכונים על השרשור הזה, כנראה שיגיעו בעתיד הרחוק :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון אחרון:

בתחילת השבוע יצרו איתי קשר מחברת אוויס בניסיון לפתור את העניין מחוץ לכותלי בית המשפט.

לפי ההסבר שניתן לי באותה שיחה מוקלטת לפני סגירת העסקה, עליה אני מבסס את כל התלונה שלי, את הרכב יכולתי להחזיר כבר בחודש דצמבר הקרוב ולסיים עם התשלומים עליו (כולל הודעה 30 יום מראש, שגם לא הוזכרה בשיחה הזו, אבל עליה שתקתי מלכתחילה). במקום זאת, הפשרה שהגענו אליה השבוע היא שאמשיך לשלם עד לתקופה של פברואר 2015, או במילים אחרות תוספת קנס של 2500 שקלים (הארכת העסקה בחודשיים בערך).

הסכמתי לפשרה הזו ברגשות מעורבים! מצד אחד, אם הייתי מגיע לבית משפט קרוב לוודאי שהייתי זוכה בתיק, מקבל בחזרה את כל התשלומים מעבר לדצמבר 2014, הוצאות עורך דין ופיצוי כלשהו. מצד שני, בית משפט זה לא מהיום למחר, מדובר בתהליך של כמה חודשים טובים, הבנתי שאפילו שנה +-! במהלך השנה הזו הייתי ממשיך לשלם 1250 שקלים כל חודש על רכב שיושב בחנייה בלי שימוש, שלא לדבר על הוצאות עורך דין שהייתי חייב להוציא מהכיס עד לדיון בתביעה, וכמובן תוסיפו עצבים, זמן ובלאגן.

אז נכון ש-2500 שקלים זה לא כסף קטן, במיוחד כשמדובר בקנס שאני מאמין שהוא לא מוצדק בכלל, וכמובן מגובה בכל ההוכחות האפשריות מצידי שהוטעתי בסגירת העסקה בתחילת השנה, והייתי מעדיף ומאמין שאני בכלל לא צריך לשלם קנס כזה! אבל מצד שני, אני מעדיף לא להיכנס לבלאגן של בתי משפט, וזו הייתה המטרה של פתיחת השרשור הזה, ואני מאמין שבעזרתו הפעלתי מספיק לחץ על החברה כדי שיבדקו בכלל אפשרות פשרה כלשהי (לפני כן הודיעו לי חד וחלק שאין מה לעשות).

אז אסתכל על התשלום הזה כלקח לעתיד, וטוב שזה הגיע בסכומים "קטנים" ולא דברים גדולים יותר!

הערה: על המסמכים הסופיים עוד לא חתמתי. אני מחכה שנציג אוויס יקבל סיכום סופי מהנהלת חשבונות של החברה, וכנראה ששבוע הבא נסיים הכל.

מעבר לזה, למרות שאני אמשיך לשלם עד פברואר 2015, את הרכב לבקשתי אחזיר כבר עם החתימה על המסמכים לסיום העסקה בשבוע הבא! עכשיו הוא במצב מושלם, אני לא רוצה לקחת סיכון שאפילו ישרט במהלך החודשיים האלה וידרשו ממני פיצוי כלשהו, או יסתכלו בזכוכית מגדלת על כל דבר קטן! מרפי בן * הרי. במקום שישכב אצלי בחנייה, שישכב אצל אוויס בחנייה, ישכירו אותו, יתעללו בו, לא אכפת לי האמת, שירוויחו פעמיים מצידי...

תודה רבה לכל מי שהגיב בשרשור הזה.

עריכה אחרונה על ידי 666pluto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולק עלייך - פשרה אחרי אחיזה הדוקה בבייצי

גם אני הייתי מתפשר כך ומבקש שישחררו לי אותם :cry:

הגישה של פותח הדיון נכונה ועדיף גם להשאיר את הרכב כבר היום ברשות אוויס .

אולי יצליחו להשכיר ולקבל תמורה נוספת על הרכב - ואולי בסיכום הסופי הם יתחשבו בכך .

על כך נאמר - טוב שתי בייצי ביד מאחת על העץ . :lol:

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה ברגשות מעורבים.

עד עתה צפו בשרשור הזה 3900 איש שהכניסו להם לראש במה מדובר, ואני בתוכם.

הכמות הזו תוכפל ותושלש ותשאר ברשת לעולמים.

תחשוב שעד עתה עזרת לאלפי אנשים ,ובעתיד לעשרות אלפים ,וכל זה תמורת 2500 ש"ח (לא מזלזל בסכום).

בזכות הפורום הזה ישנן חברות שלא ראו ולא יראו ממני שקל.

שא ברכה

והמשך הלאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזכות הפורום הזה ישנן חברות שלא ראו ולא יראו ממני שקל.

+1000

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי הבכלל לא מלומדת, החוזה תקף מכל הבטחה של סוכן.

המלצתי היא שתנסה להגיע איתם להסדר לפנים משורות הדין, כי כפי שכתבת, המוניטין הוא חשוב בהרבה.

טוב מאוד שאתה כותב דעתך הלא מלומדת, החוזה בע"פ תקף מאוד ואם יש לו ראיות ויוכח כי ההקלטות אמיתיות ונכונות יש לו סיכויים גדולים מאוד לזכות במשפט.

יש מושג שלהטעיה, אם מדובר בפקיד של החברה היא אמורה לעמוד מאחוריו

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתב MOTIOZ, אל תתבאס מה2500 שהם הוציאו ממך. האשכול הזה יגרום לכל מי שירצה להתעסק איתם לחשוב פעמיים - במיוחד לאור העובדה שהם ״קנסו״ אותך. הם יפסידו יותר מ2500 שקל.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בדעה כזו.

צריך לזכור שאוויס היא חברה שמטרתה להרוויח כסף, והחזרה מוקדמת של רכבים פוגעת בתכנון העיסקי שלה.

א ב ל - ברגע שנציג המכירות חזר ואמר שאין קנסות יציאה, וכל אדם בעל הגיון סביר יודע שתמיד יש קנסות יציאה, הם חייבים היו לקחת אחריות ולקנוס אותו, אם בכלל, בסכום מינימאלי.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אדם סביר יודע - עד שהנציג אומר לו חד משמעית שאין. הם יכלו לומר ״ואללה, טעינו ונספוג את הקנס״.

הם בחרו אחרת.

בסדר, עכשיו כבר יודעים שסוכנים של אוויס שקרנים ושאוויס כחברה לא מכבדת הסכמים ומענישה לקוחות.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובהתחלה אוויס לא ידעו שאם זה יגיע לבית משפט אין להם סיכוי?! כמו שחשבתי, ניסו לשחק אותה חכמים גדולים אבל קיבלו שכל מאוחר מדי.

תודה על השרשור הזה שהאיר את עיניי בקשר לחברה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשרה סבירה מבחינתך,אני חושב שקבלת החלטה נכונה בהתחשב בנסיבות.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בדעה כזו.

צריך לזכור שאוויס היא חברה שמטרתה להרוויח כסף, והחזרה מוקדמת של רכבים פוגעת בתכנון העיסקי שלה.

א ב ל - ברגע שנציג המכירות חזר ואמר שאין קנסות יציאה, וכל אדם בעל הגיון סביר יודע שתמיד יש קנסות יציאה, הם חייבים היו לקחת אחריות ולקנוס אותו, אם בכלל, בסכום מינימאלי.

כאשר אוויס מציעים אפשרות לביטול עסקה, אז זה חלק מהמודל העסקי שלהם.

אני מבין שאוויס בטח "ירדו למחתרת" עד אשר יעבור הזעם, אבל כפי שציינתי כבר, אני לפחות אדאג כבר "לייחצן" את אוויס ושלמה סיקסט בפורום ייעוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...